Geriausias „Kodi“ VPT

Kaip „Kodi“ vartotojas, jūs tikriausiai reguliariai žiūrite nemokamą turinį, nes dabar esate įstrigę namuose. Tai reiškia, kad jums reikia geriausio „Kodi“ VPN, kuris turėtų slėpti jūsų veiklą internete.

VPN, kai naudojamas su „Kodi“, turi turėti greitą ryšio greitį, galingą apsaugą, atblokuoti priedus ir neturi saugoti naudotojų veiklos žurnalų..

Išbandėme daugiau nei 100 VPN, tiek nemokamų, tiek mokamų tik tam, kad pateiktumėte geriausią „Kodi“ sąrašo VPN, kuris leis srautui perduoti bet kokį turinį privačiai ir anonimiškai..

Šis vadovas taip pat paaiškina, kaip įdiegti VPN „Kodi“ ir kaip patikrinti, ar jūsų VPN veikia srautiniu būdu.

6 geriausi „Kodi“ VPN 2020 m

Peržiūrėti visus svarbiausius „Kodi“ poreikiams tinkančius VPT yra sudėtinga užduotis. Mes išbandėme kiekvieną VPN remdamiesi šiais veiksniais:

  • Greitas ryšio greitis
  • Nelaiko rąstų
  • Galingas šifravimas
  • Lengva įdiegti

Čia pateiktas svarbiausių „Kodi“ VPN sąrašas, kurį galite naudoti 2020 m .:

1. „PureVPN“ – turi specialų „Kodi“ VPN priedą

Purevpn-best-vpn-for-kodi

„PureVPN“ yra mūsų Pirmasis pasirinkimas „Kodi“ vartotojams nes turi savo „Kodi“ VPN priedą. Tai lengva įdiegti ir gana gerai veikia atblokuojant priedus.

Su daugiau 2000 serverių kurie pasiskirstę Daugiau nei 140 šalių, galite pasiekti bet kokį nemokamą turinį iš bet kurios pasaulio vietos. Be to, ji turi 256 bitų šifravimas tai visiškai slepia jūsų „Kodi“ srautą.

Kitas geras „PureVPN“ dalykas yra tas, kad jis palaiko P2P failų dalijimasis, kurio trūksta daugeliui VPT. Galite prijungti „PureVPN“ su 10 įrenginių vienu metu.

„PureVPN“ veikia su beveik visomis operacinėmis sistemomis ir tokiais įrenginiais kaip „Windows“, „Android“, „iOS“, „macOS“, „Linux“, „FireStick“, „Roku“, „Raspberry Pi“, ir dar.

Tai nėra pats pigiausias, tačiau siūlo prieinamą kainą 2,91 USD / mėn su 31 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

Gaukite „PureVPN31“ dienų pinigų grąžinimo garantiją

2. „Surfshark“ – pigiausias „Kodi“ VPN

„Surfshark-best-vpn-for-kodi“

„Surfshark“ yra vienas iš pigiausias Kodi VPT galima įsigyti tik už 1,99 USD / mėn. Tai ne tik prieinama kaina, bet ir greitas, greitas.

Man patinka viskas apie šį VPN, tačiau tai, kas Kodi labiausiai tinka, yra tai, kad jis gali būti naudojamas neribotas įrenginių kiekis vienu metu. Turėdami vieną sąskaitą, naudokite „Surfshark“ bet kuriame įrenginyje.

tai yra įsikūrusi Britų Mergelių saloje kuriame nėra duomenų saugojimo įstatymų. Net jei vyriausybė paprašytų naudotojų duomenų, ji negalėtų jiems nieko duoti nelaiko jokių žurnalų.

Tai yra vienintelis VPN, kuris turi nužudyti jungiklis funkcija „Amazon Fire TV Stick“. Jei naudojate „Kodi“ per „Fire TV“, tuomet geriau įjunkite šią funkciją, nes ji neleidžia paslėpti tikrojo IP adreso, net jei nutrūksta VPN ryšys..

„Surfshark“ programą galima naudoti visuose įrenginiuose, pvz „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai, Roku ir dar daugiau. Net už prieinamą kainą jūs taip pat gaunate 30 dienų pinigų grąžinimo garantija taip pat.

Gaukite Surfshark 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją

3. „ExpressVPN“ – saugiausias VPN srautiniu būdu

„ExpressVPN-Kodi“

„ExpressVPN“ neabejotinai yra greičiausias ir saugiausias Tarp šio sąrašo yra VPN. Kai naudojate „ExpressVPN“ su „Kodi“, jis vos nesudaro buferio ar turi srauto problemų.

Jis naudoja stipriausią šifravimą, t. 256 bitų AES šifravimas tai leis jūsų internetinę veiklą „Kodi“ visiškai paslėpti, o jūsų pradinį IP adresą taip pat paslėps.

„ExpressVPN“ turi nuostabią privatumo apsaugą, saugumo funkcijas, naudodama 3000 ir daugiau greitųjų serverių ir nuostabios transliacijos funkcijos, tokios kaip padalintas tunelis ir nužudyti jungiklį.

Nors jis yra šiek tiek brangus, t. Y. Prieinamas už 8,32 USD / mėn., Jis vis tiek yra pats saugiausias VPN, kokį kada nors rasite.

Tai suderinama su daugeliu kitų operacinių sistemų, tokių kaip „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“, „Linux“, „Chromebook“, „Amazon FireStick“, ir tt.

Gaukite „ExpressVPN30“ dienų pinigų grąžinimo garantiją

4. „CyberGhost“ – geriausias patikimas VPN

„Cyberghost-vpn-kodi“

„CyberGhost“ yra lengvai patikimiausias VPN, nes turi stipriausias šifravimas, greitas greitis, ir net nelaiko jokių žurnalų.

Kai aš bandžiau naudoti „CyberGhost“ VPN „Kodi“, jos programa pasiūlė, kuris serveris turės geriausias optimalus greitis. Programa nurodo kiekvieno serverio greitį ir apkrovą.

Jei radote greitą serverį su mažesne apkrova, visada galite pabandyti prisijungti prie to serverio, kad būtų spartesnis. Šiuo metu ji turi 5900 serverių ir prieinamumas 89 ir daugiau šalių.

„CyberGhost“ galima naudoti beveik visose pagrindinėse platformose, tokiose kaip „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Fire TV“, „Apple TV“, „Xbox“, „Linux“, ir tt.

Turėdami vieną „CyberGhost“ paskyrą, galite prisijungti prie 7 įrenginiai vienu metu. Tai kainuoja tik 2,75 USD / mėn. Su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite „Cyberghost“ 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją

5. „NordVPN“ – geriausias vartotojui patogus VPN

„NordVPN-best-kodi-vpn“

„NordVPN“ yra vienintelis VPN, siūlantis dvigubą VPN šifravimą. Tai reiškia, kad jis užkoduoja jūsų interneto srautą ne vieną kartą, o du kartus.

Tai suteikia jums prieigą prie visų „Kodi“ tiesioginės televizijos kanalų ir atblokuoja keletą nuostabių nemokamų filmų ir TV laidų priedų. Tai turi 5500+ serverių galima rasti 60 šalių.

Kadangi jos būstinė yra Panama, Panamoje nėra duomenų saugojimo įstatymų. Taip pat, tai neišsaugo jūsų naršymo istorijos arba seka jūsų IP adresą.

Jūs gaunate 100% garantuota privati ​​transliacija ir greitis taip pat labai greitas. Tai galima rasti daugelyje skirtingų prietaisų, pvz „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“, „Fire TV Stick“, ir dar.

Tai taip pat gana prieinama kaina. Tai kainuoja tik 3,49 USD / mėn. Su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei norite sužinoti daugiau apie šį VPN, tada perskaitykite mūsų „NordVPN Kodi“ vadovą.

Gaukite „NordVPN30“ dienų pinigų grąžinimo garantiją

6. „IPVanish“ – lengva naudoti ir nustatyti

„Best-vpn-for-Kodi-IPVanish“

„IPVanish“ yra gana populiarus „Kodi“ bendruomenėje ir teisėtai, nes jūs galite pasiekti visus „Kodi“ priedus naudodami 1300 serverių kurie dedami skersai 75 ir daugiau vietų.

Tai užkoduoja jūsų „Kodi“ srautą arba bet kokį nemokamą turinį, kurį žiūrite iš „Kodi“ 256 bitų AES šifravimas. 

Turėdami vieną „IPVanish“ paskyrą, galite saugiai stebėti „Kodi“ iš 10 vienu metu veikiančių įrenginių. Jei nerimaujate, kad jame bus saugomi žurnalai ar srautinių įrašų istorija, jums nereikia jaudintis, nes tai NEMOKAMA jokių žurnalų.

„IPVanish“ galima naudoti visuose įrenginiuose, įskaitant „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Linux“, „Android“, ir dar. Kaina yra šiek tiek brangi ir yra už 3,25 USD / mėn., Tik su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

Gaukite „IPVanish7“ dienų pinigų grąžinimo garantiją

Kaip įdiegti VPN „Kodi“ (5 paprasti žingsniai)

Norėdami įdiegti VPN „Kodi“, kaip pavyzdį naudosiu „PureVPN“. Tiesiog atlikite šiuos 5 paprastus veiksmus:

1 žingsnis: Prisiregistruokite naudodami „PureVPN“ (mūsų rekomenduojamas VPN)

2 veiksmas: atsisiųskite ir Diegti „PureVPN“ programa bet kuriame pageidaujamame įrenginyje

Atsisiųskite „PureVPN-for-Kodi“ programą

3 veiksmas: Atviras „PureVPN“ programa ir pasirinkite JAV serveris ar bet kurį kitą serverį

„PureVPN-Kodi“ programa

4 veiksmas: Spustelėkite Prisijungti ant žalios piktogramos

„PureVPN“ programa

5 veiksmas: Dabar Atidarykite Kodi ir pradėkite transliuoti filmus ar TV laidas

Kodi srautas

Gaukite „PureVPN31“ dienų pinigų grąžinimo garantiją

Taip pat galite peržiūrėti mūsų vadovą, kuriame parodyta daugybė skirtingų būdų, kaip įdiegti VPN „Kodi“.

Kaip patikrinti, ar VPN veikia „Kodi“

Nepaisant to, kad žmonės diegia VPN „Kodi“, jiems vis dar įdomu sužinoti, ar tai net veikia. Kyla keletas bendrų klausimų: „Ar esame saugūs transliuodami?“ „Kaip mes žinome, kad mūsų srautas yra užšifruotas?“.

Aš atsakysiu į visus šiuos klausimus tiesiog atlikdamas paprastą testą, kuris jums praneš, ar VPN veikia su Kodi, ar ne. Išbandykite šiuos paprastus veiksmus:

1 žingsnis: Prijunkite į VPN serverį jūsų VPN programoje

2 žingsnis: Atviras „Kodi“ jūsų įrenginyje

patikrinkite, ar-vpn-veikia-žingsnis-2

3 veiksmas: Spustelėkite Nustatymai piktogramą

patikrinkite, ar-vpn-veikia-žingsnis-3

4 veiksmas: Pasirinkite Sistemos informacija

patikrinkite, ar-vpn-veikia-žingsnis-4

5 veiksmas: Dabar galite pamatyti, kad jūsų IP adresas buvo pakeistas

patikrinkite, ar-vpn-veikia-žingsnis-5

Kodėl jums reikalingas VPN „Kodi“?

Taip! Transliuojant „Kodi“ jums labai reikia VPN. Yra daugybė priežasčių, dėl kurių netrukus aptarsiu, tačiau pati svarbiausia – tapatybės apsauga.

Štai 3 priežastys, kodėl jums reikia VPN naudojant „Kodi“:

tapatybės apsaugaTapatybės apsauga

Jūsų interneto paslaugų teikėjas žino jūsų tikrąjį IP adresą. Jei žiūrite nemokamą turinį „Kodi“, jūsų IPT arba sumažins interneto greitį, arba atsiųs jums pranešimus apie autorių teisių pažeidimus..

Kad to išvengtumėte, VPT užšifruos jūsų interneto srautą ar bet ką, ką transliuojate „Kodi“. IPT neatpažins, kad srautiniu būdu perduodate nemokamą turinį, nes visas šifruotas dabar.

užkardąApyvartinis geografinis apribojimas

Kai kurie tiesioginės TV priedai, tokie kaip „cCloud TV“, kiti gali nemokamai transliuoti 100 ir daugiau kanalų iš viso pasaulio. Nepaisant to, kad jie nemokami, visų šių kanalų žiūrėti negalima, nebent turite VPN.

Pvz., Jei esate JAV ir norite žiūrėti Ispanijos televizijos kanalą, greičiausiai pasieksite klaidą, „patikrinkite žurnalą, kad gautumėte daugiau informacijos“.

Bet jei prisijungtumėte prie Ispanijos VPN serverio ir žiūrėtumėte tą patį TV kanalą, jis srautiškai transliuotųsi.

apsauga nuo kenkėjiškų programųBūkite saugūs nuo kenkėjiškų programų

Kaip jau ne kartą sakiau, „Kodi“ yra atvirojo kodo programinė įranga. Tai reiškia, kad bet kuris asmuo gali sukurti priedą ir paskleisti virusą jūsų kompiuteryje.

Kiekvieną dieną sukuriama daugybė priedų, todėl neįmanoma pasakyti, kuris iš jų yra kenkėjiškas. Jums tereikia gauti URL ir jį atsisiųsti.

Tai daro jūsų įrenginį pažeidžiamą. VPN neleidžia įsilaužėliams patekti į jūsų įrenginį ar pavogti jūsų svarbios asmeninės informacijos.

Norėdami gauti daugiau informacijos, visada galite perskaityti mūsų vadovą, kodėl man reikalingas VPN „Kodi“.

VPN yra tiek pat naudingas „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“, kiek yra naudingas „FireStick“. Taip pat galite peržiūrėti geriausią „Amazon FireStick“ VPN sąrašą, kad galėtumėte apsaugoti „Fire TV“ transliacijos metu.

Dažnai užduodami klausimai

Ar galiu naudoti nemokamą „Kodi“ VPN?

Aš tik siūlyčiau naudoti tik tuos „Kodi“ nemokamus VPN, kurie neprisijungia prie jūsų duomenų. Taip pat turėsite patikrinti, ar jie neturi duomenų viršutinės ribos, nes jei jie tai padarys, tai greitai pasibaigs dėl srautinio perdavimo.

Ar man reikia VPT namuose??

Nesvarbu, ar esate namie, ar kur nors viešoje vietoje, jums reikės VPN, kad srautiniu būdu transliuotumėte su „Kodi“, kad apsaugotumėte savo asmeninius duomenis. Kadangi visi esame užstrigę namuose, VPN naudoti reikia daugiau nei bet kada anksčiau.

Ar Kodi turi VPN??

„Kodi“ neturi oficialios VPN programos. Štai kodėl srautiniu būdu svarbu įdiegti geriausią „Kodi“ VPN.

Pagrindiniai išvežamieji daiktai

„Kodi“ gali perduoti bet kokį nemokamą turinį, kurį šiandien galite rasti internete. Jis transliuoja filmus, TV laidas, tiesioginę TV ir sportą.

Tiesą sakant, tai yra geriausias būdas atsisakyti „premium“ kabelių tiekėjų ir pereiti prie „Kodi“. Bet norėdami paslėpti internetinę veiklą nuo savo interneto paslaugų teikėjo, turėsite naudoti VPN.

Šiame vadove pateikiamas sąrašas ir paaiškinamas geriausias „Kodi“ VPN, kuris neleidžia paslėpti jūsų internetinės veiklos, kad galėtumėte saugiai transliuoti visą nemokamą turinį..

Leiskite jums priminti, kad mūsų pagrindinė rekomendacija yra naudoti „PureVPN“. Nepaisant to, kad turi „Kodi“ VPN priedą, jis turi stiprų šifravimą, kuris visiškai slepia jūsų internetinį srautą ar bet kurį jūsų srautą per „Kodi“..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me