„Torrentai“ yra visų nemokamų žmonių, ieškančių naujausių filmų, TV laidų, muzikos, programinės įrangos ir daugelio kitų dalykų, dangus. Internete galima rasti daugybę „torrent“ svetainių, kurios vartotojams teikia aukštos kokybės turinį. Šios „torrent“ svetainės teikia turinį gaudamos nuorodas iš kitų prieglobos svetainių ir teikėjų be jų sutikimo. Nepaisant to, kad tai puikus pasirinkimas žiūrėti visus naujausius filmus ir TV laidas, kankinimasis yra veikiamas piratavimo. todėl reikalinga geriausia kantrių VPN paslauga. Kai vietoje yra VPN, jūsų veikla tampa šifruota ir anoniminė IPT.

Judėjimas prieš internetinį piratavimą ir duomenų apsaugą pradėjo stiprėti kiekvieną dieną, o valdžios institucijos medžioja visus šio nešvaraus žaidimo žaidėjus. Ir kodėl norėtumėte praleisti privatumą, kai galite gauti VPN nuolaidų ir kuponų, kad sutaupytumėte papildomų pinigų.

Kodėl man reikalingas geriausias „Torrenting“ VPN?

Apsaugokite savo naršymą ir srautą nuo savo interneto paslaugų teikėjo žvilgsnio, jei naudojate srautus, internetines srautines svetaines ar naudojatės savo banko sąskaita ar internetinėmis operacijomis. Internetinė laisvė kainuoja ir vienas dalykas, kurio dauguma nesinaudoja internetu, nesupranta, kad virtualus saugumas yra būtinas dalykas.

Kankintis yra smagu, kol nepastebi valdžios institucijų ar netapai privatumo pažeidimo auka. „Torrent“ tinklalapiai kiekvieną dieną gauna daug srauto, o daugybė įsilaužėlių ir valdžios institucijų visada medžioja pažeidžiamus vartotojus.

Valdžia pradėjo samdyti trečiųjų šalių autorių teisių apsaugos agentūras ir internetinio piratavimo šalininkus, kad galėtų stebėti, identifikuoti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn vartotojus, susijusius su neteisėtais kankinimo žaidimais..

Šios agentūros tiesiogiai netraukia jūsų į teismą, jei esate sučiuptos, tačiau jos mieliau įspėja jus pirmiausia, kad jos gali kreiptis į teismą dėl neteisėto kankinimosi, naudojant didelę baudą. Jei vartotojas ir toliau užsiima kankinimu, tada teismas nukreipia vartotoją.

Geriau apsidrausti nei paskui gailėtis!

Turėti VPN kankinti yra ne tik pasirinkimas, bet ir poreikis!

Norėdami neleisti savo IPT ir valdžios įstaigoms šliaužti jums, stebėti srautą ir naršyti, turite turėti patikimą „Kodi“ VPN.!

VPT užkoduoja jūsų interneto srautą, neleidžiant IPT stebėti jūsų internetinės veiklos ar naršymo veiklos. Antra, jis slepia jūsų IP adresą, pakeisdamas jį į adresą, prie kurio esate prisijungę. Tai palieka IPT be reikalo ir jie negali suprasti, ką jūs darote internete.

Kitas didelis VPN pranašumas yra tas, kad jis suteikia prieigą prie visų geografiškai ribotų svetainių arba svetainių, kurias blokuoja jūsų IPT. Tai reiškia, kad jei norite pasiekti torrentus, kuriuos blokuoja jūsų regionas arba IPT, VPN naudojimas yra geriausias ir saugiausias įrankis..

Taigi, VPN suteikia jums visišką privatumą internete ir virtualią laisvę.

Geriausio torrentų VPN klausimai

Daugelis vartotojų nesupranta, kaip veikia VPN, todėl jie visada yra abejotini ir supainioti. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių klausimų, kuriuos užduoda kankinantys vartotojai:

Ar saugu kankintis naudojant VPN?

Taip! „Torrenting“ yra saugu naudojant VPN, nes jis apsaugo jus teikdamas srauto šifravimą ir slėpdamas savo IP adresą, kad apsaugotumėte jus nuo savo IPT..

Ar VPT paslėps „Torrenting“ nuo IPT?

Tiksliai! Torrenting with VPN neleis jūsų IPT žinoti, ką jūs darote internete. Tai suteikia jums laisvę pasiekti bet ką iš bet kurios vietos, neleidžiant niekam šnipinėti jūsų..

Ar IPT gali pasakyti, ar jus kankina??

Taip, jei nenaudojate VPN, jūsų IPT gali lengvai stebėti jūsų veiklą internete ir srautą. Kai pateksite į bet kurį torrentą, jūsų IPT bus pirmasis, kuris tai sužinos. Todėl naudokite VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą internete.

Vartotojai nuolat klausia, ar galite jus sukrėsti, ar ne, ir aš visada sakiau, kad be VPN jūs visada esate pažeidžiamas.

Funkcijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį geriausiuose „Torrenting“ VPN

Kai nusprendėte, kad kankindami naudosite VPN, pirmiausia turite nuspręsti, kurį VPN naudoti. Internete rasite daugybę VPN ir tai gali jus supainioti.

Ko reikėtų ieškoti geriausiame kankinančiame VPN?

Štai keli dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį naudodamiesi VPN, rinkdamiesi geriausią kankinimui skirtą VPN:

funkcijosapibūdinimas
GreitisKai naudojate VPN torrentų atsisiuntimui ar tiesioginiam srautiniam perdavimui, greitis yra viena iš svarbiausių savybių, nes kai kurie VPN trukdo naršyti internete, atsisiųsti ir įkelti greitį. Tai sukuria ne itin malonią patirtį vartotojui ir neskatina jo daugiau naudoti VPN.
Įvairumas ir didelis serverių skaičiusTurėti didelę įvairovę ir daugybę serverių visame pasaulyje yra vienas geriausių dalykų, kuriuos gali pasiūlyti VPT. Priežastis: jūs galite patekti į bet kurią jūsų regiono svetainę, kuriai taikomi geografiniai apribojimai, arba išbandyti greitojo greičio serverius iš kitų šalių.
Aukštos kokybės šifravimasŠifravimas yra pagrindinė savybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį renkantis geriausią „torrent“ VPN. VPN, siūlančios AES-256 šifravimą, yra geriausias pasirinkimas, nes šifravimo lygis yra tai, ko jums reikia. Šifravimas apsaugo srautą nuo jūsų IPT ir valdžios institucijų.
P2P apsaugaDalijimasis P2P failais yra rizikingas dalykas, todėl daugelis antivirusinių programų ir kai kurie VPN atgraso vartotojus nuo jų bandymo. Tačiau patikimas ir geras VPN suteikia „P2P“ bendro naudojimo apsaugą, leidžiančią vartotojams mėgautis filmų, TV laidų, muzikos, programinės įrangos ir dar daugiau dalytis.
Tiesioginis palaikymasDaugelis vartotojų susiduria su problemomis kreipdamiesi į VPN, ir jų gali būti įvairių tipų. Norėdami išspręsti šias problemas, vartotojas visada turėtų pasirinkti VPN paslaugą, siūlančią tiesioginį klientų palaikymą visą parą ir visą parą.
Nėra DNS nutekėjimųDNS nutekėjimas visada yra rimta problema vartotojams, prijungtiems prie VPN serverių, nes dėl DNS nutekėjimo kyla pavojus jų anonimiškumui. Daugelis VPT teigia, kad nėra DNS nutekėjimų, tačiau ne visi jų teiginiai yra teisingi. Todėl pasirinkite tokį VPN, apie kurį vartotojai turi gerų atsiliepimų, arba patys išbandykite savo DNS ir IP nutekėjimus.
Kelių platformų suderinamumasGeriausi yra tokie VPN, kurie suderinami su daugybe platformų, tokių kaip „Windows“, „iOS“, „Android“, „FireOS“ ir tt, ir tokiais prietaisais kaip mobilieji telefonai, televizoriai, maršrutizatoriai, nes juos galima naudoti su keliais įrenginiais.
Nėra žurnalų politikosPabrėžta daug VPN paslaugų, kurios saugojo vartotojų srauto žurnalus ir netgi pardavė tuos žurnalus valdžios institucijoms. Štai kodėl daugelis žmonių turi pasitikėjimo VPN paslaugomis problemų. Geriausi kankinantys VPN niekada nedarys žurnalų, užtikrindami jūsų privatumą ir saugumą.

Žanras niekada nepraleisti geriausio VPN už kankinimus

Svarbiausia savybė, kurios kiekvienas vartotojas reikalauja iš bet kurios VPN paslaugos, yra IP adresas. IPT gali sekti vartotojus pagal IP adresus ir lengvai stebėti jų naršymą. Ne tik jūsų IPT, bet ir daugelis kitų trečiųjų šalių agentūrų saugo jūsų stebėjimo įrašus, nustatant jūsų IP adresą.

Jūsų IP adresas yra jūsų tapatybė internete ir, jei jis nėra užmaskuotas, bet kas gali stebėti jūsų buvimo vietą ir šnipinėti.

Štai kodėl internetiniams srautams skirtiems vartotojams ir „torrent“ vartotojams rekomenduojama naudoti VPN, norint paslėpti savo IP adresus.

Dėl IP nutekėjusių VPT jūsų internetinė laisvė ir anonimas gali sukelti rimtų problemų, nes visame pasaulyje yra kovos su piratavimu institucijų ir įsilaužėlių. Vienaip ar kitaip, jūs būsite pažeidžiami dėl tam tikrų bėdų.

Pro patarimas: perskaitykite išsamų „vpn“ vadovą, kuriame rasite informaciją apie ugniasienę.

Palyginkite „VPN Torrent“ politiką

Gerai, kad dabar jūs būtumėte atsižvelgę ​​į greičio testą, šifravimą ir visas aukščiau išvardytas charakteristikas, ir tai yra geras dalykas!

Bet tai nėra taip supjaustyta ir sausa!

Galite užsiprenumeruoti bet kurį VPN, kad galėtumėte kankintis, tačiau prieš tai turite žinoti vieną dalyką, ne kiekvienas VPN leidžia kankinti..

Nustebęs tai išgirdęs?

Taip, daugelis VPT teikia aukščiausios klasės apsaugą ir privatumą, tačiau jie neleidžia kankintis per savo serverius. Šie VPT gali būti geriausi tiesioginiam transliavimui ir operacijoms internetu, bet ne kankinimui.

Čia yra sąrašas VPN, kurie leidžia / neleidžia torrent.

TeikėjasLeidžiama / neleidžiamaRegistravimo politika
„VPN“, leidžiančius torrenting
PureVPNLeidžiamaNėra registravimo
„ExpressVPN“LeidžiamaNėra registravimo
„NordVPN“LeidžiamaNėra registravimo
„IPVanish“LeidžiamaNėra registravimo
ProtonVPNLeidžiamaNėra registravimo
VPN, kurie neleidžia torrentuoti
ZenmateNeleidžiamaNėra registravimo
„TouchVPN“NeleidžiamaKai kurie kirtimai
AsmeninisVPNNeleidžiamaNėra registravimo
„Norton Wi-Fi“ privatumo VPNNeleidžiamaKai kurie kirtimai
Hola VPTNeleidžiamaVisas registravimas

Geriausio „Torrenting“ VPN testas realiu laiku

Kiekvienas VPT teikėjas teigia, kad yra geriausias VPN, ir teigia, kad iš jo nėra nutekėjęs IP, DNS ar WebRTC. Tačiau niekada negalite aklai pasitikėti VPN teikėju, neišbandę to, nes teiginiai kartais gali būti klaidingi.

Aš nepasitikiu jokiais VPN teikėjais ir todėl išbandžiau IP nuotėkio testus, norėdamas įsitikinti, kad mano rekomenduoti VPN yra verti to..

Parsisiunčiau darbalaukio programas 3 populiariausias torrentų VPN ir užsiprenumeravo savo mėnesinius planus. Įdiegus programą ir prisijungus prie atitinkamų paskyrų, per kiekvieną VPN po vieną prisijungiau prie serverių iš skirtingų regionų ir pradėjau naršyti.

Naršydamas apsilankiau https://ipleak.net/ ir išbandžiau IP nutekėjimą. Štai šie rezultatai:

Rekomenduojamas „NordVPN“ Nr

„NordVPN“ visada palaikė teigiamą įvaizdį tarp vartotojų, nes nuosekliai teikia aukštos kokybės paslaugas. VPN pasirinkimas yra patikimumo ir pasitikėjimo klausimas, o „NordVPN“ turi tą standartą, kuriuo juo galima pasitikėti bet kurią dieną..

Norėdamas išbandyti „NordVPN“, prisijungiau prie JAV serverio.

geriausias vpn kankinimui

Rezultatai buvo puikūs, nes „NordVPN“ neturi jokių IP nutekėjimų, todėl tai užima vietą tarp geriausių kantrių VPN. Jei pirminis IP būtų nutekėjęs, būtų pasirodęs tikrasis DNS adresas, o ne rodomas „JAV IP“. 

„NordVPN“ turi didelę 5000 ir daugiau serverių įvairovę, leidžiančią vartotojams mėgautis kankinimais iš bet kurio norimo regiono. „NordVPN“ serveriai pasižymi dideliu greičiu, o jo ryšys yra puikus.

nordvpn torrent cta

„Torrenting“ rekomenduojamas Nr. 2 „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ visame pasaulyje buvo aukštai vertinamas už greitą jungiamumą ir puikią apsaugą.

„ExpressVPN“ visada buvo teisinga teigdama, kad teikia stiprų šifravimą ir gryną anonimiškumą. Viena iš daugelio „ExpressVPN“ pasirinkimo priežasčių yra paprasta naudoti sąsaja. Išskyrus tai, „ExpressVPN“ turi daugiau nei 2000 didelės spartos ir saugių serverių 94 šalyse.

Norėdami patikrinti šią paraišką, surikau ryšį su Kanados serveriu ir patikrinau, ar nėra IP ar DNS nuotėkių.

expressvpn už kankinimus

Rezultatų buvo labai laukta, nes „ExpressVPN“ nepraleidžia IP ar DNS kankindamas.

Vienas dalykas, dėl kurio skundžiasi keli nauji vartotojai, yra „ExpressVPN“ kaina, kuri yra didesnė nei kitų konkurentų. Tačiau šie žmonės nesupranta, kad „ExpressVPN“ paslaugų kokybė šiais tarifais yra labai pateisinama.

expressvpn cta

Rekomenduojamas Nr. 3 „CyberGhost“ VPN naudojant „Torrenting“ ir „P2P“ failus

„CyberGhost“ nėra tokia populiari, kaip aukščiau paminėtų VPT tiekėjų, tačiau tai nereiškia, kad jos teikiamos paslaugos nėra lygiavertės. „CyberGhost“ turi keletą nuostabiausių funkcijų, kurių nematote jokiame kitame VPT teikėjui. Ypač, jei jūs ieškote geriausio VPN kankinimui, tada „CyberGhost“ gali būti geriausias pasirinkimas.

Iki šiol viskas gerai, bet norėdamas įsitikinti, ar saugu, ar ne, išbandžiau jo IP ir DNS nuotėkį, o rezultatai buvo tokie:

kibernetinė dvasia, skirta kankintis

Rezultatai buvo gana patenkinti, nes nebuvo IP ar DNS nutekėjimų. Taigi įrodyta, kad „CyberGhost“ yra vienas iš geriausių „Torrenting“ VPN.

Jis turi specialią kankinimo funkciją visiems geinams, kurie pasirenka saugų kankinimą. Ši funkcija teikia aukštos klasės srauto šifravimą, leidžiantį vartotojams anonimiškai atsisiųsti torrentus.

cyberghost torrent cta

Rekomenduojamas # 4 „IPVanish“ VPN naudojant „Torrenting“ ir „P2P“ failus

„IPVanish“ pateko į varžybas sprogimo metu, kad suteikė gerą konkurenciją iš anksto įsteigtiems pramonės tironams. Laikui bėgant „IPVanish“ išpopuliarėjo dėl puikių paslaugų teikimo.

Norėdamas patikrinti „IPVanish“ IP nuotėkį, prisijungiau prie Vokietijos regiono „IPVanish“ serverio ir išbandžiau. Štai rezultatas:

„IPVanish“ VPN skirtas „Torrenting“

„IPVanish“ turi 1100 serverių visame pasaulyje, užtikrinančius bekompromisį saugumą ir didelį pralaidumo greitį. „IPVanish Kodi“ siūlo 10 vienalaikių jungčių, o tai yra daugiau nei bet kuris kitas konkurentas. Be to, ji turi griežtą No Logs politiką, todėl ji tampa patikimu VPN tiekėju.

Nemokamas „Torrenting“ VPN

Ieškote nemokamo VPN, užuot užsiprenumeravę mokamą?

Na, internete yra ranka pilna nemokamų VPN ir tarpinių serverių, kuriems nereikia jokių prenumeratų ir registracijų. Čia yra 3 geriausi nemokami VPN, skirti kankinti.

Populiariausias nemokamas torrentų VPT

# 1 Paslėpk mane

# 2 „Hotspot“ skydas

# 3 Apsauginis bučinys

Tai yra labiausiai pageidaujami nemokami VPN, kuriuos daugelis kankinančių vartotojų naudoja internetinei apsaugai.

Bet ar jie tikrai patikimi??

Ar ši mintis kada nors perėjo į jūsų mintis??

Nemokama VPN paslauga, teikianti tiek daug funkcijų, skamba per gerai, kad būtų tiesa!

Aš turiu omenyje, kad yra taip akivaizdu, kad privatumas ir saugumas internete nėra socialinių paslaugų dalykas, kurį kažkas atiduotų pasauliui nieko nesiimdamas..

Vienas svarbus dalykas, kurį reikia žinoti apie visus nemokamus VPN, yra tas, kad nė vienas iš jų neužtikrina aukščiau paminėtų VPN saugumo. Funkcijos, kurias turi šie VPN, yra nepatenkintos ir tai tik teiginiai, kurie nėra visiškai teisingi. „P2P VPN“ nemokamai, užtikrinantis aukščiausios klasės saugumą, yra tik mitas!

Internetinis privatumas ir apsauga yra rimtas matinis ratas, dėl kurio negalima ir nereikėtų pakenkti. Šie VPN turi DNS ir IP nutekėjimus ir saugo žurnalus, o tai nepriėmė nė vieno VPN vartotojo.

Nerekomenduoju nemokamų VPT dėl silpnų protokolų ir nekonkurencinių standartų. Tačiau jei norite išbandyti nemokamą VPN ir susidurti su privatumo problemomis, būkite mano svečias!

Geriausias „Torrenting Reddit“ VPT

„Reddit“ yra smagi vieta, kur galite ieškoti sprendimų dėl bet ko, bet daug kartų jūs suklupsite dėl kai kurių klausimų, kuriuos reikia išspręsti kaip:

Komentaras iš diskusijos CryptoMeTai yra diskusijos komentaras "Koks yra geriausias kantrių VPN?".

Šis vyrukas net nesuvokia apie VPN funkcijų mastą. Atsakymas į šią užklausą yra tas, kad taip, VPN galima prijungti prie kelių įrenginių ir jie taip pat turi kelias prisijungimo funkcijas.

Siūlomas vpn kankinimui? iš piratavimo

Šis vartotojas paskelbė „Reddit“, kad gavo pranešimą iš savo interneto paslaugų teikėjo ir dabar planuoja naudoti VPN.

Geras skambutis broli, niekada nevėlu! Užsisakykite geriausią kantrių VPN ir leisk plaukti savo kankinančiam laivui.

Išvada

Torrentai, be abejo, yra beprotiški!

Bet kankintis be VPN yra beprotiška, pažodžiui!

Visada turėtumėte būti ypač ypatingi dėl kiekvieno jūsų judesio internete ir naudodamiesi kodi priedais, visada turėtumėte uždengti kiekvieną spragą. Turite apsaugoti savo duomenis ir srautą, naudodami geriausią šifravimą ir privatumą.

Šis vadovas skirtas supažindinti jus su kankinimo problemomis ir jų sprendimais. Įsitikinkite, kad atsižvelgsite į šiuos aspektus kitą kartą, kai pagalvosite apie „torrent“ atsisiuntimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me