29 geriausios „Kodi“ odos, skirtos „Leia“, „Kriptonas“, „Jarvis“ (18,17,16) versijoms

Kas yra Kodi oda?

„Kodi“ oda keičia jūsų „Kodi“ išvaizdą. „Kodi“ odos suteikia „Kodi“ naują išvaizdą ir pojūtį, kur galite pakeisti spalvas, temas, meniu vietą ir taip patogiai panaudoti naują „Kodi Skin“. Trumpai tariant, naudodamiesi „Kodi Skin“ galite įnešti naują kibirkštį į savo „Kodi“ versiją su putojančiomis spalvomis ir didžiuliu pritaikomų variantų kiekiu..


Šiame vadove mes pateikiame įvairių „Kodi“ odos, prieinamos kiekvienam jūsų įrenginiui, patirtį.

„Aeon Nox“ yra geriausia „Kodi“ oda 2019 m. Kovo mėn., Kaip rodo „KodiVPN“ apklausos rezultatai

geriausia kodi oda 2018 vasario mėn

Geriausios „Kodi“ odos, skirtos 2019 m. Kovo mėn

Kiekvienais metais „Kodi“ pripildoma naujų odų, perimančių „Kodi“ pasaulį. Žemiau išvardytos kelios geriausios „Kodi Skins 2018“:

 1. Aeonas Noxas
 2. Arkties Zefyras
 3. Titanas
 4. Juodo stiklo „Nova“
 5. Pellucid
 6. „Aeon MQ5“
 7. Gintaras
 8. „Back Row“ (atsisiųskite „Back Row“ http://srp.nu/krypton/repositories/superrepo/)
 9. „AppTV“
 10. „Xperience 1080“

29 geriausių „Kodi Krypton Skins“ 17 arba naujesnių variantų

1. Aeonas Noxas

„aeon nox“ yra geriausia kodi oda 17 ar naujesnės versijos kriptonui

„Aeon Nox“ yra populiariausių 2017 m. „Kodi odos“ sąraše. Pagrindinė priežastis yra platus pritaikomų nustatymų, kuriuos galite atlikti, spektras, įskaitant spalvas, odos temą ir net šriftus. Pagrindinio meniu išvaizdos keitimas yra tai, kas patinka daugumai „Kodi“ vartotojų „Kodi Skin“. Tai turbūt geriausia oda tiek naujiems, tiek patyrusiems „Kodi“ vartotojams.

2. Juodo stiklo Nova

juodo stiklo nova kodi oda

Kai pažvelgsite į „Kodi Skin Black Glass Nova“, jis primins „Windows Vista“ dėl stiklinių langų. Pamatysite, kad galimi du režimai, ty juodo stiklo režimas, kai „Kodi“ tema virsta juodu stiklu. Antrasis režimas vadinamas juodo stiklo „Nova“ režimu, kai plytelės yra daug mažesnės.

3. Dėžutė

Dėžutė kodi oda

„Box Kodi Skin“ yra daugybė tinkinamų pagrindinių meniu, antrinių meniu ir daugybė skirtingų valdiklių. Tai dar labiau keičia „Kodi“ odos spalvų akcentus, todėl tema tampa dar patrauklesnė. Ši oda gali būti naudojama daugelyje prietaisų, nes ji taip pat teikia palaikymą liečiant. Tai yra pažengusi „Kodi“ oda ir greičiausiai galite rasti šią kategoriją.

4. Omni

omni kodi oda

Daugeliu atvejų tikroji bet kurio produkto ar paslaugos savybė yra paslėpta už jo pavadinimo. Panašiai, pagrindinis šios „Kodi“ odos bruožas daugiausia priklauso nuo visur esančių meniu. Tačiau iš pradžių galite pastebėti kontrastingą panašumą į „Mimic Kodi Skin“. Tačiau jame nėra daug tinkintų nustatymo parinkčių, nei yra „Mimic“. Pagrindinį meniu ir antrinį meniu galite pasiekti kiekviename lange, kuris yra nauja papildoma funkcija.

5. Pelukis

Pelcinė Kodi oda

„Pellucid“ yra paprasta, tačiau elegantiška „Kodi“ oda. Šios odos „Kodi“ namų meniu yra plakatai, esantys ekrano apačioje ir išblukę su animacija. Žmonėms, kurie dažnai naudoja „Kodi“ tiesioginiam IPTV žiūrėjimui, „Kodi“ kanalai turi išbandyti šią odą, nes tai jums atrodys labiausiai juokinga. „Kodi Jarvis“ vartotojai turi laukti, nes „Pellucid“ yra tik „Kodi Krypton“.

6. Vienybė

vienybė-kodi-oda

Vienybės „Kodi“ giminaičiai yra šiek tiek tokie patys kaip „Confluence Kodi“ odos, išskyrus jos sąsajos laikmenas. Jame yra labai paprastas horizontalus meniu, tačiau jis vis tiek atrodo puikiai, nes pagrindiniame ekrane pasirodo filmų plakatai. Vartotojai, kurie nori turėti labai padorią odą; jiems tai labai rekomenduojama. Oda naudojama pagerinti bendrą „Kodi“ sąsają ir ši oda žengė dar daugiau žingsnių, suteikdama jai šiek tiek lengvumo.

Geriausia „Kodi Leia“ skins 18 versijos beta versija

7. „Aeon MQ5“

„Aeon MQ5“ yra geriausia kodi Leia oda, skirta 18 versijos beta versijai

Yra tik keli „Kodi Skins“, kurie puikiai tinka „Kodi Leia“, o „Aeon MQ5“ yra vienas iš jų. „Kodi Leia“ vis dar yra „Beta“ versijos ir vyksta įvairūs eksperimentai, tačiau „Aeon MQ5“ yra paprastas „Kodi Skin“, kuris puikiai tiks tiek su nauja, tiek su naujausia versija. Jis turi galią modifikuoti kiekvieną odos dalį, todėl tai yra išsami „Kodi“ oda, nes galite atlikti daugybę pakeitimų..

8. Tinklelis

tinklelis-kodi-oda

„Kodi“ odos, naudojamos „Kodi Leia Alpha 1“, nėra daug, nes tai yra nauja versija ir jai nebuvo padaryta daug tobulėjimo. Tačiau „Kodi“ tinklelio oda yra viena iš geriausių „Kodi“ odos formų, skirtų „Kodi Leia 18“ sąsajai formuoti ir pagerinti jos išvaizdą. Jis turi labai patrauklią ir madingą vartotojo sąsają, todėl „Kodi“ patirtis tampa daug įdomesnė. Nepaisant riboto funkcijų skaičiaus, „Grid“ kūrėjai, naudodamiesi jo funkcijų kokybe, dirbo daug geriau.

9. Reperis

Rapier kodi oda

Dažnai sakoma, kad ši „Kodi“ oda yra visavertė odos versija, kurią kada nors rasite. Funkcija, kuri daro ją tokia išbaigta, yra platus sporto konfigūracijos parinkčių pasirinkimas, išsidėstęs visame jūsų ekrane, tačiau nerasite šių variantų užgriozdintų. Jis yra vienas iš seniausių „Kodi Skin“ variantų ir puikiai tinka beveik bet kuriai „Kodi“ versijai.

10. Pakartokite

ReFocus kodi oda

Ši „Kodi“ oda dažnai yra geriausias pasirinkimas „Kodi“ vartotojams, kurie naudoja „Kodi“ jutikliniame ekrane arba savo išmaniuosiuose telefonuose. Be to, jis jus informuos apie TV laidas ir filmus, kuriuos šiuo metu žiūrėjote, ir, remiantis tuo žiniasklaidos turiniu, pateiks jums panašias rekomendacijas..

11. Eminencija

Eminencija kodi oda

„Eminence“ turi paprastą vartotojo sąsają, tačiau tuo pat metu rasite daug mažų piktogramų, esančių ekrano apačioje. Nors oda gali būti ne tokia pritaikoma kaip kitos, tačiau jos greita kaip žaibas. Jis taip pat veikia daug sklandžiau nei bet kuri kita oda ir yra rekomenduojamas vartotojams, kurie įdarė savo „Kodi“ su daugybe kodi priedų..

12. FTV

ftv-kodi-oda

Ar kada įsivaizduojate integruoti „Kodi“ ir „Amazon Fire TV“, ne? Taip, tada mėgaukitės „Fire TV“ vartotojų sąsajos jutikliu „Kodi Leia 18“ dabar naudodamiesi „FTV Kodi Skin“, kuris suteikia „Kodi Fire TV“ išvaizdą. „Skiną“ galima rasti oficialiame „Kodi“ priedų saugykloje, todėl nereikia jo atsisiųsti per daug.

Geriausia „Kodi Jarvis Skins“ 16 ar naujesnė versija

13. Chroma

chroma yra geriausia kodi oda, skirta jarvis versijai 16 ar naujesnei versijai

„Chroma Kodi Skin“ koreguoja savo temos spalvas pagal elementus, esančius ekrane. Kai kurių „Kodi“ odos fone naudojami tie patys skaidriai, todėl kai kurie elementai nėra aiškiai vizualūs. Chroma, todėl koreguoja fono spalvas ir taip pat ramina akis.

14. KOveris

Kover kodi oda

„KOver Kodi Skin“ yra visiškai pritaikyta oda, leidžianti „Kodi“ vartotojams patiems pasigaminti savo odą. Tai gali būti nelaikoma „Kodi“ vartotojų mėgstama oda, nes daugelis norėtų žiūrėti žiniasklaidą išvengdami bet kokio vargo. Tačiau visiškai verta naudoti šią „Kodi Skin“.

15. Mimika

Imituoja kodi odą

Mimika pasiekiama beveik kiekviename įrenginyje, kuris yra lengvesnis ir greitai transliuojamas. Ji turi papildomą funkciją, leidžiančią pritaikyti kai kurias spalvas ir redaguoti pagrindinį puslapį naudojant gerbėjų meną. Tarp daugelio funkcijų, „Mimic Skin“ turi įmontuotą jutiklinio ekrano įrenginių palaikymą.

16. Eunique

Eunique kodi oda

Kaip rodo pavadinimas, „Eunique“ „Kodi“ vartotojams suteikia unikalią patirtį, įskaitant ryškias spalvas ir lengvai prieinamą medijos turinį. Jame yra beveik viskas, kas yra „Kodi Home“, todėl tai yra paprasta vartotojo sąsaja.

17. Skaidrumas

Skaidrumas kodi oda

Skaidrumas yra gerbėjų menas, o tai reiškia, kad jį galima pritaikyti pagal „Kodi“ vartotojų norą. Tai palaiko kiekvieną naują funkciją, kurią siūlo „Kodi Jarvis“, ir labai lengva pritaikyti. Nauji „Kodi Jarvis“ vartotojai, kurie nėra susipažinę su „Kodi Skins“, taip pat gali naudoti „Transparency Kodi Skin“.

Geriausios „Kodi“ odos „Amazon Fire Stick“ / „Fire TV“

18. Arkties Zefyras

Arkties Zefyras yra geriausia kodi oda, skirta amazon firetv ir firestick

„Arctic Zephyr“ yra geriausias „Kodi Skin for Fire Stick“ ir „Fire TV“ įrenginys, nes jame rasite daug informacijos tokiame mažame ekrane. Jis turi skirtingus variantus, lengvesnius ir tamsesnius. Nepaisant to, kad ji nepasiūlo jutiklinio įrenginio parinkties, tačiau niekad nesužavi „Firestick“ vartotojų su jo detaliais pakeitimais ir pritaikymu.

19. Ūkas

Ūkas kodi oda

Ūkas yra „Kodi Skin“, kuris buvo sukurtas daugiausia „Smart TV“, nes turi liečiamąjį palaikymą. Muzikos centras ir išskiria šią odą, nes joje bus visos atsitiktinės ir rekomenduojamos jūsų muzikos skonio parinktys. Tai taip pat siūlo jūsų „Firestick“ įrenginio pritaikymo galimybes.

20. „Xperience 1080“

„Xperience“ 1080 kodi oda

Ši „Kodi Skin“ buvo sukurta HD vaizdams žiūrėti. Iš geriausių „Kodi“ priedų, kuriuos įdiegėte savo „Kodi“ įrenginyje, jis surinks visas HD peržiūros nuorodas ir pateiks jums „Kodi“ namuose. Tai taip pat labai šviesi oda, kuri visus jūsų priedus pagyvins.

Geriausios „Kodi“ odos, skirtos „iOS“ / „Mac“ įrenginiams

21. SiO2

„Sio2“ yra geriausia kodi oda „iOS“ / „Mac“ įrenginiams

Ši „Kodi Skin“ yra tiksli „Apple TV“ sąsajos kopija, todėl ji labiausiai tinka „iOS“. Be to, jis siūlo panašią funkciją, nes jo kūrėjai užtikrino, kad tarp norimo žiūrėti turinio turi būti keli paspaudimai. Žiūrėti mėgstamą turinį „Kodi“ svetainėje beveik nereikia laiko. Gali būti, kad jame nėra daug tinkinimo variantų, tačiau jis buvo padarytas, kad būtų lengviau juo naudotis „Kodi“ vartotojams.

22. „AppTV“

Apptv kodi oda

„AppTV“ yra dar vienas „Apple“ vartotojams rekomenduojamas „Kodi Skin“, kuris buvo specialiai sukurtas atsižvelgiant į konkrečių vartotojų poreikius. Net piktogramų stilius ir jų išdėstymas yra panašus į „Apple TV“ GUI. Funkcija, kuri stebina kiekvieną „Kodi“ vartotoją, yra greita sąsaja. Tai galima dar labiau pritaikyti „Apple“ vartotojams.

23. Tūzas

Ace kodi oda

„Ace“ yra visa apimties „Kodi“ oda, kuri taip pat tinka „Apple iOS“. Nors ji gali palaikyti tinkinamas funkcijas, tačiau tai tikrai nuvilia dėl to, kad nepalaiko tiesioginės TV. Tačiau ji yra turtinga „Kodi“ oda ir yra viena greičiausių.

Geriausios „Kodi“ odos, skirtos „Android“ įrenginiams

Prieš pradėdami nustatyti „Skins“ savo „kodi“, turėsite nustatyti „kodi“ „Android“. Įdiegę „Kodi“ „Android“, keliais paspaudimais lengvai susidursite su srautiniu turiniu.

24. Sąmyšis

Sątaka yra geriausia kodi oda, skirta „Android“ įrenginiams

Sątaka gali būti numatytoji „Kodi“ oda, tačiau ji yra tinkamiausia „Kodi“ oda, kai kalbame apie „Android“ įrenginius. Sąsaja yra priežastis, kodėl daugelis žmonių vis dar myli „Kodi Jarvis“, ir dėl paprastos, tačiau veiksmingos sąsajos.

25. Titanas

Titan kodi oda

„Titan Kodi“ oda pilna spalvų, tačiau ji yra informatyvi. Atsižvelgiant į daugialypės terpės failus, jame pateikiamas išsamus srautinio turinio eskizas. Todėl tai leidžia jums pasirinkti filmą ar TV laidas pagal jūsų pomėgį. Dėl paprastos vartotojo sąsajos jis puikiai tinka „Android“ įrenginiams.

26. Titanas

Titano kodi oda

Titanas nėra naujausias „Kodi Skin“, tačiau jis tikrai veikia bet kuriame „Android“ įrenginyje. Tai veikia su visais vaizdo įrašų, programų ir muzikos priedais. Tai suteikia puikią patirtį transliuojant vaizdo įrašus ir muziką.

Geriausios „Kodi“ odos TV transliacijos dėžutėms

27. Gintaras

Gintaras yra geriausia kodi oda, skirta transliuoti TV dėžutes

Gintaras tikrai nesiskiria nuo Estuary Kodi Krypton odos, kuri yra numatytoji Kodi Krypton oda. Įdiegę „Gintarą“ ant „Kodi“ dėžučių, jau greitai pastebėsite lengvesnį efektą. Kitas bruožas, kuris tikrai norės įsimylėti „Amber“, yra jo sąsaja ir spalvų pasirinkimas, raminantis akis.

28. Saugokite „Neue“ odą

Saugokite „Neue kodi“ odą

Saugiklis „Neue Kodi Skin“ skirtas visiems filmų fanatikams, turintiems galimybę pateikti jūsų daugialypės terpės failus elegantiškai. Tai nepateiks jums daugybės tinkinamų variantų, tačiau vis tiek yra žymiai geresnė nei numatytoji Estuary Kodi Krypton oda. Dėl savo paprastumo labai rekomenduojama.

29. Atgal eilė

Atgal eilutės kodi oda

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad sąsaja yra panaši į „iOS“ ir „OS X“, tačiau tikrai yra prieinama visoms srautinio perdavimo dėžutėms. Geriausi „Kodi Boxes“ vartotojai gali atrodyti, kad ši oda yra unikali dėl jos namų kino patirties.

30. Maksimalizmas

maksimalizmas-kodi-oda

„Kodi“ vartotojams, norintiems pritaikyti savo vartotojo sąsają, tačiau norintiems, kad ji būtų paprasta ir be vargo, ši oda yra jų išbandymo priemonė. Maksimalizmas yra labai švelni ir lygi oda, kuri vartotojams suteikia labai paprastą prietaisų skydelį. Maksimalizmas Kodi odą labai rekomendavo daugelis Kodi vartotojų ir mes siūlome ją visiems vartotojams, nes tai yra geras pasirinkimas.

Geriausios „Kodi Skins Reddit“ apžvalgos

Geriausios kodi odos peržiūra

Prieš naudodamiesi „Arctic Zephyr“, „MQ Kodi“ odos buvo populiarios tarp „Kodi“ vartotojų. Tačiau po „Arctic Zephyr“ naudojimo jie turėjo puikią patirtį, leidžiančią prilipti prie konkrečios „Kodi“ odos. Tai patinka daugeliui „Kodi“ vartotojų ir akivaizdu, kad Arktis yra kur kas pranašesnis už „MQ Skins“.

Geriausios kodi odos reddit apžvalga

„Titan Kodi“ oda taip pat yra mėgstama daugelio „Kodi“ vartotojų. Priežastis yra „Netflix“ stiliaus sąsaja. „Netflix“ turi sklandžią sąsają, kurioje priešais ekraną galite pamatyti filmų ir TV laidų sąrašą.

Kaip pakeisti „Kodi“ odą

Norėdami pakeisti „Kodi Skins“, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Atviras Kodi > Eiti į Nustatymai (krumpliaračio formos piktograma) > Spustelėkite Sąsajos nustatymai.
 2. Kairiajame meniu spustelėkite Oda > Dabar dešinėje pasirinkite Oda galimybės pagal Matyti ir jausti Kategorija.
 3. Pasirodys langas su dviem variantais, t. Estouchy ir Estuarijus. Tai yra dvi numatytosios „Kodi“ odos. Norėdami gauti daugiau „Kodi Skins“ spustelėkite Gauti daugiau parinktis dešinėje.
 4. Spustelėkite tą, kuri jums labiausiai patinka „Kodi Skin“, ir ji pasikeis.

Koks skirtumas tarp apvalkalų ir pastatytų elementų?

„Kodi Builds“ yra priedų kolekcija, o „Kodi“ oda keičia „Kodi“ programinės įrangos sąsają ir išdėstymą. Įdiegę „Kodi Build“, „Kodi“ dėžutėje automatiškai įdiegiami įvairūs priedai.

„Kodi Skins“ keičia meniu, „Kodi“ ekrano foną ir „Kodi“ temas, kurių bus neįmanoma atpažinti, jei tai yra jūsų senoji „Kodi“ programinė įranga. Jei norite pakeisti tai, kaip atrodo Kodi, geriau įsigykite „Kodi Skin“. Tačiau, jei norite naujų geriausių kodi saugyklų, turėtumėte įsigyti „Kodi Build“.

Viską suvynioti

„Kodi Skin“ suteikia „Kodi“ visiškai naują vaizdą su visomis naujomis temomis, ryškiomis spalvomis ir nuostabiomis meniu vietomis. Tai daro jūsų „Kodi“ lengvai pasiekiamą, nes medijos turinį galite rasti „Kodi“ namuose. Šiame vadove mes išsamiai paaiškinome kiekvieną iš išvardytų geriausių „Kodi Skin“, kad „Kodi“ vartotojai galėtų mėgautis geriausia transliacijos patirtimi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map