Kaip įdiegti aukščiausią IPTV ant Kodi per mažiau nei 3 minutes

Žiūrėkite tiesioginius IPTV kanalus ir transliuokite visas mėgstamas laidas, filmus, sportą ir muziką naudodami šį priedą. Šiame vadove mes išsamiai aptariame procesą, kaip įdiegti „Ultimate IPTV“ „Kodi“.


Kaip visada, turėtumėte geriausią „Kodi“ VPN, kuris galėtų apeiti geografinius apribojimus ir suteikti vartotojams galimybę saugiai pasiekti mėgstamą turinį..

Jei jums įdomu, „kodėl man reikia„ Kodi “VPN? Tada atsakymas yra tas, kad IPTV „Kodi“ priedai yra blokuojami geografiškai ir norint pasiekti jų srautus reikalingas VPN.

„Whitecream“ sukūrė garsųjį IPTV priedą „Ultimate IPTV“, kurį galima rasti „Kodi Israel“ saugykloje. Galutinis IPTV priedas turi daugybę populiarių „Kodi“ priedų kanalų, įskaitant „BEIN Sports“, „ESPN“, „MTV“ ir kt..

Kaip įdiegti aukščiausią IPTV Kodi Leia ir

 1. Atviras Kodi jūsų sistemoje > Paspausti Nustatymų piktograma (krumpliaračio formos piktograma), kurią matote ekrano viršuje > Dabar pasirinkite Failų tvarkyklė.kaip įdiegti aukščiausią iptv
 2. Čia matote du tikslius vaizdus kairėje ir dešinėje ekrano pusėse, du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį kairėje ekrano pusėje > Dabar spustelėkite „Nė vienas’ > Įveskite URL http://www.lvtvv.com/repo/ ir spustelėkite Gerai > Įveskite pavadinimą „Kodilis „Repo“ ir spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl.Kaip įdiegti aukščiausią IPTV Kodi Krypton 17.6 ar senesnėje versijoje
 3. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinį ekraną paspausdami „Esc ‘ mygtuką klaviatūroje kelis kartus > Dabar spustelėkite Papildytions skirtukas > Tada Pakuotė Montuotojas viršutiniame kampe esanti piktograma (dėžutės formos piktograma).galutinis iptv kodi sąrankoje
 4. Spustelėkite Įdiekite iš Pašto indeksas Byla tarp variantų sąrašo > Pasirinkite Kodilis Repo iš sąrašo, kuris pasirodo dėžutėje > Dabar spustelėkite saugykla.kodil-1.3.zip > Tegul diegimas baigtas.galutinis iptv kodi nustatymuose
 5. Dabar pasirinkite parinktį Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite Kodilis (Kodi Izraelis),, kapinynas > Paspausti Vaizdo įrašas Priedai > Tada slinkite žemyn ir suraskite „Ultimate“ IPTV > Dabar spustelėkite Diegti.galutinis iptv dėl kodi konfigūracijos
 6. Norėdami peržiūrėti priedą, atidarykite Kodi > Priedai > Vaizdo įrašų priedai > Didžiausias IPTV.

kaip pridėti galutinį iptv ant kodi

Įspėjimas! Naudodami „Ultimate IPTV“, turėtumėte naudoti VPN, kad liktumėte anonimiški, nes tai apsaugos jūsų privatumą. Suteikite 85% nuolaidą „PureVPN“ ir transliuoti neribotą turinį „Ultimate IPTV“.

Kaip įdiegti aukščiausią IPTV 16 ar naujesnės versijos „Kodi Jarvis“

 1. Paleisti Kodi Jarvis > spustelėkite Sistemos > Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį kairiajame ekrane > Spustelėkite ‘Nė vienas’ ir įveskite URL http://www.lvtvv.com/repo/ ir spustelėkite padaryta > Įveskite pavadinimą „Kodilis „Repo“ > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai uždaryti dėžę.
 2. Dabar grįžtame į Kodi Pagrindinis Meniu > Spustelėkite Nustatymai variantas > Papildytions > Diegti Pašto indeksas Byla > Kodilis Repo > zip
 3. Diegti Saugykla > „Kodil“ saugyklos > Vaizdo įrašų priedai > Didžiausias IPTV > Diegti > Mėgautis!

Galutinis IPTV atsisiųsti „APK“ failą

Tiesiogiai atsisiųsti Nepaprastas IPTV saugykla ZIP failą iš čia savo įrenginyje ir atlikite šiuos veiksmus norėdami tęsti „Ultimate IPTV“ diegimą.

 1. Kai atsisiuntimas bus baigtas, paleiskite „Kodi“ savo sistemoje > Eiti į Papildytions > Dėžėformos piktogramą viršuje kairėje.
 2. Diegti Pašto indeksas Failo parinktis > Pasirodys langas, ieškokite ZIP failas kuriuos atsisiuntėte savo sistemoje > Palaukite diegimo.
 3. Dabar spustelėkite Diegti Saugykla > Kodilis Saugykla> Vaizdo įrašas Papildytions > Nepaprastas IPTV > Diegti > Dabar mėgaukitės!

Galutinis IPTV neveikia / Klaida / problemos „Kodi“

Aukščiausias IPTV srautas nėra

„Kodi“ vartotojai gali pykti, pamatę tą patį pranešimą ekrane, bandant transliuoti kanalą. Tai gali sukelti daugiau nusivylimo, kai jūsų mėgstamiausia TV laida bus rodoma.

Sprendimas

Paprastas šios problemos sprendimas yra tai, kad gausite „Kodi“ VPN, kuris atblokuos visus geografinius apribojimus. Tai reiškia, kad negalite žiūrėti kanalų, kuriuos galima transliuoti ne jūsų regione, nebent turite VPN. Jei nenorite išleisti VPN prenumeratos, galite išbandyti geriausią nemokamą „Kodi“ VPN.

Svarbiausias IPTV buferio leidimas

Buferis yra dažna problema, su kuria dažniausiai susiduria kiekvienas „Kodi“ vartotojas. Tai gali erzinti, kai esate laidos viduryje, o vaizdo įrašas nebebus kaupiamas.

Sprendimas

Išvalyti „Kodi“ talpyklą buvo galima įvairiais būdais. Tačiau optimaliausias sprendimas yra išvalyti talpyklą naudojant „Merlin Auto Cleaner“. Šis priedas gali automatiškai išvalyti visą talpyklą.

Galutinis IPTV kanalų grojaraštis

Aukščiausi IPTV kanalai apima daugybę grojaraščių. Kai kurie populiarūs IPTV kanalai pateikiami žemiau:

 1. OSN
 2. beIN sportas
 3. „Eurosport“
 4. MTV
 5. „Premium“ kinas
 6. Filmukų tinklas

Aukščiausios IPTV apžvalgos

„Kodi“ vartotojai, naudodami „Ultimate IPTV“ priedą savo „iPhone“, susiduria su įvairiomis problemomis, tokiomis kaip pranešimas, kuriame nuolat rodoma „tai yra„ Ultimate IPTV add-end “pabaiga“. Tai erzina vartotojus ir jie pereina prie kitų „Kodi“ priedų.

galutinė iptv apžvalga

Kai kurie „Kodi“ vartotojai mano, kad „Ultimate IPTV“ priedas naudoja pavogtas IPTV paskyras. Dėl to, kai daugelis žmonių pradėjo naudoti šį priedą, jis pradėjo uždaryti paskyras.

galutinis iptv reddit

Norėdami suvynioti reikalus

Siųskite šimtus IPTV kanalų naudodami „Ultimate IPTV Kodi“ priedą. Tai geriausia vieta žiūrėti geriausius filmus be prenumeratos ir žiūrėti sporto renginius neišleidžiant nė cento. Šis priedas nuolat atnaujinamas naujomis nuorodomis ir šaltiniais, tačiau jis taip pat taiko filtrus paieškos rezultatams susiaurinti. Šiame vadove pateikiami išsamūs žingsniai, kaip įdiegti „Ultimate IPTV“ į „Kodi“.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map