Kas yra Alluc saugykla?

Jei norite transliuoti naujausias TV laidas / filmus per „Kodi“, tuomet galite apsvarstyti galimybę naudoti „Alluc“. Nors jūs turite prisijungti prie paskyros, sąsaja yra paprasta ir lengvai valdoma. Plėtinys gali pasigirti didžiuliu turinio duomenų baze, kurį galima transliuoti. Tokiu būdu galite būti atnaujinti naujausių TV serialų epizodų, taip pat naujų / klasikinių filmų. Perskaitykite žemiau pateiktą sistemingą vadovą, kad gautumėte informacijos apie „Alluc“ įdiegimą „Kodi“.

Kaip įdiegti „Alluc“ „Kodi Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Paleisti Kodi V17 Krypton aplikacija ir paspauskite ant „Gear“ piktogramos.Kaip įdiegti „Alluc“ „Kodi“
 2. Pamatysite variantų sąrašą. Pasirinkite paskutinis pažymėtas kaip „File Manager“.kaip įdiegti alluc kodi kriptono 17 ar naujesnėje versijoje
 3. Čia rasite „Kodi“ saugyklų šaltinius. Spustelėkite „Pridėti šaltinį“, jei norite įvesti URL.alluc kodi
 4. Du kartus spustelėkite „Nė vienasIr įveskite šiuos duomenis URL: http://kdil.co/repo/alluc on kodi sąranka
 5. vardas žiniasklaidos šaltinis “Kodilis RepoIr paspauskite Gerai mygtuką.alluc on kodi nustatymai
 6. Suraskite ir spustelėkite anksčiau pridėtą ir pavadintą žiniasklaidos šaltinį, t. Y. „Kodl Repo“.alluc on kodi konfigūracija
 7. Pasirinkite „Kodilis.zip“.alluc kodi pamoka
 8. Pasirinkite „Vaizdo įrašas Papildytions“ > Alluc > Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos.alluc kodi
 9. Mėgaukitės transliacija per Alluc Kodi.

Kaip įdiegti „Alluc“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi V16 Jarvis ir spustelėkite „SistemaParinktį.
 2. Naršykite ir pasirinkite „Byla Vadybininkas“Skirtuką.
 3. Pasirink “Pridėti šaltinįParinktį dukart spustelėdami.
 4. Spustelėkite “Nė vienas“Įvesti URL.
 5. Kopijuoti įklijuoti: http://kdil.co/repo/
 6. Duokite šaltiniui pavadinimą, pvz., „Kodilis Repo“.
 7. Spustelėkite Sistema > Papildytions > Diegti Pašto indeksas Byla.
 8. Spustelėkite „Kodilis Repo“.
 9. Pasirinkite „Kodilis.zip
 10. Palaukite pranešimo apie įjungtą priedą.
 11. Grįžkite į pagrindinį ekraną ir pasirinkite „Programos“.
 12. Pasirinkite „Kodil“ saugykla> Vaizdo įrašų priedai > ir tada surask.
 13. Paspauskite Diegti mygtuką!

Alluc Kodi atsisiųsti

 1. Atsisiųskite „ZIP“ failą jūsų įrenginyje.
 2. Eiti į Priedai > Spustelėkite Dėžė piktogramą > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Eikite į sistemą aplanke, kuriame yra atsisiųstas ZIP failas > Pasirinkite „Kodilis.zip“ > Palaukite pranešimo.
 3. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite “Kodilis SaugyklaPasirinkite „Vaizdo įrašas Papildytions“ >Alluc > Spustelėkite Diegti.

„Alluc vs Exodus“

„Exodus“ egzistuoja kaip vienas geriausių „Kodi“ priedų, skirtų transliuoti dokumentinius filmus, sportą, animacinius filmus, anime, TV laidas ir filmus. Vis dėlto „alluc“ priedas ilgai neišliks, atsižvelgiant į tai, kad kūrėjai oficialiai pristatė paskutinį atnaujinimą. Anot pranešimo, paktas yra oficialus priedo pakeitimas. Tai reiškia, kad „Alluc“ šiuo metu tikrai turi „Exodus“ lyderį. Plėtros uždarymas nekelia grėsmės ir jūs techniškai turite panašią prieigą prie didžiulės turinio duomenų bazės.

„Alluc“ neveikia / išleidžia / taiso

„Alluc“ prisijungimo klaida

Įdiegėte „Alluc“ priedą, matėte iššokantį langą, kuriame jus sveikina, ir priėmėte pateiktą atsisakymą. Tačiau pasirinkdami paleisti „Alluc“ pagrindiniu arba išplėstiniu režimu, negalite praeiti prisijungimo ekrano ir gauti klaidos.

Sprendimas

Tai gali būti įmanoma dėl to, kad jūsų sąskaita nebuvo sėkmingai užregistruota. Apsilankykite http://accounts.alluc.com/ ir prisiregistruokite ir būtinai spustelėkite patvirtinimo nuorodą, kurią gaunate el. Paštu. Dažniausiai prisijungimo klaidos atsiranda dėl nepatvirtinimo jūsų adresą.

„Alluc“ nepavyko įdiegti priklausomybės

Ši klaida yra dažniausia „Kodi“ diegiant skirtingus priedus iš įvairių „Kodi“ saugyklų. Gali būti daugybė priežasčių, kodėl galbūt tai matote, tačiau nereikia panikuoti. Norėdami pašalinti klaidą, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

Sprendimas

Jei norite atsikratyti nepavyko įdiegti priklausomybės klaidos, apsvarstykite galimybę išaktyvinti nebenaudojamus repo pranešimus. Dažnai Kodi bando paimti informaciją iš sugadintų repų. Dėl to diegimas nepavyksta. Kitas sprendimas yra atjauninti Kodi per „Indigo“ prailginimą.

Alluc Nerasta rezultatų

Ši klaida dažniausiai rodoma ieškant tam tikros laidos. Dažniausiai matysite rezultatų sąrašą, kuris atitinka jūsų užklausą. Tačiau kai kuriomis dienomis galite gauti klaidą „rezultatų nerasta“. Sužinokite, kodėl toliau matote šią klaidą:

Sprendimas

„Alluc“ turi didžiulę turinio duomenų bazę, leidžiančią vartotojams nepaprastai patogiai žiūrėti mėgstamus filmus / TV serialus. Tačiau klaida nereiškia, kad iškilo problemų dėl priedo. Kartais pateiktoje paieškoje gali nebūti rezultatų. Norėdami dar kartą patikrinti savo paieškos užklausą, apsilankykite http://alluc.ee

Apžvalga Sportas Alluc Kodi įvertinimas Alluc

„Alluc Kodi“ priedas sugebėjo pelnyti didžiulę reputaciją trečiųjų šalių priedų rinkoje. Galite rasti daug vartotojų, giriančių plėtinį dėl tiesios sąsajos ir galimybės pateikti aukštos kokybės srautus įvairioms TV laidoms / filmams.

Wat idiotas, alluc yra nuostabus ir tt, jei jis turi problemų, tada jums patinka gyvenimas kažkokiomis pastangomis ir susitvarkykite !! Wat bellend! Kodi patarimai ?

– „Joeniniho“ (@ joesimons19), 2017 m. Spalio 31 d

Tačiau kartais vartotojams kyla problemų bandant peržiūrėti mėgstamą turinį. Žemiau galite pamatyti vartotoją, kuris demonstruoja nusivylimą negalėdamas rasti „Stranger Things“ srautų iš kito priedo.

Visą savaitę „Covenent“ žiūrėjau „Stranger Things Openload“ ir „Alluc“ nuorodas, išskyrus tuos atvejus, kai šiandien jų nebuvo.

– Jamie Cohenas (@JCKodiRocks), 2017 m. Lapkričio 3 d

Alluco Kodi sąskaita

Galite lengvai susikurti savo „Alluc“ paskyrą internete, eidami į „Alluc“ paskyrų sritis. Užsiregistravę galite lengvai integruoti „Alluc“ į „Paktą“.

„Alluc vs Sandora“

„Alluc“ teikia šaltinius ir srautines nuorodas, skirtas TV laidoms ir filmams transliuoti, o jei integruosite „Alluc“ į „Paktą“, gausite daugiau šaltinių, skirtų srautiniam perdavimui, ir geresnės transliacijos kokybės..

„Alluc“ API

Po registracijos galite lengvai gauti API raktą iš savo paskyros informacijos suvestinės. Gaukite ten API raktą, nukopijuokite jį ir eikite į Kodi.

Eiti į priedai > Vaizdo įrašas Priedai > Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Sandorą > Nustatymai > Spustelėkite Sąskaitos > Slinkite žemyn ir pasirinkite Alluc ir įklijuokite API Raktas kad gavai iš savo Alluc sąskaitą > Spustelėkite Gerai. Dabar galėsite transliuoti daug daugiau srautinių šaltinių ir geresnės kokybės turinį.

Suvyniokite daiktus

Tikimės, kad šis vadovas padės jums suprasti, kaip įdiegti „Alluc“ į „Kodi“, ir taip pat pašalinti triktis, susijusias su plėtiniu. Mėgaukitės be vargo žiūrėdami filmus / TV laidas papildinyje. Tačiau, jei susiduriate su kokiais nors sunkumais dėl priedo, nedvejodami palikite komentarą žemiau. Taip pat nedvejodami pasidalykite straipsniu su savo draugais / šeimos nariais. Geros dienos! ��

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me