Šiuo metu „Netflix“ yra didžiausias vardas pramogų industrijoje. Milijonai vartotojų pasitiki šia paslauga norėdami patenkinti savo pramogų poreikius. Daugelis vartotojų tai daro naudodamiesi geriausiu „Netflix“ VPN, kaip išeitimi siekdami įsigyti JAV „Netflix“ savo šalyje. Daugeliui žiūrovų tiesiog nepavyksta naudotis nemokamais VPN, kurie veikia su „Netflix“, nes jų nėra.

„Netflix“ išplėtė savo tinklą daugiau nei 190 šalių visame pasaulyje ir tai padėjo užimti didelę rinkos dalį. Nepaisant to, kad visos šios šalys yra „Netflix“ tinklo dalis, jos neturi tos pačios turinio bibliotekos.

Tai reiškia, kad turinio pavadinimai, kuriuos galima rasti ir pasiekti „Netflix“ iš JAV, gali būti neprieinami kituose regionuose, tokiuose kaip Indija, JAE ar Japonija. Priežastis ta, kad kiekvienas turinio platintojas turi tam tikrus apribojimus, o kai kurios licencijų problemos neleidžia „Netflix“ siūlyti kiekvieno turinio kiekviename regione.

Kiekvienas regionas turi savo „Netflix“ biblioteką, turinčią beveik tuos pačius turinio pavadinimus kaip ir kitos bibliotekos, išskyrus tas, kurias turinio platintojai apriboja dėl licencijavimo problemų.

Kitaip tariant, turėsite „Netflix“ originalus, prieinamus visame pasaulyje, kiekvieno regiono „Netflix“ bibliotekoje, tačiau kai kurios laidos yra skirtos tik tam tikriems regionams. Šį geografinį apribojimą galima apeiti tik naudojantis patikima VPN paslauga, siūlančia visišką anonimiškumą, kitaip „Netflix“ VPN neveiks..

Nuo šiol „Netflix“ yra plačiausiai naudojama internetinė srautinių transliacijų paslauga visame pasaulyje ir neabejojama, kad tai yra kiekvieno iš anksto stebinčių vartotojų pasirinkimas. Pagrindinė šio „Netflix“ populiarumo priežastis yra ta, kad kiekviename regione siūloma didelė turinio įvairovė, o transliacijos kokybė yra išskirtinė.

Čia yra keletas žinomų šalių iš daugiau nei 190 šalių, turinčių prieigą prie „Netflix“, sąrašas:

Jungtinė Karalystė (Didžioji Britanija) Bangladešas Izraelis Šri Lanka
Jungtinės Valstijos Belgija Italijoje Švedija
Australija Brazilija Malaizija Šveicarija
Vokietija Bulgarija Meksika Turkija
Afganistanas Kanada Nyderlandai Jungtiniai Arabų Emyratai
Indija Danija Rumunija Šri Lanka
Prancūzijoje Egiptas Saudo Arabija Švedija
Pakistanas Graikija Singapūras Šveicarija
Japonija Honkongas Pietų Korėja (Korėjos Respublika) Turkija
Argentina Indonezija Ispanija Jungtiniai Arabų Emyratai

Tai yra „Netflix“ pranašumas prieš kitus konkurentus!

Contents

Kas yra „Netflix“ rėkimo klaida?

„Netflix“ geografinis apribojimas yra vienintelis dalykas, kurio per daug nekenčia stebėtojai, nes, be to, nėra ko skųstis!

Iš pradžių daugelis vartotojų bandė apeiti geografinius apribojimus, norint patekti į JAV „Netflix“ biblioteką (kurioje yra daugiausiai ir daugiausia turinio pavadinimų) per tarpinius serverius, privačią interneto prieigą „Netflix“ ir nemokamas VPN paslaugas.

Iš pradžių jiems pavyko išbandyti šį būdą, tačiau tai padarė didelę žalą „Netflix“ reputacijai ir turinio platintojų pajamoms bei vientisumui..

Kai tarpinių serverių ir VPN naudojimas tapo svarbia praktika, „Netflix“ buvo priversta imtis rimtų veiksmų prieš jį. Todėl „Netflix“ sugalvojo VPN blokatorių, galintį aptikti ir apriboti tarpinius serverius ir VPN serverius prieigą prie „Netflix“.

„Netflix“ VPN blokavimas pasirodė teigiamas, nes daugiau proxy serverių ir nemokamų VPN negali būti naudojami apeiti apribojimus.

Daugelio populiarių VPN paslaugų, pavyzdžiui, privačios interneto prieigos, kuri teigė, kad yra geriausias „Netflix“ VPT, serveriai buvo įtraukti į juodąjį sąrašą. Kai vartotojai bandė prieiti prie „Netflix“ srautų, jie apeis bibliotekos apribojimus per juodųjų sąrašų serverius ar net naudodamiesi naujais serveriais, tačiau bandant leisti srautą „Netflix“ rodo klaidą, kuri atrodo taip:

neveikia netflix vpn

Ši klaida yra paskutinis dalykas, kurį nori pamatyti bet kuris VPN vartotojas!

VPT blokavimas kėlė nerimą VPN teikėjams ir suteikė jiems naują potemį, į kurį reikėjo pasinerti. Štai kodėl; pramonėje pirmaujantys VPN tiekėjai pradėjo pridėti daugiau serverių, o kai kurie teikėjai netgi sugalvojo specialią „Netflix Unblock“ funkciją.

Kaip žiūrėti „Netflix“ naudojant VPN?

„Netflix“ ir „Chill“! Anksčiau tai buvo populiari frazė, tačiau dabar ji buvo pakeista į „Netflix“ ir VPN!

„Netflix“ VPN tapo pagrindine priemone besaikiams stebėtojams visame pasaulyje, nes be jos jie negali pasiekti geriausių „Netflix“ galimybių. Aukščiausi VPT teikėjai yra sutelkę dėmesį į tai, kad teiktų geriausius serverius, skirtus internetiniams garuojančiams specialistams, kad būtų galima apeiti „Netflix“ geografinius apribojimus, net neaptikus ir jiems tai padaryti gana sėkmingai..

Norėdami žiūrėti „Netflix“ su VPN, atlikite šiuos veiksmus:

Pastaba: Tarkime, kad norite pasiekti „Netflix“ JAV biblioteką iš ne JAV, naudodami VPN.

 1. Užsiregistruokite VPN tarnyboje sukurdami sąskaitą oficialioje VPN teikėjo svetainėje ir nusipirkdami abonemento planą. VPN tiekėjai siūlo mėnesio, metų ir 2 metų planus, kurie nustato, kuris iš jų atitinka jūsų poreikius.
 2. Atsisiųskite VPN klientą iš oficialios teikėjo svetainės.
 3. Įdiekite VPN klientą savo prietaise.
 4. Atidarykite įdiegtą programą ir prisijunkite prie savo VPN paskyros įvesdami kredencialus, kuriuos užregistravote teikėjo svetainėje.
 5. Dabar klientas parodys jums funkcijų meniu, pasirenka funkciją, pateisinančią jūsų VPN naudojimą. Panašiai, jei naudojate „Netflix“ bibliotekos atblokavimą, pasirinkite iš tokių funkcijų kaip internetinis srautinis perdavimas, anoniminis naršymas ar anonimiškumas ar bet kuri panaši funkcija. Kai kurie VPT paskyrė „Netflix“ atblokavimo funkcijas, jei jūsų naudojamas VPN turi šią funkciją, tada naudokitės šia funkcija.
 6. Prisijungę prie JAV serverio, atidarykite naršyklę ir eikite į Netflix.com.
 7. Prisijunkite prie „Netflix“ paskyros ir priešais jus pamatysite visą „Netflix“ JAV biblioteką.

Čia turite „Netflix“ JAV biblioteką, atblokuotą su VPN. Tai labai paprasta procedūra, nes matote, kad atliekant šią procedūrą nereikia atlikti jokios aparatinės ar programinės įrangos korekcijų.

Čia yra dar vienas pavyzdys jums, kalbant apie VPN paslaugą, atjungiančią „Netflix“ per „Chrome“ naršyklės plėtinį, o ne jo darbalaukio klientui..

„PureVPN“ yra vienas populiariausių VPN teikėjų ir dėl savo puikaus aptarnavimo jam labai patiko internetinės transliacijos specialistai. Tačiau įdomiausias „PureVPN“ dalykas yra tas, kad jis gali apeiti „Netflix“ apribojimus tik per savo naršyklės plėtinį.

Norėdami įdiegti ir apeiti „Netflix“ apribojimus, atlikite šiuos veiksmus, jei esate „PureVPN“ vartotojas:

 1. Užregistruokite / užsiprenumeruokite bet kurį „PureVPN“ prenumeratos planą.
 2. Atsisiųskite „PureVPN“ („Chrome“ ar „Firefox“) naršyklės plėtinį.
 3. Pridėję jį prie savo naršyklės, prisijunkite prie „PureVPN“ paskyros ir tiesiog spustelėkite prisijungti. Būsite prisijungę prie optimalaus JAV serverio.
 4. Dabar atidarykite „Netflix“ svetainę ir prisijunkite prie savo „Netflix“ paskyros.
 5. Ieškokite filmo ar TV laidos, kurią norėjote žiūrėti, bet kuri nebuvo pasiekiama jūsų regione.

Paprasta!

„Netflix“ blokuoja VPN

„Netflix“ yra protingas būdas sugauti visus apribojimų įsibrovėjus per savo VPN blokatorių. Kai vartotojas prisijungia prie VPN serverio, serverio IP adresas yra užmaskuotas, leidžiant jam apeiti geografinius apribojimus.

Tačiau kai kurie VPN gali pakeisti jūsų IP adresą, bet ne jūsų DNS adresą, o tai leidžia „Netflix“ VPN blokatoriui nustatyti, kad atblokavimui naudojate tarpinį serverį arba VPN. „Netflix“ VPN blokatorius tikrina ir lygina jūsų IP ir DNS adresus, o jei jie nesutampa, tai apriboja jūsų prieigą prie srautų.

Su šia problema dažniausiai susiduria tarpiniai serveriai, nemokami VPN ir vidutiniškai naudojami VPN vartotojai, nes šie teikėjai gali teigti, kad siūlo visišką anonimiškumą, tačiau iš tikrųjų jie turi trikčių, sukeliančių DNS nutekėjimą ir daugelį kitų problemų. Naudotis tokiomis paslaugomis visada yra rizikinga, nes tokios VPN paslaugos daro jus pažeidžiamus įsilaužimų ir kenkėjiškų programų.

Geriausias „Netflix“ VPN užtikrins, kad nėra IP ar DNS nuotėkių, kad galėtumėte mėgautis srautiniu perdavimu be jokių problemų. Štai kodėl aš žmonėms visada rekomenduoju naudotis garsiais ir patikimais VPT tiekėjais, o ne tokiomis VPN paslaugomis, kurios gali kelti pavojų jūsų saugumui ir privatumui.

Kaip apeiti „Netflix“ VPN draudimą?

Apeiti „Netflix“ VPN draudimą jau nėra lengva užduotis, nes „Netflix“ akimirksniu blokuoja prieigą prie VPN ir ne tik tai, kad ji taip pat nurodo tą serverį savo blokų sąraše. Daugelis VPT teikėjų vis dar stengiasi patobulinti savo paslaugas, tuo tarpu pirmaujantys VPT tiekėjai jau padarė tvirtą pagrindą sau patobulindami savo paslaugas, kad būtų vadinami geriausiu „Netflix“ VPT..

Jei kyla problemų apeinant „Netflix“ VPN draudimą, tuomet tikrai turite pakeisti savo VPN teikėją!

Pasirinkite VPN, kuris tikrai gali apeiti „Netflix“ VPN draudimą ir turi daugybę serverių, iš kurių galima rinktis, nes kai serverių skaičius ribotas, tikimybė uždrausti yra didesnė.

Norėdami palengvinti jūsų susirūpinimą, mes pateikėme penkis VPT tiekėjus, kuriais galite naudotis be jokių rūpesčių. Mes taip pat pateikėme jų greičio testų rezultatus, kad patvirtintume jų patikimumą.

Geriausias „Netflix“, veikiančio 2023 m., VPN

Išbandžiau jų „Netflix“ VPN draudimą apeiti galimybes ir jų serverių srautinį greitį..

„Surfshark“ – Nr. 1 „Netflix“ VPN

„Surfshark“ yra nuostabi VPN teikėja, turinti puikias savybes ir pagirtiną paslaugą. Jis veikia sklandžiai, be jokių trikdžių ir iškart prisijungia prie bet kurio norimo serverio iš bet kurio regiono. Jos greitis yra pagrindinis veiksnys, kurį rekomenduočiau bet kam.

Net jei „Kodi“ naudojate „Netflix“, šį VPN galite naudoti „Kodi“.

„netflix“ cta

Argumentai už

Greitas ryšys

Integruotas skelbimų ir stebėjimo priemonių blokatorius

Daugiau nei 500 serverių 50 šalių

„Chrome“ ir „Firefox“ naršyklės plėtiniai

Greiti serveriai, užtikrinantys puikią transliacijos patirtį

Nėra DNS ar IP nutekėjimų

Griežta jokių žurnalų politika

Minusai

x Nėra žudymo jungiklio

„Netflix“ JAV biblioteka atblokuota

Prisijungiau prie „Surfshark“ JAV serverio ir bandžiau patekti į JAV „Netflix“ biblioteką, mano ieškomas pasirodymas buvo „Penny Dreadful“, kuris yra skirtas tik JAV regionui ir kurio negalima transliuoti už JAV ribų.

banglenčių ryklys su netflix

VPN prijungtas prie serverio akimirksniu, o aš – prie Surfshark JAV Los Andželo serverio (kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje). Aš galėjau patekti į šią laidą be jokio vargo, o transliacijos kokybė buvo nepriekaištinga. Aš nesu susidūręs su buferio problemomis ar gedimais, o „Netflix“ neaptiko VPN naudojimo.

Man patiko visas HD kokybės epizodas ir taip, aš naudojau 20 Mbps interneto ryšį. Vykdžiau greičio testą transliuodamas laidą „Netflix“ su „SurfShark“ ir buvau šokiruotas matydamas rezultatus:

naršyk ryklio srautiniu greičiu naudodamas „netflix“

„ExpressVPN“ – geriausias # „Netflix“ VPN

Tarp visų kitų „ExpressVPN Netflix“ visada laikomas geriausiu, tačiau šiek tiek brangesniu VPT tiekėju. „ExpressVPN“ funkcijos yra išskirtinės, o jos veikimas yra tiesiog nuostabus. Štai keletas faktų, kurie jį apibūdina kaip optimalų „Netflix“ VPN:

Argumentai už

Jis turi daugiau nei 2000 serverių maždaug 94 šalyse

Griežta jokių žurnalų politika

Greitas ryšys

3 vienu metu jungiantis

Nėra pralaidumo apribojimų

Komplekte yra žudymo jungiklio funkcija

Minusai

Labai brangūs planai

„ExpressVPN“ teigia, kad yra aukščiausio lygio VPT paslauga ir aš niekada nebuvau susidūrusi su tokia problema, naudodama „ExpressVPN“, kad galėčiau galvoti kitaip. Tačiau bandant prieiti prie „US Netflix“ bibliotekos naudojant „ExpressVPN“ įvyko kažkas netikėto:

„ExpressVPN“ „chicago“ serveris, skirtas „netflix“

„ExpressVPN Chicago Server“

Taip, jūs teisingai atspėjote!

„ExpressVPN newyork“ serveris, skirtas „netflix“

„ExpressVPN NewYork“ serveris

Aš bandžiau pasiekti „Netflix“ su dviem skirtingais „ExpressVPN“ serveriais; Niujorkas ir Čikaga. Abu jie aplenkė geografinius apribojimus ir aš galėjau ieškoti šou „Įstatymas ir tvarka“ (geografiškai ribotas šou). Tačiau jiems abiem nepavyko transliuoti laidos, nes jie negalėjo apeiti „Netflix“ VPN draudimo.

Tai buvo kažkas, ko niekada nesitikėjau, kad nutiks, bet kai bandžiau prieiti prie srauto per ExpressVPN Washington DC serverį, jis suveikė!

Srautas veikė gana gerai ir aš nesu susidūręs su jokiomis problemomis dėl greičio ar apribojimų per šį serverį. Žiūrėjau visą epizodą ir niekur nesusidūriau su buferio problemomis ar pertraukimais.

„ExpressVPN Netflix“ atrakinta su Vašingtono DC serveriu

„ExpressVPN“ Vašingtone

Transliuodamas laidą išbandžiau „ExpressVPN“ serverio (Vašingtone) greitį ir rezultatai buvo gana įspūdingi.

„Expressvpn“ transliacijos greitis

Šis greičio testas rodo, kad „ExpressVPN“ serveriai veikia gana greitai, kaip matote patys. Vienas dalykas, kurį supratau išbandęs „ExpressVPN“ su „Netflix“, yra tai, kad jei naudojate gerą „Netflix“ VPN ir susiduriate su VPN draudimu, neturėtumėte atsisakyti ir nuolat keistis per serverius.

„PureVPN“ – Nr. 3 VPN, veikiantis su „Netflix“

„PureVPN“ yra tarp geriausių VPN teikėjų ir yra labai populiarus dėl savo nuostabių funkcijų ir aukščiausios kokybės. „PureVPN“ buvo populiariausias stebėtojų ir internetinių srautinių transliuotojų pasirinkimas dėl didelės serverių įvairovės ir jų serverių našumo.

Argumentai už

Daugiau nei 2000 serverių 180 regionų

Nužudymo jungiklio funkcija

Leidžiama prisijungti iki 5 vienu metu

Padalijimo tuneliu funkcija

24 valandų pokalbių palaikymas

Nėra žurnalų politikos

Minusai

x Lėtas ryšys

x Susidūrę pingai

Norėdami patikrinti, ar „PureVPN“ veikia su „Netflix“, ar ne, išbandžiau „PureVPN“ paslaugą ir bandžiau patekti į parodą „Criminal Minds“ iš JAV „Netflix“ bibliotekos, nes šios laidos nėra kitose „Netflix“ bibliotekose.

Čia reikia pabrėžti vieną dalyką: „PureVPN“ apeina „Netflix“ VPN draudimą ir geografinius apribojimus, bet ne per savo darbalaukio klientą. Turėsite įdiegti „PureVPN“ naršyklės plėtinį, kad galėtumėte pasiekti „Netflix“.

Todėl aš įdiegiau „PureVPN“ chromo naršyklės plėtinį ir prijungiau prie JAV serverio. Prisijungimas užtruko nuo 20 iki 30 sekundžių, o tai nėra taip greita, palyginti su „SurfShark VPN“. Bet kokiu atveju, prisijungęs prie serverio, bandžiau prisijungti prie „Netflix“ ir man sekėsi pirmajame „Go“!

Aš ieškojau laidos, ją radau ir tada pradėjau transliuoti. Srautinės transliacijos nebuvo nenutrūkstamos ir, jei sąžininga, aš nesusidūriau su jokiomis buferinėmis problemomis. Net srauto kokybė buvo puiki, nes vaizdo kokybė nebuvo pikselinė, o tai leido suprasti, kad „PureVPN“ turi greitus serverius.

„PureVPN Netflix“ atblokuotas

Išlaikiau greičio testą tęsdamas transliaciją, o rezultatai buvo tokie:

„pureVPN“ srautas per „netflix“

Kaip matote, serverio atsisiuntimo greitis buvo labai geras, jei aš naudojau 20 Mbps ryšį. Vis dėlto mane nustebino matydamas didelį bandymų įrankio aptiktų bandymų skaičių ir tuo pat metu nustebau, nes aš nesusidūriau su jokiomis buferio problemomis..

„NordVPN“ – Nr. 4 VPN, veikiantis su „Netflix“

„NordVPN“ yra tironas VPN pramonėje ir vienas iš nedaugelio VPT tiekėjų, kurie niekada nenuleido savo vartotojų dėl to, kad jie retkarčiais tobulina savo paslaugas..

Argumentai už

Aukščiausios klasės šifravimas

Iki 6 jungčių vienu metu

Tiesioginis ryšys

Daugiau nei 5000 serverių 62 šalyse

Naršyklės plėtinys

Nėra žurnalų politikos

Minusai

x Prenumeratos planai šiek tiek pabrango

x Lėtas serverio greitis transliacijai

„NordVPN Netflix“ veikimas visuomet buvo labai giriamas vartotojų iš viso pasaulio ir neabejojama, kad jis yra vienas patikimiausių VPT tiekėjų. Tačiau prieš rekomenduodamas vartotojams, aš turėjau įsitikinti, kad jis veikia su „Netflix“, todėl išbandžiau „NordVPN“ kartu su „Netflix“, kad galėčiau patekti į JAV „Netflix“ biblioteką.

Bingo! Tai veikia.

„NordVPN“ sėkmingai išlaikė anonimiškumo testą, prisijungęs prie JAV „Netflix“ bibliotekos ir jo neaptikęs „Netflix“ VPN blokatorius. Kitas dalykas buvo transliuoti riboto geo rodymą, todėl pasirinkau transliuoti nuostabų „Ex-Machina“ filmą. Tai yra ribotas geografinis filmas ir jo negalima įsigyti kitose „Netflix“ bibliotekose.

„Nordvpn“ su „Netflix“

Srautas prasidėjo gerai, bet aš susidūriau su tam tikru vėlavimu serveryje, nes jis nuolat buferizavo ir išjungė. Paprasčiau tariant, aš nemėgau transliuoti „Netflix“ su „NordVPN“ dėl srautų vėlavimo. Tačiau greitis vis svyravo, o srautas buvo trikdomas tris kartus.

„netflix nordvpn“

Greičio testas transliuojant „Netflix“ su „NordVPN“ serveriu rodo, kad serverio siūlomas greitis buvo labai mažas.

nord vpn transliacijos greitis

Šis serverio greitis yra priežastis, kad transliacija naudojant „NordVPN“ nepasirodė puiki patirtis. Nepaisant to, tai nėra kiekvieno serverio atveju, kai kurie serveriai veikia lėtai, o kiti gali užtikrinti didelį greitį. Serveris, kurį išbandžiau naktį, negalės pasiūlyti gero pralaidumo, tačiau tikrai bus serverių, galinčių pasiūlyti geresnį greitį.

„CyberGhost“ – Nr. 5 VPN, skirtas „Netflix“ JAV

„CyberGhost“ yra dar vienas VPT teikėjas, kuris kiekvieną dieną tobulino savo paslaugas ir sudarė pagrindą sau tarp geriausių VPT teikėjų. Čia yra keletas detalių, kodėl aš rekomenduoju „CyberGhost“ „Netflix“ VPN vartotojams.

Argumentai už

Daugiau nei 3000 serverių 61 šalyje

Speciali „Netflix“ atblokavimo funkcija

Daugiau nei 500 serverių tik JAV

Nužudymo perjungimo funkcija

45 dienų pinigų grąžinimo garantija

Iki 7 jungčių vienu metu

Nėra žurnalų politikos

Minusai

Tiesioginės paramos problemos

Lėti serveriai

Geriausias dalykas, kurį pastebėsite apie „CyberGhost“, yra tai, kad jo klientas turi „Netflix“ atblokavimo funkciją. Tačiau kai aš bandžiau prisijungti prie „Dalaso“ serverio naudodamas „Netflix“ JAV biblioteką naudodamas jos pasirinktinę ryšio funkciją, „Netflix“ VPN blokatorius ją aptiko.

„cyberhost netflix“

Taigi pagalvojau išbandyti skirtą „Netflix“ funkciją, kurią galima rasti skyriuje „Atblokuoti svetaines“ ir prie kurios sėkmingai prisijungta. Galėjau apeiti bibliotekos geografinį apribojimą ir bandžiau transliuoti laidą „Fosters“ (kurią galima rasti tik JAV „Netflix“ bibliotekoje) ir srautas prasidėjo be jokių leidimų.

„cyberhost netflix“ skatina atblokavimą

Vis dėlto „CyberGhost“ ryšio greitis šiek tiek nerimauja, nes prisijungti prie paslaugos užtrunka maždaug 3–4 minutes. „CyberGhost“ turėtų kuo greičiau užpildyti šią spragą.

Dėl srauto greičio buvo gerai, nes du kartus susidūriau su buferio problemomis. Aš testuojau serverio greitį transliacijos metu ir tai pagrindžia, kodėl srautas buvo toks lėtas.

„cyberhost“ transliacijos greitis

Išskyrus greitį, našumas buvo geras, nes po to nesusidūriau su niekiškomis VPN draudimo problemomis. Vienas dalykas, kuris man labiausiai patiko, yra jo kliento sąsaja, kuri yra labai paprasta..

Apskritai jis gali būti vienas iš penkių geriausių „Netflix“ VPN teikėjų ir, jei pagerins savo našumą, gali žengti toliau.

Nemokamas VPN, veikiantis su „Netflix“

Kaip jau minėjau anksčiau, tarpiniai serveriai ir nemokami VPN nėra tokie patys, kaip apeiti „Netflix“ VPN draudimą, todėl išbandyti bet kokią nemokamą paslaugą yra tiesiog laiko švaistymas. Internete rasite daugybę straipsnių, kuriuose bus aptariami nemokami VPN, skirti prisijungti prie „Netflix“, tačiau ne visi jų paminėti VPN teikėjai iš tikrųjų yra nemokami. Jie rekomenduoja vartotojams išbandyti bandomąjį laikotarpį, o ne juos pirkti, ir teigia, kad tai yra nemokami VPN.

Aš nesiekiu suklaidinti savo skaitytojų ir todėl sakau, kad jei jūs tikrai norite išbandyti nemokamą „Netflix“ VPN, tuomet galite išbandyti aukščiau paminėtų V PN tiekėjų bandymo laikotarpius arba galite išbandyti šiuos tris VPN tiekėjus. taip pat siūlo bandymo laikotarpius:

 1. „HotSpot“ skydas
 2. Tunelio lokys
 3. Keenow

Tai nėra patikimas „Netflix“ VPN teikėjas, tačiau tam tikru mastu jie gali būti naudojami su „Netflix“. Tačiau negarantuoju, kad šie VPT teikėjai galės apeiti „Netflix“ geografinius apribojimus ir „Netflix“ VPN blokatorius, ar ne.

Blogiausias „Netflix“ VPN – VPN ir intelektualusis DNS, kurie daugiau neveikia su „Netflix“

Jei aš įvardinčiau blogiausią VPN tiekėją, kuris iš viso neveikia su „Netflix“, tada tai turi būti privati ​​interneto prieiga (PIA), nes „Netflix“ VPN blokatorius įtraukė į juodąjį sąrašą visų savo serverių, kuriuos būtų galima naudoti norint pasiekti „Netflix“. Šis VPN teikėjas nebegalės būti naudojamas prisijungti prie „Netflix“, taigi PIA bus pašalinta iš „Netflix“ lygties. VIP teikė Silicio slėnio serverius vartotojams, kad jie galėtų prisijungti prie „Netflix“, ir juos visus dabar blokuoja „Netflix“.

Kalbant apie intelektualųjį DNS, manau, kad tai kažkas nepatikima, nes paslauga kartais gali apeiti apribojimus, bet ne kiekvieną kartą. Nepaisant „SmartDNS“ teiginių dėl prieigos prie JAV „Netflix“, jos paslauga nėra gana nuosekli.

Galbūt kelias dienas galėsite pasiekti JAV „Netflix“ biblioteką, jei jums pasisekė, tačiau ši sėkmė retkarčiais baigsis. Štai kodėl „SmartDNS“ nėra mano rekomenduojama paslauga.

Kaip pakeisti „Netflix“ regioną arba perjungti į mėgstamą biblioteką

„Netflix“ sistemoje nėra tokios funkcijos, kuri leistų pakeisti biblioteką pagal jūsų pasirinkimą. Norėdami tai padaryti, jums reikės VPN, turinčio serverius konkrečiame regione, kuriame norite pasiekti biblioteką, ir jis turėtų būti pakankamai geras, kad būtų galima apeiti „Netflix“ apribojimus..

Paprasčiau tariant, galite pakeisti savo „Netflix“ regioną naudodamiesi VPN!

Aš jau aprašiau visas detales, remiasi jomis ir rasite prisijungimo prie norimų regionų bibliotekos tvarką.

„Netflix“ VPN „Reddit“

Komentaras iš diskusijos „cheeseburgerwaffles“ komentaras "Kaip viską rasti „Netflix“?…. Ne tik JAV biblioteka".

Šis vaikinas pasidalino savo patirtimi, kad bandė prieiti prie „Netflix“ su PVM, tačiau „Netflix“ VPN blokatorius ją aptiko. Nežinome, kurį VPN jis panaudojo apeidamas „Netflix“ apribojimus, nes apie tai jis nieko neužsiminė. Tačiau sprendžiant iš to, kad aptiktas jo VPN, jis turi būti nemokamas VPT arba bet koks vidutiniškas VPT teikėjas..

Komentaras iš diskusijos .

Šis vartotojas bando pasiekti „Netflix“ per „PureVPN“, bet jam nepasisekė. Na, kaip jau aptariau anksčiau, „PureVPN“ yra puikus pasirinkimas apeiti „Netflix“ geografinius apribojimus, tačiau tai galite padaryti naudodamiesi tik jo naršyklės plėtiniu.

Išvada

„Netflix“ šiais laikais yra pramogų gigantas, tačiau daugelis žmonių nežino to, kad „Netflix“ nėra kažkas, kas prasidėjo prieš kelerius metus. Jis gyvuoja jau pastaruosius 21 metus, nes jis prasidėjo 1997 metais, kai dar nebuvo jokių ženklų ar idėjų apie skaitmenines pramogas.

Tuomet ji pradėjo veikti kaip internetinė filmų nuomos paslauga ir dabar yra viešpataujanti skaitmeninių pramogų pramonės karalystė. „Netflix“ iš tikrųjų pertvarkė pramogų industriją per savo aukštus standartus.

Ne tik tai, kad „Netflix“ taip pat ėmėsi drąsių žingsnių, kad išlaikytų savo vientisumą, pavyzdžiui, užblokavo prieigą prie VPN ir tarpinių serverių, taip pat atskyrė turinio bibliotekų regionus išmintingiau. Viena vertus, tai atgraso vartotojus, tačiau „Netflix“ turinio kokybė taip pat paskatino vartotojus jo laikytis..

Vartotojai tapo tokie apsėsti „Netflix“, kad bando rasti visus įmanomus būdus apeiti „Netflix“ apribojimus, norėdami tiesiog pasiekti geriausias „Netflix“ galimybes. Šis vartotojų paskatinimas davė didelį postūmį VPN pramonei ir sukūrė konkurenciją pačioje VPN pramonėje.

Tik keliems VPT teikėjams pavyko pasiekti standartą, kai apeinami „Netflix“ VPN draudimai ir vartotojams suteikiama prieiga prie geografiškai apriboto turinio. „Netflix“ blokuoja VPN prieigą ne todėl, kad turi ką nors prieš vartotoją, bet dėl ​​to, kad susiduria su turinio platintojų spaudimu.