Kaip įdiegti žaidėjų klubą „Kodi Leia“, „Krypton And Jarvis“

„Players Klub“ yra IPTV priedas, turintis šimtus JAV kanalų, užsakomus vaizdo įrašus, tiesioginį sportą ir „Retro“ televiziją. Neilgai truko šis „Kodi“ priedas, kurio naujausios savybės pasiekė „Kodi“ pasaulį.


Norint, kad priedas veiktų „Kodi“, reikalingas vartotojo vardas ir slaptažodis, kurie dabar buvo pakeisti keletą kartų. Be to, tai yra IPTV paslauga ir jums reikės „Kodi“ VPN, kuris gali padėti jums apeiti geografinius apribojimus ir užšifruoti srautą, kad būtų galima srautiniu būdu perduoti srautą..

Įspūdinga šio priedo dalis yra jo aprašymas, kiek laiko vyko programa. Šis priedas buvo perkeltas į premium / mokamą versiją, tačiau vis tiek čia galite rasti daugybę nemokamų „Kodi“ priedų.

Įspėjimas! Turėtumėte naudoti VPN, kad liktumėte anonimi, kai naudojate „Players Klub“, nes tai apsaugos jūsų privatumą. Suteikite 85% nuolaidą „PureVPN“ ir transliuoti neribotą turinį „Players Klub“.

Norėdami peržiūrėti JAV ir kai kuriuos Kanados kanalus, turite žinoti, kaip įdiegti „Players Klub“ „Kodi“. Norėdami išmokyti jus to, mes išvardinome Kodi Leia, Krypton ir Jarvis veiksmus. Taigi, skaitykite toliau!

Kaip įdiegti „Players Klub“ „Kodi“ vadove – numatomas vaizdo įrašo laikas: 2 minutės

Kaip įdiegti žaidėjų klubą Kodi Leia ir Krypton

 1. Paleisk „Kodi“ > Spustelėkite krumpliaračio piktogramą, esančią viršuje, kuri taip pat vadinama „Nustatymų piktograma“ > Dabar pasirinkite failų tvarkyklės parinktį pabaigoje > Slinkite žemyn ir du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį.kaip įdiegti žaidėjų klubą
 2. Du kartus spustelėję Pridėti šaltinį, gausite langelį, kuriame turėsite spustelėti „Nėra“ > Spustelėjus „Nėra“ pasirodys parinktis, kurioje bus prašoma saugyklos URL, taigi įveskite http://theplayersklub.us/playersklub/ > Dabar langelio apačioje turite pažymėti saugyklos pavadinimą, taigi įveskite „Players Klub“ > Spustelėkite Gerai, kol langelis dings.kaip įdiegti žaidėjų klubą kodi kriptono 17 versijoje
 3. Norėdami pereiti į kitą žingsnį, turite grįžti į pagrindinį „Kodi“ meniu > Spustelėkite skirtuką „Priedai“ > tada spustelėkite langelio piktogramą, pavadintą „Package Installer“.žaidėjų klubas ant kodi
 4. Spustelėję paketo diegimo programos piktogramą, turite pasirinkti parinktį Įdiegti iš ZIP failo > Ši parinktis atvers kitą langelį, kuriame turite pasirinkti žaidėjus „Klub“ > Tada spustelėkite repository.playersklub-1.0.zip.žaidėjai klubas kodi ZIP failo diegimo sąranka
 5. Palaukite, kol saugykla įdiegs. Kai tai bus padaryta, ekrano viršuje, dešinėje, bus rodomas ženklas „Įdiegtas priedas“..žaidėjų klubo kodi nustatymai
 6. Dabar spustelėkite parinktį Įdiegti iš saugyklos > Ieškokite ir spustelėkite „Players Klub Repository“ > Vaizdo įrašų priedai > Tada spustelėkite „Players Klub“ > Diegti.žaidėjų klubas ant kodi
 7. Palaukite, kol bus įdiegtas priedas.žaidėjų klubo xbmc konfigūracija ant kodi
 8. Baigę diegti, grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu > Spustelėkite priedus > Vaizdo įrašų priedai > Žaidėjai Klubas > Mėgautis!

žaidėjų klubo kodi gidas

Kaip įdiegti žaidėjų klubą „Kodi Jarvis“ 16 versijoje

 1. Savo sistemoje atidarykite „Kodi Jarvis“ > Spustelėkite parinktį Sistema > Tada spustelėkite Failų tvarkyklė > Tada du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Pamatysite priešais save esantį langelį, spustelėkite „Nėra“ > Įveskite šį URL http://theplayersklub.us/playersklub/ ir spustelėkite Atlikta > Dabar įveskite saugyklos pavadinimą „Players Klub“ ir spustelėkite Atlikta > Dabar spustelėkite Gerai.
 3. Kai dėžutė dings, grįžkite į „Kodi“ pagrindinį ekraną ir spustelėkite „Sistema“ > Priedai > Įdiekite iš ZIP failo > Žaidėjai Klubas > Tada spustelėkite repository.playersklub-1.0.zip
 4. Dabar pasirinkite parinktį Įdiegti iš saugyklos > Suraskite ir spustelėkite „Players Klub“ saugyklą > Vaizdo įrašų priedai > Žaidėjai Klubas > Diegti > Mėgautis!

Žaidėjai Klub Slaptažodis

Ne taip seniai „Players Klub“ buvo nemokama versija, kuri buvo prieinama „Kodi“ vartotojams. Ji suteikė vartotojo vardą ir slaptažodį nemokamiems vartotojams, kurie dažnai keisdavosi. Tačiau to padaryti nebeįmanoma. „Kodi“ vartotojai, norėdami atrakinti kanalus, turi gauti „premium“ sąskaitą.

Žaidėjai Klub IPTV

Žaidėjų klubas siūlo įvairius JAV IPTV kanalus, įskaitant kai kuriuos Kanados kanalus. Čia yra keletas kanalų, kuriuos turi papildinys, sąrašo:

 1. ESPN
 2. Atrasti
 3. Istorijos kanalas
 4. MSNBC
 5. A&E

Žaidėjai Klub Premium

„Players Klub Premium“ paskyroje yra daugiau nei 500 JAV kanalų, pradedančių nuo JAV5 USD. Norint sumokėti 5 USD žiūrėti geriausius JAV IPTV kanalus, nėra jokios žalos.

Kitas privalumas, kurį gausite naudodamiesi „premium“ versija, yra jo vaizdo kokybė. Nors „Players Klub“ nežada siūlyti HD kokybės, tačiau vis dėlto jis yra prabangesnis.

Apvyniokite

„Players Klub“ yra aukščiausios kokybės priedas, turintis daugiau nei 500 JAV IPTV kanalų, įskaitant tiesioginį sportą. Ne taip seniai „Players Klub“ buvo nemokama „Kodi“ priedo versija, kuri dėl savo populiarumo tapo papildoma paslauga.

Tai padidino IPTV kanalų skaičių savo „premium“ versijoje ir geresnę vaizdo kokybę, pradedant nuo 5 USD. Tačiau yra ir „Players Klub“ pakaitalas, kuris yra „Neptūno Rising Kodi“ priedas, kuris iki šiol yra vienas geriausių „Kodi“ priedų. Šiame vadove mes pateikėme išsamius veiksmus, kaip įdiegti „Players Klub“ į „Kodi“.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map