22 geriausi „Kodi“ gaminiai, sukurti 2020 m. Balandžio mėn. – [su įdiegimo procedūra]

GERIAUSI KODI-PASTATAI


Įdiegę „Kodi“, negalite nustoti tyrinėti vis daugiau ir daugiau su juo. Jei pritaikysite jį pagal vieną iš geriausių „Kodi“ versijų, padidinsite vartotojo patirtį ir pakelsite jį į naują lygį.

Priežastis yra „Kodi“ priedai, kurie yra įdiegti pastato viduje. „Kodi“ pastatas nėra oficialus ir jį gamina trečiųjų šalių kūrėjai.

Tai vartotojams suteikia galimybę mėgautis nauja sąsaja ir pasiekti mėgstamus priedus, neįdiegus jų po vieną. Geras pastatymas taip pat turėtų sporto priedų, kurie leis jums pritaikyti daugybę sportinių veiksmų.

Vis dėlto labai rekomenduojama naudoti „Kodi“ palaikomą VPN, kad būtų išsaugotas jūsų privatumas ir atitrūktų nuo šnipinėjimo akių.

Išskirtiniai „KodiVPN.co“ specialieji pasiūlymai 2020 m
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD per mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą

banglentė

 11,95 USD 1,99 USD per mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą (3 mėnesiai nemokami)

Nevalia

 9,95 USD 2,75 USDPer mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą

Statinio diegimo procedūra yra beveik panaši į priedo diegimą. Internete galima rasti daugybę statinių, iš kurių galite pasirinkti geriausius „Kodi“ gaminius pagal savo poreikius. Kiekvienas vartotojas turi savo reikalavimus, todėl gali lengvai ieškoti, atsisiųsti ir įdiegti tinkamą „Kodi“ versiją.

Vis dėlto didžiausią susirūpinimą kelia didelis sudėjimo dydis ir atmintis, kurią ji užima įdiegdama. Galiausiai jis padidina jūsų laikiną failą / talpyklą ir pradeda formuoti srautus ir sistemos naudojimą.

Šios problemos erzina vartotojus, bet kas kaltas. Todėl, norėdami padėti jums, pateikiame išsamų vadovą apie geriausius „Kodi“ modelius.

Pagal „KodiVPN“ apklausos rezultatus, „magija“ yra geriausia „Kodi“ versija 2020 m. Balandžio mėn

no-limits-magic-build-is-the-best-kodi-build

„No Limits“ „Magic“ versija buvo labai rekomenduojama kurti „Kodi“ bendruomenėje dėl patrauklios, bet paprastos sąsajos. Visi priedai, kuriuos teikia „No Limits Magic“ versija, veikia ir tai palaiko šį kūrimą lenkiantį kitus.

Kitas puikus „No Limits Magic“ versijos dalykas yra tas, kad šiai versijai nereikia jokios prisijungimo informacijos, tokios kaip „Pin“ ar „Nick“, norint įdiegti „build“ ar pasiekti priedus..

Vaizdo įrašų peržiūra neribojama

Nėra ribų „Magic Build“ VIDEO Apžvalga

Geriausi „Kodi“ kūriniai – 2020 m. Balandžio mėn

Kiekvienas statinys yra unikalus savo sąsajos, našumo ir priedų, kuriuos turi savo bibliotekoje, atžvilgiu. Konkurencija tarp statybininkų buvo kieta, nes „Kodi“ vartotojų kasdien daugėjo. Taigi iš visų galimų „Kodi“ variantų yra geriausi geriausi „Kodi“ modeliai, kuriuos mes rekomenduojame jums naudoti:

 1. BK nuorodų kūrimas
 2. „Xanax Kodi Build“
 3. Nėra ribų „Magic Build“
 4. „Blue Magic Kodi Build“
 5. Deimantų dulkės
 6. „Khaos Kodi“ pastatas
 7. „Turbo Kodi Build“
 8. „Diggz XENON Build Fire Stick Edition“
 9. Šlifuok „Kodi Build“
 10. Ugnies TV guru
 11. „Nephilim Build“
 12. „Hard Nox Kodi“ pastatymas
 13. „Dominus Kodi“ pastatas
 14. Pabaisa
 15. „Misfit Mods Lite Kodi Build“
 16. „Xbox Alfa“

Geriausi „Kodi“ kūriniai, skirti „Kodi Leia“ 18 ar naujesnei versijai

1. BK nuorodų kūrimas

Šis „Kodi Build“ komplektas yra suktinis. Jis ne tik turi iš anksto įdiegtus priedus, bet ir leidžia žiūrėti filmus, TV laidas net ir be priedų.

Šią versiją mums pateikė kūrėjas. „Mason B“ įdiegta iš „Stream Digital Wizard“. „BK Links“ versijoje yra lengvai naudojama sąsaja su kai kuriais populiariausiais priedais, tokiais kaip „Neptūnas Rising“, „Maverick TV“, „Planet MMA“ ir daug daugiau..

Kaip įdiegti „BK Links Kodi Build“

 1. Atviras Kodi.
 2. SpustelėkiteNustatymai piktogramą > Dabar šiame meniu spustelėkite Failų tvarkyklė.
 3. Dabar dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 4. Atsidarys naujas dialogo langas, spustelėkite ten, kur sakoma ir įveskite šį URL http://streamdigital.org/wiz/ > Spustelėkite Gerai
 5. Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį kaip „Streamdigi“ ir spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl uždaryti dialogo langą.
 6. Dabar grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas ir spustelėkite Priedai skirtuką iš kairiojo meniu.
 7. Spustelėkite Dėžutės piktograma iš viršutinio kairiojo kampo > Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo variantas.
 8. Pasirinkite„Streamdigi“ > Spustelėkite programa.sdwiz.zip > Palaukite pranešimo.
 9. Šią versiją galite pasiekti dabar iš Programos priedai skyrius Priedų meniu > SpustelėkiteSrauto skaitmeninis vedlys.
 10. Iš galimų variantų raskite ir atidarykite BK nuorodos
 11. Spustelėkite Diegti.
 12. Įdiegę, paleiskite iš naujo Kodi ir statyba automatiškai įkeliama.

2. „Xanax“

„xanax-kodi-build“

„Xanax Kodi Build“ yra populiarios „Durex Kodi“ versijos, kuri buvo neseniai uždaryta, išsivysčiusi forma. Jame yra priedai, kurie gerai suskirstyti į įvairius skyrius, tokius kaip filmai, TV laidos, tiesioginis sportas ir kt.

Vieną dalyką, kurį galite sužinoti iš jo pavadinimo, yra tas, kad šis kūrinys tikrai džiugina jus su atnaujintais priedais. Savo bibliotekoje, kaip ir „Durex Kodi Build;“, yra daugybė atnaujintų „Kodi“ priedų. Jame yra integruotas kabelinės televizijos vadovas, taip pat puikūs sporto priedai.

Kaip įdiegti „Xanax Kodi Build“

 1. Atviras Kodi > Eiti į Nustatymai Meniu >Atviras Byla Vadybininkas > Dukart spustelėkite Papildyti Šaltinis.
 2. Spustelėkite ten, kur rašoma <Nė vienas> ir įveskite tai URL: http://xanaxrepo.com/repo/ .
 3. Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį kaip „„Xanax“ > Grįžkite į pagrindinį meniu ir atidarykite Papildytions skyrius.
 4. Spustelėkite Dėžė piktogramą iš viršutinio kairiojo kampo > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas.
 5. Spustelėkite „Xanax“ > Pasirinkite „Xanax-repo.zip“ > Palaukite pranešimo.
 6. Dabar pasirinkite Įdiekite iš saugyklos variantas > „Xanax“ Saugykla > Atviras Programos priedai > Pasirinkite „Xanax“ > Pasirinkite „Xanax“  > Spustelėkite Diegti.

Atsisiųskite „Xanax“

3. Be ribų „Magic Build“

neribota kodi statyba

Patirkite Kodi kaip niekad anksčiau. Atsisiųskite „No Limits“ dabar!

„No Limits“ yra neabejotinai vienas patraukliausių „Kodi“ pastatymų. Nuo spalvingos sąsajos iki priedų viskas yra tiesiog „wow“. Siūlomas tiesioginės transliacijos IPTV ir iki 100 populiarių priedų. Šis pastatymas tikrai yra ligotas kaip geras!

Atsisiųsti „No Limits“

4. „Blue Magic Kodi Build“

„Blue Magic Kodi Build“ nėra labai didelis „Kodi build“, tačiau vis tiek yra puikus „Kodi build“, nes jame yra keletas labai populiarių „Kodi“ priedų. Tačiau jis nuolat atnaujina savo triktis ir prideda visus naujausius priedus į savo biblioteką..

„Blue Magic Kodi“ turi labai gerai organizuotą sąsają, kuri vartotojams nesukelia jokių problemų. Be to, ši sąranka gana gerai veikia be jokių diegimo ar srautinių klaidų.
Skyriuose, kuriuos ji turi savo meniu, yra filmai, sportas, TV laidos, vaikai, tiesioginė televizija, sistema, muzika ir kt. „Blue Magic“ yra tikrai puikus jūsų „Kodi“ pastatymas..

Atsisiųskite „Blue Magic Kodi Build“

5. Deimantų dulkės

Deimantų dulkės

Tiems, kurie nori turėti viską ir viską, ką gali pasiekti, „Diamond Dust Kodi“ yra populiariausias pasirinkimas. Tai yra optimalus „Kodi“ pastatymas, nes jis siūlo daugybę populiarių ir naujų „Kodi“ priedų, tokių kaip „TubiTV“, „Mirties žvaigždė“, „Cloud TV“ ir kt..
Galite mėgautis mėgstamų filmų, TV laidų ir sporto transliacijomis naudodami aukštos kokybės transliacijos nuorodas, siūlančias 720–1080 pikselių kokybę. Šiame versijoje taip pat yra daug IPTV „Kodi“ priedų, tačiau norint jį naudoti, turėsite turėti „Kodi“ VPN, kuris galėtų atblokuoti geografiškai ribotus srautus.

Atsisiųskite „Diamond Dust“

Geriausi „Kodi“ kūriniai, skirti „Kodi Krypton“ versijai 17.6 ar senesnei versijai

6. „KHAOS Build“

„Khaos Kodi build“ yra naujas žaidėjas, bet tai tikrai nuostabi versija, kurią turite savo bibliotekoje. Galite tai įvertinti pagal tai, kad per trumpą laiką tai padarė puikų ženklą bendruomenėje.

„Khaos Build“ turi daugybę naujausių ir populiariausių „Kodi“ priedų, skirtų filmams, TV laidoms, sportui, tiesioginei televizijai, animaciniams filmams ir tt Tai labai lengvas „Kodu“ pastatymas, nes jis sveria tik apie 140mb ir yra optimalus pasirinkimas „Android Kodi“ vartotojams.

Atsisiųskite „KHAOS Kodi Build“ 

 7. „Turbo Kodi Build“

turbo-kodi-build

„Turbo Kodi Build“ yra naujokas „Kodi“ bendruomenėje, sulaukiantis visų dėmesio dėl nuostabių savybių. Šio „Kodi“ pastatymo dydis yra tik 260 MB, ir, nepaisant to, kad „Kodi build“ yra labai šviesūs, yra daugybė puikių ir naujausių „Kodi“ priedų..

Savo bibliotekoje galite žiūrėti mėgstamus filmus, sportą, TV laidas ir net tiesiogines TV, naudodami priedus.

Atsisiųskite „Turbo Kodi Build“

Geriausi „Kodi“ sukurti „FireStick“ ir „Fire TV“

8. „Diggz XENON Build“

Ši versija sukurta specialiai „FireStick“ vartotojams skirtiems kodi vartotojams, kuriems patinka patraukli sąsaja kartu su nuostabiais ir patikimais „Kodi“ priedais..

„Diggz XENON Build“ greitai sukuria našumą ir turi visus naujausius priedus, kurie laikas nuo laiko atnaujinami. Tai leidžia vartotojams žiūrėti savo mėgstamą turinį, pavyzdžiui, TV laidas, tiesioginę TV, sportą ir filmus aukštos kokybės.

Jis taip pat turi IPTV „Kodi“ priedus, kurie veikia tikrai gerai, jei turite „Kodi“ VPN, nes jų turinys yra geografiškai ribotas

Atsisiųskite „Diggz XENON Build“

9. Šlifuokite „Kodi Build“

grind-kodi-build

„Grind build“ turi labai patogią sąsają, kurią vartotojas gali pritaikyti pagal savo poreikius. „Grind Kodi Build“ reikės „vpn“, kad gautumėte „strypą“, nes tai yra pastatas, pilnas neoficialių priedų.

Be to, jis turi visus populiariausius ir naujausius priedus, kurie jį įtraukia į geriausių „Kodi FireStick“ konstrukcijų sąrašą. Per „Grind“ galite žiūrėti filmus, sportą, TV laidas ir dar daugiau.

Kitas puikus dalykas šioje konstrukcijoje yra tai, kad jis yra lengvas ir lengvai montuojamas..

Parsisiųsti Grind Kodi Build

10. Ugnies TV guru

Ugnies tv guru kodi statyti

Spustelėkite čia, jei norite atsisiųsti vieną iš geriausių „Kodi Krypton“ versijų, skirtų „FireStick“. Kadangi esate neoficialus „Kodi“ kūrėjas, rekomenduojame nustatyti „PureVPN“ „Firestick“ ar bet kurioje kitoje jums patinkančioje VPN tarnyboje..

„Fire TV“ guru, be abejo, yra geriausias „Kodi“ sukurtas „FireStick Krypton 17.6“. Šis statinys buvo labai giriamas visame pasaulyje dėl jo švaraus išdėstymo, naudojimo ir greičio. Bet vienas dalykas, kuris vartotojams atrodo netinkamas, yra jo failo dydis, t. Y. Apie 600 MB. Bet atsižvelgiant į siūlomų priedų skaičių ir kokybę, verta šio dydžio.

Ieškokite geriausių „Kodi FireStick“ konstrukcijų ir tikrai rasite jas tarp 10 geriausių. Jei net ieškosite geriausios „Kodi“ versijos, skirtos kriptono 17.6 ugniažūgiui sukurti, pastebėsite tai kaip geriausią variantą. Ši konstrukcija nėra per sena, tačiau ji sukūrė gerą vardą kaip viena geriausių „Kodi“ versijų „FireStick Krypton“ versijai..

Atsisiųskite „Fire TV Guru“

11. Nephilim Build

Nephilim kodi statyti

Spustelėkite čia, kad atsisiųstumėte vieną iš geriausių „Kodi FireStick“ versijų.

„Nephilim“ yra sklandžiai veikianti konstrukcija, ypač skirta tokiems įrenginiams kaip „FireStick“. Kaip ir bet kuri kita konstrukcija, ji taip pat turi populiarių priedų. Šį pastatymą sukūrė „Man Cave“ ir jis tikrai patenkins jūsų potraukį turtingoms pramogoms.

Parsisiųsti Nephilim

Geriausi „Kodi“ kūriniai, skirti „Android“ įrenginiams

12. sunku Nox

Geriausi „Kodi Krypton“ pastatai

Spustelėkite čia, jei norite atsisiųsti „Kodi“ „Hard Nox Build“ versiją.

„Hard Nox“ yra labai gerai organizuotas, turintis antrinius meniu ir populiarius priedus, kurie reguliariai atnaujinami. Ši versija nėra skirta įrenginiams, kuriuose yra ribota arba maža atminties vieta.

Štai kodėl mes tai vadintume geriausiu Kodi Krypton kompiuteriu. Įrenginiuose, tokiuose kaip „FireStick“ ar „Android“ įrenginiuose, nepavyks išlaikyti užimamos atminties, todėl geriau juos statyti platformose, kuriose yra perteklinė atmintis..

Atsisiųskite „Hard Nox“

13. Dominus

dominus kodi statyti

Šią versiją galima atsisiųsti naudojant „Ares“ vedlį. Tai yra CCDTV įrenginys, turintis vartotojo mėgstamus papildinius ir priedus. Geriausias dalykas šiame pastatyme yra jo greitis – tai tiesiog nuostabu. Jis sklandžiai veikia kiekviename įrenginyje be jokių trikdžių ar vėlavimų.

Atsisiųskite „Dominus“

14. Žvėris

The Beast kodi statyti

Kaip sako pats vardas, žvėris yra pasiutęs ir kietas kaip ir didis. Tai, be jokios abejonės, yra geriausias Kodi Krypton sukurtas sportas. Geriausias dalykas yra neprilygstamas šio kūrimo greitis. Metaforiškai kalbant, žvėris nesustoja.

Atsisiųsti „The Beast“

15. „Misfit Mods Lite Kodi Build“

misfit-mods-lite-kodi-build

Šis pastatymas yra labai populiarus tarp „FireStick“ ir „Android“ vartotojų. Šis lengvas „Kodi“ pastatymas taip pat siūlo kelis priedus ir sukėlė daug jaudulio tarp „Kodi“ vartotojų. Galima paminėti kelis geriausius priedus: „Paktas“, „Cartoons8“, „Pagaminta Kanadoje“, IPTV ir dar daugiau.

16. „Xbox Alpha“

„Xbox“ alfa versijos „18 kodi“ versijai

Kitas būsimas „Kodi“ pastatymas yra „Xbox Alpha“, kuris vis dar yra „Alpha“ kūrimo etape. Vis dėlto jį vis dar galima įdiegti „Kodi 18 Leia“. Tai yra „Lockdown“ saugykloje. Kai kurie populiarūs priedai, kuriuos turi šis statinys, yra „Neptūno auganti“, „Grynojo sporto“, „Maverick“ televizija ir tt. Vartotojai gali įdiegti šią versiją „Kodi Leia 18“ norėdami žiūrėti filmus, tiesioginę TV ir kt..

Geriausi „Kodi“ kūriniai, skirti „Mac“ ir planšetiniams kompiuteriams

Galimybė naudoti „Kodi“ skirtinguose įrenginiuose yra „lentynos viršuje“ pasirinkimas visiems transliuojamiems geeksams. Didžioji dauguma transliacijos mėgėjų naudoja „Kodi“ savo asmeniniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose telefonuose. Tačiau kai kurie vartotojai renkasi „Kodi“ naudojimą „Mac“ ir planšetiniuose kompiuteriuose. Jei mėgstate srautinį transliavimą „Mac“ ir planšetiniuose kompiuteriuose, išbandykite šiuos „Kodi“ modelius:

 1. Kodi sąmokslas
 2. Kosminiai šventieji 4K
 3. Emby

Tai yra visi nauji „Kodi“ modeliai ir jie yra suderinami su „Mac“ įrenginiais ir planšetiniais kompiuteriais.

Geriausi „Kodi“ sukurti „Jarvis v16“

Nepaisant to, kad „Jarvis“ yra sena „Kodi“ versija, jis vis dar plačiai naudojamas visame pasaulyje, transliuodamas geikus. Internete galima rasti daugybę nuostabių „Kodi“ versijų, skirtų kiekvienai „Kodi“ versijai, iš kurių mes pateikėme keletą variantų, kurie suteiks jums geriausią „Kodi“ vartotojo patirtį. Pažvelkite į šiuos dalykus ir būtinai išbandykite juos:

 1. „Duff-X Kodi 18“
 2. Labirintas
 3. Dangus

Nėra jokių apribojimų „Magic Build“ vaizdo įrašų peržiūrai ir sąrankai

„Magic Build“ sąrankos vadovas neribojamas

Norėdami suvynioti

Tai baigiasi mūsų vadovu. Tikimės, kad rasite mūsų „Kodi“ sukurtą geriausią variantą naudodamiesi jūsų pasirinkto įrenginio vadovu. Jei kyla problemų nustatant šias „Kodi“ versijas arba nerandate, kad atsisiuntimo nuorodos veiktų, palikite mums komentarą žemiau.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map