Geriausios „Kodi“ / XBMC dėžutės – 2020 m. Balandžio mėn. – 41 geriausi „Kodi“ dėžės, skirtos transliuoti naudojant vaizdo įrašą

„Kodi“ anksčiau buvo žinomas kaip XMBC – nemokama atvirojo kodo programinė įranga, leidžianti įdiegti trečiųjų šalių priedus. Šių priedų pagalba galite transliuoti filmus, sportą, TV laidas, tiesiogines sporto šakas, žaidimus, muziką ir kitą turinį bet kurioje platformoje..


Geriausiose „Kodi“ dėžutėse yra daug funkcijų ir aukštųjų technologijų, leidžiančių srautiniu būdu pateikti nuostabų turinį. Geriausias „Kodi“ dėžutės rinkinys 2018 m. Gegužę yra „Seguro Trongle x4“. Visą apžvalgą skaitykite čia.

Išskirtiniai „KodiVPN.co“ specialieji pasiūlymai 2020 m
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USD per mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą

banglentė

11,95 USD 1,99 USD per mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą (3 mėnesiai nemokami)

Nevalia

 9,95 USD 2,75 USDPer mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą

Geriausias vartotojas pasirinko „KODI Box“ kaip „KodiVPN.co“ apklausos rezultatus

Kuo anksčiau žinosite geriausią įrenginį, tuo geriau

[Spustelėkite norėdami padidinti]

Pakeistas JPEG grafikos dydis

„Kodi“ dėžutė yra priedėlis, kuriame „Kodi“ jau yra įdiegtas, todėl prijunkite ir paleiskite daugybę medijos turinio. Šiame vadove apžvelgiame geriausias „Kodi“ dėžutes, atsižvelgiant į jų našumą ir populiarumą.

 1. Geriausios „Kodi Android“ dėžutės 
 2. Geriausios „Kodi Legal“ dėžutės 
 3. Geriausios „Kodi Live TV“ dėžutės
 4. Geriausios „Kodi“ pilnai pakrautos dėžutės
 5. Kaip apeiti JK elektronikos saugumą „Kodi“ nelegalių dėžučių tikrinimas
 6. Geriausios „Kodi Linux“ dėžutės
 7. Įrankių dėžutės su pramogomis

Geriausios „Android“ dėžutės, skirtos „Kodi“

 1. „Xbox“
 2. „Amazon Fire TV Stick“
 3. „Amazon Fire TV“
 4. Nvidijos skydas
 5. „Seguro Trongle X4“
 6. „Emtec GEM Box“
 7. „Q-Box Amlogic S905“
 8. T95X televizoriaus dėžutė
 9. R99 4K „EBox“
 10. „Buzz tv 3000“
 11. Rveal 2
 12. „Dolamee D5 Tv Box“
 13. TICTIDAS
 14. „Maxesla S905X Android TV BOX“
 15. „Zoomtak“ televizoriaus dėžutė S912
 16. „MyGica“ visureigis

Peržiūrėkite „Android“ dėžučių palyginimo lentelę.
geriausi kodi langeliai android linux ios

Plačiausiai naudojamos „Android“ dėžutės. Jie būna visų formų ir dydžių, pasižymintys puikiomis procesoriaus, vaizdo, garso įrašų, atminties savybėmis ir ne mažiau atmintimi. Yra daugybė pramogų dėžučių su didelėmis ir mažomis kainomis, todėl galbūt norėsite praleisti geriausius iš jų, remdamiesi mūsų išsamia geriausių „Kodi“ dėžutės apžvalga. Kai baigsite pasirinkti, lengviau nustatyti „kodi“ sistemoje „Android“ vos keliais greitais žingsniais.

Geriausios „Kodi“ dėžutės – dažniausiai užduodami klausimai

Ką reiškia Jailbreak ant Kodi?

„Jailbreak on Kodi“ reiškia „Kodi“ įdiegimą bet kurioje platformoje ar įrenginyje, kuris jo tiesiogiai nepalaiko. „Kodi“ negalima įdiegti tiesiai į tokius įrenginius kaip „Fire Stick“, „Apple TV“, „iPad“ ir kt.

Todėl diegiant „Kodi“ šiuose įrenginiuose naudojamas „jailbreak“ metodas. „Jailbreak“ metodas reiškia „Kodi“ diegimą tokiuose įrenginiuose pasitelkiant kai kurias trečiųjų šalių programas.

Ar pilnai pakrautos dėžės yra teisėtos naudoti?

Ne, pilnai pakrautas „Kodi“ dėžutes naudoti negalima. JK buvo areštuota daug atvejų ir visame pasaulyje buvo daug tokių atvejų, kai vartotojams, kurie pirko, pardavė ar naudojo pilnai pakrautas „Kodi“ dėžes, teko patirti įkalinimą ar teisines pasekmes..

Daugelis „Kodi“ vartotojų taip pat gavo teisinius pranešimus iš DMCA ir kitų susijusių institucijų. Taigi, norint išlikti saugiems, labai rekomenduojama naudoti VPN.

Ar „Android Boxes“ leidžiama naudoti?

Taip, „Android“ dėžutes leidžiama naudoti teisėtai, nes jose įdiegtos programos nenaudojamos piratiniam turiniui perduoti. Šiose „Android“ dėžutėse įdiegtos programos reikalauja abonentinio mokesčio, o jų siūlomą turinį galima tik transliuoti, o ne atsisiųsti. Taigi juos naudoti yra legalu.

„Xbox One“

„Xbox one“ skirtas Kodi

„Xbox One“ yra galinga „Microsoft“ gaminama žaidimų konsolė.

„Xbox“ serijoje yra ilgas modelių sąrašas, tačiau naujausias „Xbox One X“ yra kol kas galingiausia konsolė.

Jame yra galingas perforatorius su 4K „ultra HD“ žaidimais, o tai leidžia konsolės žaidėjams patirti žaidimą 60 FPS.

Be to, dabar „Xbox one“ oficialiai palaiko „kodi“, taigi mėgaukitės žaidimais ir transliacijomis nustatydami „xx one“.

„Amazon Fire TV Stick“

„amazon fire tv“ lazda bus naudojama kaip „Kodi“ dėžutė

„Amazon Fire TV Stick“ turi „Android“ operacinę sistemą su keturių branduolių procesoriumi. „Kodi“ vartotojams jis pelnė aukščiausią populiarumą.

Naujoji „Fire Stick“ 2017 m. Versija tapo geriausia žiniasklaidos srautizatoriumi su greitesniu procesoriumi. Tačiau jis yra liesti brangus nei ankstesnis jo modelis.

„Kodi Addons“ naudojimas „FireStick“ yra nuostabi patirtis, kurios negalima praleisti!

„Amazon Fire TV“

amazon fire tv kodi dėžutė

„Amazon Fire TV“ turi didesnių ir didesnių funkcijų nei „Amazon Fire TV Stick“, tačiau su ta pačia „Android“ pagrįsta operacine sistema.

Tai yra geriausias pasirinkimas kaip geriausias „Kodi“ dėžutė, norint transliuoti „Netflix“ ar „Amazon Prime“ momentinius vaizdo įrašus. Šis įrenginys sklandžiai veikia su „Fire TV“ ir jam įkelti „Kodi“ prireiktų daugiau nei kelių sekundžių.

Nvidijos skydas

„Nvidia“ skydo kodi dėžutė

Kalbant apie „Android“ priedėlį, „Nvidia Shield“ yra pats galingiausias.

Nuo TV laidų iki naujausių žaidimų mieste, šioje dėžutėje yra visos pramogos, kurias kada nors galite pagalvoti.

Nenuostabu, kad tai tampa geriausia „Kodi“ dėžute „Kodi“ vartotojams. „Nvidia Shield“ savo dėžutėje naudoja naujausią „Android 6.0“.

„Seguro Trongle X4“

„Seguro Trongle X4“ kodi dėžutė

„Seguro Trongle X4“ yra dar viena dėžutė, kurios dėžutėje yra „Android 6.0“. Jei jums kada nors reikia „Kodi“ dėžutės 4K vaizdo įrašams transliuoti, bet nereikia mokėti už raketa kylančių kainų, tada jis yra puikus pasirinkimas.

Atrodo, kad retas atvejis, kai prietaisas pasižymi tokiomis geromis savybėmis ir tuo pačiu kelia keletą apribojimų. Tam tikslui, kuris tarnauja, jis yra geriausias „Kodi“ dėžė.

„Seguro Trongle X4“ vaizdo įrašų peržiūra

„Seguro Trongle X4“ apžvalga

„Seguro Trongle X4“ gali būti pigiausios partijos dėžutės, tačiau tai nepakenkia vaizdo įrašo, kurį jis perduoda, kokybei. Jis palaiko 4K vaizdo įrašus, tiekiamas su belaidžiu klaviatūra ir turi jutiklinį valdymą.

Atsižvelgiant į jo savybes, jis turi 2 GHz keturių branduolių procesorių su „ARM Cortex-A53“ procesoriumi kartu su „Penta-Core“ procesoriumi. Tai pasakius, dėl puikios mašinos konfigūracijos galite pasiekti greitą greitį, profesionalią vaizdo kokybę ir geriausią vartotojo patirtį.

Jis palaiko beveik visus garso ir vaizdo formatus, todėl jums nereikia apsunkinti savęs, pirmiausia konvertuojant vaizdo įrašo formatą. Vaizdo kokybė sukuria arčiau tikrovės atsirandantį įspūdį, kuris atrodo gana įspūdingas.

„Emtec GEM Box“

„Emtec GEM KODI BOX“

Tai yra paprastas pasirinkimas tiems, kurie nėra susipažinę su „Kodi“ dėžutėmis su visomis jų funkcijomis ir ypatybėmis.

Tačiau ši dėžutė neleis įdiegti naujausių „Kodi“ versijų. Bet naudodamiesi „Kodi“ sąrankos vedliu, pateiktu šiame geriausių „kodi“ vedlių vadove, galite pasiekti senesnę programinės įrangos versiją.

„Q-Box Amlogic S905“

„Q Box Amlogic S905“ ant kodi

„Q-Box S905“ puikiai tinka „Kodi“ dėl 450 „Penta-Core“ procesorių. Šis procesorius siūlo išskirtinę 4K skiriamąją gebą su 1080p srautu.

Jis veikia „Android OS 5.1 Lollipop“ su 16 GB vidinės atminties. Programas ir žaidimus galima įdiegti iš „Google Play Store“, jie turi patogią vartotojo sąsają.

T95X televizoriaus dėžutė

T95X televizoriaus „Kodi Box“

Kai turite „T95X Andorid“, jums nereikia jaudintis dėl naujausių naujinimų, nes jis gali gauti visą prieigą iš pačios „Google Play“ parduotuvės..

Sklaidykite filmus ir TV laidas naudodami trečiųjų šalių „Kodi“ priedus HD raiška. Jei susiduriate su problemomis, visada rasite tiesioginį palaikymą, kuris jums suteiks pagalbą.

R99 4K „EBox“

„EBOX-R99-3-best-kodi“ dėžutė

Didžiulė 4K dėžė aprūpinta ypač galinga aparatūra. Stulbinantį daugialypės terpės grotuvą sudaro 4 GB operatyviosios atminties, 32 GB ROM, „Android 6.0“, o visa jo energija yra „Hexa-Core“ procesoriaus. Įrenginį dar gali pasigirti „Ultra HD 4K“ grafika.

Tai pasakius, daugialypės terpės grotuvas jungiamas HDMI kabeliu prie televizoriaus ir jis gali padaryti viską, ką gali padaryti naujausias „Android“ įrenginys, pradedant filmų žiūrėjimu, žaidžiant žaidimus ir atsisiunčiant programas. Tai gali padaryti viską, kad tave palaikytų visą dieną.

„Buzz TV 3000“

„Buzz TV 3000“ yra „Android“ dėžutė, kurioje galima paleisti daugiau nei milijoną skirtingų programų, įskaitant „Kodi“.

„Buzz TV“ turi „Android 6.0 Marshmallow“ kaip operacinę sistemą, 2GHz procesorių, 2 GB RAM ir vidinę 8 GB atmintį. Jis gali paleisti vaizdo įrašus 4 kk, 2 k 1080 (60 kadrų per sekundę) ir kitomis žemos kokybės rezoliucijomis.

 

Rveal 2

Kai reikia rasti galingas „Kodi“ „Android“ dėžutes, „Rveal 2“ yra neprilygstamas.

Maitinamas „Octa-Core“ procesoriumi ir „Android 6.0 Marshmallow“, „Rveal 2“ siūlo perforatorių. Galite transliuoti turinį ypač dideliame HD, naudodami „Rveal 2“.

„Dolamee D5“ televizoriaus dėžutė

Ilgajame prieinamų „Android“ dėžučių sąraše „Dolamee D5“ televizoriaus dėžutė yra įrenginys, kurį turėtumėte išbandyti. „Kodi“ dėžutėje yra „Octa Core Cortex A7“ 1,5 GHz procesorius, 2 GB RAM ir 8 GB atminties.

Be to, „Dolamee D5“ palaiko „Bluetooth“ ryšį ir atkuria vaizdo įrašus 4K, 2K ir HD.

TICTIDAS

TICTID „Android“ dėžutė puikiai tinka „Kodi“, nes komplektuojama su 2 GB RAM, 16 GB vidine atmintimi ir 2 GHz keturių branduolių procesoriumi..

Tai gali paleisti daugybę kitų „Android“ programų kartu su „Kodi“. Galite transliuoti laidas ir filmus įvairios kokybės vaizdo įrašais, įskaitant ultra HD.

„Maxesla S905X“

„Maxesla“ „Android“ dėžutė yra panaši į daugelį kitų srautinių transliavimo dėžučių, nes veikia „Quad Core 2.0 Ghz“ procesoriumi, 2 GB RAM ir 16 GB vidine atmintimi..

Tai veiks „Kodi“ be jokių problemų ir leis vartotojams žiūrėti turinį UHD 4K.

„Zoomtak“ televizoriaus dėžutė S912

„Zoomtak“ TV dėžutė yra viena iš tokio tipo „Android“ dėžučių, kurios užtikrins puikų našumą ir sklandžiai valdys „Kodi“.

Kiek jis galingas?

Naudodami „Zoomtak“, gausite „Octa Core 2.0GHz“ procesorių, 3 GB RAM, 32 GB ROM ir „ultra HD“ atkūrimą..

„MyGica“ visureigis

Yra du „MyGica ATV“ variantai, į kuriuos galite patekti. Vieną variantą galima įsigyti su keturių branduolių procesoriumi, o kitą – su „Octa-Core“ procesoriumi.

Pasirinkimas tarp dviejų priklauso nuo to, kokį našumo lygį norite pasiekti.

Tačiau abu paleis „Kodi“ be jokių trukdžių ir paleis 4K kokybės vaizdo įrašus.

Geriausių „Android“ dėžučių palyginimo lentelė

Specifikacijos„Amazon Fire TV“

„Amazon Fire TV“

„Amazon Fire TV Stick“

„Nvidia Shield“ televizorius

„Nvidia Shield“ televizoriaus dėžutė

„Seguro Trongle X4“

„Seguro Trongle x4“

„Emtec GEM Box“

„Emtec“ brangakmenių dėžutė

Palaikomos programos1000+1000+1000+1000+1000+
Balso palaikymas„Alexa Voice Remote“„Alexa Voice Remote“
Atmintis2 GB1 GB3 GB1 GB1 GB
Sandėliavimas8 GB8 GB16 GB8 GB16 GB
Išplečiama saugyklaIki 200 GBIki 32 GB
Dydis4,5 x 4,5 x 0,7 colio3,4 x 1,2 x 0,5 colio9,6 x 8,4 x 4 colių5 x 2,0 x 2,99 colio10,1 x 6,7 x 3,1 colio
Procesorius„MediaTek“ keturių branduolių iki 2 GHz dviejų branduolių @ 2,0 GHz + dviejų branduolių @ 1,6 GHz„MediaTek“ keturių branduolių ARM 1,3 GHz„NVIDIA Tegra X1“ procesorius, 256 branduolių „Maxwell GPU“„Amlogic S905X“ keturių branduolių laikmena – 1,5 GHz„Amlogic S805“ keturių branduolių 1,5 GHz dažnis
„Bluetooth“„Bluetooth 4.1 LE“„Bluetooth 4.1 LE“„Bluetooth 4.1 LE“„Bluetooth 4.1 LE“
Palaikoma išvesties skiriamoji geba2160p iki 30 kadrų per sekundę; 720p ir 1080p iki 60 kadrų per sekundę720p ir 1080p iki 60 kadrų per sekundę4K, HDR, 60 kadrų per sekundęHDMI – tikras 4K2K„Full HD 1080p“
Televizoriaus suderinamumas4K ypač aukštos raiškos televizoriai su HDMI, galintys užtikrinti 2160p dažnį esant 24/25/30/50/60 Hz ir HDCP 2.2Televizoriai su HDMI, kurių galia yra 1080p arba 720p 60 / 50Hz dažniu, įskaitant populiarius su HDCP suderinamus modeliusLengvai prijungiama prie HDTVLengvai prijungiama prie HDTVLengvai prijungiama prie HDTV
Palaikomas turinio formatasVaizdo įrašas: H.265, H.264

Garsas: AAC-LC, AC3, eAC3 („Dolby Digital Plus“), FLAC, MP3, PCM / „Wave“, „Vorbis“, „Dolby Atmos“ (EC3_JOC)

Nuotrauka: JPEG, PNG, GIF, BMP

Vaizdo įrašas: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

Garsas: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

Nuotrauka: JPEG, PNG, GIF, BMP

Vaizdo įrašas:(H.265 / HEVC iki 4K HDR) (VP8, VP9, ​​H.264, MPEG1 / 2 iki 4K atkūrimas esant 60 FPS) (H.263, MJPEG, MPEG4, WMV9 / VC1 iki 1080p atkūrimas esant 60 FPS). )

Garsas: AAC, AAC +, eAAC +, MP3, WAVE, AMR, OGG Vorbis, FLAC, PCM, WMA, WMA-Pro, WMA-Lossless, DD + / DTS, Dolby Atmos ir Dolby

Vaizdo įrašas: (H.264 1080p30) (H.265 1080p30)

Garsas: AAC-LC, HE-AACv1 (AAC +), HE-AACv2 (eAAC +), AC3 (Dolby Digital), eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MIDI, MP3, PCM / Wave, Vorbis, AMR-NB, AMR-WB

Nuotrauka: JPEG, PNG, GIF, BMP

Vaizdo įrašas: AVI, FLV, H.264, M4V, MKV, MOV, MP4, MPEG, WebM, Xvid

Garsas:MP3

Nuotrauka: BMP, GIF, JPG, PNG

Kaina89,99 USD39,99 USD199,99 USD53,08 USD99,99 USD

Geriausios legalios „Kodi“ dėžutės

 1. Aviečių pi 3
 2. „Roku Ultra 4k“
 3. „Ebox T8 V“
 4. „Google Chromecast Ultra“
 5. „Google Chromecast“
 6. „Xiaomi Mi“

Aviečių pi 3

Raspberry Pi 3 yra geriausia kodi legali dėžutė

Kad ir kaip atrodytų, tai mažas kompiuteris su nuostabiomis funkcijomis, patraukliomis „Kodi“ žiniasklaidos centrui.

„Kodi“ vartotojai dėl keturių branduolių procesoriaus gali lengvai transliuoti 1080p vaizdo įrašus.

Gali būti įmanoma naudoti „Ethernet“ ryšį, kai kyla belaidžio tinklo ryšio buferio problema.

Dėžutė kainuoja apie 80 USD „Amazon“ prekyvietėje ir yra legali ir saugiau ją naudoti JK. Tačiau dėžutėje su Pi 3 dėžutės nėra, tai reiškia, kad jums reikės rasti dėklą, kuris tinka jo vidinei grandinei.

Jo taip pat nėra su nuotolinio valdymo pultu, tačiau galite rasti būdą, kaip naudoti „Kodi“ per HDMI CEC suderinamą televizoriaus nuotolinio valdymo pultą. Švelniai tariant, tai yra geriausias „Kodi“ dėžutė pagal našumą.

„Roku Ultra 4K“

roku ultra 4k kodi dėžutė

Kas daro „Roku Ultra 4K“ kaip geriausią „Kodi“ dėžutę, išskyrus teisėtą „Kodi“ vartotojų pasirinkimą? Įspūdingas turinys, lengva naršymas, neobjektyvi turinio paieška ir pritaikymo parinktis suteikia jį viršuje transliacijos dėžutėse. Galima įsigyti tik už 129,99 USD

„EBOX T8 V“

„EBOX T8 V“ kodi dėžutė

„EBOX T8 V“ yra naujausias 2016 m. Bendrovės išleistas modelis, kuris greičiausiai yra greičiausias įrenginys, koks jis buvo pagamintas.

Jis veikia su naujausia „Android“ ir turi savo įdiegtą „Kodi Build“. Tai pagerina „Kodi“ vartotojų patirtį žiūrėti filmus, TV laidas ir sportuoti.

Yra viena ypatybė, kuri yra jos unikalus pardavimo pasiūlymas. Tai apima individualų dvigubą paleidiklį pradedantiesiems ir ekspertams. Nereikia jaudintis, jei nenaudojote televizoriaus dėžės, mūsų vadovas pradedantiesiems padeda jums sužinoti apie įrenginį.

„Google Chromecast Ultra“

„Google Chromecast Ultra kodi“ dėžutė

Jei niekada nenorite pasiduoti teisinėms problemoms ir norite atsikratyti visų rūpesčių, rekomenduojame įsigyti „Google Chromecast Ultra“ už 98 USD ar mažiau..

Tai daugiau nei tradicinis televizoriaus dėklas, todėl jis yra atskiras.

Jis gali būti pakabinamas už televizoriaus ar kompiuterio ir gali suteikti valandų valandas pramogų.

Šis mažas ir nešiojamas įrenginys parodo „Google“ entuziazmą išnaudoti 4K transliacijos rinką.

Ši dėžutė artimiausiu metu būtų puiki „Kodi“ vartotojams. „Chromecast“ reikalingas televizorius su HDMI prievadu ir „WiFi“ tinklu; Eternetas taip pat darytų.

„Chromecast Ultra“ turi pridėtą eterneto prievadą, kuris leidžia 4K atkurti HDR vaizdo įrašus. Šios funkcijos leidžia vartotojams jaustis prabangiau nei ankstesnė „Chromecast“ versija.

„Google Chromecast“

„Chromecast Ultra“ pirmtakas; „Chromecast“ taip pat sukūrė puikų įspūdį tarp pramoginių narkomanų. Mažas jungtukas yra su maitinimo kabeliu ir adapteriu. Nors tam reikia „WiFi“ tinklo ir televizoriaus su HDMI prievadu.

Su šiuo nuostabiu įrenginiu galite pradėti atlikti 3 paprastus veiksmus.

Kaip nustatyti „Chromecast“

 1. Pradėkite nuo „Chromecast“ prijungimo prie savo HDTV ir energijos. Tada apsilankykite chromecast.com/setup.
 2. Lengvai prijunkite „Chromecast“ prie namų „WiFi“ tinklo.
 3. Patogiai bakstelėkite „Cast“ mygtuką programoje, kurioje įgalinta „Cast“, ir pasirinkite vaizdo įrašą, kurį norite leisti per savo televizorių.

„Xiaomi Mi“

„Xiaomi Mi kodi“ dėžutė

Būtų neteisinga neminėti „Xiomi Mi“ dėl jo aptakaus ir dailiai atrodančio įrenginio. Jis aprūpintas naujausiomis technologijomis, leidžiančiomis perduoti milijonus pramogų turinio.

Įrenginys, legalus JK ir daugelyje šalių, taip pat turi 4K vaizdo skiriamąją gebą, todėl televizorius yra geriau žiūrimas nei kiti įrenginiai.

Jo funkcijos apima keturių branduolių procesorių, 2 GB DD3 atmintį, o 8 GB talpos atmintyje yra viskas, ko reikia norint išsaugoti mėgstamą turinį. Be to, ji gaunama pigiai, t. Y. 70 USD ar mažiau. Tačiau prieš bet ką turite įdiegti „Kodi“.

Geriausios „Kodi“ dėžutės tiesioginei televizijai

 1. „Kukele S912“
 2. „SkyStream Two“
 3. „Rveal RT5“
 4. „Easystone Q Box“
 5. „Apple TV“
 6. „EZ-Stream Ti8“

„Kukele S912“

geriausios kodi dėžutės tiesioginiam TV

Šioje „Kodi“ dėžutėje yra klaviatūra ir nuotolinio valdymo pultas, į kurį įdėta daug „Kodi“ priedų, kad būtų galima transliuoti televiziją.

Jame yra galingas 64 bitų procesorius su 3 GB RAM, o dar daugiau – įrenginys lengvai valdomas, todėl jį patogu naudoti.

Žiniasklaidos biblioteka automatiškai atnaujina save ir kasdien didėja. Tai be jokios abejonės yra teisėta ir geriausia „Kodi“ transliacijos dėžutė, kurią kada nors rasite rinkoje už vertą kainą.

„SkyStream Two“

SkyStream Dviejų kodi dėžutė

Susipažinkite su greičiausia ir galingiausia televizoriaus dėžute, kuri yra puikus sprendimas didelėms sąskaitoms už kabelį. Tai geriausias „Kodi“ dėžutė, atsižvelgiant į tai, kad lengvai žiūrite kokybiškus 4K vaizdo įrašus.

Galite transliuoti daugybę daugialypės terpės turinio, įskaitant visas pagrindines srautinio perdavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir kt., Ir tinkinti srautinio transliavimo patirtį naudodami „Android“.

Tai yra legali „Kodi“ dėžutė, kuri padarė revoliuciją to, kaip jūs žiūrite televizorių. Milijonai filmų, TV laidų ir žaidimų suteikia neribotas pramogas. Naudodamiesi „SkyStream Two“, jums niekada nereikės aukotis „visiškai pakrautų“ dėžučių.

„Rveal RT5“

„Rveal RT5“ kodi dėžutė

Kai priversite „Rveal RT5“ žiūrėti televizorių, jums niekada nebereikės sakyti: „Televizijoje nieko nėra“. Tai paverčia jūsų televizorių žiniasklaidos biblioteka, kurioje galite peržiūrėti nesibaigiantį pramogų turinį.

Įsivaizduokite, jei kada nors norėjote srautiniu būdu transliuoti medijos turinį tiesiogiai arba pagal poreikį, tai yra pati vieta.

Kompanijos tikslas yra padidinti TV žiūrovų vertę teikiant kokybiškus vaizdo įrašus, lengvą naršymą ir lengvą sąranką. Ponai, televizijos ateitis jau čia.

Ir jei užsisakysite dabar su „KodiVPN“ kupono kodu, gausite išskirtinę 10% nuolaidą pirkdami!

„Easystone Q Box“

Kodai „Easystone Q Box“

Jei jums reikalinga prieinama televizoriaus žiūrėjimo galimybė su 4K „ultra-HD“ vaizdo įrašais, „Q Box“ gali jus parodyti kaip geriausią pasirinkimą.

Jis gali neturėti pažangiausios technologijos, nes dėžutė yra pagrįsta „Lollipop“ versija, tačiau ji tikrai verta jūsų pinigų.

Jis turi eterneto prievadą, greitai pakrovimo laiką, kartu su klaviatūra, prie kurios pridedamas pelės kilimėlis.

Dėžutėje yra 16 GB vidinė saugykla, kurioje jums niekada nereikės nerimauti dėl vietos praleidimo.

Todėl jis yra geriausias „Kodi“ transliacijos langelis.

„Apple TV“

obuolių tv dėžutė kodi

Tai, ko iki šiol sužinojome iš „Apple“ istorijos, yra pasiryžusi supaprastinti viską, su kuo susiduria. Šis teiginys galioja ir „Apple TV“.

Atrodo, kad bendrovė išlaisvino televiziją ir leidžia žiūrėti „Netflix“, HBO, „Hulu“, ESPN ir dar daugiau, įdiegus programą.

Nors vienintelis „Apple TV“ neigiamas dalykas, kurį mes galime rasti, yra tai, kad jūs turite įdiegti „Kodi“ „Apple TV“, nes programinė įranga nėra iš anksto įdiegta.

Jei esate susipažinę su „Mac“, atsisiųsdami „Kodi“ iš „Apps“ neturėsite jokių problemų. Tai kol kas geriausias „Kodi“ dėžutė, jei prieštaraujate „Kodi“ programų diegimo būdams.

„EZ-Stream Ti8“

„EZ Stream Ti8 kodi“ dėžutė

„EZ-Stream Ti8“ yra lengvai nešiojamas ir gali būti prijungtas prie bet kurio televizoriaus per savo HDMI prievadą. Įrenginio sąrankos procesas yra labai lengvas, tačiau neriboto turinio srautinis perdavimas yra daug lengvesnis nei jo sąranka.

Atsisiųsdami tokias programas kaip „Amazon Video“, „Netflix“, HBO, „Hulu“ ir kt., Galite transliuoti bet ką, kas jums patinka.

Geriausios visiškai pakrautos „Kodi“ dėžutės

 1. „MXQ Pro“
 2. „Matricom Android G-Box Q2“
 3. „Minix Neo U1“
 4. „Nexsmart D32 Android Kodi“ TV dėžutė

„MXQ Pro“

Geriausios visiškai pakrautos „Kodi“ dėžutės

Esminis „MXQ Pro“ dėžutės elementas yra iš anksto įdiegtas „Kodi“ laikmenų centras. Kartu pateikiamas visas komplektas „Kodi“ konstrukcijų, kurios daugelyje šalių laikomos neteisėtomis.

Dėžutė kainuoja 32,49 USD, tai yra keliais doleriais mažiau nei „Fire Stick“, ir daugumai žmonių stebina, kad Kodi šiuo aparatu veikia žymiai geriau nei „Fire TV Stick“..

„Matricom Android G-Box Q2“

„Matricom Android G-Box Q2 kodi“

„Matricom Android G-Box Q2“ yra nedidelė dėžutė, tačiau su neribotu srautu per „Kodi“ versijas ir priedus.

Tai suteikia „Ultra HD“ skiriamąją gebą su 4K vaizdo kokybe ir yra aprūpinta „Octa-core“ procesoriumi.

Tai galėtų žaisti žaidimus be jokių užšalimų ar trikdžių, kurie turėtų gerai patenkinti žaidimų gerbėjus. Jis taip pat gali veikti nepaprastai gerai su „Amazon Prime Video“.

„Matricom G-Box Q3“

„Matricom G-Box Q3“ - kodi

„Matricom G-Box Q3“ yra naujausias leidimas, kurį pristatė „Matricom“ šeima. Dėžutė, kurioje yra jutiklinės dalies klaviatūra ir greitas procesorius.

Tačiau geriausia savybė yra jo sąsaja, kuri visiškai palaiko „Amazon Prime“.

Dėžutėje yra „Mini 2.4GHz“ nuotoliniu būdu apšviestas nuotolinio valdymo pultas, kuriame visada galima transliuoti bet ką iš interneto.

Be to, jame yra keletas integruotų priedų, leidžiančių srautiniu būdu perduoti filmus tonų nemokamos medijos turinio be palydovo ar kabelio.

„Minix Neo U1“

„Minix Neo U1“ kodi dėžutė

Jei planuojate paleisti „Kodi“ į šią dėžę, ji veikia nepriekaištingai ir greitai. Televizijos laikmenoje yra daugybė funkcijų, kurių kada nors norite.

Jis turi keturių branduolių procesorių, 2 GB DDR3 atmintį ir 16 GB vidinę atmintį. Apskritai, ji turi keletą puikių „Wi-Fi“ galimybių.

„Minix Neo U9“

„Minix Neo U9“ geriausia kodi dėžutė

„Minix Neo U9“ yra patobulinta „Minix Neo U1“ versija, suteikianti maksimalią namų kino patirtį.

Tai leidžia populiariausius, tačiau naujausius failų formatus, suteikiančius laisvę bet kokiam srautui transliuoti.

Tai suteikia visiškai aiškų, 60 kadrų per sekundę vaizdo įrašą ir suteikia raminančio efekto.

„NEXSMART D32“ „Android“ TV dėžutė

„NEXSMART D32 Android TV“ „Kodi Box“

Ši dėžutė gali atrodyti maža, tačiau jos atlikimas kalba garsiau. Joje yra naujausia „Android“ kartu su visiškai pakrauta „Kodi“ versija, kur galite legaliai arba nelegaliai transliuoti medijos turinį.

Jame yra keturių branduolių procesorius kartu su „Penta-core“ grafika. Kadangi tai „Android TV“ dėžutė, galite žaisti žaidimus iš „Google App Store“.

Kaip apeiti JK elektronikos saugumą „Kodi“ nelegalių dėžučių tikrinimas

Pastaruoju metu populiarėjantys streikai ir teisinė grėsmė „Kodi“ kūrėjams ir vartotojams žudo patirtį „Kodi“ vartotojams. Tai įgavo naują veidą, nes dabar JK gyventojus apžiūri pareigūnai ir galų gale jiems atliekama griežta elektroninė „Kodi“ nelegalių dėžučių saugumo patikra..

Todėl tikimybė, kad nebūsite sugauta, yra labai maža. Rekomenduojamas būdas likti anonimiškam naudojant „Kodi“ VPN. Naudodamiesi VPN gausite šiuos pranašumus:

 1. Sulaukia jūsų anonimiškumo srautiniu būdu iš serverių.
 2. Gaukite prieigą prie naujų leidimų.
 3. Pasiekite geografiškai užblokuotą turinį.

Geriausios „Kodi Linux“ dėžutės

 1. Mag 254
 2. „Pendoo X8 Pro“
 3. T96N RK3229
 4. ARNU dėžutė
 5. J95 4K JynxBox

Mag 256

mag-254-kodi-dėžutė

Dėl padidėjusios RAM atminties ir efektyvaus procesoriaus, jis sukuria galingą priedėlį. Tai yra puikus sprendimas transliuoti IPTV „Kodi“ kanalus.

Nuostabus „MAG 254“ dalykas yra galimybė palaikyti 3D vaizdo įrašus. Reiškia, jūs turėsite patirti geriausią garso ir vaizdo kokybę, kokią matėte, kaip televizoriaus priedą.

„Pendoo X8 Pro“

pendoo x8 pro kodi dėžutė

„Pendoo X8“ televizoriaus dėžutėje įdiegta naujausia „Android“, t.y. „Android 6.0“, kad vartotojams būtų suteikta tobula sąsaja. Jis turi „Octa-core“ procesorių su dvigubu „Wi-Fi“, todėl tai yra unikalus „Android“ dėžutė.

T96N RK3229

„T96N RK3229“ geriausia „Kodi Box“

Tai visada puiki dėžutė, kurioje galite įdiegti programas ir žaidimus. Be to, jūs galite žiūrėti filmus 4K kokybės, kuri yra labiau tinkama „Linux“ vartotojams.

„T96N RK3229“ turi įmontuotą „Kodi Krypton 17“ versiją, kurioje galite įdiegti trečiųjų šalių „Kodi“ priedus, kad galėtumėte žiūrėti filmus ir TV laidas be jokios prenumeratos.

ARNU dėžutė

arnu kodi dėžutė

„ARNU Box“ buvo sukurtas nepamirštant dviejų svarbiausių dalykų, paprasto naudojimo paprastumo ir naujausių technologijų.

Daugelis „Android“ dėžučių, kurias rasite, yra sudėtingos, nes neturi svarbių funkcijų.

ARNU Box stengiasi, kad vartotojo patirtis būtų kuo paprastesnė.

Tai gryna „Linux“ pagrindu sukurta dėžutė, kurioje iš anksto įdiegti neriboti „Kodi“ priedai. Galite tiesiog nusipirkti dėžę ir būti pasirengę transliuoti viską internete.

„JynxBox J95 4K“

„jynxbox-j95-best-linux-box“

„J95 LibreELEC Linux“ dėžutė yra labai aptakus ir modernus „Kodi“ dėžutė. Medijos leistuvas gali atkurti 4K „Ultra HD“ grafiką su 2 GB RAM.

Šis stulbinantis įrenginys yra varomas keturių branduolių „Cortex A53 S905“ procesoriaus ir privalo turėti „Linux“ pagrįstą įrenginį..

64 bitų įtaisas leidžia lengvai įdiegti „Kodi“ į savo 16 GB „flash“ atmintį be jokios prenumeratos.

Įrankių dėžutės su pramogomis

„EBox H96 PRO plus“

„EBox H96 PRO plus“

„EBox H96 Pro“ yra „Kodi“ dėžutės žvėris, pasižymintis galingomis funkcijomis. Galite transliuoti „Ultra HD 4k“ raiška, mėgautis dideliu našumu, nes „Octa Core 2.0GHz“ procesorius ir 3 GB RAM.

„EBox M8s Pro“

„EBox M8s Pro“

Tarp įvairių „Kodi“ dėžučių tikrai reikia atkreipti dėmesį į „EBox M8s Pro“. Su ekonomiškomis kainomis ir galingomis funkcijomis „M8s Pro“ siūlo „Ultra HD“ transliaciją, „Android 7.1 Nougat“ ir iš anksto įdiegtą „Kodi“.

EBox Zennon

EBox Zennon

„Zennon“ yra viena iš labiausiai prieinamų „Kodi“ dėžučių, leidžiančių transliuoti laidas, filmus, tiesioginę televiziją ir visą kitą turinį.

Galite mėgautis atkūrimu 1080p ir 4K „Ultra HD“ su puikiu „Quad Core“ procesoriaus našumu ir 1 GB RAM.

T8 V4

T8 V4 televizoriaus dėžutė

„T8 V4“ yra senesnės kartos „Android“ dėžutė, siūlanti nemažą našumą ir 16 GB vidinės atminties. Jis siūlo SATA jungtį ir stilingą dizainą.

„EBox Q Android“

„EBox Q Android“

„EBox Q Android“ yra lengva ir kompaktiška „Kodi“ dėžutė, užtikrinanti puikų našumą. Galite mėgautis aukštos raiškos vaizdo įrašais ir pasigirti 16 GB vidine atmintimi su 2 GB RAM.

„EBox Q Lite“ „Android“

„EBox Q Lite“ „Android“

„Q Life“ „Android“ dėžutė yra įvairių variantų su skirtingomis kainų etiketėmis.

„Q Lite“ viršuje yra 8 GB atminties, 1 GB RAM ir yra lengvo dizaino.

„EBox“ TV lazda

„EBox“ TV lazda

„TV Stick“ yra universalus srautinio perdavimo įrenginys, siūlantis dvigubas operacines sistemas („Windows 10“) & „Android 5.1“).

„TV Stick“ galite prijungti prie bet kurio LED televizoriaus ir paversti jį išmaniuoju televizoriumi. Televizoriaus lazdelė taip pat siūlo puikų našumą, leidžiančią srautiniu būdu transliuoti bet kokį „Kodi“ turinį ir padaryti tai padoriu „Kodi“ dėžute.

Geriausios „Kodi“ dėžutės „E-Bay“

 1. Arabų IPTV dėžutė
 2. „Evanpo T95Z Plus S912“
 3. „H96 Pro Plus“

Arabų IPTV dėžutė

Arabų IPTV Box jungiasi su televizijos kanalais, naudodamas signalus. Tokiu būdu jūs turėsite sumokėti tik dėžutės kainą be jokio metinio ar mėnesinio mokesčio.

„Kodi“ priedai yra iš anksto įdiegti dėžutėje, kurioje galite transliuoti filmus, TV laidas ir tiesiogiai transliuoti sportą už 150 USD. Tai gali atrodyti šiek tiek per brangu, tačiau „Amlogic 4K“ centrinis procesorius yra vertas tokios kainos.

.

Geriausios „Kodi Box“ eBay

„Evanpo T95Z Plus S912“

„T95Z Plus S912“ turi specialiųjų funkcijų paskyras, skirtas geriausioms „Kodi“ dėžutėms, įskaitant „Octa-core“ procesorių, „6.0 Android“ ir 4K vaizdo kokybę..

Dėžutė palaiko tik „Kodi“ priedus, nes „Kodi“ iš anksto įdiegta su pagrindinėmis standartinėmis programomis. Tai kainavo maždaug 70 USD, tai yra verta šių funkcijų kaina.

T95Z Plus S912 kodi dėžutė

„H96 Pro Plus“

H96 kodi dėžutė

„H96“ yra naujausia „Android“ operacinė sistema, vadinama „Android NOUGAT“, kuri yra „Android Marshmallow“ plėtinys. Tai yra didelis našumas ir geriausias „Kodi“ dėžutė su „Octa“ branduolio procesoriumi, kuris maksimaliai padidina laikrodžio greitį iki 2,0 GHz. Tačiau dėžutė yra labai brangi ir siekia 135 USD.

Geriausios „Kodi“ dėžutės „Amazon“

 1. Dėžė
 2. „T95N Mini“
 3. „GooBand Doo“

Dėžė

„Abox“ yra naujas modelis, kurį 2017 m. Pradėjo gaminti „GooBang Doo“. Jo operacinė sistema yra įdiegta naujausia „Android Marshmallow“, o kartu su „Kodi“ ji gali transliuoti neribotą kiekį filmų ir paleisti daugybę žaidimų.

Kitas unikalus prietaiso pardavimo pasiūlymas yra jo naujas HDMI kabelis 17 + 1, skirtingai nuo kitų 15 + 1 laidų. Šio laido tikslas yra palaikyti 4K kokybės vaizdo įrašą. Su tokiomis savybėmis jis kainuoja tik apie 45 USD.

Geriausios „Kodi“ dėžutės „Amazon“

„T95N Mini“

„Hongyu“ „T95N Mini TV“ dėžutė yra dar viena „Android TV“ dėžutė su keturių branduolių procesoriumi ir „Wi-Fi“ daugialypės terpės grotuvu. Tai leidžia pasiekti medijos turinį internetu arba per „Kodi“. Dėžutėje yra HDMI palaikymas, 2 USB jungtys ir dydis, kuris lengvai tilptų ant jūsų delnų.

Galite pasidalinti turiniu su draugais ir išmokti naudoti šį geriausią „Kodi“ langelį. Tai galima padaryti naudojantis tarptinkliniais forumais ir žiūrint mokymo vaizdo įrašus.

.

T95N Mini kodi dėžutė

„GooBang Doo“

„GooBang Doo“ išleido naują televizoriaus dėžutę su savo prekės ženklu. Jis yra daug pažangesnis nei jo antrinis prekės ženklas „Abox“ ir kainuoja apie 60 USD. Šios dėžutės, išsiskiriančios iš kitų TV dėžučių, bruožas yra dviejų juostų „Wi-Fi“. Tai neleidžia atidėti buferio.

.

„GooBang Doo“ kodi dėžutė

Geriausia „Android“ TV dėžutė 2020 m

Ar „Kodi Box“ yra teisėta?

Dažnai girdime apie naujienas, teigiančias, kad „Kodi“ dėžutės yra nelegalios. Prieš įsigilindami į naujienas, siūlančias „Kodi“ laikyti neteisėtomis, mes niekada niekada negauname progos sužinoti tiesos.

„Kodi“ dėžės yra teisėtos. „Kodi“ vartotojai turi galimybę nusipirkti dėžes iš įvairių kompanijų ir žiūrėti nemokamą turinį.

Tačiau atributas, dėl kurio „Kodi“ dėžutės yra nelegalios, yra tai, kad jų vartotojai bando nemokamai transliuoti prenumeratos kanalus.

geriausios kodi dėžutės

Kai kurios rinkoje esančios dėžutės yra modifikuotos tiek, kad jose naudojami trečiųjų šalių priedai ir papildiniai. Tai leidžia žmonėms nemokamai transliuoti mokamą turinį.

Šie modifikuoti įrenginiai yra „visiškai pakrauti“, tai reiškia, kad jie jau turi įmontuotą programinę įrangą, leidžiančią suteikti prieigą prie tik prenumeruojamų kanalų.

Net aukščiausias Europos teismas priėmė sprendimą dėl šių „visiškai pakrautų“ prietaisų. Naudodamiesi šiais prietaisais žmonės žiūri piratinius filmus ir tiesiogines sporto šakas, už kurias mokama „už peržiūrą“ (PPV).

Neseniai „Facebook“ atnaujino savo prekybos politiką, kur paskelbė draudimą gaminiams, palengvinantiems neteisėtą prieigą prie skaitmeninės laikmenos. Tai taip pat apima „Kodi“ visiškai pakrautas dėžutes. Nuo šiol „Facebook“ neleis parduoti šių įrenginių iš savo platformos.

kodi legalios dėžės

Atsižvelgiant į visą chaosą, susijusį su „Kodi“ dėžutėmis, jis verčia žmones domėtis geriausių „Kodi“ dėžučių teisėtumu. Apžvelgėme geriausias „Kodi“ transliacijos dėžutes, kurios niekada nepakenks jums.

Norėdami pridėti dalykų

Nepaisant visos Kodi kritikos, svarbu atsiminti, kad „Kodi“ dėžės yra teisėtos daugelyje šalių. Nebent yra dėžės, kurios būtų pilnai pakrautos.

„Kodi“ vartotojai turi būti nuolat informuojami apie naujausias naujienas ir tendencijas „Kodi“ pasaulyje. Tai pasakius, jie nesusidurtų su teisėsaugos institucijomis.

Mes išvardijome geriausias „Kodi“ dėžutes rinkoje, įskaitant atskirą skyrių, kuriame aptariamos visiškai pakrautos dėžės.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map