„Brettus Kodi“ yra vienas iš populiariausių „Kodi Build“, kuriame yra keletas puikių „Kodi“ priedų, susijusių su konkrečiu turiniu, pvz., „Brettus Anime“ anime mėgėjams, „Brettus Kids Tube“ animaciniams filmams, „Brettus“ dokumentikos filmai geriausiems dokumentinių filmų srautams ir „Brettus Retro“ seniems filmams bei TV laidoms..

Naudodamiesi „Brettus Addon“, naudokitės patikima „Kodi VPN“ paslauga, kad apsaugotumėte savo privatumą internete ir saugiai naršytumėte.

Šiame vadove mes jums parodysime, kaip įdiegti „Brettus“ ant „Kodi“, kad galėtumėte mėgautis savo mėgstamu turiniu be jokių kliūčių.

Brettus Kodi saugykla

„Brettus Kodi Addon“ galima įsigyti per savo „Brettus“ saugyklą.

Brettus Kodi atsisiųsti

 1. Atsisiųskite ZIP failas jūsų įrenginyje.
 2. Atidarykite Kodi > Spustelėkite Priedai > Spustelėkite Dėžutės piktograma.
 3. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite kur yra atsisiųstas ZIP failas > Palaukite pranešimo.
 4. Eiti į Diegti Saugykla.
 5. Spustelėkite Bretto saugykla > Atviras Programos priedai > Pasirinkite „Brettus“ sukuria vedlį > Spustelėkite Diegti.

Kaip įdiegti „Brettus“ „Kodi Krypton 17.6“ ar senesnėje versijoje

 1. Paleisti Kodi jūsų įrenginyje > Spustelėkite Pavara (nustatymai) piktogramą norėdami naršyti nustatymus.kaip įdiegti brettus kodi
 2. Iš meniu pasirinkite Byla vadybininkas > Atsidarys naujas langas > Du kartus spustelėkite Papildyti Šaltinis.kaip įdiegti „brettus kodi“ į kriptono 17.6 ar senesnę versiją
 3. Atsidarys dialogo langas, spustelėkite nurodytą adreso juostą <Nė vienas> ir įveskite tai URL: https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Spustelėkite Gerai.kaip pridėti brettus kodi
 4. Pavadinkite šį medijos šaltinį „„Brettus Repo“ > Spustelėkite Gerai > Dar kartą patikrinkite URL ir vardą ir spustelėkite Gerai vėl uždaryti dialogo langą.brettus kodi addon
 5. Grįžkite į pagrindinį ekraną, atidarykite Papildytions skyrius iš kairiojo meniu > Spustelėkite Dėžė (pakuotė montuotojas) piktogramą iš viršutinio kairiojo kampo > Šiame naujame lange pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo.kaip įdiegti brettus kodi 16 ar naujesnės versijos jarvis
 6. Spustelėkite Bretta Repo > Pasirinkite saugykla.Brettusrepo-1.0.zip > Palaukite, kol saugykla įdiegs.brettus kodi saugykla
 7. Kai pasirodys pranešimas, spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras Bretta Repo > Atviras Programos priedai aplankas > Spustelėkite Bretta Stato burtininkas > Pataikė Diegti > laukti papildytiapie įjungtas pranešimas.

kaip įdiegti brettus kodi ant

Vedlys dabar yra įdiegtas ir paruoštas naudoti, mėgaukitės visais jums iš anksto įdiegtais „Brettus“ saugyklos priedais.!

Kaip įdiegti „Brettus Kodi“ ant 16 ar naujesnės versijos „Jarvis“

 1. Atviras Kodi > Sistema > Byla Vadybininkas > Dukart spustelėkite Papildyti Šaltinis > Pasirinkite Nė vienas > Tipas URL https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Spustelėkite padaryta > Įveskite pavadinimą ‘Bretta „Repo“ > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 2. Eik į Kodi Namai Ekranas > Spustelėkite Sistema > Eiti į Papildytions > Spustelėkite Diegti Pašto indeksas Byla.
 3. Naršykite ir spustelėkite „Bretta „Repo“ > Spustelėkite saugykla.Brettusrepo-1.0.zip.
 4. Diegti Saugykla > Bretto saugykla > Programa Papildytions > „Brettus“ sukuria vedlį > Diegti > Palaukite, kol bus įdiegtas priedas.

Kaip įdiegti „Brettus“ ant „Kodi Fire Stick“

Pirmiausia turėsite įdiegti „Kodi“ „Fire Stick“, tada galėsite įdiegti „Brettus Kodi 17“ ir „Brettus“ ant „Kodi 18“. Spustelėkite čia, norėdami pamatyti, kaip įdiegti „Kodi“ „Fire Stick“..

Įdiegę „Kodi“, atlikite šiuos veiksmus, norėdami įdiegti „Brettus“ ant „Kodi Fire Stick“.

 1. Atviras Kodi programa „Fire Stick“
 2. Atviras Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.

Dabar atlikite aukščiau nurodytus veiksmus, kaip įdiegti „Brettus“ ant „Kodi krypton V17“. Procedūra nesiskirs. Norėdami atblokuoti bet kokius geografiškai užblokuotus srautus, naudokite mokamą nemokamą VPN „Firestick Kodi 2020“.

„Brettus Kodi“ neveikia / klaidos / problemos

„Brettus on Kodi“ nepavyko įdiegti ZIP failo

Diegdami „Brettus Kodi“ galite susidurti su šia klaida. Tai atsitinka, jei bandote įdiegti saugyklą per pasenusį „Zip“ failą.

Pataisyti

Norėdami išvengti šios klaidos, atsisiųskite saugyklos ZIP failą iš patikimo saugyklos.

„Brettus on Kodi“ nepavyko įdiegti priklausomybės

Bandant įdiegti priedą iš saugyklos, ši klaida gali pasirodyti. Na, šios klaidos priežastis yra ta, kad gali būti uždarytas jūsų naudojamas saugyklos šaltinis arba jis galėjo būti perkeltas į naują URL.

Pataisyti

Kai tik pridedate šaltinį, patikrinkite, ar jis yra patikimas ir veikia. Antra, visada įsitikinkite, kad tinkamai įvedėte URL. Trečia, jei ši klaida vis tiek pasitaiko, pabandykite naudoti kitą saugyklą.

Apžvalga Atsiliepimai apie Brettus Kodi

„Brettus Kodi“ buvo labai giriamas „Kodi“ bendruomenėje dėl jo pakuotėje esančio priedo. Jos populiarumą galima lengvai įvertinti prisijungus prie „Twitter“ ir ieškant „Brettus“ priedo. Tas pats yra tuo atveju, jei ieškote „Brettus Kodi“ sukurtų „Facebook“ apžvalgų, tačiau jos yra šiek tiek senesnės. Nustebsite pamatę „Brettus“ pastatytos „Kodi“ apžvalgą, kiek žmonių iš tikrųjų ją rekomenduoja. Štai, pažiūrėk:

Brettus Kodi Pin

Naudojant „Brettus Builds“, norint naudotis suaugusiesiems skirtu turiniu ir papildomais priedais, reikalinga PIN kodas. Galite ieškoti šio interneto tinklo katalogų, nes jis nuolat keičiasi.

Apvyniokite

„Brettus V4 Kodi“ yra nuostabus dalykas, kurį norite turėti, jei norite paįvairinti savo „Kodi“ biblioteką. „Brettus Builds Kodi“ apžvalgos yra labai geros ir dabar vartotojai tai gyrė.

„Brettus Kodi“ priedas suteikia pranašumą prieš kitus dėl jų specifinio turinio. Šiame vadove mes pateikėme išsamius veiksmus, kaip įdiegti „Brettus“ „Kodi“.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me