Kaip įdiegti “Elektra” skliautą “Kodi” per mažiau nei 5 minutes

„Elektra Vault“ – universalus priedas, kuriame vienoje vietoje rodomi tiesioginiai sportai, filmai, TV laidos ir dokumentiniai filmai. Net jei rasite geriausius „Kodi“ priedus, tokius kaip „Covenant“ ar „Exodus“, jų sąraše nematysite kategorijos Sportas. Priedas, kuriame yra visos šios kategorijos, „Kodi“ pasaulyje yra retas reiškinys. Dėl šios priežasties visi „Kodi“ vartotojai turi turėti „Elektra“ priedą.
Šiame vadove mes parodome, kaip įdiegti „Elektra Vault“ „Kodi“. Vykdydami žemiau pateiktus „Kodi Krypton“ ir „Jarvis“ veiksmus, įdiekite šį priedą per 5 minutes.


 1. Kaip įdiegti „Elektra“ skliautą „Kodi 17“
 2. Kaip įdiegti „Elektra“ skliautą „Kodi 16“
 3. „Elektra Vault Kodi Zip Download“
 4. „Elektra Vault“ klaidos / problemos / neveikia

Įspėjimas! Turėtumėte naudoti VPN, kad liktumėte anonimi, kai naudojate „Elektra Vault“, nes tai apsaugos jūsų privatumą. Suteikite 85% nuolaidą „PureVPN“ ir transliuoti neribotą turinį „Elektra Vault“.

Kaip įdiegti „Elektra Vault“ „Kodi Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Norėdami įdiegti „Elektra Vault“ „Kodi“, turite: Atidarykite „Kodi Krypton“ > Eiti į Nustatymų piktograma kad matai viršų > Dabar pasirinkite parinktį, vadinamą Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį išvardytos kairėje pusėje.Kaip įdiegti „Elektra“ skliautą „Kodi“
 2. Atsiras langas, kuriame reikia spustelėti ‘Nė vienas’ ir įveskite URL adresas: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Spustelėkite Gerai > Įveskite vardą „Viršenybė“ > ir spustelėkite Gerai kol langelis išsaugos informaciją ir dings.Kaip įdiegti „Elektra Vault“ „Kodi“ kriptono 17 ar naujesnėje versijoje
 3. Dabar eik į „Kodi“ pagrindinis ekranas paspausdami „Esc“ mygtuką klaviatūroje kelis kartus > Spustelėkite Priedai skirtukas, esantis vertikaliai kairėje pusėje > Dabar bakstelėkite Paketų montuotojo piktograma dedamas viršutinėje kairėje pusėje.Kaip pridėti „Elektra Vault“ ant „Kodi“
 4. Čia pamatysite nedidelį variantų sąrašą, spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Slinkite žemyn norėdami rasti ir spustelėkite Viršenybė > Dabar spustelėkite repository.supremacy-1.2 > Tada spustelėkite repository.supremacy-1.2.zip > Dabar palaukite, kol jis įdės priedą.„Elektra Vault“ „Kodi“ sąrankoje
 5.  Rasite tą patį nedidelį variantų sąrašą, bet dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Viršenybės saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Elektros skliautas > Diegti.„Elektra“ skliautas Kodi konfigūracijoje
 6. Įdiegę priedą, vėl grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Spustelėkite Priedai > Vaizdo įrašų priedai > Pažvelkite į dešinę ir slinkite žemyn, kad rastumėte „Elektros skliautą“ > Mėgautis!

„Elektra Vault“ kodi nustatymai

Kaip įdiegti „Elektra Vault“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atidarykite „Kodi Jarvis“ > Ekrane pasirinkite horizontalųjį sistemos meniu > Dabar spustelėkite Failų tvarkyklė > Tada du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Spustelėkite „Nėra“ ir jis paprašys saugyklos URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ kopijuoti įklijuokite šią nuorodą ir spustelėkite Atlikta > Dabar įveskite saugyklos pavadinimą, pvz., „Viršutiškumas“, ir spustelėkite Atlikta > Spustelėkite Gerai.
 3. Spustelėkite Įdiegti iš saugyklos > Dabar slinkite žemyn ir raskite viršenybės saugyklą > Eikite į vaizdo įrašų priedus > Elektros skliautas > Diegti > Mėgautis!

„Elektra Vault Kodi Zip Download“

„Elektra Vault“ galite atsisiųsti su „ZIP“ failu, kurį galite atsisiųsti ČIA. Atsisiuntę failą galite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Kai atidarysite „Kodi“, eikite į priedus > Spustelėkite langelio formos piktogramą viršutiniame kairiajame kampe > ir spustelėkite Įdiegti iš ZIP failo
 2. Pasirodys langas, kuriame turite naršyti failą, kurį atsisiuntėte „Supremacy“ saugyklos ZIP failą > Palaukite, kol ji bus įdiegta
 3. Įdiegę spustelėkite „Install from Repository“ > Spustelėkite „Viršutiniškumo saugykla“ > Vaizdo įrašų priedai > Elektros skliautas > Diegti > Mėgaukitės folkais!

„Elektra Vault“ klaidos / problemos / neveikia

„Elektra Vault“ nepavyko įdiegti priklausomybės

Jei saugykla netinkama diegti papildinio, ji parodys „Nepavyko įdiegti priklausomybės klaidos“. Paprastai ši klaida nėra susijusi su priedo problema, bet daugiausia su saugykla.

Sprendimas

Pakeitimas saugykloje gali padaryti apgaulę. Šiuo metu „Elektra Vault“ randama įvairiose saugyklose, tačiau pirmenybė teikiama „Supremacy“ saugyklai. „Elektra Vault“ diegimo procesą aptarėme su „Supremacy Repository“, kuriame aš dirbu nepriekaištingai.

„Elektra“ skliautų buferių išleidimo klausimai

Kartais „Elektra Vault“ pateiktos nuorodos ilgai užtrunka, kai filmuojami vaizdo įrašai. Buferis yra dažna problema, kurią galima rasti su daugeliu „Kodi“ priedų.

Sprendimas

Norėdami išspręsti buferio problemą, turite išvalyti „Kodi“ talpyklą. Kartais talpykla gali perkrauti „Kodi“, o tai gali trukdyti kaupti vaizdo įrašus. Norėdami išvalyti talpyklą, pabandykite įdiegti „Merlin Auto Cleaner“.

Apvyniokite

„Elektra Vault“ gali pasiekti populiarumo viršūnę, jei sugeba įtikinti „Kodi“ vartotojus kaip universalų priedą. Turėdami tiesioginių sporto šakų, filmų, TV laidų ir dokumentinių filmų, jie tikrai taps populiariu priedu. Šis vadovas parodė, kaip įdiegti „Elektra Vault“ į „Kodi“, kad galėtumėte žiūrėti bet kokį žiniasklaidos turinį.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map