„Kodi“ yra viena iš tokio pobūdžio internetinių srautinių programų, pakeičiančių internetinio srautinio perdavimo veidą. Tai gyvuoja jau seniai ir pelnė labai didelę reputaciją dėl nuostabių savybių. „Kodi“ patobulėjo su kiekvienu versijos atnaujinimu ir kiekvienu priedu.

Nėra abejonės, kad „Kodi“ yra vienas iš geriausių variantų, kurį galima naudoti transliacijai internetu, nes jis turi daug ką pasiūlyti. „Kodi“ galite transliuoti beveik viską, pavyzdžiui, filmus, TV laidas, PPV renginius, muziką, naujienas, dokumentinius filmus ir kt. Tačiau daugiausia jis populiarus dėl savo filmų priedų, kurie yra ir aukščiausios kokybės, ir nemokami.

„Premium Kodi“ priedai yra oficialūs, kuriuos galima rasti jo oficialioje saugykloje. Kadangi srautiniai priedai dažniausiai yra neoficialūs „Kodi“ priedai, kuriuos kuria trečiųjų šalių kūrėjai. Bendruomenėje yra šimtai „Kodi“ priedų, tačiau negalėdami pasikliauti jokiu „Kodi“ priedu, apie tai nežinodami. Todėl šiame vadove mes aptarėme keletą geriausių „Kodi“ filmų priedų.

Kaip žiūrėti filmus per Kodi

  1. Atidarykite „Kodi“ ir spustelėkite nustatymų piktogramą
  2. Eikite į failų tvarkytuvę ir spustelėkite parinktį Pridėti šaltinį > Įveskite saugyklos, kurią norite įtraukti į savo „Kodi“, URL ir pavadinimą ir spustelėkite Gerai.
  3. Grįžkite į pagrindinį meniu ir eikite į priedų meniu > Spustelėkite priedų naršyklę (langelio piktograma) ir pasirinkite parinktį Įdiegti iš ZIP failo > Iš sąrašo pasirinkite neseniai pridėtą saugyklą ir atidarykite jos „Zip“ failą > Pasirodys pranešimas, palaukite to.
  4. Dabar spustelėkite parinktį Įdiegti iš saugyklos ir atidarykite saugyklą, kurią ką tik įdiegėte atlikdami ankstesnį veiksmą > Iš sąrašo pasirinkite priedą, kurį norite įdiegti, ir paspauskite mygtuką Įdiegti. Jums bus pranešta, kai priedas bus įdiegtas.

Pasirodžius pranešimui, prieigą prie papildinio galite pasiekti pagrindiniame meniu.

5 geriausi geriausi „Kodi“ priedai filmams

1. Išėjimas (8 versija)

„Exodus“ yra vienas seniausių ir populiariausių iki šiol turimų „Kodi“ priedų. „Exodus“ ilgą laiką valdė „Kodi“ bendruomenę, nes ji vartotojams teikė aukščiausios klasės paslaugas. „Exodus“ originalus kūrėjas paliko pakabinti prieš kurį laiką, o jo atnaujinimai nebebuvo rodomi. Po to atsirado daugybė „Exodus“ šakių, turinčių tą pačią sąsają, tačiau ne visos jos yra vienodai patikimos.

Neseniai išgirdome puikią naujieną, kad „Exodus Kodi“ priedą perėmė „Kodi Bae“ ir taip pat buvo išleistas naujausias jo atnaujinimas. Tai reiškia, kad žaidime grįžo vienas iš geriausių „Kodi“ priedų, skirtų geriausiems „Kodi“ kriptono filmų priedams. Per „Exodus Kodi“ priedą HD formatu galite transliuoti visus naujausius filmus ir TV laidas.

2. Magiškasis drakonas

„Magiškasis drakonas“ yra atnaujinta „Dogs Bollocks Kodi“ priedo versija, kuri garsėja filmų transliacija „Kodi“. „Magic Dragon Kodi“ priedas suskaidytas į skirtingas dalis, pvz., 4K filmus, žiūrimus žmones, naujų filmų leidimus ir pan. Dėl šios priežasties vartotojai gali lengvai rasti norimą turinio pavadinimą..

„Magic Dragon Kodi“ priedą galima rasti „Supremacy Kodi“ saugykloje, kuri yra viena populiariausių saugyklų. Priedas yra mažo dydžio ir lengvai ir greitai įdiegiamas. Be to, priedas veikia geriau ir greičiau nei dauguma kitų priedų. Aš rekomenduoju „Magic Dragon Kodi“ priedą vartotojams, norintiems transliuoti filmus „Kodi“ dėl jo puikių rezultatų.

3. Joda

Žodis Yoda gali paskambinti jums varpeliais, jei esate susipažinę su „Žvaigždžių karų“ personažais arba jei esate tos serijos gerbėjas. „Yoda Kodi“ priedas yra žinomas kaip vienas geriausių „Kodi“ priedų filmams dėl jo teikiamų srautų kokybės. Šis „Kodi“ priedas buvo prieinamas per „Supremacy Kodi“ saugyklą, tačiau, kai saugykla buvo uždaryta, dabar ją galima rasti „Kodil“ saugykloje..

Priedas įdiegiamas per 2 minutes ir veikia sklandžiai, nesuteikdamas jokių klaidų ar atsilikdamas transliuodamas. Tačiau vienas dalykas, kurį vartotojai turi žinoti, yra tas, kad daugelis jo bibliotekoje esančių srautų yra geografiškai riboti. Norėdami pasiekti šiuos srautus, vartotojai turės pasirinkti vieną iš geriausių „Kodi“ VPN, kuris galėtų apeiti apribojimus ir apsaugoti savo privatumą.

4. Exodus Redux

Vardas tikrai privers susimąstyti, ar tai tas pats „Exodus Kodi“ priedas, bet taip nėra. „Exodus Redux Kodi“ priedas turi beveik visas funkcijas, kurias turėjo „Exodus Kodi“, tačiau jos kūrėjai taip pat pridėjo daug naujų dalykų. Jis turi daugiau kategorijų ir geresnių srautinių nuorodų su naujausiais scrapperiais, todėl jis yra vienas iš geriausių „Kodi“ priedų, kurį dabar turi..

Kaip ir bet kuris kitas filmų „Kodi“ priedas, šis taip pat turi daug HD transliacijos nuorodų, tačiau jos yra ribotos geografiškai. Kodi VPN naudojimas bus nebe pasirinkimas, o būtinybė, jei norite mėgautis transliacija naudojant „Kodi“.

5. „Tromos“ filmai

„Troma Films“ yra naujas dalyvis „Kodi“ pramonėje, tačiau man šis priedas patinka, nes jame yra geros kokybės srautai ir atnaujinta turinio biblioteka. Daugybė naujų „Kodi“ priedų ateina ir išeina, nes jiems trūksta galimybių vartotojams pateikti geros kokybės turinį.

„Troma Films“ yra perspektyvus „Kodi“ priedas, nes jame yra naujausi skreperiai, užtikrinantys HD kokybės srautinio perdavimo nuorodas dideliu greičiu. Šį priedą galima rasti su sviesto pirštų saugykla.

Naujausi filmai pasiekiami „Kodi“ svetainėje

Kai kurie naujausi ir geriausi filmai, kuriuos šiuo metu galima rasti naudojant geriausius „Kodi“ priedus, yra šie:

  1. Aladdinas
  2. Greitas & Furious dovanos: Hobbs & Shaw
  3. Žmogus-voras: toli nuo namų
  4. Kartą Holivude
  5. Liūtas karalius
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me