16 geriausių „Kodi“ saugyklų, skirtų 2020 m. Balandžio mėn

„Kodi“ saugyklos yra kanalų kolekcija, kuri žavi savo vartotojus valandų pramogomis ir srautiniu perdavimu internete. Kai kuriose geriausiose „Kodi“ saugyklose gali būti didelė duomenų bazė, o kitose – vienas ar du kanalai.


Tam tikros tam tikros saugyklos yra ribotos ir dėl to gali reikėti naudoti mokamą VPN „Kodi“ ar net geriausią nemokamą „Kodi“ VPN. Skaitykite toliau, norėdami pamatyti mūsų geriausių „Kodi“ saugyklų sąrašą!

Geriausios „Kodi“ saugyklos yra tos, kurios ne tik turi didelę kanalų duomenų bazę, bet ir tas, kurios turi didžiulį populiarumą tarp „Kodi“ vartotojų..

10 naujausių „Kodi“ saugyklų – atnaujinta 2020 m. Balandžio mėn

1. „Kodi Israel“ saugyklakodi israel top kodi saugykla

„Kodi Israel“ yra tarsi puiki biblioteka, kurioje galite rasti visus populiariausius ir geriausius „Kodi“ priedus, skirtus transliuoti filmus, TV laidas, animacinius filmus, anime, tiesiogines sporto programas, naujienas, IPTV, muziką, turinį suaugusiesiems ir dar daugiau. Vieni iš geriausių „Kodi“ priedų, kuriuos galima rasti „Kodi Israel“ saugykloje, yra „Exodus“, „Covenant“, „Poseidon“, „Live Hub“, „Kick-off“, „Gurzil“, „Sporto pasaulis“, „Incursion“, „iPlayer WWW“, „IPTV Bonanza“, „Kids Tube“, „Kiss Anime“, „USTVnow“, „DeathStar“, „ „FireCat“ ir kt.

„Kodi Israel“ neseniai pasitraukė, tačiau netrukus vėl atsirado su nauju URL ir dabar veikia puikiai. Jame visi priedai yra atnaujinti, o dar keli puikūs priedai yra įtraukti į jo biblioteką.

2. „Maverick“ kapinynas „Kodi“Maverick Kodi saugykla

„Maverick“ saugykloje daugiausia yra nuosavas „Maverick Kodi“ priedas, leidžiantis vartotojams transliuoti filmus ir TV laidas. Tačiau ji taip pat turi keletą kitų populiarių vardų, tokių kaip „Joker Sports“, „Magic Dragon Kodi“ priedas ir tt. „Maverick repo“ yra išbandžiusi ir rekomendavusi daugelis vartotojų visame pasaulyje..

3. Visas „Eyez On Me Kodi“ saugyklavisi eyez man kodi saugykla

Visas „Eyez on Me“ saugykla išpopuliarėjo dėl „All Eyez on me Kodi“ priedo, kuris leidžia transliuoti tiesiogines TV, TV laidas, filmus, dokumentinius filmus, turinį vaikams, muziką, sportą ir dar daugiau. Be to, šioje saugykloje yra ir vieni geriausių „Kodi“ priedų, tokių kaip „Indigo“, „Genesis Reborn“, „FilmON“, „UKTV Play“, „YouTube“, „Disney junior“ ir kt..

4. Kodi Bae„Kodi bae“ saugykla 2018 m

„KodiBae“ saugykla pelnė puikų dėmesį „Kodi“ pramonėje netrukus po jos išleidimo, nes buvo pagrindiniai „Kodi“ priedai, kuriuos ji talpina. Savo bibliotekoje yra nedaug „Kodi“ priedų, tačiau visi jie yra puikūs „Kodi“ priedai, kuriuos mėgsta naudoti daugelis vartotojų, pavyzdžiui, „Ultimate IPTV“, „PrimeWire“, „9Anime“, „Sportie“, „Sports365“, „cCloud TV“ ir kt..

„Kodi Bae“ saugykla retkarčiais atnaujina savo priedus, kad tai būtų patikima saugykla.

5. Viršutinio „Kodi“ saugyklageriausias viršenybė kodi repo

Viršutinė „Kodi“ saugykla pradėjo talpinti savo priedą, tačiau palaipsniui ji tapo puikių „Kodi“ priedų namais. Viršutinė „Kodi“ saugykla turi keletą geriausių „Kodi“ priedų, tokių kaip „Plane MMA“, „SportsDevil“, „Nakties siaubai“, „Aspis“, „Atriox“ ir kt., Kurie leidžia vartotojams žiūrėti filmus, sportą, IPTV ir daug daugiau.

6. Tiesiog „Caz Repo“ „Simply-Caz-kodi“ saugykla

Per keletą mėnesių nuo jo pasirodymo „Simply Caz Repo“ audra paėmė Kodi pasaulį. Priežastis, kad „Caz Repo“ tapo geriausiu „Kodi“ saugykla, yra dėl didelių kanalų, plačiai naudojamų „Kodi“ vartotojams, kolekcijos. Pvz., Savo saugykloje galite rasti „Exodus“, „Castaway“, „SportsDevil“ ir kitus geriausius priedus..

7. DK-XBMC saugyklaDK_XBMC

DK-XBMC saugykla yra puikus naujas saugykla, kurioje yra daugybė kalbų, be priedų. Galite pasiekti priedus, teikiančius įvairių kalbų, tokių kaip anglų, tailandiečių, indų, kantoniečių ir kt., Turinį. Šie priedai taip pat yra reti, tačiau juos tikrai smagu turėti. Šiuos priedus sudaro „animego“, „animehere“, „AsianHorror“, „bharatmovies“, „Cartongo“, „Dkevents“, „DramaCrazy“, „Drama Go“, „Filipino On Demand v3“, „vidics“ ir kt..

8. „Zomboided“ saugykla Zomboidinis kodi kapinynas

„Zomboided“ saugykla taip pat neseniai buvo pridėta prie naujos „Kodi“ saugyklos, kurioje yra vienas, tačiau naudingas kanalas, kurį verta įdiegti. „OpenVPN Kodi“ valdytojas yra šioje „Kodi“ saugykloje, kur teikia „Kodi“ vartotojams platformą įdiegti VPN paslaugą savo „Kodi“ programinėje įrangoje, kur jie galėtų lengvai naudotis nelegaliais priedais..

9. Televizija „Perflix“„Perflix TV Kodi“ saugykla

„Perflix“ televizija taip pat yra naujoji „Kodi“ saugykla, kurioje yra tik vaizdo kanalai. Šioje saugykloje nebus ką rodyti tiesiogiai, tačiau ji linksmina savo vartotojus geriausiais klipais visame pasaulyje iš bokso arenos, paranormalios veiklos, komedijos trasų ir „YouTube“.

10. Burbulų saugykla srautas burbuliukai addon on kodi

Burbulų saugykla yra naujas mieste esantis „Kodi“ kapinynas, galintis pakeisti „Exodus“. Jis transliuoja TV laidas ir filmus, taip pat pateikia keletą programų kanalų, skirtų „Kodi“ programinei įrangai, sąrašą ir dėžutes.

6 seni ir geriausi „Kodi“ saugyklos

1. Super repoGeriausios „Kodi“ saugyklos

Nėra „Kodi“ saugyklos, kuri galėtų įveikti neprilygstamą „Super Repo“. Tai didžiausia pasaulyje „Kodi“ saugykla, turinti daugiau nei 3000 kanalų. Nuo tiesioginio sporto iki filmų, žaidimų iki animacinių filmų žiūrėjimo „Super Repo“ turi viską. „Kodi“ fanatikams prireiks daugiau nei 6 mėnesių, kad jie galėtų naršyti po visus kanalus ir vis tiek liktų suglumę.

2. Noobs ir nerdai„Noobs and Nerds“ kodi saugykla

„Noobs and Nerds“ yra geriausias „Kodi“ saugykla po „Super Repo“, kuri tikrai sukels šypseną ant jūsų veido su daugybe kanalų. Tai stabilus saugykla, nors pastaruoju metu dėl nežinomų priežasčių pakeistas jo URL, tačiau tai nekeičia fakto, kad tai yra visas pramogų paketas jūsų šeimai. Saugykloje taip pat yra keletas kanalų, kuriais vaikai gali mėgautis mėgstamiausiomis laidomis.

3. „Kodi“ oficialus kapinynas„Kodi“ priedų saugykla

„Kodi“ turi savo oficialią saugyklą, kurią galima rasti „Kodi“ tinkle ir kurią galima lengvai gauti. Kadangi tai yra oficialus saugykla, galbūt neradote jokių kanalų, kurie transliuotų filmus ar TV laidas. Tačiau tai rodo didelę internetinių kanalų duomenų bazę, kurioje galite žiūrėti naujienas, sportuoti, žaisti žaidimus, klausytis muzikos ir daug puikių dalykų, leidžiančių praleisti laiką..

4. „Bass Fox“ saugykla„Bass Fox Kodi“ saugykla

„Bass Fox“ saugykla suteiks prieigą prie kanalų, kuriuose galite lengvai transliuoti filmus ir TV laidas. Savo vartotojams jis taip pat siūlo tiesioginį tiesioginį sportą, kurio daugeliui populiarių kanalų nepavyks pateikti. Tai, be abejo, vienas geriausių „Kodi“ saugyklų, skirtų šeimos pramogoms.

5. „Genie“ TV saugykla„Genie Talk TV Kodi“ saugykla

„Genie“ televizija gyvuoja jau kelerius metus, tačiau ją dažnai negirdėjo net kai kurie rimti „Kodi“ gerbėjai. Šią „Kodi“ saugyklą verta papasakoti dėl savo kanalų, siūlančių TV laidas, filmus, dokumentinius filmus ir dar daugiau.

6. K3l3vra saugyklaK3l3vra kodi saugykla

Šioje saugykloje gali būti mažiausia duomenų bazė iš geriausių „Kodi“ saugyklų sąrašų, tačiau ji taip pat yra pati efektyviausia. Jame yra klasikiškiausias kanalas, kurį verta išmesti. Jis transliuoja filmus, TV laidas ir sportą.

„Kodi“ saugyklų ZIP failų atsisiuntimas

Žemiau pateiktos „Kodi“ saugyklų zip failų atsisiuntimo nuorodos:

 • Super Repo atsisiuntimo nuoroda: http://srp.nu
 • „Noobs and Nerds“ atsisiuntimo nuoroda: Atsisiųsti ZIP failą
 • „Xunity Talk“ saugyklos atsisiuntimo nuoroda: http://bit.ly/2z2xvuG
 • „Dandy Media“ atsisiuntimo nuoroda: Http://bit.ly/2xA4JOu
 • Bosinė lapė: http://bit.ly/2wyMZWu
 • „Genie TV“ atsisiuntimo nuoroda: http://genietv.co.uk/repo/
 • K3l3vra saugyklos atsisiuntimo nuoroda: http://bit.ly/2xdZXKv
 • „Kodi Tips“ saugyklos atsisiuntimo nuoroda: http://repo.koditips.com/
 • Geros „Fellas“ saugyklos atsisiuntimo nuoroda: http://bit.ly/2dRJk9D
 • Aresas: Atsisiųsti ZIP failą
 • Tiesiog „Caz“ saugyklos atsisiuntimo nuoroda: Atsisiųsti ZIP failą
 • „Zomboided“: http://bit.ly/2czmHFu
 • „Merlin“ atsisiuntimo nuoroda: http://bit.ly/2z2OHA9
 • „Perflix“ TV atsisiuntimo nuoroda: http://perflix.16mb.com/repo/
 • Burbulai Atsisiųsti nuorodą: https://bubbles4kodi.com/

Norėdami suvynioti reikalus

Iš šio straipsnio, kuriame apžiūrėjome visas pagrindines „Kodi“ saugyklas ir rankomis atrinkome geriausius, lengviau rasti geriausius „Kodi“ saugyklas. Dėl pastarojo meto susidorojimo su Kodi nėra garantijos, kad šios saugyklos veiks ateityje. Kai kurios geriausios „Kodi“ saugyklos per pastarąsias kelias savaites paslaptingai dingo ir neginčijami faktai, kad jų galėtų būti daugiau.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map