Kodėl verta paleisti geriausius kodi priedus ir geriausius kodi stato po vieną, kai tam galite turėti geriausią kodi vedlį? Mes išskaidėme kai kurias iš geriausi „Kodi burtininkai 2020“ vartotojams, palyginti su dažniausiai naudojamomis platformomis. Pažvelkite į juos ir nepamirškite išbandyti jų, naudodamiesi geriausiu „Kodi“ VPN.

„No Limits“ yra geriausias 2020 m. Balandžio mėn. „Kodi“ vedlys, kaip rodo „KodiVPN“ apklausos rezultatai

geriausias kodi vedlys 2018 m. vasario mėn

Geriausi 2020 m. Balandžio mėn. „Kodi burtininkai“ *** Darbinis sąrašas ***

  1. „SpinzTV“ vedlys
  2. Žmogaus urvo vedlys
  3. „No Limits“ vedlys
  4. „StreamHub“ vedlys
  5. „Goodfellas“ vedlys
  6. Smash vedlys
  7. Echo burtininkas
  8. Bretos burtininkas
  9. „CellarDoorTV“ vedlys
  10. „Durex“ vedlys

1) „SpinzTV“ vedlys

geriausi kodi burtininkai

Atsisiuntimo nuoroda: „SpinzTV“ vedlį galite atsisiųsti iš čia.

„SpinzTV Wizard“ turi visus savo tinklus po vienu stogu, tokius kaip „SpinzTV Premium Lite“, „Hardnox“, „4kids“, „SpinzFlix“ ir kt. „SpinzTV“ yra neabejotinai labai rekomenduojamas vedlys, kaip ir jo „SpinzTV“ priedai. Jis turi keletą papildomų funkcijų, tokių kaip APK, emuliatoriai, žaidimai ir kt.

„SpinzTV“ galite atsisiųsti iš savo saugyklos. Tačiau atminkite, kad tai nėra oficialus vedlys, todėl turite apsvarstyti galimybę naudoti „Kodi“ VPN paslaugą. Jei ieškote nemokamo sprendimo srautams atblokuoti, naudokitės nemokamu „Kodi“ VPN ir būkite apsaugoti bei srautiniu būdu be jokių apribojimų.

2) Žmogaus urvo vedlys

Vyras urvas kodi burtininkas

Atsisiuntimo nuorodaAtsisiųsti „Man Cave Wizard“

Žmogaus olos vedlys laikomas vienu geriausių Kodi burtininkų. Tai yra programų vedlys ir siūlo daugybę funkcijų, tokių kaip sudėjimas, įrankiai ir tt Nepaisant visų šių savybių, ji paprastai vadinama „Kodi“ techninės priežiūros asmeniu (žiūrėkite mūsų išsamius geriausius išvardytų „Kodi“ priežiūros priemonių sąrašus). Priežastis yra nepaprastas naudojimas talpykloje ir miniatiūrų išvalyme, taip pat kuriant atsargines kopijas ir kt.

„Man Cave Wizard“ yra kažkas, ką kiekvienas Kodi geekas laiko savo bibliotekoje. Jis taip pat gali būti vadinamas vienu geriausių „Kodi burtininkų 2018“.

3) „No Limits“ vedlys

Neribota kodi vedlys

Spustelėkite čia norėdami atsisiųsti „No Limits Wizard“.

Jei jūs ieškojote geriausių „Kodi“ burtininkų 2018, tai kaip jūs galite praleisti „No Limits“ vedlį. „No Limits Magic Wizard“ turi patrauklią sąsają, kuri taip pat labai greitai vykdo komandas. Visi šie burtininkai, kurie yra su juo, yra visiškai atnaujinti ir patikimi. Joje yra kategorijos visiems ir viskam, nesvarbu, ar tai būtų filmai, TV laidos, ar net turinys suaugusiesiems, „No Limits“ vedlys turi viską.

4) „StreamHub Wiz“

„Streamhub kodi“ vedlys

Atsisiųskite „StreamHub Wiz“ spustelėdami šią nuorodą.

„StreamHub Wiz“ yra vienas geriausių „Kodi“ vedlių. Kas daro jį puikiu vedliu, yra platus programų kategorijų pasirinkimas. Rasite „Kodi“ priedus, skirtus sportui, tiesioginiams šou, filmams ir vaikams skirtoms laidoms ir tt. Jis taip pat turi keletą puikių odos rūšių, taip pat ir bauginančią sąsają..

Nepraleisk geriausių Kodi burtininkų 17.6.

5) „GoodFellas“ vedlys

Goodfellas kodi burtininkas

Iš šios nuorodos galite atsisiųsti ir įdiegti naujausią „GoodFellas“ versiją.

„Goodfellas Kodi Wizard“ gali būti šiek tiek sunkaus dydžio, tačiau jis neslopina sistemos. Jame yra keletas populiariausių priedų. Galite turėti visas sporto, IPTV, filmų ir kt. Programas. „GoodFellas“ yra tarp populiariausių „Kodi Wizards“ programų..

6) Smash vedlys

Smash kodi burtininkas

Atsisiųskite ją iš čia.

„Smash Wizard“ turi viską, priedus, priežiūros įrankius, apvalkalus, statybas ir daug daugiau. Savo bibliotekoje yra keletas garsių statinių, tokių kaip “Skyllar”, “Colossus”, “Horizon”, “Rolling Steel” ir kt.

Smash Wizard turi būti jūsų Kodi bibliotekoje.

7) Echo vedlys

Echo kodi burtininkas

Spustelėkite čia norėdami atsisiųsti „Echo Wizard“.

„Echo“ vedlys turi daug nuostabių priedų, patrauklių temų ir kūrinių. Galite lengvai įdiegti norimą priedą ir transliuoti filmus, TV laidas ir sporto renginius. Išskyrus šią funkciją, ji taip pat turi keletą įrankių, skirtų jūsų „Kodi“ našumui palaikyti.

8) Bretos vedlys

brettus kodi burtininkas

Atsisiųskite „Brettus“ vedlį

„Brettus“ vedlį labai rekomenduoja ir vertina vartotojai dėl jo siūlomų versijų. Išskyrus „Kodi“ versijas, jame yra daugybė priedų, skirstomų į bet kurią lytį ir amžių.

9) „CellarDoorTV“ vedlys

cellardoor tv kodi burtininkas

Atsisiųskite „CellarDoorTV“ vedlį

„CellarDoorTV Wizard“ yra visas paketas, skirtas geriausiems kūriniams ir odai. Tai greitas ir paprastas naudoti vedlys, turintis ir daugybę populiarių priedų. Geriausias dalykas, susijęs su „CellarDoorTV“ vedliu, yra jo suderinamumas su keliomis platformomis.

10) „Durex“ vedlys

„Durex kodi“ vedlys

Norėdami atsisiųsti „Durex“ vedlį, spustelėkite čia.

„Durex“ vedlys iš tikrųjų yra programos priedas, kuriame yra populiarusis „Durex“ priedas ir „Durex“. Tai vienas iš patikimiausių ir rekomenduojamiausių vedlių. Nėra abejonės, kad tai vienas geriausių „Kodi Wizards“.

Geriausi „Kodi“ burtininkai, skirti „Fire Stick“

11) Evoliucijos vedlys

Geriausi „Kodi“ burtininkai, skirti „Fire Stick“

Atsisiųskite evoliucijos vedlį

Tai yra vienas iš geriausių „Kodi“ burtininkų, turinčių „Fire Stick“, nes tai leidžia vartotojams įdiegti savo mėgstamus priedus ir versijas. Jis turi priedus, skirtus tiesioginiam sportui transliuoti, Naujienų kanalus, filmus ir „Kids“ laidas.

Tačiau didžiausias dėmesys skiriamas šeimos pramogoms. Net jos pačios evoliucijos kūrinys yra puikus pastatas šeimos pramogoms.

Žr. Mūsų išsamų vadovą, kaip įdiegti „kodi“ į „firestick“.

12) Halowo TV vedlys

švilpti tv kodi burtininkas

Spustelėkite čia, jei norite atsisiųsti Halow TV vedlį

„Halow“ TV vedlys pateikia savo priedą; „Halow“ televizija, kuri yra vienas iš geriausių priedų transliuoti sporto renginius. Taip pat su juo galite transliuoti filmus, TV laidas ir neliksite nusivylę dėl puikios transliacijos kokybės. Jei susidursite su geografiniu apribojimu, pabandykite naudoti „Firestick“ VPN ir įdiekite „Halow TV Wizard“.

13) „HyperTT“ vedlys

hipertt tt kodi burtininkas

Atsisiųskite „HyperTT“ vedlį „Kodi“

„HyperTT“ vedlys pateikia savo „HyperTT“ komplektą, kuriame yra visi populiarūs ir labai reikalaujami priedai, tokie kaip „Bob Unleashed“, „Pyramid“, JK Turk grojaraštis ir kt. Dabar jums kyla mintis, kad šis vedlys yra pramogų šventė.

14) Vaikų vedlys

vaikai kodi burtininkas

Atsisiųskite „Kids Wizard“ per „SuperRepo“

Vardas kalba pats už save, nes yra nuostabi vedlys vaikams, kurie mėgsta transliuoti savo mėgstamiausias laidas ir animacinius filmus „Kodi“. Jame yra visi geriausi kodi priedai vaikams.

15) „Kodi Build IL“ vedlys

IL Kodi burtininkas

Atsisiųskite „Kodi Build IL Wizard“ per „Kodil Repo“.

„Kodi Senyor“ sukūrė šį „Kodi“ vedlį ir jame yra visų geriausių įrankių, priedų ir konstrukcijų, kad galėtumėte jus palikti kelyje. Atsisiųskite ir įdiekite šį vedlį ir sukaupkite didelę priedų, geriausios kokybės ir patikimų srautų biblioteką.

Geriausi „Kodi Wizards“, skirti „Android“

Lengviau nustatyti „Kodi“ vedlį, tada nustatyti „kodi“ „Android“. Visada siūloma atlikti visą „kodi“ diegimo sąranką „Android“, kad būtų išvengta vargo.

16) „Tantrum APK“ vedlys

„Tantrum TV Kodi“ vedlys

Atsisiųskite „Tantrum“ APK 

Tai vienas patikimiausių ir įdomiausių „Android“ įrenginių vedlys. Jame yra viskas, ko jums reikia, sportas, filmai, kūno rengyba ir pan. Geriausias dalykas, kurį reikia pastebėti apie šį vedlį, yra tai, kad jis retkarčiais atnaujinamas. Tai yra geriausias dalykas, kurį turite naudodami „Kodi“.

Per „Tantrum“ vedlį galite atsisiųsti ir įdiegti visas savo mėgstamas „Android“ programas. Jo bibliotekoje pilna programų, skirtų „Android“. Tai iš tikrųjų yra vienas geriausių „Kodi“ sąrankos vedlių.

17) „Mavericko vedlys“

Maverick Kodi burtininkas

„Maverick“, kuris įgijo puikią reputaciją per „Maverick“ priedą, sugalvojo „Maverick Kodi Wizard“. Tai sukūrė tvirtą pagrindą tarp populiarių burtininkų. Tai išties nuostabus vedlys, turintis keletą geriausių programų, statinių ir priežiūros įrankių.

18) Metropoliteno vedlys

didmiesčių kodi burtininkas

Spustelėkite čia, jei norite atsisiųsti „Metropolitan Wizard“

Bugatsinho sukūrė šį vedlį ir jame yra daug priedų, skirtų transliuoti IPTV ir naujienų kanalus „Android“ įrenginiuose. Jis įvertintas tarp geriausių „Kodi“ sąrankos vedlių.

19) „Genie“ vedlys

džinas tv kodi burtininkas

Atsisiųskite „Genie“ TV vedlį

Kitas geriausių „Kodi“ vedlių vedlys yra „Genie TV“ vedlys. „Genie“ vedlys veikia jau kurį laiką ir jame yra keletas malonių priedų, žaidimų ir programų, skirtų „Android“ įrenginiams. Šis vedlys yra patikimas ir neišnyko, nepaisant dabartinės padėties, susijusios su trečiųjų šalių priedais.

20) Bendruomenės portalas

bendruomenės portalo kodi vedlys

Bendruomenės portalas yra puikus programos priedas, kurio bibliotekoje yra dauguma populiarių priedų. Kitas novatoriškas šio vedlio dalykas yra tas, kad vartotojai gali kurti savo pasirinktinius komponentus. Jame yra gražus techninės priežiūros skyrius ir keletas vadovėlių. Jį galima įdiegti per „Noobs“ ir „Nerds“ saugyklą.

Geriausi „Kodi“ nustatymo vedliai, skirti 18 versijai

21) „KodiMaster“ vedlys

kodimaster kodi burtininkas

Atsisiųskite „KodiMaster Wizard“

Geriausias dalykas šiame vedlyje yra patraukli sąsaja; labai organizuota ir paprasta. Jame yra priedų, tinkamai priskiriamų filmams, televizijos laidoms, tiesioginei televizijai, sportui ir kt.

22) „Mucky Duck“ vedlys

„Mucky Duck Kodi“ vedlys

„Mucky Duck“ buvo populiariausias vedlys, nes tai yra geriausių įskiepių namai ir ilgą laiką kuria. Vartotojai visada pasitikėjo „Mucky Duck“ dėl jo teikiamos kokybės. Nėra jokios galimybės, kad galite to nepaisyti, labai rekomenduojama išbandyti. Jis užima tvirtą poziciją tarp geriausių „Kodi“ burtininkų.

Baigiamieji žodžiai

„Kodi Wizards 17.6“ yra geresnis pasirinkimas, o ne bėgimas po vieną priedą. Priežastis ta, kad vedlys pateikia daugybę papildomų pasirinkimo variantų, iš kurių galima pasirinkti, taupant laiką ir pastangas. Išvardinome geriausius jūsų vaikinų „Kodi“ nustatymo vedlius, nepamirškite jų patikrinti. Norėdami sužinoti apie saugų srautinį perdavimą, apsilankykite mūsų vadove „Kaip įdiegti VPN„ Kodi ““.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me