„123Movies“ „Kodi“ priedas yra vienas didžiausių „Kodi“ filmų šaltinių, nes jame yra naujausių Holivudo filmų ir TV laidų iš viso pasaulio..

123-Filmai-Kodi

Šiame vadove rasite instrukcijas, kaip įdiegti „123Movies Kodi“ priedą, naudojant šešis paprastus veiksmus. Nepamirškite perskaityti mūsų galutinio Kodi priedų vadovo. Jums reikės geriausio „Kodi“ VPN, kad būtų galima saugiai transliuoti ir atblokuoti geografiškai ribotus srautus.

Kaip įdiegti „123movies Kodi“ priedą „Leia“ 18 ir senesnėse versijose

 1. Atidarykite Kodi > Spustelėkite nustatymai piktogramą > Spustelėkite Failų tvarkyklė.kaip įdiegti 123movies kodi addon
 2. Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite <Nė vienas>.123movies addon on kodi krypton 17.6
 3. Įveskite šį URL: http://androidaba.com/addons/ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį URL kaip „ANDABA“ > Spustelėkite Gerai.kaip pridėti 123movies kodi adodn ant kodi krypton 17.6
 4. Grįžti į pagrindinį „Kodi“ meniu > Spustelėkite skirtuką „Priedai“.žiūrėti filmus per „Kodi 123movies“ priedą
 5. Spustelėkite Dėžė piktograma (Paketų montuotojo piktograma) > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo„123movies kodi“ priedas prie židinio
 6. Spustelėkite ANDABA > Atviras saugykla > Pasirinkite kodil.zip > Palaukite pranešimo.atsisiųsti 123movies kodi addon
 7. Dabar pasirinkite Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite „Kodil“ saugykla > Atviras Vaizdo įrašų priedaiįdiegti 123 filmus iš kodilo saugyklos
 8. Pasirinkite 123 filmai > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo.

123 filmai zip failas

123Movies Naujas URL 2019 m

Kadangi aukščiau pateikiami patarimai, kaip įdiegti „123Movies“ „Kodi Leia“, „Krypton“ ir „Jarvis“, yra išbandyti ir išbandyti, jei bet kokiu atveju žiniasklaidos turinys neperduodamas, yra tikimybė, kad jūsų URL, įdėtas į „123Movies Kodi“ priedą, yra neteisingas..

Norėdami įvesti naują URL, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

 1. Paleisti Kodi > Priedai > Vaizdo įrašų priedai > Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite 123Mainai > Nustatymai.123movies addon new url
 2. Paspauskite „Svetainės URL“ skirtukas kairėje pusėje > Pakeiskite URL į http://kdil.co/repo/.123movies addon new base url
 3. Šis URL veiks taip pat gerai, todėl mėgaukitės naujausiu turimu medijos turiniu.

Kaip įdiegti „123Movies“ „Kodi Krypton 17“ versijoje

 1. Atviras Kodi > Pereiti prie Nustatymai pagrindinio meniu viršuje > Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.kaip įdiegti
 2. Langas pasirodys, įveskite http://kdil.co/repo/ vietoje, kur sakoma, įveskite žiniasklaidos šaltinio pavadinimą, pvz. „Kodil Repo“ > Spustelėkite Gerai > Dar kartą patikrinkite URL ir šaltinio pavadinimą ir dar kartą spustelėkite Gerai, kad uždarytumėte šį dialogo langą.kaip įdiegti „123movies kodi“ į kriptono versiją 17.6 ar senesnę versiją
 3. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas paspausdami „Esc“ mygtuką > Priedai > Spustelėkite Dėžutės piktograma (Paketų montuotojo piktograma) viršuje kairėje > Įdiekite iš ZIP failo > Kodilis Repo > Spustelėkite Kodil.zip.123movies kodi atsisiųsti
 4. Įdiekite iš saugyklos > „Kodi Israel“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Dabar spustelėkite 123Mainai.„123movies“ vaizdo įrašo priedas
 5. Spustelėkite Diegti ir palaukite, kol bus įdiegtas priedas.kaip srautiniu būdu transliuoti filmus per 123movieso priedą
 6. Paspauskite „Esc“ grįžti į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Priedai > Vaizdo įrašų priedai > Spustelėkite 123Mainai > ir mėgaukis!

„123movies addon“ yra „Kodi krypton“ 17 versijos nustatymuose

Kaip įdiegti „123Movies“ „Kodi Jarvis“ 16 versijoje

„123Movies“ diegimo procedūra „Kodi Jarvis“ versijoje išlieka ta pati, kaip buvo parodyta aukščiau „Kodi Krypton 17“ versijai. Tačiau reikia atsiminti, kad „Kodi Krypton“ vietoj „Sistemos“ buvo naudojamas klavišas „Nustatymai“..

123movies Kodi atsisiųsti

 1. Atsisiųskite ZIP failas jūsų įrenginyje > Atviras Kodi > Eiti į Priedai > Spustelėkite Dėžutės piktograma > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite ZIP failą ir atidarykite jį > Palaukite, kol pasirodys pranešimas.
 2. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras Kodilis Repo > Atviras Vaizdo įrašų priedai.
 3. Spustelėkite 321 Filmai > Pataikė Diegti > Palaukite pranešimo.

Kaip įdiegti 123 filmukus ant „Fire Stick“

„Fire Stick“ galite lengvai įdiegti 123 filmus, jei turite „Kodi“. Jei ant „Fire Stick“ neturite „Kodi“, vykdykite mūsų vadovą Įdiekite „Kodi“ ant „Fire Stick“.

 1. Paleisti Kodi programa įjungta Gaisro lazdelė.
 2. Eiti į Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.
 3. Dabar atlikite aukščiau nurodytus 123 filmų „Kodi Krypton“ diegimo veiksmus.

Norėdami atblokuoti jo turinį, galite naudoti mokamą nemokamą VPN, skirtą „Firestick Kodi 2020“.

123 filmai „Kodi“ klaidos / neveikia / pataisymai

123 „Filmai“ gali nustoti veikti netikėtai ir tam tikrą laiką nereaguoti, kol iš naujo nepaleisite „Kodi“ ir susidursite su ta pačia problema. Norėdami išvengti šios problemos, turite įsitikinti, ar „123Movies Kodi“ priedas buvo atnaujintas į dabartinę versiją.

Norėdami sužinoti, kaip įdiegti „123Movies“ naujinius, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paleisti Kodi > Priedai > Vaizdo įrašų priedas > Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite 123Mainai > Informacija.123movies addon neveikia
 2. Spustelėkite Atnaujinti ir įjunkite Automatinis atnaujinimas.

kaip atnaujinti 123movies addon

Nėra jokių srautų

Bandant transliuoti bet kurį filmą galite susidurti su šia klaida, sakydami: „Nėra srautų“. Dėl to nėra ko jaudintis, tai įprasta klaida.

Pataisyti

Tai įvyksta, jei sistemos talpykla yra užpildyta arba jei skelbimas atnaujinamas. Ištaisykite šią klaidą pirmiausia išvalę talpyklą ir iš naujo įdiegę priedą.

Nepavyko įdiegti priklausomybės

Bandant įdiegti priedą, gali pasirodyti pranešimas, kuriame sakoma: „Nepavyko įdiegti priklausomybės“. Ši klaida reiškia, kad saugyklose trūksta kai kurių failų, arba saugykla, kurią naudojate, o diegiant priedą – uždaryta.

Pataisyti

Pirmiausia įsitikinkite, kad atnaujinta saugykla ir priedas, kurį bandote įdiegti. Antra, visada naudokite patikimus šaltinius, kad įdiegtumėte priedus, nes kai kuriose saugyklose yra kenkėjiškų programų.

123Žaidimai nevaidinami

Paleisdami „123Movies Kodi“ priedą, galite pastebėti, kad priedas gali kabėti be jokios konkrečios priežasties, arba tikriausiai žiniasklaidos turinys, kurį žiūrite, įstrigo dažniau..

Šios problemos gali parodyti viena kryptimi, ty atnaujinti „Kodi“ programinę įrangą. „Kodi Krypton 17“ versija yra naujausia „Kodi“ versija. Taigi, jei atsitiktinai turite į savo įrenginį įdiegti „Kodi Jarvis 16“ versiją, turite atnaujinti į naujausią versiją.

„123Movies“ klaidų patikrinimo žurnalas

Klaida 123movies žurnalo

Žurnalo patikrinimo klaida gali labai nuvilti „Kodi“ vartotojus, kai jie įdės laiko ir pastangų įdiegdami „123movies Kodi“ priedą. Kai tik būsite pasirengę transliuoti filmus, jums parodoma „žurnalo patikrinimo klaida“. Tačiau nereikia jaudintis, nes nėra nieko, ko negalėtume išspręsti. Norėdami išspręsti problemą, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

 1. Išvalyti talpyklą.
 2. Norėdami išvalyti talpyklą, turite atsisiųsti „Priedo diegimo programa “ ir įdiekite „Priežiūros įrankio priedas“.
 3. Aišku Talpykla> Valymo paketai > Paspauskite ‘Taip’ kai pasirodo langas, kuriame prašoma leisti ištrinti failus.
 4. Perkrauti Kodi.

Kitas sprendimas, kaip ištaisyti žurnalo tikrinimo klaidą, yra per „Kodi VPN“. Jei vis tiek gaunate klaidą grodami daugialypės terpės failus iš „123Movies Kodi“, tai reiškia, kad bet kokiu atveju galite pasiekti geografiškai užblokuotą turinį.

Gavę VPN, jūsų problemos gali būti tikrai išspręstos, nes tai leis jums pasiekti geografiškai užblokuotą turinį. VPN yra geriausias pasirinkimas, nes jis apsaugo jūsų IP anonimiškai vyriausybei, IPT ar įsilaužėliams.

Apžvalga Viešbutis 123movies apžvalga Kodi

123 Filmai ilgą laiką buvo labai populiarūs „Kodi“ auditorijoje. Vartotojai labai gerai įvertino šį priedą; čia yra keli naudotojų pranešimai:

„123 Filmai“ ir „Ducky“ buvo geriausias „Kodi“ priedas. Ačiū už viską, ką padarei.

– Bruklino berniukas ?? (@ImaMuthafknBkBy) 2017 m. Lapkričio 18 d

Į sveikatą. Ir man patiko kodi, ir 123 filmai

– Amanda Porter (@Sky_Vicious_) 2017 m. Gruodžio 30 d

Baigiamosios mintys

„123Movies“ „Kodi“ priedas yra „vieno langelio“ parinktis, skirta srautiniam tonos laikmenos turiniui perduoti „Kodi“ sąrankoje. Vykdykite mūsų pateiktą vadovą, kaip įdiegti priedą „123Movies Kodi“. „Kodi Krypton“ ir „Kodi Jarvis“ diegimas „123Movies Kodi“ išlieka tas pats. Įsitikinkite, kad įdiegėte VPN „Kodi“, kad atblokuotumėte geografiškai atnaujintus srautus.

Jei vis dar kyla problemų, nedvejodami išbandykite kitus geriausius „Kodi“ priedus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me