„vpn-for-firestick“

Būdamas „Fire TV Stick“ vartotoju, greičiausiai žiūrite filmus ir TV laidas iš patogios sofos, kol esate įstrigęs namuose.

Jei transliuojate nemokamą turinį arba bandote pasiekti JAV „Netflix“, „Hulu“ ar kitas srautinio perdavimo paslaugas, jums reikia geriausio „FireStick“ VPN..

„FireStick“ VPN saugo jūsų internetinę tapatybę privačią, tuo pačiu leisdamas jums pasiekti svetaines ir srautinių transliacijų programą iš viso pasaulio.

Šiame vadove man pavyko sudaryti geriausių „Fire TV“, „FireStick“ ir „Fire Cube“ VPN sąrašą, turinčius greitą greitį, savo „FireStick“ programą ir nelaikančius jokių žurnalų.

Taip pat vėliau šiame vadove aptariau, kaip įdiegti VPN „FireStick“ ir kaip galėtumėte patikrinti, ar jūsų VPN veikia „Amazon Fire TV Stick“.

7 geriausias „FireStick“ VPN

Išbandėme daugiau nei 60 VPN tiekėjų, kad pateiktumėte šį geriausių „FireStick“ VPT sąrašą. Šiuos VPN pasirinkome remdamiesi greitu greičiu, savita „FireStick“ programa ir lengvai sąranka bei naudojimu.

Čia pateiktas populiariausių VPN sąrašas:

1. PureVPN

2. „Surfshark“

3. „CyberGhost“

4. „ExpressVPN“

5. „NordVPN“

6. „IPVanish“

7. VyprVPN

1. PureVPN

„PureVPN-best-vpn-for-firestick“

„PureVPN“ yra mūsų aukščiausia rekomendacija kaip geriausias „FireStick“ VPN. Ji yra Honkonge ir siūlo Daugiau nei 2 000 serverių per 140 šalių.

Jei „FireStick“ programoje slinksite žemyn žemyn, galėsite prisijungti prie srautinių programų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“, ESPN +, „ITV Player“, ir kiti pradėti transliuoti.

„PureVPN“ turi „Amazon“ reitingas – 3,4 žvaigždutės ir kiekvieną savaitę žymiai didėja. Tai taip pat siūlo 7 dienų nemokamas bandymas skirtas ir „FireStick“ vartotojams.

Užtrunka įdiegti reikia mažiau nei 3 minutes jos programą „FireStick“, kurią aptarsiu šiame skyriuje. Be to, jis jus atneša greitas ryšio greitis su 256 bitų šifravimas.

Galite prijungti „PureVPN“ prie 10 įrenginių vienu metu. Pvz., Galite naudoti šį VPN „Fire TV“, „Roku“, „Android“, „iOS“, kompiuteriuose, „Nvidia Shield“ ir kt. Tuo pačiu metu.

„PureVPN“ kainuoja 2,91 USD / mėn. Su 31 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite svetainėje31 dienų pinigų grąžinimo garantija

2. „Surfshark“

„Surfshark-firestick-vpn“

„Surfshark“ neabejotinai yra prieinamiausia VPN paslauga. Tai yra vienintelis VPN kartu su ExpressVPN, kuris siūlo nužudyti jungiklis funkcija „FireStick“ įrenginyje.

Šiuo metu ji siūlo 1 040 serverių kurios padės atblokuoti srautinio perdavimo paslaugas, nors ir jos AES-256 bitų šifravimas nutolęs jūsų turinio IP adresas gali būti paslėptas.

Tai turi įspūdingą 4,1 žvaigždutės įvertinimas „Amazon Store“ ir įdiekite mažiau nei 4 minutes.

Programa jums nurodys, kiek apkrovų turi kiekvienas serveris, kad galėtumėte prijungti tik tuos serverius, kurių apkrova yra minimali, kad srautas būtų spartesnis.

Turite vieną „Surfshark“ sąskaitą prisijungti prie neribotų įrenginių taip pat. Jos „CleanWeb“ funkcija jūsų įrenginys nebus apsaugotas nuo kenkėjiškų programų, virusų ar sukčiavimo bandymų.

Kai sakiau, kad tai yra prieinama kaina, aš tikrai turėjau omenyje tai. Su „Surfshark“ kainuoja tik 1,99 USD / mėn 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite svetainėje 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

3. „CyberGhost“

„CyberGhost-best-vpn-firestick“

„CyberGhost“ yra gražu lengva nustatyti ir naudoti ant „Fire TV Stick“. Tai baigėsi 5900 serverių, kuris yra didžiausias bet kurio VPN paslaugų teikėjo siūlomas tinklas.

Jis turi „Amazon“ reitingas 3,6 žvaigždutės, kuris yra gana padorus, ir turėdami vieną „CyberGhost“ sąskaitą galite prisijungti 7 prietaisai tuo pačiu metu.

„CyberGhost“ naudoja 256 bitų AES šifravimas to neįmanoma iššifruoti. Jūsų eismas eina per šį tunelį, todėl jūsų interneto srautas tampa visiškai anonimiškas.

Tai taip pat turi Apsauga nuo DNS ir IP, taigi jūsų buvimo vieta ir veikla niekada nebus veikiami. Galite saugiai transliuoti, naršyti ir atsisiųsti bet ką naudodami „FireStick“.

Vienu paspaudimu galite prisijungti prie jo optimalus serveris ir apsaugoti savo internetinę tapatybę.

„CyberGhost“ taip pat yra prieinama, ją galima įsigyti už 2,75 USD / mėn. Su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Įdiegti reikia mažiau nei 5 minutes.

Apsilankykite svetainėje 45 dienų pinigų grąžinimo garantija

4. „ExpressVPN“

„ExpressVPN-FireTVStick“

Dėl savo „ExpressVPN“ yra greičiausias „FireStick“ VPN 3000 greitųjų serverių kurios yra 94 šalys.

„ExpressVPN“ turi 4,1 žvaigždučių įvertinimas „Amazon Store“, kuris yra bene aukščiausias tarp geriausių VPN šiame sąraše. Jis turi stipriausią AES 256 bitų šifravimas kad jūsų prietaisas būtų apsaugotas nuo bet kokios žalos.

Geriausia yra tai, kad ji siūlo 7 dienų nemokamas bandymas „FireStick“ vartotojams nepridedant jūsų kredito kortelės informacijos. Nemažai VPT siūlo nemokamą bandomąją versiją be informacijos apie kredito kortelę.

Tai turi Nužudymo perjungimo funkcija kad daugelio VPN trūksta „Fire TV“. Jis automatiškai jungiasi, kai vėl prisijungiate prie nepatikimo „Wi-Fi“ tinklo.

Galite prijungti „ExpressVPN“ prie 5 skirtingi įrenginiai tuo pačiu metu su viena sąskaita. Tai yra šiek tiek brangesnė kaina – 8,32 USD / mėn., Tačiau ji verta kiekvieno cento.

Apsilankykite svetainėje 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

5. „NordVPN“

„NordVPN-for-FireTV“

Yra „NordVPN“ saugiausias VPN dėl daugybės šios paslaugos siūlomų saugos funkcijų. Tai turi dvigubas VPN šifravimas kuris užkoduoja jūsų srautą ne vieną kartą, o du kartus.

Šiuo metu ji turi „Amazon“ įvertinimas 4 žvaigždutės ir yra užėmė 3 vietą saugos kategorijoje pateikė „Amazon Store“.

Galite prisijungti prie „NordVPN“ 5600 serverių ir yra prieinamas 60 šalių. Su „FireStick“ programa „NordVPN“ siūlo P2P ir užmaskuoti serveriai.

Jei esate Kinijoje ar bet kurioje kitoje šalyje, kurioje galioja griežti interneto nuostatai, galite prisijungti prie jos užtemdytų serverių ir transliuoti bet kokį jums patinkantį turinį ar svetainę.

Turite vieną „NordVPN“ sąskaitą 6 VPN jungtys vienu metu. „NordVPN“ kainuoja tik 3,49 USD / mėn. Su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite svetainėje 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

6. „IPVanish“

„IPVanish-firestick-vpn“

„IPVanish“ yra geriausias pasirinkimas „FireStick“ vartotojams dėl jo stiprus ir galingas šifravimas. Galite užtikrinti saugų interneto ryšį, net prisijungę prie „FireStick“ prie nemokamo viešojo „Wi-Fi“.

Jis turi „Amazon“ įvertinimas 4 žvaigždutės, kuris yra nepaprastai įspūdingas ir yra saugos kategorijoje užėmė 1 vietą pateikė pati „Amazon“.

„IPVanish“ pasiūlymai 1300 serverių skersai 75 ir daugiau vietų tai padės atblokuoti „Netflix“, „Hulu“, „iPlayer“ ir kitas programas „Fire TV Stick“.

Galite prisijungti prie „IPVanish“ 10 įrenginių vienu metu taip pat. „IPVanish“ programą lengva naudoti, naudojant visas parinktis, esančias kairėje meniu pusėje.

„IPVanish“ galima įsigyti už 3,25 USD / mėn., Turint tik 7 dienų pinigų grąžinimo garantija. Greitas greitis, visiškai nulis žurnalų, dėl kurių jūsų ryšys tampa privatus.

Apsilankykite svetainėje 7 dienų pinigų grąžinimo garantija

7. VyprVPN

„VyprVPN-Firestick“

„VyprVPN“ turi paprastą sąsają ir yra tas, kuriame yra žudymo jungiklio funkcija. Tai labai lengva įdiegti ir turi 700 ir daugiau serverių į 70 ir daugiau šalių. 

VyprVPN buvo įvertinta 3 žvaigždučių „Amazon“ parduotuvėje, kuri viršija vidurkį. Tai yra vienas iš nedaugelio VPT, viešai audituojančių jos žurnalus.

Kai išbandžiau „VyprVPN“ „FireStick“, man prireikė įdiegti reikia mažiau nei 4 minutes. Šis VPN taip pat palaiko 4K srautą ir neslopina jūsų greičio.

Tai yra kurios būstinė yra Šveicarijoje tai nėra 5 akių šalies dalis, ir tai netvarko žurnalų arba. Su savo „OpenVPN“ 256 bitų šifravimas, Tai apsaugo jus srautiniu būdu.

„VyprVPN“ jungiasi iki 5 keli įrenginiai vienu metu ir galima įsigyti už 2,50 USD / mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Kaip įdiegti ir naudoti VPN „FireStick“

Yra paprastas VPN diegimo būdas „Amazon Fire TV Stick“, kurį galima pakartoti visuose „FireStick“ VPN, kuriuos išvardinau šiame vadove..

Pateiksiu „PureVPN“ pavyzdį, kaip jį įdiegti, nustatyti ir naudoti „Fire TV“. Atlikite šiuos veiksmus:

1 žingsnis: Prisiregistruokite naudodami „PureVPN“

2 žingsnis: Atviras „FireStick Home“

2 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-on-firestick

3 veiksmas: Viršutiniame kairiajame meniu spustelėkite Paieška baras

3 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-on-firestick

4 veiksmas: Dabar įveskite PureVPN ir spustelėkite bet kurį iš paieškos rezultatų

4 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-on-firestick

5 veiksmas: Pasirinkite „PureVPN“ programa

5 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-on-firestick

6 veiksmas: Dabar paspauskite Gaukite arba parsisiųsti

6 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-on-firestick

7 veiksmas: Diegimas užtruks keletą minučių, atsižvelgiant į jūsų interneto greitį

7 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-ant-ugniakuras

8 veiksmas: Įdiegę spustelėkite Atviras

8 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-ant-ugniakuras

9 veiksmas: Dabar įveskite Vartotojo vardas ir Slaptažodis arba spustelėkite 7 dienų nemokamą bandomąją versiją

9 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-ant-ugniakuras

10 veiksmas: Įvedę pamatysite „PureVPN FireStick“ sąsają

10 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-ant-ugniakuras

11 veiksmas: Tu gali pasirinkite serverį pasirenkant bet kurią šalį

žingsnis-11-kaip-kaip įdiegti-vpn-on-ugniakuras

12 veiksmas: Jei norite atblokuoti bet kurį transliacijos paslauga taip pat galite pasirinkti iš tos parinkties

žingsnis 12-kaip-kaip įdiegti-vpn-on-ugniakuras

13 veiksmas: Kai pasirinksite serverį ar srautinio perdavimo paslaugą, ji paprašys prisijungimo užklausos, todėl spustelėkite Gerai

13 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-on-firestick

14 veiksmas: Bus pradėtas prisijungimas prie serverio ar srautinės programos

14 žingsnis - kaip įdiegti-vpn-ant-ugniakuras

15 veiksmas: Jūsų „FireStick“ dabar yra saugus, kai bus prijungtas

žingsnis 15-kaip-kaip įdiegti-vpn-on-ugniakuras

Apsilankykite svetainėje31 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kodėl jums reikia „Fire TV Stick“ VPN

Yra daugybė priežasčių, kodėl jums reikės VPN savo „Amazon FireStick“ įrenginiui. Šios priežastys gali skirtis nuo aukšto prioriteto iki žemo prioriteto, atsižvelgiant į jūsų poreikį:

1. Venkite geografinių apribojimų

geografinis apribojimasSrautinės programos, tokios kaip JAV „Netflix“, „Hulu“, HBO, ESPN +, „BBC Player“ ir daugelis kitų, yra apribotos vienose šalyse ir neprieinamos kitoms..

Jei norite atblokuoti visas šias programas iš dabartinės savo vietos, turėsite turėti VPN.

Pvz., Jei norite žiūrėti amerikietišką „Netflix“, turinčią daugiau pavadinimų nei bet kuriame kitame „Netflix“ regione, turėsite prisijungti prie JAV serverio.

Tas pats pasakytina ir apie „BBC iPlayer“, tačiau turėsite prisijungti prie JK serverio.

2. Apsauga nuo IPT ir vyriausybės sekimas

vyriausybė ir ISPJūsų interneto paslaugų teikėjas ir vyriausybė žino, ką transliuojate naudodamiesi „Fire TV Stick“ įrenginiu.

Jei srautiniu būdu transliuojate nemokamą turinį, t. Y. Filmus ir TV laidas naudodami geriausias „FireStick“ programas, geriau pasiruošite pasekmėms.

Arba galite įvardyti VPN, kuris jūsų internetinę veiklą užtikrins visiškai privačią ir anoniminę.

VPT užkoduoja jūsų srautą ir nukreipia jūsų ryšį per saugų serverį, apsaugodamas jūsų tapatybę ir fizinę vietą, taip pat interneto veiklą.

3. Apsauga nuo piratų

vpn-užkirsti kelią įsilaužėliamsNamų ir viešasis „Wi-Fi“ tinklai kartais gali būti pažeidžiami. Bet kuris asmuo, turintis pagrindinių žinių apie įsilaužimą, gali lengvai įsilaužti į jūsų prietaisą ir sugauti asmeninę informaciją.

Pažvelkime taip. Jei kada nors įdiegėte trečiosios šalies ar neoficialią programą, tai taip pat gali pakenkti jūsų internetiniams duomenims.

Kad taip neatsitiktų, VPT sukuria ugniasienę tarp jūsų įrenginio ir tinklo, kurios neįmanomas įsilaužėlis negalės įsilaužti į jūsų įrenginį..

4. Prieikite prie „Kodi Addons“

„Kodi-add-for-firestick“Kaip mes visi žinome, „Kodi“ buvo populiari programa visiems „FireStick“ vartotojams. Taip yra todėl, kad naudojant „Kodi“ priedus jis gali perduoti nemokamą turinį.

Bet kadangi jūsų veikla internete, taip pat ir jūsų tikrasis IP adresas yra visiškai nemokama. VPT pakeis jūsų pradinį IP adresą bet kuriuo iš jo serverių ir išlaikys jūsų tapatybę visiškai anoniminę.

Taip pat galite naudoti geriausią „Kodi“ VPT, jei nutinka srautui per „Kodi“ programą.

Kaip patikrinti, ar VPN veikia „FireStick“?

Kartais VPN gali atsijungti dėl tinklo problemų arba taip gali atsitikti, kad serveriai neatsako, tada kaip patikrinti, ar jūsų VPN veikia?

Norėdami įsitikinti, kad VPN veikia „FireStick“, turite atlikti šiuos veiksmus:

# 1 Eikite į Nustatymai pagrindiniame meniu

# 2 Spustelėkite Mano „Fire Fire“ televizija arba Įrenginys

# 3 Pasirinkite Apie variantas

# 4 Dešinėje pusėje esančiame meniu galite pamatyti dabartinis IP adresas tai skirsis nuo jūsų pradinio IP adreso

Kaip atnaujinti „FireStick“ VPN programą

Labiausiai tikėtina, kad atidarę programą jūsų VPN paprašys jūsų atnaujinimo. Jei to neprašo arba praleidote, atlikite šiuos veiksmus:

# 1 Atviras „Firestick“ namai

# 2 Eikite į Programos

# 3 Spustelėkite Tvarkykite įdiegtas programas

# 4 Spustelėkite VPN, kurį norite atnaujinti

# 5 Jei atnaujinimas galimas, „Atnaujinti“ pasirodys piktograma

Dažnai užduodami klausimai

Ar turiu gauti kitą VPN kitam įrenginiui??

Ne. Jums reikia tik vieno VPN, kuris veiks visuose jūsų įrenginiuose, nesvarbu, ar tai būtų mobilusis telefonas, kompiuteris, „Roku“, ar „Smart TV“. Nenorite pirkti atskiro VPN kiekvienam įrenginiui.

Koks yra geriausias „FireStick“ VPN?

Nemokamais VPT ne visada reikia pasitikėti. Jie saugotų žurnalus ir pardavinėtų jūsų duomenis reklamuotojams ar trečiosioms šalims. Populiariausias nemokamas „FireStick“ VPN yra tas, kuris nepakenkia jūsų duomenims.

Baigiamieji žodžiai

„Amazon Fire TV Stick“ yra tobulas srautinio perdavimo įrenginys, kuris bet kurį įprastą televizorių konvertuotų į intelektualųjį televizorių.

Kai prijungsite „FireStick“ prie savo televizoriaus HDMI prievado, galėsite transliuoti ir naršyti bet ką, lygiai taip pat, kaip tai darote kompiuteryje ar telefone..

Kadangi dėl uždarymo daugiau žmonių nei bet kada žiūri filmus ir TV laidas, prieiga prie naujų „Netflix“ pavadinimų tapo privaloma.

Tam jums reikia geriausio „FireStick“ VPN, turinčio serverių daugelyje šalių, taip pat pakankamai greitas srautui, be jokių buferinių problemų..

Jūsų patogumui aš taip pat aptariau, kaip įdiegti VPN „FireStick“, kai užsiprenumeruosite paslaugą.

VPN taip pat slepia jūsų veiklą internete, kol srautuojate. Tarkime, jei srautiniu būdu transliuojate nemokamą turinį, tai darydama jūsų veikla išliks anoniminė.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me