7 priežastys, kodėl jums reikia VPN su „Kodi“

do-i-need-vpn-for-kodi

Daugybę kartų man buvo užduodamas klausimas „Ar man reikia VPN„ Kodi “?“ Ir mano atsakymas visada yra „Taip“, srautui per „Kodi“ turėtumėte naudoti VPN.


Tai tiesiog nereiškia, kad „Kodi“ nebėgs be VPN. Tai tik reiškia, kad daug kas priklauso nuo to, ką transliuojate.

Pavyzdžiui, 70% „Kodi“ vartotojų perduoda nemokamą turinį kuriuos kitaip galima įsigyti už didelius pinigus.

Kadangi žiūrėdami nemokamą turinį galite patekti į bėdą, naudokite geriausią „Kodi“ VPT – tai įrodytas būdas paslėpti internetinę veiklą nuo IPT ir vyriausybės.

Kad to nepamirčiau, aš aptariau 7 svarbias priežastis, kodėl jums reikia VPN su „Kodi“.

Kas yra VPN?

VPN (virtualus privatus tinklas) yra internetinis privatumo įrankis arba programinė įranga, laikanti visus jūsų duomenis užšifruotus tunelyje, tekančiame per internetą..

Prisijungę prie VPN, visi jūsų duomenys lieka anoniminiai IPT, įsilaužėliams, vyriausybei ir visiems pašaliniams asmenims..

Viskas prasideda nuo jūsų IP adreso. VPT visiškai paslepia jūsų IP adresą ir priskiria jums IP adresą iš vieno iš jo serverių.

Vienu metu tą patį IP naudoja tūkstančiai vartotojų. Taigi neįmanoma atsekti to, ką darote internete, todėl techniškai neįmanoma nulaužti.

7 priežastys, kodėl jums reikia „Kodi“ VPN

Priežastis 1 saugo jūsų srautinį privatumą

anonimas-transliacijaKaip jau sakiau anksčiau, „Kodi“ padeda transliuoti nemokamus filmus, TV laidas, tiesioginę TV ir tiesioginį sportą naudodamas trečiųjų šalių priedus, kuriuos sukuria nepriklausomi kūrėjai.

Dabar, jei žiūrėtumėte bet kokį nemokamą turinį, ką, jūsų manymu, veiks jūsų interneto paslaugų teikėjas? Žinoma, jis jums atsiųs įspėjamuosius laiškus.

Jei norite, kad jūsų „Kodi“ transliacija būtų privati, jums reikės VPN. Įdiegę VPN ir naudodami „Kodi“, jis bus transliuojamas kaip ir anksčiau, bet šį kartą tik privatus.

Priežastis 2: būkite anonimiškas, kad ir ką darytumėte internetu

anonimas-interneteJei tiesiogiai transliuojate „Kodi“, darykite tai visiškai anonimiškai. Jei naršote internete, darykite tai visiškai privatiai.

Trumpai tariant, kodėl kas nors galėtų žinoti, ką darai internete? Teisingai! Kontroliuokite savo privatumą internete ir išlikite visiškai anonimiški internete.

Nesvarbu, ar tai būtų jūsų mobilusis, kompiuteris ar žaidimų pultai, VPN jus užklupo. „Surfshark VPN“ yra programų, skirtų visiems įrenginiams ir platformoms.

3 priežastis: atblokuokite tiesioginės televizijos „Kodi“ priedus

atblokuoti priedusYra „Kodi“ priedai, kurie transliuoja filmus ir TV laidas, tada yra tiesioginės TV priedai, kurie transliuoja tiesioginių TV kanalus iš viso pasaulio..

Nors šie kanalai yra nemokami žiūrėti, jie yra geografiškai riboti. Pvz., Jei norite pasiekti kanalus iš Ispanijos ir esate JAV, tada negalėsite transliuoti.

Tam jums reikės VPN. Prisijungę prie Ispanijos serverio, jums bus suteikta prieiga žiūrėti tą kanalą. Tas pats pasakytina apie kiekvieną šalies kanalą, kurį norite transliuoti.

Priežastis Nr. 4 Mėgaukitės geresniu transliacijos greičiu

greitas greitisDabar visiems žinoma, kad VPT sulėtina jūsų interneto greitį. Bet kodėl aš sakau, kad tai padeda greitai transliuoti?

Na, faktas yra tas, kad srautuodami nemokamą turinį, jūsų IPT paleidžia greitį, kad galėtumėte susidurti su buferio problemomis.

Bet jei naudojate VPN, savo interneto veiklą galite paslėpti nuo savo IPT. Jie nežinotų, ar žiūrite kokį nors turinį, nesvarbu, ar jis nemokamas, ar ne.

Jei jie nežino, ką jūs žiūrite, jie negalės sureguliuoti jūsų greičio.

5 priežastis: Apsauga nuo kenkėjiškų programų

apsauga nuo kenkėjiškų programųKadangi jūs taip giliai diegiate trečiųjų šalių priedus, beveik pamirštate, kad yra tikėtina kenkėjiška programa ar virusas, kurį galėtumėte įdiegti naudodami šiuos priedus..

Kai ši kenkėjiška programa pateks į jūsų sistemą, bus pažeista visa jūsų informacija.

Geriausias būdas apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų yra gauti VPN. VPT neleis kenkėjiškoms programoms patekti į jūsų sistemą, nesvarbu, ar tai būtų priedo forma.

6 priežastis: Apsauga nuo įsilaužėlių

apsauga nuo įsilaužėliųĮdiegdami trečiosios šalies programą, jūsų sistema tampa pažeidžiama. Pirmasis bet kurio įsilaužėlio ginklas yra patekti į jūsų sistemą ar įrenginį apgaulingai spustelėjus ar atsisiunčiant įtartinus dalykus.

Kai tik ji susitvarkys jūsų sistemą, jūsų duomenys bus pažeisti, taip pat jūsų asmeninė informacija, banko informacija ir kita.

Norėdami užkirsti kelią įsilaužėliams, jums vėl reikės VPN. VPT sukurs ugniasienę, kurios nebus įmanoma įsiskverbti net kvalifikuotam įsilaužėliui.

7 priežastis Venkite teisinių pranešimų

venkite teisinių pranešimųJei naudojate „Kodi“ su oficialiaisiais „Kodi“ priedais, tuomet neturėtumėte jaudintis dėl teisinių problemų. Tačiau „Kodi“ vartotojai, naudojantys trečiųjų šalių „Kodi“ priedus, gali susidurti su teisinėmis problemomis.

Dauguma trečiųjų šalių „Kodi“ priedų teikia nemokamą turinį, kurį kitu atveju galima įsigyti už tam tikrą kainą, todėl jų naudojimas kelia didelę riziką..

Daugybė „Kodi“ vartotojų JAV buvo areštuoti, o kai kurie gavo teisinius pranešimus. Norėdami to išvengti, tiesiog gaukite VPN ir padarykite su juo.

Ar saugu naudoti nemokamą VPN su „Kodi“??

Nemokami VPN yra visur. Visi teigia, kad turi geriausią saugumą, ir teigia, kad atblokuoja kiekvieną priedą, tačiau tai netiesa.

Nemokama VPN problema yra ta, kad jie tvarko žurnalus ir parduoda jūsų duomenis trečiosioms šalims keisdamiesi pinigais.

Naudodamiesi „Kodi“ ir bandydami atblokuoti apribotą turinį, jums reikės nemokamo „Kodi“ VPN, turinčio pažangiausias saugos funkcijas ir nelaikančio jūsų žurnalų.

Rekomenduojama naudoti VPN, tenkinantį visus jūsų saugumo ir srautinio perdavimo poreikius. Net kai kurie nemokami VPN teikėjai iš tikrųjų yra mokami VPN teikėjai, turintys nemokamą planą su ribotomis funkcijomis.

Kiti nemokamų VPT teikėjai nėra patikimi bet kokia kaina. Jie tvarko žurnalus, turi IP adresą ir DNS nutekėjimo problemas ir negali pasiekti riboto turinio.

Jie taip pat gali sulėtinti jūsų daugialypės terpės grotuvą ar televizoriaus dėžutę, palikdami nusivylimą. Taip pat negalite naudoti „Kodi“ su jame įdiegtu nemokamu VPN priedu, ir jūs visada turėsite jį naudoti fone.

Taip pat gali kilti problemų dėl daugialypės terpės grotuvo, nes jis gali atsilikti ar sudužti.

Pagrindiniai išvežamieji daiktai

Auga VPN poreikis, kaip niekad anksčiau. Kibernetinio saugumo nusikaltimų skaičius išaugo nepaprastai, todėl tapo svarbu išsaugoti internetinę tapatybę.

Norint naudoti „Kodi“ arba transliuoti jo turinį, paprastai nereikia VPN, tačiau jei norite išlikti apsaugoti internete ir išlaikyti savo IP adresą paslėptą, jums reikės VPN..

VPT saugo jūsų interneto srautą paslėptame šifruotame tunelyje ir yra apsaugotas nuo IPT, įsilaužėlių ir vyriausybės akių..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map