Kaip įdiegti „Ares“ vedlį „Kodi Leia“, „Krypton and Jarvis“ vadove

„Ares“ projekto repo

Atnaujinti: Anksčiau buvo sakoma, kad Areso vedlys buvo uždarytas. Tačiau „Ares“ vedlys vėl turi naują URL ir daug naujų versijų.


„Ares Project“ yra „Ares Wizard“ saugykla, kurioje yra daugybė medijos turinio, įskaitant trečiųjų šalių „Kodi“ priedus ir savo „Ares“ priedus. Vedlys yra jo programos prieduose ir atsisiųsdami vedlį gausite įvairių „Kodi“ priedų ir saugyklų. Šiame vadove pateiksime instrukcijas, kaip paprastais žingsniais įdiegti „Ares Wizard“ į „Kodi“. Taigi, skaitykite toliau!

Atkreipkite dėmesį, kai kuriems „Ares Kodi“ priedams yra taikomi geografiniai apribojimai ir norint juos atblokuoti, reikia „Kodi“ VPT..

Naujojo „Ares“ vedlio atpirkimo URL

Šis vedlys buvo uždarytas praėjusiais metais ir visa Kodi bendruomenė buvo sukrėsta išgirdusi liūdnias naujienas. Vedlys buvo pagrindinis „Kodi“ komponentas kiekvienam „Kodi“ geikui, o kai jis išėjo iš žaidimo, vartotojams nebuvo aišku, kaip jį pakeisti..

Tačiau nuo tada, kai ji grįžo, „Kodi“ bendruomenė ją sveikino atviromis rankomis. Vedlys grįžo su nauju URL, ty „http://ares-repo.eu/“. Vartotojai gali lengvai pasiekti šį URL norėdami naudoti savo mėgstamą vedlį, kuriame yra sprendimai visiems „Kodi“ vartotojo poreikiams.

Kaip įdiegti „Ares“ vedlį „Kodi Leia“ 18.5 ar senesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Krumpliaračio piktograma > Spustelėkite Failų tvarkyklė > Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Spustelėkite <Nė vienas> > Įveskite šį URL http://ares-repo.eu/ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį URL kaip „AresBuild“ > Spustelėkite Gerai > Dar kartą patikrinkite vardą ir URL tada spustelėkite Gerai uždaryti dialogo langą.
 3. Grįžkite į savo „Kodi“ pagrindinis ekranas > Spustelėkite Priedai > Spustelėkite langelio piktograma > Pasirinkite Įdiegti iš ZIP failo parinkties > Spustelėkite „AresBuild“ ir palaukite pranešimo.
 4. Dabar grįžkite į Pradinis ekranas ir spustelėkite Papildytions skirtukas > Spustelėkite Programa Papildytions ir pasirinkite Areso vedlys.

Tai taip paprasta!

Kaip įdiegti naują „Ares“ vedlį „Kodi“ – vaizdo vadovas

Kaip įdiegti „Ares“ vedlį „Kodi Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Atidarykite „Kodi“ iš savo sistemos > Spustelėkite nustatymų piktogramą > Pasirinkite Failų tvarkyklė > Dabar dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.kaip įdiegti arų vedlį
 2. Čia pamatysite langelį, taigi spustelėkite ten, kur parašyta „Nėra“. > Dabar ji paprašys URL, įveskite http://areswizard.uk/ ir spustelėkite Gerai > Dabar įveskite žiniasklaidos šaltinio pavadinimą „Ares“ ir spustelėkite Gerai > Dar kartą spustelėkite Gerai.kaip įdiegti arų vedlį kodi kriptono 17 versijoje
 3. Dabar grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu paspausdami klavišą „Backspace“ > Spustelėkite priedus > Tada „Package Installer“ piktograma.arų burtininkas ant kodi
 4. Dabar reikia spustelėti „Install from Zip File Option“ > Tada spustelėkite Ares > saugykla > repository.aresproject-0.0.8 > Dabar palaukite, kol ji bus įdiegta.kaip pridėti arų vedlį
 5. Įdiegę turite spustelėkite parinktį Įdiegti iš saugyklos > Tada surask ir spustelėkite „Ares Project“ > Eikite į Programos priedus > Areso vedlys > Diegti > Diegimas užtruks keletą minučių.arų vedlio kodi sąranka
 6. Vėl grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu > Spustelėkite priedus > Programos priedai > Tada spustelėkite „Ares Wizard“ > Tai automatiškai įdiegs ir įkels vedlį, o tai užtruks kelias minutes.arų vedlio kodi nustatymai
 7. Kai tai bus padaryta, jis vėl nukreips „Kodi“ vartotojus į savo vedlį, kuriame galėsite pasirinkti priedus ir kūrinius. Taigi mėgaukitės!

ares kodi konfigūravimo vedlys

Kaip įdiegti „Ares“ vedlį „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Paleiskite „Kodi Jarvis“ > Sistema > Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite Nėra ir įveskite URL kodivpn.co/repo/ares.zip ir spustelėkite Atlikta > Įveskite pavadinimą „Ares“ ir spustelėkite Atlikta > Dabar spustelėkite Gerai.
 2. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinį ekraną ten, kur jums reikia spustelėkite Sistema > Tada priedai > Įdiegti iš ZIP failo parinkties > Ares > kapinynas.aresprojektas > repository.aresproject-0.0.8.zip > Palaukite, kol jis bus įdiegtas.
 3. Dabar pasirinkite parinktį Įdiegti iš saugyklos > Eikite į „Ares“ projektą > Spustelėkite Programos priedai > Dabar spustelėkite „Ares Wizard“ > Diegti > Palaukite, kol jis bus baigtas.
 4. Dabar grįžkite į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Spustelėkite Sistema > Programa > Priedai > Areso vedlys > Jis pradės diegti „Ares Wizard“ jūsų „Kodi“ > Įdiegę galite naudoti „Ares Wizard“.

Kaip įdiegti “Ares” vedlį “FireStick”

 1. Tiesiog, Įdiekite Kodi ant tavo ugnies lazdos prietaisas.
 2. Eiti į Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.

Nuo šiol atlikite aukščiau paminėtus veiksmus, kad įdiegtumėte „Ares Wizard“ į Kodi Krypton. Procedūra išliks tiksliai tokia pati.

„Ares Wizard“ atsisiuntimas

Norėdami tiesiogiai atsisiųsti „Kodi“ vedlį, turite spustelėti šią nuorodą, kuri paprašys jūsų leidimo atsisiųsti ZIP failą savo sistemoje. Tai yra tiesioginis „ZIP“ atsisiuntimo metodas, kuriame galite praleisti 3 pradinius veiksmus, kaip aprašyta „Kodi Krypton“ skyriaus vedlio aprašyme. Atsisiuntę ZIP failą į savo sistemą, turite atlikti šiuos veiksmus:

Spustelėkite Diegti iš ZIP failo > Dabar naršykite ZIP failą, kurį ką tik atsisiuntėte savo sistemoje > Dabar laukite diegimo.

Dabar atlikite tą pačią 5 žingsnio procedūrą, kuri buvo pabrėžta aukščiau esančiame skyriuje.

Naujos „Ares“ vedlio savybės

Naujausioje „Ares Wizard“ versijoje yra keletas pridėtinės vertės funkcijų, kurios padės kiekvienam „Kodi“ vartotojui. Toliau pateikiamos naujai pridėtos vedlio funkcijos:

Atsarginė kopija

Dabar vartotojai gali lengvai susikurti savo „Trakt“ ir „Real Debrid“ paskyrų atsargines kopijas naudodamiesi atsarginių kopijų kūrimo funkcija. Tai padės jiems išsaugoti duomenis, jei jie iš naujo įdiegs priedą arba atnaujins „Kodi / add-on“.

Nustatymai

Nustatymų meniu tapo išsamesnis, kad vartotojai galėtų filtruoti turinį, taip pat tikrinti, ar nėra atnaujinimų ir atlikti pakeitimus įrenginio konfigūracijose..

 Patarimai

Nauja funkcija, leidžianti vartotojams greičiau išvalyti talpyklą ir pataisyti teikėjo URL. URL pataisymas ir talpyklos išvalymas padeda pagerinti „Kodi“ transliacijos kokybę ir greitį.

 Priežiūra

Visa tai ir daugelis kitų naujų įrankių buvo įtraukti į priežiūros meniu, kad būtų lengviau sklandžiai naudotis šiuo vedliu, nesijaudinant dėl ​​kokybės ir saugojimo problemų. Į šią skiltį taip pat buvo įtrauktos tokios pasirinktys kaip miniatiūrų išvalymas, talpyklos išvalymas ir paskyros tvarkymas. Taip pat pristatytas iššokantis langas, susijęs su statinio konfigūracija.

„Ares“ vedlys neveikia

Naudodamiesi šiuo vedliu, galite susidurti su įprastomis problemomis, tokiomis kaip juodo ekrano pasirodymas ten, kur „Ares“ vedlys nesugeba įkelti „Builds“. Priežastis, kodėl jums kyla šių problemų, yra dėl to, kad galbūt naudojate senesnę „Kodi“ versiją. Naujausia „Kodi“ versija yra „Krypton“ 17.3 versija.

Sprendimas

Galite rasti naują „Kodi“, kurį norite įdiegti savo sistemoje, arba naujausią versiją. Jį galima rasti skirtingose ​​kodi saugyklose, įskaitant ir savo saugyklą. Rekomenduojama atsisiųsti jį iš savo saugyklos, kad gautumėte naujausią versiją.

„Ares Wizard“ geriausi kūrėjai

„Kodi Builds“ yra kanalai, kurie automatiškai atsisiunčiami į jūsų Kodi, kai atsisiunčiate vedlį. Žemiau pateiktame sąraše pateikiamos kelios geriausios „Ares Wizard“ versijos:

 1. Pulsas
 2. Apolonas
 3. „CosmicSaints“
 4. Briansas Kodi
 5. CHAPPiE
 6. „Durex“
 7. „Duggz Build“
 8. „Biagio Build“
 9. Kriptonitas
 10. Titanas

Ares vedlio alternatyvos

 1. „SuperRepo“ saugykla (diegimo vadovas)
 2. Noobs & Nerds saugykla (diegimo vadovas)
 3. „SportsDevil“ saugykla (diegimo vadovas)
 4. „Kodil“ saugykla (montavimo vadovas su „Covenant Addon“)

Ares forumas

Norėdami dalyvauti ar sužinoti apie vedlį, galite apsilankyti forume. „Ares“ vartotojai ir „Ares“ pareigūnai aktyviai dalyvauja linksmindami žmones klausimais ar pasiūlymais. Forume visada yra naujų gijų, kuriose vartotojai galėtų jiems būti naudingi perskaičius įvairias tendencijas ir pasiūlymus.

Baigiamieji žodžiai

„Ares“ leidžia atsisiųsti įvairius priedus vienoje vietoje ir nepatirdamas prakaito. „Ares“ nepanašus į jokį kitą vedlį, kuris turi savo priedus fitnesui, sportui ir dar daugiau. Galite transliuoti tiesioginį sportą ir svarbiausius dalykus ant savo piršto. Taigi pabandykite įdiegti „Ares Wizard“ ant „Kodi“ ir mėgaukitės kiekvienu jo siūlomu pramogų paketu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map