Kaip įdiegti „Afdah“ „Kodi“ tinkle – tiesiogiai transliuokite nemokamus filmus internete „Leia“, „Krypton“, „Jarvis“ ir „Firestick“

„Afdah-Kodi-addon“


„Afdah Kodi“ priedas leidžia vartotojams transliuoti savo mėgstamus filmus, nuskaitydamas HD kokybės nuorodas per „Kodi“ „Afdah.TV“ srautą. Geriausia yra tai, kad jūs galite leisti „Afdah“ atblokuoti „Kodi“ naudodamiesi „Kodi“ VPN ir naudoti jį tiek, kiek norite.

Kas yra Afdah.TV ?

„Afdah.TV“ buvo pasaulinė internetinio srauto transliavimo paslauga, kuriai labai patiko dideli stebėtojai, nes jie galėjo žiūrėti HD filmus „Afdah“.

„Afdah“ nemokamų filmų programa buvo paleista prieš kelerius metus, tačiau dėl piratavimo problemų „Afdah“ filmų svetainė; „Afdah.TV“ ir nemokamų filmų programa „Afdah“ buvo nubausta, todėl užblokuotos „Afdah TV“ programos ir „Afdah Movie“ svetainė.

Tačiau „Afdah.TV“ sugrįžo ir pakeitė savo domeną į „Afdah.to“ ir vėl vartotojai turėjo prieigą prie nemokamų „Afdah“ filmų programos.

Kodėl ir kur užblokuota „Afdah TV“ programa?

„Afdah.TV“ buvo užblokuota pirmiausia JK, nes daugelis vartotojų gavo pranešimus, kai bandė patekti į svetainę. Čia yra oficialios „Afdah“ socialinės žiniasklaidos paskyros ekrano kopija, kurioje klausiama, ar „Afdah Movies“ svetainė buvo užblokuota JK, ar ne:

Kodėl ir kur užblokuota „Afdah TV“ programa?

Kaip atblokuoti „Afdah“ programą ?

Jei norite, kad „Afdah“ būtų atblokuota, jums reikės geros VPN paslaugos, kad būtų galima apeiti joje nurodytą geografinį apribojimą. JK interneto paslaugų teikėjai užblokavo prieigą prie „Afdah“ ir internete yra daugybė tarpinių serverių, kurie padės jums pasiekti „Afdah TV“ programą, tačiau visada kyla pavojus naudoti tokius internetinius serverius, nes vienas DNS nutekėjimas gali sukelti rimtų problemų..

Afdah Kodi saugykla

Afdahas Kodi anksčiau buvo prieinamas „Mucky Ducks“ saugykloje, tačiau „Mucky Duck“ saugykla nebeveikia. Tačiau dabar jį galima rasti „Kodi Israel“ saugykloje. Šiame vadove pateikėme išsamią „Afdah Kodi“ priedo diegimo procedūrą ir jūs galite ja remtis norėdami mėgautis HD filmais „Afdah Kodi“ priedu ir turėti tokią pat didelę „Afdah TV“ programos patirtį savo „Kodi“ programoje..

Kaip įdiegti „Afdah“ „Kodi Leia“ ir „Krypton“ versijose

 1. Paleisk „Kodi“ jūsų įrenginyje > Spustelėkite Nustatymai piktogramą.kaip įdiegti afdah ant kodi
 2. Spustelėkite Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.kaip įdiegti „afdah“ į „Kodi krypton“ 17.6 ar senesnę versiją
 3. Spustelėkite ‘Nė vienas’ ir įveskite http://lazykodi.com/ > Spustelėkite Gerai.kaip pridėti afdah ant kodi ugniažolės
 4. Duokite šiam URL pavadinimą: „Tingus Kodi“ ir spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl ir dialogo langas užsidarys.afdah.tv addon on kodi jarvis
 5. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai > Spustelėkite Langelio piktograma.nustatyti afdah ant kodi
 6. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas.afdah addon neveikia
 7. Dabar pasirinkite Tingus Kodi galimas parinktis.atsisiųsti afdah kodi addon
 8. Spustelėkite SANDĖLIAVIMAI > Spustelėkite ANDROIDABA > Atviras saugykla > Pasirinkite saugykla.kodil-104.zip.afdah saugykla
 9. Dabar spustelėkite parinktį Įdiegti iš saugyklos.„afdah.to“ - nemokami filmai internete
 10. Atidarykite „Kodil“ saugyklą > Eikite į vaizdo įrašų priedus > Pasirinkite Afdah > Spustelėkite Įdiegti

įdiegti afdah tinginių saugyklą 2018 m

Kaip įdiegti „Afdah“ „Kodi Jarvis v16“ ir naujesnėse versijose

 1. Atsisiųskite „Kodil“ saugykla Pašto failas.
 2. Atviras Kodi Jarvis V16.
 3. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite sistema ir atidarykite atsisiųstas failas > Palaukite pranešimo.
 4. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras „Kodil“ saugykla.
 5. Atviras Vaizdo įrašų priedai.
 6. Spustelėkite Afdah > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo.

Kaip nustatyti „Afdah“ ant „Fire Stick“ ?

 1. Atviras Kodi apie Gaisro lazdelė. Jei dar neįdiegėte „Kodi“ „Fire Stick“, pirmiausia įdiekite ją.
 2. Eiti į Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.

Dabar laikykitės anksčiau įdiegto „Kodi Leia“ ir „Krypton“ versijų diegimo metodo, nes nebus jokio skirtumo.

Norėdami atblokuoti jo turinį, galite naudoti mokamą nemokamą VPN, skirtą „Firestick Kodi 2020“.

„Afdah“ klaidos / problemos / pataisymai

„Afdah Addon“ neveikia

Bandant pasiekti „Afdah Kodi“ priedą filmams žiūrėti, ši klaida gali pasirodyti jūsų „Kodi“. Šios klaidos priežastis gali būti pasenęs priedo šaltinis arba priedas gali būti pasenęs.

Pataisyti

Įdiekite „Afdah Kodi“ priedą iš „Kodil“ saugyklos, kaip minėta anksčiau šiame vadove. Priedas anksčiau buvo prieinamas „Mucky Ducks“ saugykloje, tačiau tas saugykla nebeveikia, todėl kyla problemų norint pasiekti šį priedą.

„Mucky Duck Repo“ neveikia

„Mucky Duck“ saugykla buvo viena iš populiariausių „Kodi“ priedų saugyklų ir joje buvo daugybė populiarių „Kodi“ priedų. Kadangi tai buvo trečiųjų šalių papildomas saugykla, todėl ją uždaryti buvo pažeidžiama.

Pataisyti

„Mucky Duck“ saugykla buvo uždaryta, o visus joje esančius priedus dabar galima rasti kitose saugyklose. Kaip šis „Afdah“ priedas buvo prieinamas „Mucky Duck“ saugykloje, bet dabar jis yra prieinamas „Kodil“ saugykloje..

Apžvalga Atsiliepimai apie Afdah Kodi

„Afdah Kodi“ priedas ir „Mucky Ducks“ saugykla turėjo puikią reputaciją „Kodi“ bendruomenėje, tačiau nuo tada, kai ji užsidarė, daugelis vartotojų iškėlė antakius:

Komentaras iš diskusijos burnt_wick komentaras iš diskusijos "Ar visos „Mucky Ducks“ prideda priedų? Man sunku priversti „Mucky Ducks“ priedus dirbti su naujuoju „Kodi 17“ diegimu. VPN nėra pagalbos, išsami informacija pateikiama žemiau.".

Baigiamieji žodžiai

„Afdah.TV“ yra nuostabi internetinė transliacijos svetainė, kuri buvo patobulinta, kai jos priedas buvo sukurtas „Kodi“. Tačiau ši svetainė pati dalyvavo piratavime, kaip ir jos priedas. Kapinynas, kuriame buvo priedas, buvo uždarytas, tačiau priedą dabar galima rasti „Kodil“ saugykloje. Išbandykite šį filmo priedą, nes jis gali pasiūlyti daug, tačiau būtinai naudokite VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map