Kaip įdiegti „BBC iPlayer Kodi Addon“ ir „Access“ srautus už JK ribų

kaip įdiegti „BBC-iplayer-on-kodi“


Šiame straipsnyje aptariami nesudėtingi „BBC iPlayer Kodi“ diegimo veiksmai, tačiau taip pat pateikiama informacijos apie tai, kaip atblokuoti „BBC iPlayer“ priedą už JK ribų naudojant „Kodi“ VPN..

„Kodi“ VPN yra būtinas dalykas visiems „Kodi“ vartotojams, nes tai yra „Kodi“ geografiškai ribotas priedas ir neveiks, nebent naudojate JK serverį..

Jei esate Didžiosios Britanijos televizijos gerbėjas, tada „BBC iPlayer“ turi būti tiesioginė transliacijos paslauga. Oficialus „Kodi“ BBC iPlayer priedas leidžia žiūrėti, populiarias laidas, tiesioginius renginius, naujienas, radijo laidas, sportą ir dar daugiau.

„BBC iPlayer Kodi“ saugykla („IPlayer WWW“)

„IPlayer WWW“ yra saugykla, kurioje galite įdiegti „BBC IPlayer“ priedą ir mėgautis neribotomis britų laidomis. Nereikia pridėti šio saugyklos rankiniu būdu, nes ji jau yra Kodi.

Deja, addon veikia tik JK. Nors yra prieiga prie šio priedo naudojant „Kodi“ VPN ir apeinant geografinius apribojimus – apie šią temą pateksime vėliau.

Kaip įdiegti BBC iPlayer Kodi Kodi Leia ir Krypton

Čia pateikiami „BBC iPlayer“ diegimo „Kodi Leia 18“ ir „Krypton 17.6“ ar senesnės versijos veiksmai. Atminkite, kad žemiau pavaizduoti vaizdai yra paimti iš „Kodi 17.6“ versijos „Krypton“.

 1. Įdiegę 17.6 ar senesnę „Kodi“ versiją, paleiskite programinę įrangą savo sistemoje ir Pasirinkite papildymo parinktis iš pagrindinio meniu.kaip įdiegti BBC iplayer kodi
 2. Spustelėkite aukščiau pakuotės formos simbolis (naršyklė „Addon“).kaip įdiegti „bbc iplayer kodi“ į kriptono versiją 17.6 ar senesnę versiją
 3. Spustelėkite „Įdiegti iš saugyklos“ variantas.kaip įdiegti „BBC iplayer kodi“ į „jarvis“ 16 ar naujesnę versiją
 4. Dabar Pasirinkite „Vaizdo įrašų priedai“ variantas.BBC iplayer kodai atsisiųsti
 5. Rasti „IPlayer WWW“ kapinynas ir Pasirinkite tai.kaip įdiegti BBC iplayer kodi ant ugniažolės
 6. Dabar pasirinkę „IPlayer“ saugyklą Spustelėkite Diegti variantas.Kaip žiūrėti „Kodi BBC iPlayer“ už JK ribų
 7. Dabar laukite pranešimo „Papildymas įjungtas“.

Kaip žiūrėti „Kodi BBC iPlayer“ JAV

Kaip įdiegti “BBC iPlayer Kodi” ant “Jarvis” versijos 16 arba aukštesnių žingsnių

Žingsniai, kaip įdiegti „BBC IPlayer“ „Kodi“, nelabai skiriasi nuo aukščiau išvardytų žingsnių. Štai šie žingsniai, kaip įdiegti „BBC IPlayer“ į „Kodi Jarvis“ arba aukštesniąją versiją:

 1. Įdiegę 16 ar naujesnę „Kodi“ versiją, atidarykite „Kodi“ ir „Windows Vista“ Pasirinkite Vaizdo įrašai variantas.
 2. Spustelėkite Priedai variantas.
 3. Eikite į Gauti daugiau parinktį slinkdami žemyn.
 4. Ieškoti „IPlayer WWW“ saugykla ir tada Pasirinkite tai.
 5. Spustelėkite diegti variantas.
 6. Laukite patvirtinimo per pranešimą „Įjungtas priedas“.

Dabar yra įdiegtas „BBC IPlayer“ priedas, kurį galite pasiekti apsilankę vaizdo įrašuose>Priedai>„IPlayer WWW“ iš pagrindinio meniu.

„BBC iPlayer Kodi“ atsisiuntimas (tiesioginis metodas)

Kita vertus, galite atsisiųsti priedą tiesiogiai iš oficialios „Kodi“ svetainės. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Pirmiausia atsisiųskite ZIP failą iš oficialios „Kodi“ svetainės.
 2. Atviras „Kodi“ programa jūsų sistemoje, Pasirinkite “Pridėti” parinktis iš pagrindinio meniu.
 3. Dabar Spustelėkite ant aukščiau esančios pakuotės formos dėžutės („Addon“ naršyklė).
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failas, eikite į vietą, kur atsisiuntėte ZIP failą, ir įdiekite „Plugin.video.iPlayerwww-3.0.22.zip“
 5. Palaukite pranešimo „Įjungtas priedas“.

Kaip žiūrėti „Kodi BBC iPlayer“ už JK ribų

Vienas iš būdų žiūrėti „BBC IPlayer“ „Kodi“ užsienyje arba už JK ribų yra „Kodi“ VPN. Naudodamiesi VPN serveriu JK, galite pakeisti savo IP adresą ir pasiekti bet kokį turinį „BBC iPlayer“.

Tačiau atminkite, kad ne visi VPT gali suteikti prieigą prie „Kodi BBC IPlayer“. Svarbu pasirinkti tinkamą VPN, kuris atblokuotų „BBC iPlayer“ už JK ribų.

Jei ieškote VPN, kad atblokuotumėte „BBC IPlayer“ už JK ribų, visada ieškokite VPN, kurie siūlo serverį JK, užtikrina greitą veikimą ir turi pinigų grąžinimo garantiją. Tokiu būdu galėsite išbandyti VPN ir tuo atveju, jei nepavyks atblokuoti BBC IPlayer, galėsite susigrąžinti savo pinigus.

Veiksmai, kaip atblokuoti „BBC IPlayer“ jūsų sistemoje

 1. Registruokitės norimo „Kodi“ VPN teikėjo.
 2. Atsisiųskite sąranką ir įdiekite VPN savo sistemoje.
 3. Prisijunkite prie savo paskyros.
 4. Eikite į serverio parinktį ir prisijunkite prie JK serverio.
 5. Dabar pasiekite „BBC iPlayer“ priedą „Kodi“ ir mėgaukitės neribota transliacija.

Kaip žiūrėti „Kodi BBC iPlayer“ JAV

Nesijaudinkite, jei gyvenate JAV ir norite žiūrėti „Kodi BBC IPlayer“. „Kodi BBC IPlayer“ žiūrėjimo JAV tvarka išliks ta pati. Naudodamiesi VPN paslauga, galite pasiekti „Kodi BBC IPlayer“ priedą JAV arba bet kurioje pasaulio vietoje. Nors yra ir kitų būdų, kaip pasiekti turinį iš „BBC iPlayer“, tačiau VPN išlieka geriausias sprendimas atblokuoti „Kodi BBC IPlayer“ už JK ribų..

Kitas oficialiojo priedo naudojimo pranašumas yra tas, kad tiesioginiai britų kanalai ir laidos yra tiesiogiai paimami iš oficialios BBC svetainės. Tai daro srautą sklandų, ir jums nereikia dažnai susidurti su „BBC IPlayer Kodi“ buferio problemomis.

„BBC iPlayer Kodi“ neveikia / klaidos / problemos

Patikrinkite žurnalo klaidą

Dažniausiai pasitaikanti klaida, su kuria susiduria dauguma vartotojų „Norėdami sužinoti daugiau informacijos, patikrinkite žurnalą“. Ši problema iškyla bandant pasiekti geografinio blokavimo turinį, pvz., „BBC IPlayer“ už JK ribų.

Sprendimas

Veiksmingiausias minėtos klaidos sprendimas yra naudojant VPN. Dėl geografinio apribojimo, jei norite pasiekti priedą, turite turėti JK IP vietą. VPN paslauga suteikia galimybę pakeisti jūsų buvimo vietą prisijungiant prie JK serverio. Nustačius IP vietą JK, ši klaida bus pašalinta per kelias minutes.

Nepavyko prisijungti prie saugyklos

Antra dažniausiai pasitaikanti problema – nepavyko sujungti saugyklos. Ši problema susijusi su trūkstamais saugyklos failais ar neteisingais diegimais.

Sprendimas

Norėdami išvengti šios klaidos, visada patikrinkite interneto ryšį. Jei jūsų internetas neveikia tinkamai arba atsisiunčiant yra trikdžių, padidėja tikimybė, kad trūks atkuriamų failų. Norėdami pašalinti šią problemą, ištrinkite esamą saugyklą ir atnaujinkite.

„BBC iPlayer Kodi Faqs“

Kaip gauti „BBC iPlayer“ į „Kodi Box“

 1. Įdiekite ir atsisiųskite „Kodi“ savo „Kodi“ dėžutėse.
 2. Atidarykite „Kodi“ programą ir atlikite panašius aukščiau išvardintus veiksmus, kaip įdiegti „BBC iPlayer“ priedą „Krypton 17.6“ ar naujesnei ir „Jarvis 16“ ar naujesnei versijai..
 3. Dabar mėgaukitės savo mėgstamais tiesioginiais britų kanalais ir laidomis savo „Kodi Box“.

Ar galite įsigyti „BBC iPlayer“ „Kodi Amazon Firestick“

Taip pat galite gauti „BBC iPlayer“ priedą „Amazon Firestick“! Tai yra „BBC iPlayer Kodi“ papildinio diegimo veiksmai:

 1. Pirmiausia atsisiųskite ir įdiekite „Kodi“ „Amazon Firestick“.
 2. Atviras „Amazon Firestick“ ir Pasirinkite „Sistema“.
 3. Dabar surask „Nustatymai“ parinktys iš meniu ir Pasirinkite tai.
 4. Pasirinkite „Kūrėjų parinktys“.
 5. Įgalinti „Programos iš nežinomų šaltinių“ ir „ABD derinimas“.
 6. Dabar eikite į namų meniu ir rašykite „Kodi“ viduje konors paieškos galimybė.
 7. Dabar Atviras „Kodi“ programą ir atlikite panašius aukščiau paminėtus veiksmus, kaip įdiegti „BBC IPlayer“ priedą „Krypton 17.6“ ar senesnėms ir „Jarvis 16“ ar naujesnėms versijoms..

Ar „BBC iPlayer Free“ yra „Kodi“

Taip! „BBC iPlayer“ „Kodi“ yra visiškai nemokama ir jūs galite mėgautis neribotai tiesioginiais Didžiosios Britanijos kanalais ir laidomis. Norėdami žiūrėti mėgstamą laidą ar filmą per „BBC iPlayer Kodi“, jums nereikia mokėti kas mėnesį.

Tačiau, jei jūs gyvenate ne JK, VPN yra pagrindinis reikalavimas norint naudotis BBC iPlayer laidomis ir tiesioginiais Kodi kanalais dėl geografinių apribojimų.

Išvada

„BBC IPlayer“ priedas prie „Kodi“ yra vienas geriausių „iptv kodi“ priedų vartotojams, kurie mėgsta žiūrėti tiesioginius britų kanalus ir rodyti. Tikiuosi, kad šis straipsnis padės jums įdiegti „BBC IPlayer Kodi“. Be to, joje taip pat pateikiami atsakymai į visus klausimus, susijusius su problemomis naudojantis „BBC iPlayer xbmc“.

Vis dėlto, jei norite sužinoti daugiau apie BBC iPlayer, prašome paminėti savo komentarus žemiau.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map