nemokama-vpn-ugniakura-kodi

Tiesioginis transliavimas internetu tapo įdomus ir patogus naudojant „Amazon FireStick“ ir „FireTV“ įrenginius. Jie suteikia galimybę žiūrėti, ką tik norite, per daugybę kanalų ir programų, pasiekiamų jų bibliotekoje. Skirtingai nuo konkurentų, „FireStick“ veikia greičiau ir turi lengvai naudojamą sąsają.

Be to, „Kodi“ galite įdiegti „FireStick“, kuris yra geriausias šiuo metu prieinamas internetinės medijos leistuvas. „Kodi“ turi fantastiškus priedus, leidžiančius vartotojams žiūrėti filmus, TV laidas, tiesiogines sporto šakas ir pan. „Kodi“ ir „FireStick“ derinimas tikrai pagerins internetinio srautinio perdavimo patirtį ir suteiks jums daugiau prieigos prie turinio.

Tačiau problema yra ta, kad turinys, pasiekiamas naudojant „FireStick“ ir kai kuriuos „Kodi“ priedus, daugelyje pasaulio vietų yra ribotas. Licencijas išduodančios institucijos ir turinio platintojai taiko šiuos apribojimus, kuriuos cenzūruoja besaikiai stebėtojai. Šiuos apribojimus galima apeiti naudojant „Kodi“ VPN naudojant „FireStick“.

VPT vartotojams suteikia visišką anonimiškumą žiniatinklyje ir leidžia jiems pasiekti bet ką. Tai ne tik, bet ir apsaugo juos nuo šnipinėjimo akių bei padeda apeiti IPT droselius.

Pagrindinės geriausio nemokamo „FireStick“ VPN ypatybės

Rinkdamiesi „FireStick“ VPN, vartotojai turi dvi galimybes; nemokamas VPN arba premium VPN. Akivaizdu, kad aukščiausios klasės VPT teikėjai, tokie kaip „PureVPN“ ir „SurfShark“, turi nuostabias internetinių srautinių transliuotojų savybes. Tačiau dėl nemokamų VPT teikėjų visada kyla abejonių dėl jų saugumo protokolų ir funkcijų.

Nerekomenduoju vartotojams pasirinkti nemokamą VPN, nes pramonėje trūksta pasitikėjimo jų veikimu. Tačiau yra keletas nemokamų „FireStick Kodi“ VPN, kurie yra patikimi ir gali būti naudojami srautiniam perdavimui.

Patikimas nemokamas „Kodi“ „FireStick“ VPN turėtų turėti šias funkcijas:

  1. Speciali „FireStick“ programa
  2. Nereikia registruotis ar prenumeruoti
  3. Palaiko pagrindines operacines sistemas
  4. Turėtų turėti aukščiausio lygio apsaugos funkcijas
  5. Griežta jokių žurnalų politika

Žemiau aptariau mano 5 populiariausius geriausius nemokamus „FireStick Kodi 2020“ VPT, įsitikinkite, kad juos patikrinate:

5 geriausi nemokami „FireStick“ VPN

1. Slėpti.me

hide.me-firestick

Šis Malaizijoje įsikūręs VPN teikėjas turi daugybę nuostabių funkcijų, tokių kaip saugus šifravimas ir 1400+ serverių tinklas visame pasaulyje. „Hide.me“ siūlo ir nemokamus, ir aukščiausios kokybės paslaugų paketus, ir kiekvienas iš planų turi savo funkcijų pasiūlymų.

Jos serveriai yra saugūs ir teikia didelę pralaidumą, leidžiančią vartotojams srautiniu būdu nekelti jokių buferinių problemų. Ji turi griežtą nerašymo politiką, o tai reiškia, kad joje nėra registruojama jokia vartotojų veikla. Stalinis klientas, taip pat jo programa, palyginti su kitomis operacinėmis sistemomis, turi labai tvarkingą ir lengvai naudojamą sąsają.

Visos aukščiau paminėtos funkcijos yra priežastis, kodėl aš ją pirmiausiai įrašiau į savo rekomendacijų sąrašą. Galite lengvai atsisiųsti ir pradėti naudoti „Hide.me“ naudodami „FireStick“, nereikia registruotis ar užsiprenumeruoti paslaugos..

2. Aprašymas

„windscribe-firestick“

„Windscribe“ yra fantastiškas nemokamo VPN tiekėjas, jau kurį laiką dirbantis pramonėje ir užsitarnavęs puikią reputaciją. Vienu paspaudimu jis prisijungia prie apsaugoto serverio iš jūsų norimos vietos. Jis turi serverius daugiau nei 50 pasaulio šalių.

„Windscribe“ turi paprastą sąsają, ją galima įdiegti ir naudoti per kelias minutes, nes joje nėra sudėtingų diegimo procedūrų. Jis turi „premium“ paketą, tačiau jūs galite juo naudotis nemokamai; skirtumas yra tik tas, kad nemokamos paketo pralaidumas ribojamas iki 10 GB per mėnesį.

Jos teiginys, kad jis yra greitasis VPN, galioja, nes aš asmeniškai patyriau, kad jis akimirksniu prisijungia prie serverio. Jis turi griežtą nerašymo politiką ir nepraleidžia IP ar DNS. Vartotojai gali mėgautis „Windscribe“ keliose operacinėse sistemose, tokiose kaip „Windows“, „Android“, „iPhone“, „Linux“ ir „Firestick“. „Windscribe“ taip pat turi savo chromą ir „Firefox“ plėtinį.

3. „Atom VPN“

ATOM-FIRESTICK

„AtomVPN“ yra nemokama VPN paslauga, prieinama tokioms platformoms kaip „Android“ ir „Firestick“. Nereikia prisijungti ar registruotis, tiesiog įdiekite programą ir apsaugokite savo tinklą vienu paspaudimu.

„AtomVPN“ turi serverius iš viso pasaulio, ir tai leidžia vartotojams apeiti geografiškai ribotas ir IPT užblokuotas svetaines..

Programa turi paprastą sąsają ir yra gana patogi vartotojui. Tai yra vienas greičiausių nemokamų VPN teikėjų. Jis buvo išleistas 2015 m. Ir nuo to laiko aptarnauja nemokamus daiktus iš viso pasaulio.

4. „Opera Free VPN“

Tai yra viena iš tokio pobūdžio paslaugų, integruota į naršyklę ir neturinti atskiros programos. „Opera“ naršyklėje yra įterptas VPN ir jis yra nemokamas. Nesijaudinkite galvodami apie tai, kaip įdiegti „Opera VPN“ „FireStick“; tiesiog įdiekite „Opera“ naršyklę ir iš sąrašo prisijunkite prie VPN serverio, kad saugiai naršytumėte žiniatinklį.

„FireStick“ „Opera VPN“ užšifruoja srautą, todėl IPT ir valdžios institucijos negali šnipinėti jūsų. „Opera“ naršyklę galima labai greitai įdiegti „Firestick“ per „Amazon“ programų parduotuvę ir naudoti jos VPN srautui per „Firestick“ per naršyklę.

5. X-VPN

„xvpn-firestick“

X-VPN yra dar vienas nemokamas „FireStick Kodi“ VPT, teigiantis, kad siūlo saugią ir greitą paslaugą. Sprendžiant iš to, kad tai yra nemokamas VPT, galime pasakyti, kad šie teiginiai yra šiek tiek tikslūs. Atlikęs keletą šio VPN teikėjo testų, esu patenkintas jo veikimu.

Jis turi didžiulį 8000+ serverių tinklą daugiau nei 50 vietų ir yra suderinamas su visomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „FireOS“ ir „Linux“..

„X-VPN“ taip pat siūlo aukščiausios kokybės planus vartotojams, norintiems mėgautis išplėstinėmis funkcijomis ir neribota paslauga.

3 priežastis: Nesirinkite nemokamo „FireStick“ VPT

Nerekomenduoju žmonėms naudotis nemokamu VPN ir retkarčiais apie tai rašiau. Nėra taip, kad aš jų pavydžiu; tiesiog tai, kad jie nėra patikimi tiek, kiek yra aukščiausios kokybės VPN. Jie turi silpnus šifravimo protokolus ir ribotas funkcijas, dėl kurių jūsų privatumas ir apsauga tampa pažeidžiami.

1. Nesaugus ir pažeidžiamas

Niekada neleisčiau niekam pakenkti mano saugumui ir privatumui, tad kodėl gi jūs?

Šie nemokamo VPN teikėjai neturi tokios aukštos kokybės saugumo protokolų, kaip mokamos. Nemokami VPN turi DNS nutekėjimą ir silpnus protokolus, kurie gali lengvai nutekinti jūsų duomenis, jūsų tapatybę valdžios institucijoms. Šie VPN saugo žurnalus, o tai yra didžiausia grėsmė jūsų internetinei laisvei.

Be to, nemokamų VPT teikėjai patyrė daug ginčų, pavyzdžiui, įrašė vartotojo duomenis ir vėliau juos pardavė valdžios institucijoms bei organizacijoms. Tai sugriauna vartotojų pasitikėjimą, ir aš niekada nesirinkčiau tokio paslaugų teikėjo.

2. Maži serverių tinklai

Kita priežastis, kodėl aš nerekomenduoju šių nemokamų VPN, tokių kaip hide.me ar Hideman, yra jų turimų serverių skaičius. Man daugiau pliusų turėjimas visada yra pliusas, ir to aš sakau žmonėms ieškoti, renkantis bet kurį VPN.

Šie nemokami VPN turi tik Nuo 20 iki 30 serverių visame pasaulyje; kiti mokami VPN serveriai, palyginti su jais, turi daugiau nei 1000 serverių. Tai yra viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių jiems reikia prenumeruoti.

3. Mažas greitis

Dėl transliacijos, jei esate kažkas, kas gali pakenkti srautiniam greičiui, būkite mano svečiu ir išbandykite bet kurį iš žemiau paminėtų nemokamų „Amazon Fire TV Stick“ VPN..

Jūs neturėsite tokios nuostabios patirties, kurią norite turėti, nes nemokami „Fire TV“ VPN serveriai neturi gerų greičio serverių.

Išvada

„Amazon FireStick“ yra daugybė funkcijų ir programų, kurios pavertė ją populiaria tarp srautininkų. Norėdami mėgautis visomis jo funkcijomis, naudokite VPN. „Kodi“ „FireStick“ VPN yra patogus dalykas, kurį reikia saugoti ir garuoti be jokių ribų.

Turėti nemokamą VPN iš esmės nėra blogai, tačiau vis tiek rizikinga. Tai labiau panašu į granulių pistoleto, o ne kulkosvaidžio, karą. Aukščiausio lygio VPN turi nepriekaištingą apsaugą ir atblokavimo funkcijas, todėl daugelis vartotojų pasirenka jas.

VPN teikėjai, kuriuos minėjau šiame vadove, taip pat siūlo aukščiausios kokybės paketus, todėl jų saugumas yra patikimas. Jų nemokami paketai turi ribotą pralaidumą ir funkcijas, tačiau nepaisant to, jie yra geresni nei kiti nemokami „Kodi“ „FireStick“ VPN..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me