16 geriausių „Kodi“ sporto priedų, kad transliuotų tiesioginį sportą nemokamai

Kai kalbama apie vaizdo transliaciją, „Kodi“ gėdina visas kitas platformas! Nesvarbu, ar norite žiūrėti tiesiogines UFC, NFL ar bet kokias kitas rungtynes, nesvarbu, ar tai būtų TV laidos, ar žaisti žaidimus, „Kodi“ sporto priedai jus įtraukė!


Būdamas sporto gerbėjas, atrasti „Kodi“ buvo tarsi surasti brangų perlą, nes, deja, daugelis sporto renginių apsiriboja konkrečiomis geografinėmis vietovėmis.

Geriau yra tai, kad „Kodi“ galite pasirinkti savo srauto kokybę. Tai gali būti labai naudinga, ypač jei jūsų interneto sparta nestabili.

Tai taip pat padeda žiūrėti išskirtines varžybas geriausiais kanalais, taigi, jei norite žiūrėti kriketą, futbolą, „Formulę 1“, golfą ar bet kurias kitas sporto šakas, „Kodi“ yra ta vieta, kur reikia eiti..

Taigi, kaip Kodi sugeba pateikti jums tokį turinį?

Tam buvo naudojami skirtingi „Kodi“ priedai, kurie apima nemokamą ir mokamą.

Įspėjimas: IPT gali matyti jūsų „Kodi“ srautus

Vis dėlto štai laimikis!

Jūsų IPT žino, ką darote internete. Taigi, kai naudojate trečiųjų šalių „Kodi“ priedus, įsitikinkite, kad žinote vietinius įstatymus dėl piratavimo ir autorių teisių.

Oficialūs transliuotojai už šias teises moka milijonus dolerių. Atsisiųsdami tokį nelegalų turinį galite patekti į bėdą, bet…. čia yra naudinga naudoti kaip VPN!

Galite sėdėti ant uolų Afrikos dykumoje ir pasirodyti Niujorke skaitmeniškai.

gauti kodi vpn cta

Geriausi „Kodi“ oficialūs sporto priedai

1. „Fox Sports Go“

lapė-sportas-kodi-priedas

„FOX SPORTS GO“ yra geriausias pasirinkimas sporto gerbėjams, norintiems transliuoti „MLS Soccer“, „MLB Baseball“, UFC, NBA ir „Supercross“. Tai yra vienas iš pirmaujančių sporto kanalų Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Esant minimaliam buferiui ir HD srautui, tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų žiūrėti bet kokią sporto transliaciją.

2. „Sportsnet“ dabar

„sport-net-kodi-add-on“

Kanados platforma siūlo įvairias sporto galimybes. Mėnesio prenumerata kainuoja tik 25 USD per mėnesį, tai leidžia peržiūrėti didžiulį krūvį puikaus sporto turinio. Priedas prieinamas per oficialų „Kodi“ priedų saugyklą.

Tai dar vienas puikus pasirinkimas MLB, NHL, NBA, ir NFL degtukai.

3. ORF TVthek

„orftv-sports-add-on-kodi“

Jei jūs gyvenate ne Austrijoje, turėsite prisijungti prie a VPT, kadangi ORF televizija yra geografiškai ribota. Tačiau gera dalis yra tai, kad Austrijoje yra daugybė nemokamų televizijos stočių.

„ORF TVthek“ yra viena iš daugelio tiesioginio transliavimo galimybių, siūlančių tiesioginę televiziją ir patenkinamą skaičių užsakomųjų variantų. Visą tai galite lengvai pasiekti naudodamiesi „Kodi“ priedu, įskaitant daugybę sporto programų, pasiekiamų per kanalą.

4. Xumo

xumo-sports-add-on-kodi

Prieinamas per oficialią „Kodi“ priedų saugyklą, „XUMO.TV“ yra nemokamas „Kodi“ priedas. „Xumo“ turi su sportu susijusių kanalų, lengvai prieinamų „Kodi“ vartotojams. Aukštesnės kokybės transliacijos kokybė yra puikus pasirinkimas futbolas, lakrosas, banglenčių sportas, žvejyba, MMA, futbolas, ir dar daugiau.

5. Plutono televizorius

kodi-plutotv-sports-add-on

Kaip ir „Xumo“, „Pluto“ televizija taip pat pateikia ilgą nemokamų TV kanalų sąrašą. Būdami nemokama paslauga, negalėsite rasti naujausio ar populiariausio turinio, tačiau ji siūlo didelį pasirinkimą žinios, pramoga, ir sportas kanalus.

Turėsite sukurti nemokamą sąskaitą ir užsiregistruoti skirtingai nuo kitų „Kodi“ priedų.

6. CBC

cbc-sports-add-on-kodi

„CBC“ yra visiškai nemokama televizijos paslauga Kanadoje, joje yra didelis poreikis ir gyvas turinys, pavyzdžiui, olimpinės žaidynės ir ledo ritulio naktis. Jei negyvenate Kanadoje, nesijaudinkite, vis tiek galite lengvai atblokuoti CBC transliaciją naudodami VPN ir prijungdami ją prie Kanados serverio.

Priedas veikia kaip žavesys ir niekada nebuvo veiksmingas mūsų bandymo proceso metu.

7. „iTV“

„iTV-sports-addon-kodi“

„iTV“ yra JK transliavimo paslauga, kuri yra beveik nemokama, tačiau, deja, ji teikiama tik JK. Platformoje yra daugybė kanalų. Tačiau, kaip numatyta JK įstatymuose, turite turėti TV licenciją, tačiau ji niekaip nepatikrina.

Kanalas transliuoja įvairias sporto laidas, įskaitant ir kai kurias futbolo varžybas. Jei esate ne JK, jums reikės VPN.

8. Tablas

tablo-spports-add-on-kodi

Ši mūsų sąrašo parinktis šiek tiek skiriasi nuo kitų. Priedas veikia kaip tiesioginis televizijos kanalų signalas.

Televizija belaidžiu būdu yra be galo populiari galimybė, atsižvelgiant į tai, kad šiandien OTA televizijos rinka auga. Jie dažnai gauna ir tiesiogiai transliuoja sportinį turinį.

„Tablo“ taip pat yra skaitmeninis vaizdo grotuvas, leidžiantis išsaugoti tiesioginius srautus ir pasiekti juos vėliau „Tablo“ įrenginyje.

9. „SVT Play“

svt-play-kodi-sports-add-on

Jei galite atsisakyti kalbos kliūčių ar suprasti švedų kalbą, „SVT Play“ yra labai įmanomas sportinių žaidimų pasirinkimas. „SVT Play“ yra Švedijos televizijos tinklo tiesioginė transliacija ir pareikalaujama galimybė. Tai yra visiškai nemokama, ir visus metus galite rasti didelį baseiną sporto programų, transliuojamų per „SVT Play“.

Kaip ir kai kuriems iš aukščiau paminėtų priedų, jums reikės VPN, nes srautai, kuriuos teikia šis priedas, yra skirti tik Švedijai..

10. SR „Mediathek“

srmediathek-sports-add-on-kodi

„SR Mediathek“ yra Vokietijos televizijos tinklas iš daugybės šalyje siūlomų variantų. Išskiria tai, kad tai puikus funkcinis „Kodi“ priedas, siūlantis tiesioginį ir užsakomą sporto turinį, pasiekiamą „SR Mediathek“.

Jis taip pat yra ribotas, todėl jums reikės VPT ir šiam!

11. NHL televizija

„nhl-tv-kodi-addon“

NHL TV transliacijos paslauga yra turbūt viena geriausių jūsų galimybių žiūrėti ledo ritulį.

Po prisiregistravimo galite srautiniu būdu perduoti jį per „Kodi“, nes tai optimizuos procesą jums – pasiūlys paprastą naršymo parinktį turinyje. Tai taip pat siūlo nemokamą turinį, pvz., Svarbiausius momentus ir svarbiausias skirtingų atitikmenų vietas.

Vėlgi, šis priedas taip pat yra geografiškai užblokuotas ir jums reikės VPN, taip pat atminkite, kad tam reikalinga JAV mokėjimo informacija.

12. ESPN 3

espn3-sports-add-on-kodi

ESPN, žinantis didelę reikšmę sporto pramogų pramonėje, siūlo:

 1. Tarptautinis futbolas
 2. Europos klubinis futbolas
 3. MLB beisbolas
 4. NBA krepšinis
 5. Kriketas
 6. Golfas
 7. Kolegijos sportas

Naudodami neoficialų „Kodi“ žiniasklaidos centro ESPN priedą, galite pasiekti „premium“ turinį tiesiogiai iš „Kodi“ esančio ESPN. ESPN taip pat galima rasti įvairiose platformose, įskaitant „Android TV“, „Apple TV“ ir kt.

13. Kibirkštis

Sparkle-sports-add-on-kodi

Vienas iš mano mėgstamiausių priedų, kiek tai susiję su neoficialiais priedais. „Sparkle Kodi“ papildas nušviečia „Reddit“, skirtą „Acestreams“ nuorodoms. „Acestreams“ siūlo gyvų sporto šakų iš įvairių regionų, o „reddit“ yra geriausia vieta aktyvių nuorodų paieškai.

Užuot rankiniu būdu ieškoję „Acestreams“ nuorodų, „Sparkle“ priedas atliks jus. Tiesiog pasirinkite nuorodą į mėgstamą sporto renginį ir stebėkite tiesioginį veiksmą.

14. Sportas

sportinis priedas-kodi

Labiausiai žinomas dėl futbolo ir regbio, „Sportie“ taip pat apima turinį iš NFL ir kitų šaltinių, todėl tai puikus pasirinkimas kartu su įvairiais kitais sporto renginiais.

Šį priedą galite rasti iš lazykodi ANDROIDABA saugykloje. „Premier“ lyga taip pat gali būti čia prieinama, nors ir priklausomai nuo šalies, kurioje esate. Visose situacijose VPN yra mūsų auksinė kortelė geografiniams apribojimams panaikinti..

15. „Zattoo Live TV“ priedas

zattoo-tv-sports-add-on

„Zattoo Live TV“ priedas yra dar vienas neoficialus priedas, kuris yra puikus pasirinkimas sporto mėgėjams, nes iš viso siūlo daugiau nei 190 kanalų. Galite lengvai rasti įvairių sporto šakų, tokių kaip futbolas, golfas ar imtynės, srautus.

16. NBA lygos leidimas „Kodi Addon“

„nba-leugue-sports-add-on“

Skirtas visiškai NBA, priedas apima visus NBA įvykius. Jis siūlo tiesioginius srautus, archyvus ir NBA televiziją. Tačiau tai yra oficialus priedas ir jums reikės jo prenumeratos.

Jei susiduriate su geografiniais apribojimais, būtinai įjunkite VPN paslaugą ir prisijunkite prie JAV serverio. Tokiu būdu be vargo galite pasiekti bet kokį „NBA League Pass Kodi“ priedo turinį.

Išvada

Jei esate sporto gerbėjas, panašiai kaip aš, kuris į savo krepšį sukrauna daugiau gurkšnių nei maistas, nei šie yra geriausi „Kodi“ priedai, kuriuos galite rasti internete.

Jei tai nebuvo KOD, aš rimtai nežinau, ką darysiu su savo gyvenimu. Dėka meilės, kurią netizens skleidė ieškodami geresnių ir geresnių sprendimų, „Kodi“ yra palaima.

Galiu bet kurį sporto renginį tiesiogiai stebėti internetu, nesvarbu, kur esu. Ir jei geografiniai apribojimai kelia problemų, kreipiuosi į VPN paslaugą.

Jei išbandėte kurį nors iš šių priedų, praneškite mums komentarą ir praneškite mums savo vertingą nuomonę.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map