Ar „Kodi“ yra legalus? Atsakymas į sudėtingiausią klausimą čia

Kodi nėra tik dar vienas daugialypės terpės grotuvas; veikiau tai yra visas pramogų paketas. Vartotojai gali transliuoti viską, ko tik nori, bet kur, kur tik nori. Įsivaizduokite, kokią laisvę vartotojai turi naudodamiesi šia programa, tačiau jos reputacija buvo labai sužlugdyta.


Dėl visų kylančių piratavimo ir autorių teisių pažeidimų, „Kodi“ / XBMC tema internete buvo daug aptarinėjama. Šios diskusijos ir naujienos sukėlė daug akių ir žmonės pradėjo domėtis, ar „Kodi“ yra teisėtas, ar ne? koks yra kodi priedų ir kodi vpn teisėtumas

Nesijaudinkite, mes žinome apie jūsų susirūpinimą, todėl nusprendėme kartą ir visiems laikams išvalyti klaidingas mintis.

Kas yra „Kodi XBMC“?

„Kodi“ yra atvirojo kodo daugialypės terpės programinė įranga, kuri ankstesnėmis dienomis buvo žinoma kaip XBMC. „XBMC“ reiškia „Xbox Media Center“, kuris buvo išleistas 2004 m., Tačiau 2014 m. Pakeitė pavadinimą į „Kodi“. Šios programos kodavimo pagrindas yra „Python“ ir „C ++“, kurias labai lengva atkartoti, nes tai yra atvirojo kodo programa..

„Kodi“ naudojama filmams, tiesioginėms TV laidoms, mokamiems įvykiams, animaciniams filmams, anime, sporto renginiams ir renginiams, muzikinėms laidoms ir tt transliuoti. Tai yra labai giriama, rekomenduojama ir pageidaujama programa tarp visų besaikių stebėtojų ir transliacijos dalyvių..

Ar „Kodi“ yra legalus?

yra kodi teisėtas ar neteisėtas

Srautinės transliacijos dalyviai ir nauji vartotojai šį klausimą kartkartėmis iškelia. Atsakymas į tai yra; Taip, Kodi yra visiškai teisėtas. Teisėtumas Kodi byloje yra priklausomas nuo priedų ir šaltinių, kuriuos naudojate srautiniam turiniui. Žiniasklaidos turinys, kurį „Kodi“ teikia per savo oficialų priedų saugyklą, jokiu būdu nėra susijęs su autorių teisių pažeidimais ar piratavimu, todėl jo naudojimas yra teisėtas.

Neoficialių priedų santykis su Kodi

„Kodi“ teikiamos transliacijos yra neabejotinai nuostabios, tačiau akivaizdu, kad vartotojai turi mokėti už turinį, kurį jie nori transliuoti. Pagal numatytuosius nustatymus „Kodi“ prieduose yra visi mokami priedai, o tai akivaizdžiai nėra tas dalykas, kurio netenkina kiekvienas srautinio perdavimo gerbėjas..

Štai kodėl kai kurie nepriklausomi kūrėjai padarė trečiųjų šalių neoficialius „Best Kodi“ priedus, kurie nugramdo srautines nuorodas ir teikia vartotojams nemokamai. Šių neoficialių priedų „Kodi“ neskatina, nepalaiko ir nerekomenduoja, nes jie pažeidžia privatumą.

Internete yra šimtai neoficialių priedų, kuriuos naudoja milijonai vartotojų vien todėl, kad jie yra nemokami. Daugelis trečiųjų šalių priedų uždaromi kasdien, tačiau jie vėl pasirodo internete, talpinami per kitas saugyklas..

Ar Kodi neteisėtas?

Ne, pats Kodi nėra neteisėtas! Tačiau neoficialių (trečiųjų šalių) priedų naudojimas „Kodi“ yra neteisėtas, nes trečiųjų šalių priedų teikiamas turinys yra piratinis ir ši praktika prieštarauja DMCA gairėms. Paprastumas, kurį galite nustatyti keliose platformose, tokiose kaip „kodi“ „Android“, „iOS“, „Linux“ ir dar daugiau, daro ją net populiarią.

Ar Kodi saugus? – Oficialių priedų santykiai su Kodi

Pagal numatytuosius nustatymus oficialiajame „Kodi“ priedų saugykloje yra keletas priedų, suskirstytų pagal turinio tipą, kurį jie perduoda. Jei naudojate pateiktus oficialius priedus, naudoti juos tikrai saugu.

Be to, vartotojai taip pat gali atsisiųsti daugiau priedų tiesiai iš oficialios „Kodi“ svetainės, atsižvelgdami į jų poreikius ir pageidavimus. „Šie priedai yra teisėti etapai, nes jie visiškai atitinka DMCA pateiktas autorių teisių ir kovos su piratavimu gaires..

Oficialus „Kodi“ priedų pavyzdys

Toliau pateikiami keli oficialūs „Kodi“ priedai, kuriuos leidžiama naudoti teisėtai:

 1. Plex
 2. Plutonas.TV
 3. „TubeCast“
 4. „NBC Sports Live Extra“
 5. Tiesiogiai
 6. „Fox Sports GO“
 7. ABC šeima
 8. Tingus televizorius
 9. BBC iPlayer WWW
 10. TVDB

Neoficialus „Kodi“ priedų pavyzdys

Čia yra keletas neoficialių; „Kodi“ priedai, kuriuos draudžiama naudoti „Kodi“:

 1. Sandorą
 2. Išėjimas
 3. Nekoduota
 4. Gurzilas
 5. Neptūnas kyla
 6. Poseidonas
 7. Didžiausias IPTV
 8. Titanas
 9. Fantastinis
 10. Bennu

Ar „Kodi Legal“ yra JAV?

„Kodi“ yra legalus JAV, tačiau trečiųjų šalių priedų naudoti šalyje nėra legalu. Faktiškai vartotojams buvo paskelbta keletas pranešimų dėl neoficialių „Kodi“ priedų naudojimo. JAV buvo pateiktas įstatymo projektas, būtent S. 978, kuriame autorių teisių pažeidimas buvo nurodytas kaip rimtas pažeidimas. Tačiau šis įstatymo projektas vėliau buvo panaikintas, tačiau JAV yra kovos su piratavimu komiteto, turinčio pagrindines šalis, dalis.

JAV susidoroja su trečiųjų šalių priedų vartotojais ir žmonėmis, prekiaujančiais visiškai pakrautomis dėžėmis, kuriose įdiegti trečiųjų šalių priedai, dabar yra didžiausia ir per pastaruosius keletą mėnesių įgavo tam tikrą intensyvumą..

Ar Kodi yra nelegalus JK?

Milijonai JK gyventojų naudoja „Kodi“ savo namuose ir šis skaičius palaipsniui didėja. Tačiau „Kodi“ naudojimas nėra neteisėtas, o didžiausias rūpestis yra neoficialių trečiųjų šalių priedų naudojimas. Valdžia aktyviai ėmėsi priemonių prieš trečiųjų šalių priedų vartotojus.

Kadangi JK yra daugybė futbolo gerbėjų, labai padidėjo trečiųjų šalių srautinių transliacijų vartotojų skaičius. Šiuo atveju UEFA ir „Premier League“ JK priėmė teismo nutartį uždaryti neoficialius priedus ir nelegalius srautus. Žmonėms, prekiaujantiems pakrautomis „Android“ dėžutėmis, buvo areštuota nemažai.

Ar „Kodi Legal“ yra Kanadoje?

„Kodi“ Kanadoje yra teisėtas, tačiau jokiais atvejais neleidžiama naudoti trečiųjų šalių priedų. Kanados valdžios institucijos internetinį piratavimą vertina kaip rimtą susirūpinimą ir turi griežtus įstatymus, susijusius su autorių teisių žiūrima medžiaga nemokamai.

Ar „Kodi“ saugu naudoti Australijoje?

Australija taip pat yra tarp valstybių, kurios sudarė kovos su piratavimu sąjungą. Kaip ir visi to aljanso nariai, „Kodi“ yra legalus Australijoje, tačiau griežtai draudžiama naudoti „kodi“ dėžutes su trečiųjų šalių priedais..

Kodėl „Kodi“ yra teisėta?

„Kodi“ yra teisėtas, nes tai tiesiog atvirojo kodo daugialypės terpės programa, naudojama srautui per papildinius papildyti. Priedai, kuriuos „Kodi“ turi savo saugykloje, nėra susiję su privatumo pažeidimais, todėl juos naudoti yra legalu. Neteisėtu klausimu dėmesys sutelkiamas į trečiųjų šalių priedus tik todėl, kad jie pažeidžia autorių teises.

Pats „Kodi“ nepritaria šiems trečiųjų šalių papildiniams, nes jie padarė didelę žalą „Kodi“ reputacijai visame pasaulyje. Kodi rėmė valdžios institucijas uždarant kai kurias dideles trečiųjų šalių saugyklas, tokias kaip „Colossus“, „Ares Wizard“, „Super repo“ ir kt..

Ar internetinė nemokama transliacija yra teisėta?

Tai subjektyvus atvejis; atsakymas į šį klausimą priklauso nuo srautų pobūdžio.

Kelios internetinės srautinių transliacijų svetainės teikia teisėtą nemokamą įvykių srautą. Kaip „Reel Good“; kuris ištraukia srautus iš kitų teisėtų šaltinių, tokių kaip MTV, „Crackle“ ir kt., toks internetinis srautas yra teisėtas.

Tačiau jei bandote srautą iš šaltinio, teikiančio bet kurio kanalo ar šaltinio piratinius srautus, neturėdamas srautinių teisių, tada tai, deja, yra neteisėtas.

Ar „Kodi“ dėžutė yra legali?

Taip, „Kodi“ dėžutę naudoti yra teisėta, kaip ir patį „Kodi“, tačiau „Kodi“ rūpestis ir teisėtumo ribos panašiai reiškia ir „Kodi“ dėžutes. „Kodi“ dėžutės turi numatytuosius „Kodi“ oficialius priedus savo saugykloje, kuriuos naudoti yra legalu.

Nepaisant to, rinkoje taip pat yra keletas „Kodi“ dėžučių, į kurias įdėta trečiųjų šalių priedų, kurios, aišku, yra neteisėtos. Neseniai buvo paskelbta dar viena apgavystė, kad buvo mažmenininkų, apmokestinančių papildomą mokestį už pagal numatytuosius nustatymus įdiegtus priedus, todėl kvailys tapo viešas.

Ar „Kodi Exodus“ yra teisėtas

Ne, „Kodi Exodus“ nėra legalus, nes tai yra trečiųjų šalių priedas, teikiantis srautus filmams ir TV laidoms. Tai yra vienas iš populiariausių „Kodi“ priedų, esančių internete, ir visame pasaulyje jis yra labiau mėgstamas srautinių transliuojamųjų programų.

Taip pat internete yra daugybė „Exodus“ šakių, kurios buvo išleistos sustabdžius jos atnaujinimus. Viena garsiausių „Kodi Exodus“ šakių yra „Paktas“.

Ar „Kodi Genesis“ yra teisėtas

Didžiausias „Exodus“ konkurentas buvo „Genesis“; vienas iš patikimiausių trečiųjų šalių „Kodi“ priedų, skirtų transliuoti filmus, TV laidas ir tiesioginę televiziją. Kai prieš metus Kodi buvo uždarytas.

Ar „Kodi Legal“ DUK

Ar galite gauti virusą iš Kodi?

Taip, jūs esate pažeidžiami viruso gavimo tik tuo atveju, jei naudojate įtartiną duomenų saugyklą. Išskyrus tai, jūs neturite dėl ko jaudintis.

Ar Kodi neteisėtas ant ugnies lazdelės?

Ne, „Kodi“ yra teisėta visiems ugniagesių įrenginiams, nebent jūs naudojate trečiosios dalies neoficialius priedus.

Ar neteisėta žiūrėti filmą internete nemokamai?

Filmų žiūrėjimas internetu yra nelegalus, jei srautai piratuojami iš šaltinio ir nereikia įgyti teisių. Yra teisėtų internetinių filmų srautinio perdavimo svetainių, tokių kaip „Reel good“, kuriomis vartotojai gali naudotis.

Baigiamieji žodžiai

„Kodi“ yra nuostabi skaitmeninio pasaulio raida, tačiau negatyvumas, kurį jis gavo dėl trečiųjų šalių priedų, yra tai, ko jis nenusipelnė. Jie iš tikrųjų nulėmė „Kodi“ reputaciją visame pasaulyje.

Ryškiau tariant, buvo priimta daug griežtų įstatymų, o valdžia prieš kūrėjus imasi efektyvių veiksmų. Tik palaukime ir stebėkime, kokia ateitis bus Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map