Kaip įdiegti Bobą (nevaržomą), atlaisvintą ant Kodi, per 3–5 minutes

Kas yra Bobas (nevaržomas) atleistas?

„Bob Unleashed“ yra vienas iš geriausių „Kodi“ priedų, kuriame yra HD kokybės nauji ir seni filmai bei TV laidos. „Bob Unleashed“, anksčiau žinomas kaip „Bob Unrestricted“, naujovinamas į kito lygio priedą su neįprastomis funkcijomis.


„Bob Unleashed“ siūlo naują papildinio išvaizdą su nauja sąsaja ir ištaisė visas tas klaidas, kurios anksčiau buvo „Bob Unrestricted“. Norėdami sužinoti, kaip „Kodi“ įdiegti „Bob (Untrictricted) Unleashed“, mes pateikėme nuoseklias gaires..

Pastaba: „Bob Unleashed“ gali neveikti jūsų regione dėl geografinių apribojimų. Norėdami įdiegti šį priedą, turėsite pakeisti savo IP. Tai galite padaryti naudodami VPN, kad atblokuotumėte „Bob Unleashed Kodi“ priedą.

CTA

Kaip įdiegti „Bob“ (neribotą) „Unileashed“ ant „Kodi Krypton 17“ ar aukštesnės versijos

 1. Atidaryk savo Kodi programinė įranga > Spustelėkite Nustatymų piktograma, taip pat vadinama „krumpliaračio piktograma“ > Pasirinkite Failų tvarkyklė parinktis, esanti gale > Dabar dukart spustelėkite Pridėti šaltinį pridėti saugyklos nuorodą.kaip įdiegti Bobas nevaržomas atjungtas ant Kodi
 2. Priešais jūsų ekraną pasirodys laukelis, spustelėkite ‘Nė vienas’ variantas > Dabar įveskite „Noobs and Nerds“ saugykla URL http://noobsandnerds.com/portal/ ir spustelėkite Gerai > Dabar įveskite saugyklos pavadinimą „Noobs and Nerds“ ir spustelėkite Gerai taigi dėžutė dingsta.Kaip nemokamai įdiegti „bob“ be apribojimų „Kodi“ kriptono 17 ar naujesnėje versijoje
 3. Dabar eik į „Kodi“ pagrindinis meniu paspausdami „Esc“ mygtuką klaviatūroje kelis kartus > Tada spustelėkite Priedai skirtukas > Viršutiniame kairiajame kampe matote a Paketų montuotojo piktograma, dėžutės formos piktogramą, spustelėkite ją.bob neribotai atleista ant kodi
 4. Dabar spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Suraskite ir spustelėkite Noobs ir Nerds > Dabar spustelėkite „Noobs and Nerds Repo“ (2.2) .zip ir palaukite diegimo.bobunrestricted unleashed dėl kodi nustatymų
 5. Įdiegę saugyklą spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Slinkite žemyn ir spustelėkite „Noobs and Nerds“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Rasti Bobas atleido iš įvairių išvardytų „Kodi“ priedų ir spustelėkite jį > Spustelėkite Diegti.„bob“ neribotai paleista į „Kodi“ sąranką
 6. Norėdami peržiūrėti „Bob Unleashed Kodi“ priedą, eikite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai > Vaizdo įrašų priedai > Pažvelkite į dešinę ir slinkite žemyn ten, kur rasite Bobas atleido > Mėgautis!

„bob“ neribotas neišleistas kodi ZIP failas

Įspėjimas! Turėtumėte naudoti VPN, kad liktumėte anonimi, kai naudojate „Bob (Untrictricted) Unleashed“, nes tai apsaugos jūsų privatumą. Suteikite 85% nuolaidą „PureVPN“ ir transliuoti neribotą turinį „Bob (Untrictered) Unleashed“.

Kaip įdiegti „Bob“ (neribotą) „Unileashed“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Sistema skirtukas, esantis pagrindiniame meniu > Dabar spustelėkite Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Tipas URL http://noobsandnerds.com/portal/ ir spustelėkite padaryta > Įveskite pavadinimą „Noobs and Nerds“ ir spustelėkite padaryta > Dabar spustelėkite Gerai.
 2. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Sistema > Priedai > Įdiekite iš ZIP failo > Slinkite žemyn ir spustelėkite Noobs ir Nerds > Tada „Noobs and Nerds Repo“ (2.2) .zip > ir palaukite, kol ji įdiegs saugyklą.
 3. Dabar jūs turite spustelėti Įdiekite iš saugyklos variantas > „Noobs and Nerds“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Bobas atleido > Diegti > Mėgautis!

Bobas paleistas

„Bob Unleashed Kodi“ priedą taip pat galima atsisiųsti tiesiai iš „Kodi“, kai diegiate per kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį. Spustelėkite ČIA, kad savo kompiuteryje atsisiųstumėte „Noobs and Nerds“ saugyklos ZIP failą ir atlikite toliau nurodytus veiksmus:

Atsisiuntę „Noobs and Nerds Zip“ failą, Atidarykite Kodi > Eiti į Priedai > Pakuočių montuotojas „Dėžutės piktograma“ > Tada spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Pasirodys langelis, kuriame jūs turite suraskite ir spustelėkite ZIP failą kurį atsisiuntėte į savo kompiuterį / nešiojamąjį kompiuterį > Tada bus įdiegtas saugyklos failas.

2 žingsnis: Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Čia rasite „Noobs and Nerds“ saugykla, spustelėkite jį > Dabar eik į Vaizdo įrašų priedai > Bobas atleido > Tada spustelėkite Diegti > Mėgautis!

Bobas išleido klaidas

Prieš „Bob Unleashed“ tapus „Bob Unrestricted“, jis buvo užpildytas daugybe įvairių klaidų, kurios privertė „Kodi“ vartotojus supykti. Tačiau tos klaidos ir problemos buvo išspręstos. Dažniausiai pasitaikančios „Bobo nevaržomos“ problemos buvo „Nėra srauto negalimas“, „Nepavyko įdiegti priklausomybės“ ir „Nuorodų nėra“. Kūrėjo „Dev“ dėka šios problemos yra išspręstos.

Bobas paleistas neveikia Kodi

Neseniai „Bob Unleashed“ buvo atnaujinta į naują versiją, ty v1.0.1. Todėl „Kodi“ vartotojams reikia įdiegti „Kodi Krypton 17.3“ versiją, kad ji veiktų nepriekaištingai. Jei dar neįdiegėte naujojo „Kodi“, pirmyn.

Bobas neleidžiamas srautas

Turėdamas ankstesnę „Bob Unrestricted“ versiją, visas naujas „Bob Unleased Kodi“ priedas ištaisė visas naujausias klaidas. „Kodi“ vartotojai ras „Bob Unrestricted“ daugybę nepaleidžiamų srautų, dėl ko jie nusivylė.

Sprendimą pakeisti „Bob“ priedo prekės ženklą priėmė jo kūrėjas „Dev“, kuris visiškai pakeitė prekės ženklą. Dabar „Kodi“ vartotojai gali rasti labai ribotas nutrūkusias nuorodas į šį naują priedą.

Apžvalga Viešbutis Bob Unleashed Kodi apžvalga

Daugelis „Kodi“ vartotojų mano, kad „Bob Unleashed“ yra jų priedas, nes jie dažniausiai jį renkasi nei „Elysium“ ar „Genesis Reborn“. Šis priedas įdarbino naujus vartotojus priedams, nes „Bobas Unleashedas“ atnaujino.

Aš naudoju tik „BOB Unleashed“. Tik priedu randu patikimą bankomatą

– „Decanus Rex“ (@DecanusRex), 2017 m. Rugpjūčio 16 d

Bobas Unleashedas turi visus išteklius filmams ir TV laidoms. Jums nereikia niekur vykti, kai atidarėte Bobą. Jis užpildytas valandomis pramogų paketo jūsų šeimai ir draugams.

„bob unleashed reddit“ apžvalga

Apvyniokite

„Bob Unleashed“ priedas tapo nauju ir geresniu „Noobs and Nerds“ priedo „Bob Unrestricted“ priedu. Turėdami aukščiau pateiktą diegimo vadovą, dabar galite įdiegti „Bob Unleashed“ „Kodi“. Dabar mėgaukitės neribotomis valandomis nepertraukiamų pramogų su „Bob Unleashed Kodi“ priedu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map