Šakės yra tiksli originalios programos versijos kopija. Šakės kuriamos naudojant kodavimo originalias programas ir pritaikant jas pagal vartotojo poreikius. Nesunku pasidaryti atvirojo kodo programinės įrangos ir programų šakutes.

„Kodi“ yra atvirojo kodo daugialypės terpės grotuvas, todėl yra daugybė „Kodi“ šakių. Geriausias dalykas šiose šakėse yra platformos, kurias ji gali palaikyti, įvairovė. Mes pateikėme trumpą įžvalgą apie geriausias „Kodi“ šakutes, kurias galima rasti atsižvelgiant į jų platformas. Mes stengėmės, kad šis vadovas būtų kuo išsamesnis, kaip ir geriausi kodi priedai bei geriausias „Kodi VPN“ vadovas.

Contents

„SPMC“ yra geriausia „Kodi“ šakutė gegužę, kaip rodo „KodiVPN“ tyrimas

geriausia-kodi-šakutė

Geriausios „Kodi“ šakutės, skirtos „Windows“

Čia yra keletas geriausių „Kodi“ šakių, skirtų „kodi Windows“ vartotojams:

1) „DVDFab Media Player“

Atsisiųskite „DVDFab Media Player“ Kodi Fork

Tai gerai atpažįstama „Kodi“ šakė tarp populiarių šakių, kurias galite rasti. Pagrindinė sėkmės priežastis yra daugialypė platforma. Išskyrus langus, jis gali būti naudojamas ir tokiose platformose kaip „Android“.

geriausi kodi šakutės

„DVDFab Media Player“ įgijo reputaciją tarp didžiųjų „Kodi 17.3“ ir „Kodi 17,4“ šakių. Tačiau dabar jis yra tarp populiariausių „Kodi 17.6“ šakių, todėl garsėja „Kodi 17“ šakėmis.

2) SPMC

Atsisiųskite SPMC „Kodi Fork“

„Semper Media Center“ yra neabejotinai populiariausia „Kodi“ šakutė, kurią šiandien galima rasti. Turėdamas puikias savybes, ši „Kodi“ šakutė buvo naudojama visame pasaulyje ir buvo labiau mėgstama nei kitos šakės.

Geriausios „Kodi“ šakutės, skirtos „Windows“

SPMC „Kodi“ šakę sukūrė Koying; buvęs „Kodi“ fondo „Android“ programuotojas.

3) Kato Kodi Krypton šakutė

Atsisiųskite „Kato Kodi“ šakutę

„Kato Kodi“ šakutė yra nuostabus dalykas, nes ji yra ir „Kodi 16“, ir „Kodi 17“ šakutė. Ji teikia didelę bendruomenės palaikymą, prieinamą internete, jei vartotojui reikia kokios nors pagalbos.

Kato kodi šakutė

4) „LibreELEC“

Atsisiųskite „LibreELEC“, skirtą „Windows“

„LibreELEC“ yra „Kodi“ šakutė, sukurta „Linux“, skirta „Windows“ vartotojams. Norint, kad ji būtų paleista, reikalinga SD kortelė. Jo pasiekiamumas yra panašus į „Kodi“ ir jis taip pat gali būti pridėtas prie oficialios „Kodi“ programos.

libreelec kodi šakutė

Geriausios „Kodi“ šakutės „Windows 10“

5) „Xbian“

Atsisiųskite „Xbian“

„Xbian“ yra „Kodi“ šakutė, kurią galima įdiegti ant langų, ir ji veikia puikiai, nes yra greita ir užima mažiau vietos. Iš pradžių jis buvo sukurtas „Raspberry Pi“, tačiau jį taip pat galima naudoti „Windows“.

Geriausios „Kodi“ šakutės „Windows 10“

6) „Alienware Alpha“

Atsisiųskite „Alienware“

Ši „Kodi“ šakė yra viena geriausių „Kodi“ šakių, nes ji yra laikmena arba, kitaip tariant, konsolė. Jis panašus į „Kodi Boxes“ ir lengvai montuojamas ant langų.

Geriausios „Kodi“ šakutės „Amazon Fire TV / Fire stick“

7) „FireMC“

Ši šakutė yra viena geriausių „Kodi“ šakių, nes ją labai mėgsta „Kodi 17.3“ vartotojai. „FireTV Guru“ sukūrė „FireMC“ ir yra suderinamas su „Amazon Fire TV“ ir „Fire Stick“.

firemc kodi šakutė

8) STVMC

Atsisiųskite „STVMC Kodi Fork“

Šią šakę sukūrė „Spinz“ televizorius; taip populiarus priedas, su kuriuo susipažįsta daugelis „Kodi“ vartotojų. Jų priedas buvo populiarus ir vienas geriausių „Kodi“ priedų. Dabar jie yra čia su „Kodi“ šakute. Ir neabejojama, kad ši „Kodi“ šakė yra viena geriausių „Kodi“ šakių.

STMC kodi šakutė

9) Jėzaus dėžutė

Atsisiųskite „Jesus Box“, skirtą „FireTV“ / „Fire Stick“

„Jesus Box“ yra puiki „Kodi“ šakutė, nes joje teikiama 2 savaičių techninė pagalba ir atnaujinami visą gyvenimą. Tai puiki šakutė, jei planuojate pakeisti „Kodi“ ant „Fire Stick“ ar „Fire TV“.

Jesus Box kodi šakutė

„Jesus Box“ yra tobula „Kodi 17.6“ šakutė, teikianti vartotojams tokią pat patirtį kaip „Kodi Krypton 17.6“.

10) Terariumo televizorius

Atsisiųskite „TerrariumTV“

Dėl „Terrarium TV“ kyla piratavimo problemų, todėl labai rekomenduojama naudoti „Firestick“ VPN, norint saugiai naudotis šia šakute. Visi transliacijos geikai yra susipažinę su „Terrarium Kodi“ priedu, tačiau dabar jo kūrėjas žengė žingsnį į priekį, sukurdamas „Kodi Fork“. Programa, kuri elgiasi lygiai taip pat kaip „Kodi“ ir gali būti naudojama pramogoms.

terariumas tv kodi šakutė

Geriausios „Kodi“ šakutės, skirtos „Android“

11) „MyGica“

Atsisiųskite „MyGica Kodi Fork“ APK: https://tinyurl.com/y96vwdpj

Ši šakutė yra viena geriausių „Kodi 17“ šakių, konkrečiai „Kodi 17.4“ šakės. „MyGica Kodi“ šakutė sukurta „Android“ įrenginiams. Tai suderinama su visais naujausiais „Android“ įrenginiais ir suteikia puikią patirtį.

„MyGica“ kodi šakutė

Paprastai nėra lengva užduotis rasti „Kodi“ šakių apk, tačiau mes padarėme tai už jus.

12) „EBox MC“

Atsisiųskite „EBox MC APK“

Ši nuostabi naujoji „Kodi“ šakutė turi 3 GB RAM ir 32 GB atminties. Šis laukelis leidžia vartotojams peržengti savo poreikius ir transliuoti bet ką. Tai puikiai veikia su „Android“ įrenginiais.

Šakutė „EBox MC“

13) Nodi

„Nodi“ yra dar viena „Kodi“ šakutė, gerai veikianti „Android“ įrenginiuose, tačiau skirtingai nei „MyGica“, ji neveikia naujosiose versijose. Tai suderinama su 4.4 „Android“. „Nodi“ turi savo katalogo kelią, kaip ir SPMC.

nodi kodi šakutė

14) „Vdub Style MC 17.6 Krypton“

Atsisiųskite „VDub Style APK“

Ši „Kodi“ šakė pastaruoju metu daro antraštes dėl savo nuostabaus funkcionalumo ir būtent todėl mes ją tikrai įtraukėme į geriausias „Kodi šakutes 2023“. Šia šakute galima mėgautis „Android“ įrenginiuose. Taigi pakeiskite Kodi šiuo ir mėgaukitės!

Vdub Style MC 17.6 Krypton kodi šakutė

Geriausios „Kodi Linux“ šakutės

15) OSMC

Atsisiųskite OSMC „Kodi Fork“, skirtą „Linux“

OSMC yra atvirojo kodo žiniasklaidos centras, kuris save vadina „žiniasklaidos centru, kurį žmonės sukūrė žmonėms“. Tai iš tikrųjų yra viena iš „Kodi Forks“ „Linux“ vartotojų. „Linux“ vartotojai akivaizdžiai nepanašūs į kitų platformų vartotojus ir jiems sunku transliuoti savo mėgstamą turinį per skirtingas programas.

osmc kodi šakutė

16) „OpenELEC“

Atsisiųskite „OpenELEC Kodi Fork“

Tai iš tikrųjų yra atvirojo kodo daugialypės terpės centro rinkinys, kurį dabar galima rasti kaip patį žiniasklaidos centrą. Jis užprogramuotas „Linux“ ir yra labai patogus visiems transliuojamiems „Geeks“. Srautinio transliavimo guru teigė, kad jis yra novatoriškesnis nei „Kodi VPN“, ir tai jūs turite nuspręsti.

openelec kodi šakutė

Geriausios „Kodi“ atvirojo kodo šakės

17) MrMC

Atsisiųskite MRMC „Kodi Fork“

Kadangi „Amazon“ pašalino „Kodi“ iš jų programų parduotuvės, „MrMC“ užėmė jo vietą ir pelnė puikią reputaciją. „MrMC“ yra modifikuota „Kodi“ forma, kuri yra atviro kodo ir gali būti naudojama bet kuriame įrenginyje. Jame yra 10 pėdų vartotojo sąsaja, skirta televizoriams ir vaizdo grotuvams.

mrmc kodi šakutė

18) CEMC

Atsisiųsti CEMC

„Community Edition Media Center“ yra garsiojo „Kodi“ atvirojo kodo šakutė, kurią be jokių dvejonių galima įdiegti šalia „Kodi“. Nebus problemų ar trukdžių, kuriuos garantuoja CEMC kūrėjai.

CEMC kodi šakutė

Geriausios „Kodi Raspberry Pi“ šakutės

19) „RasPlex“

Atsisiųskite „RasPlex“

„Rasplex“ yra prieinama „Kodi“ šakutė, skirta mėgautis srautais ir visais jūsų „Raspberry Pi“. Tai yra modifikuota „Kodi“ versija, ypač skirta „Raspberry Pi“ vartotojams.

RASPLEX kodi šakutė

20) „OpenPHT“

Atsisiųskite „OpenPHT“

„OpenPHT“ yra ne tik „Kodi“ šakė, bet ir „RasPlex“ šakutė. Jis taip pat skirtas „RaspberryPi“ vartotojams, tačiau jį taip pat galima įdiegti „Windows“, „Linux“ ir „Mac“.

„OpenPHT kodi“ šakutė

Geriausios „Kodi Vender“ arba „šakutės“

21) ZDMC

Atsisiųskite ZDMC

„ZDMC“ yra „Kodi“ šakutė, kurią sukūrė „Zidoo“ įrenginių gamintojai, ir joje yra RK3368 lustai, prie kurių „Kodi“ dažniausiai neveikia. Naudotojai gali naudoti ZDMC šiuose lustuose ir jiems nebus iškilę problemų.

zdmc kodi šakutė

22) „WeTek Media Player“

Atsisiųskite „WeTek“

„WeTek“ yra puikus žiniasklaidos centras ir „Kodi“ šakutė, kuri padidina vartotojo patirtį į kitą lygį. Vartotojai gali mėgautis tiek „WeTek“ dėžutėmis, tiek programine įranga, kaip ir „Kodi“.

wetek kodi šakute

Geriausios „Kodi“ senos šakės, kurios daugiau nebeveikia

 1. Crystalbuntu
 2. E2BMC
 3. „GeeXboX“
 4. „iConsole“
 5. „OpenBricks“

„Kodi Forks“ atsisiųsti

 1. Atsisiųskite „DVDFab Media Player“ Kodi Fork
 2. Atsisiųskite SPMC „Kodi Fork“
 3. Atsisiųskite „Kato Kodi“ šakutę
 4. Atsisiųskite „LibreELEC“, skirtą „Windows“
 5. Atsisiųskite „Xbian“
 6. Atsisiųskite „FireMC Kodi Fork“
 7. Atsisiųskite „STVMC Kodi Fork“
 8. Atsisiųskite „Jesus Box“, skirtą „FireTV“ / „Fire Stick“
 9. Atsisiųskite „TerrariumTV“
 10. Atsisiųskite „MyGica Kodi Fork“ APK
 11. Atsisiųskite „EBox MC APK“
 12. Atsisiųskite „Nodi APK“
 13. Atsisiųskite „VDub Style APK“
 14. Atsisiųskite OSMC „Kodi Fork“, skirtą „Linux“
 15. Atsisiųskite „OpenELEC Kodi Fork“
 16. Atsisiųskite MRMC „Kodi Fork“
 17. Atsisiųsti CEMC
 18. Atsisiųskite „RasPlex“
 19. Atsisiųskite „OpenPHT“
 20. Atsisiųskite ZDMC
 21. Atsisiųskite „WeTek“

Baigiamieji žodžiai

Mes aptarėme keletą geriausių „Kodi“ šakių vartotojams, kurios yra vienos iš geriausių „Kodi“ šakių 2023. Šios šakės yra modifikuotos „Kodi“ formos ir jos teikia tik „Kodi“ funkcionalumo patirtį. Vis dėlto gali būti tam tikrų pakeitimų ir naujovių, tačiau gali būti ir trūkumų. Pabandykite ir praneškite mums!