Geriausių „FireStick“ programų, kurias galima rasti „Amazon App Store“, 2020 m. Sąrašas

„Amazon FireStick“ – tai daugybė pramogų, susijusių su laido pjovimu, naudojant daugybę programų. Tokie įrenginiai kaip „FireStick“ yra priežastis, kad dabar kabelinė televizija yra pasenusi.


„Amazon FireStick“ programos suteikia vartotojui galimybę žiūrėti kiekvieną ir viską, ką jie gali pasiekti savo televizoriuose. Laikai keičiasi ir žmonės linkę rinktis patogius sprendimus. „FireStick“ programos teikia aukščiausios klasės patogumą, leidžiančią vartotojams pritaikyti savo biblioteką pagal savo poreikius.

Yra šimtai „FireStick“ programų, skirtų kiekvienam turiniui, nesvarbu, ar tai būtų muzika, filmai, TV laidos, radijas, sportas, animaciniai filmai ir dar daugiau.

Geriausias dalykas, kuris man patinka „FireStick“, yra tas, kad jūs neturite būti tiesioginės transliacijos ar tech geek, kad juo galėtumėte naudotis. Kiekvienas gali lengvai ja naudotis, nes patogios programos, leidžiančios vartotojams žiūrėti mėgstamą turinį nereikalaujant jokių pakeitimų ar rūpesčių diegiant procedūras..

Atsisiųskite 10 geriausių „FireStick“ programų, skirtų 2020 m

 1. HBO Dabar
 2. Hulu
 3. „Crunchyroll“
 4. Sling televizorius
 5. „NBC Sports“
 6. PureVPN
 7. „SkyNews“
 8. Trūkčiojimas
 9. ES failų naršyklė
 10. BBC naujienos

Kodėl man reikia „Firestick“ programų?

„FireStick“ programos daro transliacijos patirtį daug geresnę. Įsigiję „Amazon FireStick“, jūs tikrai turėsite ištirti „FireStick“ programas.

Geriausias dalykas, susijęs su šiomis programomis, yra tas, kad daugelį jų galima nemokamai atsisiųsti, todėl „FireStick“ yra linksmiau naudoti ir tinkinti.

„Amazon App Store“ yra įvairių programų, skirtų kiekvienam turiniui.

10 geriausių „FireStick“ programų filmams ir televizijai

geriausios ugniagesių programos

# 1. Kodi

„Kodi“ yra nemokama programa, kurią galima įdiegti keliose operacinėse sistemose, įskaitant „FireOS“. Jį galima rasti „Amazon App Store“ parduotuvėje. Norėdami jį įdiegti „FireStick“, galite atsisiųsti iš programų parduotuvės. Už „Kodi“ naudojimą „FireStick“ nereikia mokėti prenumeratos mokesčio.„Kodi“ nemokama ugniagesių programa

„Kodi“ turi šimtus priedų, kuriuos galima lengvai įdiegti, norint tiesiogiai transliuoti tiesiogines TV laidas, filmus, animacinius filmus ir sportą ir pan. „Kodi“ pati savaime yra galaktika, leidžianti tyrinėti ne tik savo fantaziją, maksimaliai tenkinant pramogų poreikius..

Jei „Kodi“ įdiegsite „FireStick“, jūsų poreikis srautinio turinio įvairovei bus lengvai patenkintas ir nerasite poreikio jokiai kitai programai. Jis turi labai paprastą naudoti sąsają ir gali būti lengvai suprantamas per pirmąjį susidūrimą.

# 2. „Netflix“

Ar dar negirdėjote termino; „Netflix“ ir „Chill“?

Taip, naudodamiesi „Netflix“ savo „FireStick“ įrenginyje galite labai lengvai atsisiųsti „Netflix“ programą iš „FireStick“ per „Amazon“ programų parduotuvę.„netlix“ TV laidų programa, skirta „amazon fire tv“

Atsisiuntę „Netflix“ programą, užsiprenumeruokite norimą paketo planą ir pradėkite transliuoti geriausią turimą turinį.

Geriausias dalykas „Netflix“ yra jo turimų TV laidų ir filmų įvairovė. Galite žiūrėti įvairaus žanro laidas, atitinkančias jūsų nuotaiką ir skonį.

Visame pasaulyje yra daugybė populiarių „Netflix“ laidų, tokių kaip „Daredevil“, „Defenders“, „Jessica Jones“, „The Punisher“ ir daugybė kitų TV laidų, tokių kaip „Stranger Things“, „Black Mirror“, „House of Card“ ir kt..

„Netflix“ iš tiesų yra viena iš geriausių „FireStick“ programų, skirtų srautiniam perdavimui, kurią galima rasti internetu už labai priimtiną kainą ir kuri yra HD kokybės. Niekada nepajusite poreikio pereiti prie bet kurios kitos paslaugos, nes ši paslauga yra tiesiog nuostabi.

# 3. HBO Dabar

HBO, be abejo, yra vienas geriausių ir seniausių Holivudo pramogų žaidėjų. Nemanau, kad atsirastų pramogų geikas, kuris ankstesnėmis dienomis nežiūrėjo HBO per kabelinę televiziją.„hbo“ dabar suaktyvina „TV Stick“ programą

Prisimenu, kai man tekdavo žiūrėti filmą; geriausia vieta pasitempti buvo HBO. Visi naujausi ir legendiniai filmai buvo rodomi HBO ir tai buvo didžiausias kino kanalas.

Tačiau laikai pasikeitė ir dabar esame skaitmeniniame amžiuje!

Dabar vartotojai gali išnaudoti visas HBO galimybes „FireStick“ įrenginiuose, kad galėtų žiūrėti savo mėgstamus filmus. „HBO Now“ programą galima rasti „Amazon“ programų parduotuvėje ir ją galite atsisiųsti nemokamai. Jame yra visi naujausi ir „Blockbuster“ filmai, paruošti transliacijai.

# 4. Hulu

„Hulu“ yra dar viena puiki srautinio perdavimo platforma, kuri nuostabiai veikia „FireStick“ ir „FireTV“ įrenginiuose. „Hulu“ yra amerikiečių žiniasklaidos tarnyba, turinti daugybę kanalų žiūrėti televizijos laidas ir filmus.geriausia programa filmams ir TV laidoms

„Hulu“ turi savo originalias TV laidas, kaip ir „Netflix“. Vienos populiariausių „Hulu“ televizijos laidų yra „The Handmaid’s Tale“, „Castle Rock“, „Nelengvi žmonės“, „Future Man“, „The Chance“, „Mindy“ projektas ir „The Looming Tower“..

Be šių, kai kuriuos visų laikų populiarius filmus taip pat galima rasti „Hulu“, tokius kaip „The Pianist“, „I Tonya“, „American Psycho“, Jackie Brown, „Shutter Island“ ir kt..

Taip pat galite tiesiogiai žiūrėti savo mėgstamą sportą „Hulu“. Čia taip pat yra „Skirsnis“ vaikams, tik tuo atveju, jei jūsų vaikai yra per daug animacinių filmų stebėtojai..

# 5. Traškėjimas

„Crackle“ yra „Sony“ sukurta srautinio transliavimo programa, „Amazon“ programų parduotuvėje ji yra nemokama. Jame yra visi geriausi filmai ir TV laidos, kurias norite žiūrėti. „Crackle“ turi didelę įvairių žanrų filmų, tokių kaip „Action“, „Horror“ ir „Sci-fi“, filmą.„amazon“ programos traškėjimas dėl ugniažolės

Naudotojai gali tiesiog sukurti savo sąskaitą ir pradėti naudotis visu turiniu, esančiu „Crackle“ programoje. Biblioteka nuolat atnaujina, prideda naujausius filmus ir keletą geriausių išleistų filmų.

„Sony crackle“ siūlo aukštos kokybės vaizdo transliaciją su vientisu srautinio perdavimo greičiu. Tiesiog įdiekite šią „FireStick“ programą ir pradėkite savo pramogų turą.

# 6. Plutono televizorius

Plutono televizija yra internetinės televizijos paslauga, siūlanti daugiau nei 100 pasaulinių kanalų ir tūkstančius filmų bei TV laidų, skirtų srautui internetu.Plutono televizoriaus programa, skirta ugniagesiams

Čia yra daugybė nemokamų kanalų, skirtų transliuoti pramogas, gyvenimo stilių, naujienas, sportą, žaidimus, komedijas ir animacinius filmus ir tt. „Pluto“ televizija taip pat siūlo turinį pagal pareikalavimą, leidžiantį žiūrėti mėgstamus filmus bet kada, kai tik norite..

Plutono televizija veikia su keliomis platformomis ir operacinėmis sistemomis. Jį galima lengvai įdiegti „FireStick“, atsisiųsdami programą iš „Amazon“ programų parduotuvės.

# 7. „Crunchyroll“

Ar esate „Anime“, „Filmukų“ ar Rytų Azijos turinio gerbėjas?

Jei taip, „Crunchyroll“ yra geriausia srautinio perdavimo paslauga jums. Čia pateikiami srautai visam geriausiam Azijos turiniui, apimantys daugiau nei 200 Azijos dramos laidų, daugiau nei 900 „Anime“ ir dar daugiau.geriausia ugnies lazdelės programa

Tai iš tikrųjų yra viena geriausių ir didžiausių amerikiečių srautinių transliacijų paslaugų, žiūrinčių Azijos turinį. Galite žiūrėti visus populiarius anime, tokius kaip „Dragon Ball Super“, „Attack on Titan“, „Naruto Shippuden“, „My Hero Academia“, „One Piece“ ir kt..

„Crunchyroll“ taip pat skelbia visas naujausias pramonės naujienas, kad jus nuolat atnaujintų. Kaip ir visos kitos programos, „Crunchyroll“ taip pat suderinamas su įvairiomis platformomis ir operacinėmis sistemomis.

Lentynoje nėra daug programų, kurios teikia tokį įvairiapusį turinį ir puikią vaizdo kokybę. „Crunchyroll“ būtina išbandyti!

# 8. Sling televizorius

„Sling TV“ yra viena populiariausių internetinių srautinių transliacijų paslaugų, kurią labai vertino ir pirmenybę teikia vartotojai visame pasaulyje.„Sling TV top“ programa, skirta „Amazon“ židiniui

Nepaisant to, kad jis yra tik JAV regione, „Sling TV“ turi gerbėjų bazę iš viso pasaulio. Daugybė žmonių naudoja „Sling TV“ tiesioginėms transliacijoms iš JAV regiono žiūrėti naudodamiesi „Kodi VPN“.

„Sling TV“ buvo pirmoji internete transliuojama tiesioginės tiesioginės transliacijos paslauga, kuri akimirksniu įveikė visas kliūtis ir pelnė puikią reputaciją. Tai vis dar laikoma pigiausia geriausia srauto turinio paslauga.

Galite transliuoti keletą populiariausių kanalų, tokių kaip ESPN, CNN, FOX, NBC Sports, Bravo, National Geographic, Cartoon Network, History Channel, Fuse, Bet Star, FX, BBC America, TNT ir daugelį kitų..

# 9. „FreeFlix“ būstinė

„FreeFlix HQ“ yra nuostabi nauja paslauga, skirta srautui transliuoti filmus, TV laidas, „Anime“, „Wrestling“ ir „Live TV“ mobiliuosiuose įrenginiuose..nemokama „Flix apk“ programa, skirta ugniagesiams

Tai teikia aukštos kokybės vaizdo transliaciją ir žiūrėjimo neprisijungus režimą. Galite tiesiog atsisiųsti norimą žiūrėti filmą ir transliuoti jį neprisijungę.

Jis turi labai interaktyvią vartotojo sąsają su labai lengva naršyti. Vartotojai taip pat gali išsaugoti savo žiūrėjimo biblioteką prisijungę prie savo „Trakt“ paskyros, nes joje yra integruota „Trakt“ paskyros funkcija.

Vartotojai, kurie mėgsta žiūrėti filmus su subtitrais, tikrai patiks šiai programai, nes įmontuotas grotuvas siūlo subtitrus visam jūsų srautui.

„FreeFlix HQ“ galima naudoti „Android“ mobiliuosiuose telefonuose ir televizoriuose, taip pat „FireStick“ ir „FireTV“.

# 10. TBN

Jei esate internetinis streameris, norintis žiūrėti religinį turinį internete, tada TBN yra programa, kurią turėtumėte turėti „FireStick“..TBN priešgaisrinės televizijos programa

TBN yra didžiausias pasaulyje krikščionių transliacijų tinklas, kurio tikslas yra suburti krikščionių bendruomenę iš viso pasaulio ir skleisti Jėzaus žinią bei taiką per tiesiogines transliacijas..

TBN yra istorinis kanalas, gyvuojantis pastaruosius 44 metus ir vis dar gerai progresuojantis. TBN valdo 35 dideles televizijos stotis, taip pat 252 mažas televizijos stotis, transliuojančias jos turinį. Išskyrus tai, jis taip pat teikia palydovinio transliavimo paslaugą per 70 palydovų.

TBN transliuoja tokį turinį kaip Evangelijos koncertai, gyvi krikščioniški renginiai, pokalbių laidos, kūno rengybos ir sveikatos programos, kurias rengia krikščionių gydytojai, vaikų TV programos, šiuolaikinės krikščioniškos muzikos vaizdo įrašai, santuokos praturtinimo serialai, specialios atostogų TV laidos, krikščioniškos dramos ir pilnametražis, šeimos orientuoti filmai.

Geriausios „FireStick“ programos, skirtos sportui

Geriausios „FireStick“ programos, skirtos sportui

# 11. Žiūrėti ESPN

ESPN yra neabejotinai populiariausias sporto transliacijų tinklas, veikiantis jau beveik 40 metų.„watchespn“ sporto programa, skirta ugniagesiams Pelnęs puikią sportą mėgstančių auditorijų reputaciją, ESPN visuomet buvo labai mėgstamas viso pasaulio žmonių.

Žmonės nebėra linkę pasikliauti savo kabeline televizija ir pradeda taikyti šiuolaikinę internetinio srautinio perdavimo tendenciją. Sporto transliacija internetu yra vienas geriausių dalykų, kurį mėgsta daryti kiekvienas sporto gerbėjas, ir yra labai mažai populiariausių programų, kurias vartotojai gali pasirinkti.

Žiūrėti ESPN yra nuostabi internetinė sporto transliacijų svetainė ir programa. Vartotojai, norintys stebėti tiesioginį sportą savo „FireStick“ įrenginiuose, gali atsisiųsti ir įdiegti „Watch ESPN“ programą iš programų parduotuvės.

# 12. „NBC Sports“

NBC yra vienas didžiausių sporto transliacijų tinklas, apimantis visus svarbiausius sporto renginius, tokius kaip NFL, Futbolas, NHL, NBA, MMA, Tenisas, Regbis, Boksas ir kt.. nbc sportas, skirtas „amazon“ ugniaiTaigi, jei jūs ieškote programos, kuri siūlo įvairius sportinius veiksmus, skirtus aukštos kokybės srautui iš „FireStick“ įrenginio, tada išbandykite NBC Sports programą.

Naudodamiesi „NBC Sports“ programa, galėsite mėgautis tiesioginiais srautais, naujausiais atnaujinimais, rungtynių tvarkaraščiais ir svarbiausiais dalykais – viskas vienoje vietoje.

Todėl, jei esate futbolo gerbėjas ir norite tiesiogiai žiūrėti Anglijos „Premier“ lygą arba jei tikitės tiesiogiai transliuoti UFC mokestį už peržiūrą tiesiogiai, tada „NBS Sports“ programa, skirta „FireStick“, turėtų būti optimalus pasirinkimas jums..

Geriausios „FireStick“ programos, skirtos saugumui

Geriausios „FireStick“ programos, skirtos saugumui

# 13. PureVPN

Kai mes kalbame apie transliaciją, pirmiausia turėtume rūpintis savo saugumu, nes šiais laikais virtualios grėsmės yra didžiulės. „firevpn“ saugos programa, skirta ugniagesiamsTodėl būtina turėti saugos programą, užtikrinančią šnipinėjimo formos apsaugą, kad galėtumėte nemokamai mėgautis srautiniu srautu.

Įdiekite „PureVPN“ programą į savo „FireStick“ įrenginį ir siųskite srautą nekeldami pralaidumo praradimų ar kenkėjiškų programų atakų. Turėdami „Firestick“ esantį VPN, galėsite pasiekti srautus, kanalus ir programas, kurių nėra jūsų regione..

Privatumas visada kėlė didelį susirūpinimą daugeliui srautinių transliuotojų, todėl „PureVPN“ siūlo aukštos kokybės šifravimą. Todėl transliuodami naudokitės „PureVPN“ programa ir transliuokite mėgstamą turinį, neprižiūrėdami savo IPT ar valdžios institucijų.

Be to, jei naudojate „Kodi“ sistemoje „FireStick“, tada galite atblokuoti visus geografiškai apribotus priedus naudodami „Kodi“ VPN. „PureVPN“ yra vienas geriausių VPN teikėjų ir turi specialų „Kodi“ priedą.

„PureVPN“ turi daugiau nei 2000 greitųjų serverių daugiau nei 140 šalių. Jei reikia, taip pat galite gauti specialius srautinio perdavimo serverius. Geriau pasirinkti tokią papildomą VPN paslaugą, kaip „PureVPN“, nei naudoti nemokamą „Kodi“ VPN naudojant „Firestick“.

# 14. „NordVPN“

„NordVPN“ yra vienas populiariausių ir patikimiausių ugniagesių VPN. „NordVPN“ turi daugiau nei 5000 serverių visame pasaulyje 62 šalyse. Tai teikia karinio lygio šifravimą, kad būtų galima saugiai naudotis internetu.„nordvpn“ saugos programa, skirta „Amazon“ ugniagesių lazdai

Saugokite savo duomenis ir užtikrinkite kibernetinį saugumą anonimiškai transliuodami internetu. Tiesiog įdiekite „NordVPN FireStick“ programą iš „Amazon“ programų parduotuvės ir mėgaukitės savo „FireStick“ patirtimi.

„NordVPN“ pagrindinis dėmesys skiriamas kokybiško saugumo užtikrinimui, kad vartotojai galėtų naršyti internete, nesijaudindami apie šnipinėjimą. Laido pjovikliai ir srautiniai geikai teikia pirmenybę „NordVPN“ dėl nuostabių saugumo funkcijų, leidžiančių jiems nelikti nuo įsilaužėlių ir netinkamų programų radaro.

Tai leidžia vartotojams prijungti savo įrenginius prie viešųjų tinklų, nesijaudinant dėl ​​kokių nors saugumo pažeidimų. Programų parduotuvėje taip pat galite rasti nemokamą „Kodi“ VPT, tačiau jis jums nepasiūlys paslaugų ar funkcijų, tokių kaip „NordVPN“..

„Amazon Firestick“ programos naujienoms

„Amazon Firestick“ programos naujienoms

# 15. „Sky News“

„Sky News“ yra JK įsikūręs tarptautinis naujienų kanalas, teikiantis visas naujausias žinias iš viso pasaulio.„Skynews“ programa, skirta „Amazon“ ugniagesiams „Sky News“ yra apdovanojimų laimėjęs naujienų kanalas, kuris labai gerai mokėjo pateikti atsakingas žurnalistikos pranešimus iš įvairių pasaulio šalių..

„Sky News“ yra vienas iš nedaugelio naujienų kanalų, kurie buvo labai garsūs ir daugelis žmonių pasitiki jo naujienomis. Žmonės pasitiki „Sky News“ teikiamomis naujienomis dėl autentiškų jos šaltinių.

Atsisiųskite ir įdiekite „Sky News“ programą iš „Amazon“ programų parduotuvės ir nuolat atnaujinkite naujienas iš viso pasaulio.

# 16. BBC naujienos

„BBC News“ yra dar vienas britų naujienų kanalas, apimantis svarbiausias naujienas iš viso pasaulio ir veikiantis visą parą. BBC naujienų programa „amazon fire tv“Tai seniausias pasaulyje nacionalinis transliavimo tinklas, veikiantis daugiau nei 90 metų.

BBC būstinė yra Londone, joje dirba daugiau nei 35000 darbuotojų. Ji buvo žinoma kaip populiariausia Europoje turinio svetainė. Nėra transliavimo tinklo, kuris galėtų konkuruoti su BBC internetu dėl savo didelės infrastruktūros ir savo finansinio pajėgumo.

„BBC News“ programoje galite rasti visus naujausius atnaujinimus, susijusius su sportu, pramogomis, politika, socialinėmis problemomis, sveikata, orais ir daugeliu kitų kategorijų..

Geriausios „Fire TV Stick“ programos, skirtos muzikai

Geriausios „Fire TV Stick“ programos, skirtos muzikai

# 17. „YouTube“

Kas negirdėjo apie „YouTube“?

Kai jums reikia ieškoti bet kurio naujausio muzikinio vaizdo įrašo, pirmiausia pasirodo „YouTube“. „youtube-fire-tv-app“Tai iš tiesų labiausiai pasitikima milijonų muzikos mylėtojų platforma visame pasaulyje.

Geriausias dalykas „YouTube“ yra tai, kad galite rasti beveik bet kokį naują ar seną muzikos vaizdo įrašą ir susikurti savo grojaraštį, kad galėtumėte klausytis bet kada, o ne ieškoti dainų kiekvieną kartą. Be to, jos rekomenduojama funkcija rodo visus naujausius ir populiariausius vaizdo įrašus, kurie gali atitikti jūsų skonį.

Naudoti „YouTube“ sistemoje „FireStick“ yra labai paprasta, tiesiog atsisiųskite ir įdiekite „YouTube“ programą į „FireStick“ įrenginį iš „Amazon“ programų parduotuvės ir pradėkite naršyti savo mėgstamos muzikos vaizdo įrašus HD kokybės. Sukurkite savo grojaraštį ir tyrinėkite daugiau muzikos, kiek norite, nes ji nemokama.

# 18. Spotify

„Spotify“ yra nuostabi muzikos transliavimo programa, kurią prieš 9 metus pradėjo naudoti Švedijos įmonė. „spotify firestick“ muzikos programa„Spotify“ yra daugybės atlikėjų iš viso pasaulio milijonų dainų namai.

„Spotify“ programą galima įdiegti „FireStick“ įrenginyje, kad galėtumėte mėgautis muzikiniu grioveliu. Tiesiog sukurkite „Spotify“ paskyrą ir pradėkite kurti grojaraštį su visomis savo mėgstamiausiomis dainomis.

„Spotify“ yra nemokama programa visiems, kuri netrukdo skelbti jūsų muzikinės giraitės. Taip pat labai lengvai galite atsisiųsti mėgstamas dainas iš programos.

# 19. Trūkčiojimas

Pati „Twitch“ yra „Amazon“ dukterinė įmonė, leidžianti vartotojams transliuoti mėgstamą muziką ir prisidėti prie savo turimos informacijos.„twitch“ muzikos programa, skirta „Amazon“ ugniagesių lazdai

Per pastaruosius 7 metus „Twitch“ susilaukė didelio visuomenės dėmesio ir daugelis vartotojų kreipėsi į „Twitch“ norėdami užsidirbti pinigų tiesiogiai transliuodami savo turinį. Daugelis vartotojų tiesiogiai transliuoja savo dainų viršelius, žaidimus ir kai kuriuos kitus dalykus iš „Twitch“ ir uždirba peržiūrėdami.

Tai iš tikrųjų yra pagrindinė socialinio vaizdo platforma pasaulyje, kurioje kasdien vidutiniškai naudojasi 9,7. Iš jų apie 2 milijonai vartotojų srautiniu būdu perduoda savo turinį „Twitch“.

Atsisiųskite „Twitch“ programą į savo „FireStick“ įrenginį ir pasinerkite į „Twitch“ pasaulį, kad dabar transliuotumėte mėgstamą turinį!

Geriausias IPTV „Amazon Fire Stick“

Geriausios IPTV „Amazon Firestick“ programos

# 20. MrMC

„MrMC“ yra „IPTV“ programa, kurią galima įsigyti „FireStick“ „Amazon“ parduotuvėje ir kuri gali būti naudojama už 2,99 USD.. mrmc geriausia „Amazon“ ugniagesių programa „iPod“Naudodamiesi „MrMC“, galėsite mėgautis daugybe pramogų, tokių kaip muzika ir TV laidos, 4K vaizdo kokybės.

„MrMC“ galima prijungti prie „Plex“, „Emby“, televizoriaus skydelio ir daugelio kitų paslaugų serverių, kad gautumėte tiesioginį kanalą. Jis turi labai protingą ir patrauklią sąsają, kuri yra labai patogi vartotojui.

Atsisiųskite ir įdiekite „MrMC“ dabar ir pradėkite žiūrėti tiesioginę televiziją „FireStick“ įrenginyje naudodami savo interneto protokolą.

# 21. „TVMosaic Live“

IPTV yra būtinas dalykas, kurį turite turėti „FireStick“, kad galėtumėte žiūrėti tiesiogines TV laidas ir programas internetu. „tvmosaic“ - geriausia „firestick“ programaAtsisiųskite jį nemokamai iš „Amazon“ programų parduotuvės, kad galėtumėte mėgautis IPTV patirtimi.

„TVMosaic Live“ turi labai interaktyvią vartotojo sąsają, kuri yra labai patogi vartotojui, net asmuo, pirmą kartą naudojantis IPTV paslauga, neturės jokių problemų ją eksploatuodamas. Tai suderinama su mobiliaisiais įrenginiais, taip pat su „FireStick“ ir „FireTV“. Vartotojai gali lengvai žiūrėti tiesioginę televiziją standartine raiška arba „Ultra HD“ raiška, pagal savo pasirinkimą.

Tai palaiko visus IPTV signalo protokolus, tokius kaip http, https, hls, udp, rtp, rtsp srautinį skelbimą. Kita puiki šios programos ypatybė yra tai, kad vartotojas gali įjungti subtitrus ir pakeisti garso takelius..

# 22. Spinduliuojanti IPTV

Jei esate iš Bangladešo, gyvenate užsienyje arba mėgstate Bangladešo turinį, tada „Radiant IPTV“ programa yra optimaliausias pasirinkimas „FireStick“.spinduliuojanti „iptv“ programa, skirta „amazon“ ugniagesiams

Tiesiog atsisiųskite ir įdiekite „RadiantIPTV“ programą į „FireStick“ ir be vargo pradėkite žiūrėti tiesioginius TV kanalus ir filmus..

„RadiantIPTV“ programa yra labai maža ir ją galima nemokamai atsisiųsti „Amazon“ programų parduotuvėje.

„FireStick“ naudingosios programos

naudingumo programos „Firestick“ programos

„FireStick“ programų sąraše yra daugybė naudingų programų, kurias galite pasirinkti norėdami pasirinkti formą, tačiau čia yra trys geriausios „FireStick“ programos, kurias turite.

# 23. „File Manager Fire Fire“ papildymas

Vienas svarbiausių bet kurio įrenginio dalykų yra „File Management“ programinė įranga, leidžianti vartotojams valdyti atsisiųstą elementą ir kitus failus. geriausia naudingumo programa ugniagesiamsFailų tvarkyklė yra „FireStick“ programa, leidžianti vartotojams valdyti „FireStick“ perduodant duomenis iš vienos vietos į kitą.

Jis turi labai paprastą naudoti sąsają, leidžiančią vartotojams labai lengvai valdyti savo „FireStick“ failus. Tai yra skirta „FireTV“ ir „FireStick“ programa ir ji turi visas pagrindines funkcijas, tokias kaip kopijavimas, įklijavimas, pervardymas ir ištrynimas.

Galite lengvai pasiekti visus „FireStick“ įrenginio failus, o dar viena puiki šios programos savybė yra ta, kad joje yra įmontuota nuotraukų peržiūros priemonė..

# 24. ES failų naršyklė

ES failų naršyklė yra viena iš dažniausiai naudojamų „FireStick“ paslaugų, dažniausiai teikiama „Streamers“. geriausia naudingumo programa „amazon“ ugniai lazdaViena iš priežasčių, kodėl ji naudojama, yra įdiegti „Kodi“ „FireStick“. „Kodi“ negalima įdiegti tiesiai į „FireStick“, todėl vartotojai naudoja „Jailbreak“ metodą, kuriam būtina „ES Explorer“..

ES File Explorer yra laikoma geriausia failų tvarkymo programa, skirta „Android“ įrenginiams. Tai leidžia vartotojams valdyti failus, išpakuoti perkeltus ar atsisiųstus failus ir įdiegti programas. „ES File Explorer“ gali būti naudojamas failams perduoti per FTP ir išvalyti sistemos talpyklą bei programų procesus.

Jame yra daugiau nei 16 integruotų kalbų, tokių kaip anglų, rusų, japonų, vokiečių ir daugybė kitų. Galite lengvai sekti savo atminties talpą ir su ja tvarkyti muziką bei nuotraukas.

# 25. „Firefox“, skirtas „Fire TV“

„Mozilla Firefox“ yra viena geriausių ir populiariausių interneto naršyklių visame pasaulyje. „Mozilla Firefox“ programa, skirta gaisro televizijai„Firefox“ dėl išmaniųjų funkcijų ir puikios konstrukcijos plačiai naudoja žmonės visame pasaulyje asmeniniam naršymui internete, taip pat interneto dizaineriai ir programuotojai..

Skirtingai nuo kitų interneto naršyklių, „Firefox“ riboja puslapio įkėlimo laiką konkrečiame skirtuke ir nekaupia jo bendroje naršyklėje. Reiškia, kad kitos naršyklės sulėtėja, jei atidarote daug skirtukų, tačiau „Firefox“ sulėtėja ir net jei tai daro, galite lengvai uždaryti skirtuką, kad sumažintumėte naršyklės atsilikimą.

Atsisiųskite „Mozilla Firefox“ iš „Amazon“ programų parduotuvės, pradėkite sklandžiai naršyti ir mėgaukitės daugybe naudingų naršyklės papildinių, kad patobulintumėte naršymą internete..

Išvada

„Amazon FireStick“ yra populiarus dėl savo galimybių pritaikyti jį pagal vartotojo poreikius ir pageidavimus. „App Store“ yra šimtai programų, kurias galima įdiegti „FireStick“ įrenginiui tinkinti.

Trumpai pristačiau keletą populiariausių programų, kurias galite įdiegti savo „FireStick“ įrenginyje, kad padidintumėte savo patirtį ir viską, kas yra jūsų rankose. Išbandę šias programas nepajusite noro pereiti į bet kurį kitą įrenginį. Visos šiame vadove aptartos programos yra geriausios „Fire TV“ ir „FireStick“ programos.

Visos programos, kurias aptariau šiame vadove, yra lengvai prieinamos „Amazon“ programų parduotuvėje ir, tikiuosi, jums nekils problemų ieškant ir diegiant jas. Įsitikinkite, kad išbandėte juos visus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map