Deceit-Kodi-addon

„Deceit Kodi“ priedas yra pilnas pramogų priedas, kuris gali būti naudojamas visiems laisvalaikio poreikiams patenkinti. Čia yra filmai, TV laidos, tiesioginė televizija ir sportas.

Puikus šio priedo dalykas yra „Trakt“ ir „Real Debrid“ integracija, leidžianti vartotojams išlaikyti savo turinio biblioteką.

Jei norite transliuoti visus naujausius filmus ir tiesiogines TV laidas, jums reikės VPN, kad srautus atblokuotumėte. Prieš pradėdami transliaciją, įsitikinkite, kad pasirinkote vieną iš geriausių „Kodi“ VPN.

„Deceit Kodi Addon“ saugykla

Apgaulingas priedas galimas „One Nation“ saugykloje. Šioje saugykloje yra keletas kitų populiarių priedų, tokių kaip „Sports Devil“, „Adult Swim“, „YouTube“, „F4M Tester“ ir kt..

Kaip įdiegti apgaulę „Kodi Leia“ ir „Krypton“ tinklalapiuose

Atlikite šiuos veiksmus, norėdami įdiegti „Deceit“ priedą „Kodi Leia“ ir „Krypton“ versijose, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais filmais, TV laidomis ir dar daugiau:

 1. Paleisti Kodi iš „Windows“ darbalaukio > Pamatysite Pavaros (nustatymai) piktogramą spustelėkite ant jo > iš čia pasirodys naujas meniu Spustelėkite apie Failų tvarkyklė.kaip įdiegti apgauti Kodi
 2. Dabar pamatysite du stulpelius, spustelėkite Pridėti šaltinį iš kairiosios kolonos.kaip įdiegti apgaulę kodi kriptono 17.6 ar senesnėje versijoje
 3. Dialogo langas su adreso juosta pasirodys, spustelėkite ten, kur rašoma ir įveskite tai URL http://onenation.info/Repo/ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį kaip Vienas repo > Spustelėkite Gerai > Įvedę išsamią informaciją, dar kartą patikrinkite šaltinio URL ir šaltinio pavadinimą ir spustelėkite Gerai uždaryti dialogo langą.kaip įdiegti apgaulę kodi jarvis 16 ar naujesnėje versijoje
 4. Dabar grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Kairiajame stulpelyje spustelėkite Priedai skirtuką atidaryti Priedai Meniu > Šiame meniu spustelėkite Pakuočių montuotojas (Dėžutės piktograma), esantis viršutiniame kairiajame kampe.apgauti kodi atsisiųsti
 5. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo parinktis iš sąrašo.apgaulės saugykla
 6. Pamatysite pasirinkimų sąrašą, pasirinkite Vienas repo iš sąrašo > Spustelėkite repository.onenation-1.0.5.zip > Palaukite, kol pasirodys pranešimas „Įdiegtas priedas“.apgaulė neveikia / klaidos / klausimai / žemyn / taisymai
 7. Kai pasirodys pranešimas, spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Spustelėkite ir naršykite „OneNation“ Repo > Atviras vaizdo įrašų priedai > Slinkite žemyn sąrašu, kad atidarytumėte „Deceit Kodi5“ priedas > Spustelėkite Diegti ir palauk > Pasirodys pranešimas, patvirtinantis priedo diegimą.

apgaulės priedas

Kaip įdiegti apgaulingą „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnę versiją

„Deceit“ galite lengvai įdiegti „Kodi Jarvis“ atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atviras Kodi Jarvis V16 jūsų įrenginyje.
 2. Dabar spustelėkite Sistema > Spustelėkite ir atidarykite Failų tvarkyklė.
 3. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį įvesti saugyklos šaltinio nuorodą.
 4. Spustelėkite <Nė vienas> > Įveskite šį URL http://onenation.info/Repo/ ir spustelėkite padaryta > Pavadinkite šio saugyklos šaltinio URL kaip Vienas repo > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 5. Grįžkite į Kodi namai > Spustelėkite Sistema > Spustelėkite Priedai.
 6. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Spustelėkite Vienas repo > Pasirinkite repository.onenation-1.0.5.zip > Palaukite, kol pasirodys pranešimas.
 7. Dabar pasirinkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Atviras „OneNation“ atpirkimas.
 8. Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas.
 9. Pasirinkite Apgaulė > Spustelėkite Diegti > Palaukite, kol pasirodys pranešimas.

Deceit Kodi atsisiųsti

Atsisiųskite ZIP failą > „Kodi“ pagrindinis meniu > Priedai > Spustelėkite Dėžutės piktograma.

Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite ir atidarykite atsisiųstą papildomą ZIP failą, t. Y. Spustelėkite repository.onenation-1.0.5.zip > Palaukite, kol pasirodys pranešimas.

Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite „OneNation“ Repo > Atviras Vaizdo įrašų priedai > Spustelėkite Apgaulė > Spustelėkite Diegti > palaukite, kol pasirodys pranešimas.

„Kodi“ apgaulingas neveikimas / klaidos / taisymai

Nėra srautų

Bandant transliuoti naują ar kartais seną filmą, pateikiant „Nėra srautų“, gali atsirasti iššokantis iššokantis langas. Ši klaida pasirodo, kai nėra tam tikro žiniasklaidos turinio srautų teikėjų.

Pataisyti

Norėdami ištaisyti šią klaidą, eikite į priedų nustatymus, padidinkite teikėjų skaičių ir išvalykite priedų talpyklą. Tai tikrai ištaisys šią klaidą ir galėsite transliuoti norimą filmą. Tačiau jei klaida išlieka, faktinių to turinio teikėjų nėra.

Baigiamieji žodžiai

„Deceit“ yra visas paketas, skirtas visiems „Kodi“ mėgėjams ir srautams linkusiems žmonėms dėl jo siūlomų turinio kategorijų įvairovės. Daugelis priedų daugiausia dėmesio skiria tam tikram turinio segmentui, pavyzdžiui, keli priedai yra nukreipti į filmų srautą, kiti – į sportą, keli – į tiesioginę TV. Taip nėra „Deceit“ atveju, nes jis apėmė visus pagrindinius turinio segmentus.

Be to, „Trakt“ ir „Real Debrid“ integracijos yra pagrindinis veiksnys, kodėl vartotojai teikia pirmenybę. „Deceit“ pelnė didelę pagarbą bendruomenėje dėl savo gero funkcionalumo ir turinio įvairovės. Mes rekomenduojame vartotojams išbandyti šį priedą, sekdami mūsų vadovą, kad sužinotumėte, kaip įdiegti „Deceit“ priedą „kodi“.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me