1 „Kodi“ kanalo priedas ne tik leidžia „Kodi“ vartotojams transliuoti filmus, TV laidas ar mėgstamą daugialypės terpės turinį, bet ir papildė specialią funkciją, vadinamą „mėgstamiausiu skyriumi“. Tai yra vieta, kur „Kodi“ vartotojai gali saugoti savo pageidaujamą srautinį turinį. Tokiu būdu vėliau bus lengviau jį rasti.

„1 Channel Kodi“ priedas kurį laiką liko su „Kodi“ kaip vienu iš populiariausių „Kodi“ priedų, vien tik dėl to, kad jame nėra keleto blogų nuorodų ar jų nėra. Šiame vadove pateikiame nuoseklų procesą, kaip įdiegti 1 kanalą „Kodi“.

Kaip įdiegti „1Channel PrimeWire“ „Kodi“ 17 versijoje
Kaip įdiegti „1Channel PrimeWire“ „Kodi“ 16 versijoje
1 Kanalas „Kodi“ užblokuotas
1 Kanalas „Kodi“ atsisiuntimas
1 „Kodi“ kanalas neveikia

Contents

Kaip įdiegti „1Channel PrimeWire“ į „Kodi Krypton 17“ versiją

  1. Paleisti Kodi > Dabar spustelėkite „Nustatymai“ klavišą, kurį galite rasti ekrano viršuje > Pasirinkite Failų tvarkyklė.kaip įdiegti 1kanalo pagrindinį laidą
  2. Dabar dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite ‘Nė vienas’ ir įveskite URL kodivpn.co/repo/kodil.zip ir įveskite pavadinimą žiniasklaidos šaltinis kaip „Kodilis“.kaip įdiegti 1kanalo pagrindinį laidą kodi kriptono 17 versijoje
  3. Dabar grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas paspausdami „Esc“ mygtuką > Spustelėkite Priedai > Dabar spustelėkite „Paketų montuotojas“ piktogramą, kurią galite rasti viršutiniame kairiajame kampe.1 kanalo pagrindinis laidas ant kodi
  4. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Suraskite ir spustelėkite Kodilis > Kodil.zip > Palaukite papildinio įjungti.1 kanalo pagrindinis laidas kodi sąrankoje
  5. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > „Kodil“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai> 1Kanelis > Diegti > Įdiegę pamatysite 1 kanalų priedą įjungtas.1 kanalo pagrindinis laidas kodi nustatymuose
  6. Jūs sėkmingai įdiegėte 1 „Channel Kodi“ priedas.1 kanalo pagrindinis laidas kodi konfigūracijoje
  7. Eiti į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Priedai > Vaizdo įrašų priedai > 1Kanelis > Mėgautis!

„1channel primewire kodi“ ZIP failo atsisiuntimas

Kaip įdiegti „1Channel PrimeWire“ „Kodi Jarvis“ 16 versijoje

1 „Channel Kodi“ papildymo diegimo „Kodi Jarvis 16“ versijoje veiksmai atliekami tais pačiais veiksmais, kaip minėta aukščiau pateiktame „Kodi Krypton 17“ versijos vadove. Turėkite omenyje, kad nors veiksmai gali išlikti tie patys dviejose „Kodi“ versijose. , išdėstymas yra visiškai kitoks.

„Kodi Jarvis“ pagrindinį meniu galite rasti ekrano apačioje, o „Kodi Krypton“ pagrindinis meniu yra kairėje pusėje vertikalioje padėtyje. Kitas skirtumas, kurį galite pastebėti, yra „Kodi Krypton 17“ versijos klavišas „Sistemos“, kurį keičia klavišas „Nustatymai“.

Jei norite sužinoti, kurią „Kodi“ versiją naudojate, turite apsilankyti „Kodi“ pagrindinis ekranas> Nustatymai > Sistemos informacija > Santrauka > Pažvelkite į apačią į dešinę ir atskleiskite savo „Kodi“ versiją.

Kaip įdiegti „1Channel PrimeWire“ „Kodi Jarvis“ 16 versijoje

1 Kanalas „Kodi“ užblokuotas

Gali atsitikti taip, kad dėl įvairių priežasčių negalėsite pasiekti kai kurių filmų ar TV laidų nuorodų. Jums tai gali atrodyti neveikianti, tačiau iš tikrųjų šias nuorodas gali pasiekti tik „Kodi“ vartotojai, gyvenantys šalyje, kur įkėlėjas suteikė prieigą.

Tai reiškia, kad jei Azijos regione gyvenantis „Kodi“ vartotojas gali negalėti pasiekti tam tikro žiniasklaidos turinio, kuris buvo įkeltas JAV regione. Tai vadinama geografiškai blokuotu turiniu. Tačiau jums nereikia panikuoti tol, kol turite „Kodi“ VPN.

VPN leis jums pasiekti geografiškai užblokuotą turinį, neatsižvelgiant į jūsų dabartinę vietą, todėl galite peržiūrėti bet kokį žiniasklaidos turinį, siūlomą „Kodi“ prieduose. Be to, galite paslėpti savo IP adresą, kuris užblokuos bet kurį asmenį, t. Y. Vyriausybę ar interneto tiekėją, kad jis galėtų sekti jūsų veiklą internete. Galite laisvai klaidžioti internete!

1 Kanalas „Kodi“ atsisiuntimas

Yra dar vienas būdas įdiegti 1 „Channel Kodi“ priedą, kuris gali padėti jums praleisti pirmuosius keturis veiksmus, kurie buvo aprašyti aukščiau esančiame vadove. Galite tiesiogiai įdiegti „1Channel“ saugyklos ZIP failą iš čia ir atlikite papildomus veiksmus:

Kai tik atidarysite nuorodą, tai paprašys jūsų leidimas atsisiųsti į savo prietaisą ir Išsaugok tai.

Dabar paleisk Kodi > Eiti į Priedai > Spustelėkite Paketų montuotojo piktograma > Įdiekite iš ZIP failo > Dabar Rodyti kelią failą, kurį atsisiuntėte į savo įrenginį > Spustelėkite Gerai.

Dabar pasirinkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Spustelėkite „Kodil“ saugykla > Dabar pasirinkite Vaizdo įrašų priedai > 1Kanelis > Diegti > Mėgautis!

1 „Kodi“ kanalas neveikia

„Kodi“ vartotojai gali susidurti su kai kuriomis problemomis, kurios gali užkirsti kelią „1Channel Kodi“ priedo veikimui. Toliau pateiktos jų pataisos:

1 kanalas nuolat kabančios

Įdiegdami „1Channel Kodi“ priedą, „Kodi“ vartotojai bando naudoti priedą, tačiau susiduria su daugybe problemų ir sunkumų, įskaitant priedą, kuris kurį laiką kabinamas, staigų uždarymą arba jis gali tiesiog nustoti veikti.

Sprendimas

Ši problema išlieka, nes galbūt įdiegėte „1Channel Kodi“ beta versiją. Spustelėję „įdiegti“ 1 kanalų priedą, vartotojas paragina, ar jie nori įdiegti naują ar senesnę beta versiją.

Beta versija yra versija, kuri šiuo metu dar nėra kuriama ir dar nėra baigta. Pabandykite atsisiųsti pilną „1Channel Kodi“ priedo versiją, kuri turėtų išspręsti problemą.

Jei kabančios problemos išlieka

„Kodi“ vartotojai vis tiek gali ištikti tokį patį likimą, net įdiegę senesnę ir išbaigtą versiją.

Sprendimas

Problemos išlikimo priežastis yra tai, kad ir toliau naudojate senesnę „Kodi“ versiją, t. Y. „Kodi Jarvis 16“ versiją. Įdiegę naujausią „Kodi“ versiją, t. Y. „Kodi Krypton 17“ versiją, galite išspręsti jūsų problemą..

1 Kanalui nepavyko prisijungti prie URL

Kai „Kodi“ priedai bando atnaujinti į naujesnę versiją arba, kai priedo savininkai keičia rankas, nuoroda taip pat gali keistis per kurią įdiegiama „Kodi“ saugykla..

Naujausia nuoroda į „1Channel Kodi“ priedą yra http://kdil.co/repo/

Prisijungę prie tinkamos nuorodos, galite įdiegti iš saugyklos, kaip aprašyta nuosekliame vadove..

Norėdami suvynioti reikalus

Jei sekate nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „1 Channel“ į „Kodi“, galite tiesiog nemokamai transliuoti filmus, TV laidas, dokumentinius filmus ir kitą daugialypės terpės turinį. Norėdami atrakinti geografiškai užblokuotą turinį jūsų regione, turite turėti „Kodi“ VPN, kad galėtumėte pasiekti žiniasklaidą. Jei neatrodo, kad „1Channel Kodi“ veikia, tuomet jums gali tekti atlikti tam tikrus veiksmus, kad būtų pašalintos šios problemos. Įdiegus jums gera eiti!