egzodus-redux-kodi-addon

„Exodus Redux Kodi“ priedas yra garsiojo „Exodus Kodi“ priedo šakutė, turinti beveik tas pačias funkcijas ir sąsają. Naudodamiesi ypač greitais srautais, vartotojai gali mėgautis visais naujausiais filmais, TV laidomis, dokumentiniais filmais ir kt.

Labai rekomenduojama, kad vartotojai užsiprenumeruotų patikimą „Kodi“ VPN, kad apsaugotų savo privatumą ir pasiektų geografiškai ribotus srautus.

„Exodus Redux“ yra dar viena „Exodus Kodi“ šakutė, kuri prieš kurį laiką atėjo į pramonę. Tačiau skirtingai nuo kitų „Kodi“ priedų, jį reikia tinkamai nustatyti su lambda scrappers, kad jis galėtų gerai veikti. Šiame vadove pateikiau išsamią diegimo procedūrą; įsitikinkite, kad nepraleidote nė vieno žingsnio.

„Exodus Redux Kodi“ priedų saugykla

Galite įdiegti atnaujintą „Exodus Redux“ priedo versiją iš „IAC Github“, skirtą jums „KOdi Leia verison 18“ ar naujesnėms versijoms. „Krytpon“ vartotojams „Exodus Redux Kodi“ priedą galima įdiegti per „Lazy Kodi“ saugyklą, kuri yra žinoma kaip visas paketas, turintis daugybę kitų saugyklų..

Kaip ir „Exodus Kodi“ priedas, „Exodus Redux“ taip pat galima įsigyti per įvairias saugyklas. Esmė ta, kad saugyklų kūrėjai mėgsta talpinti priedus, kurie yra paklausūs ar populiarūs, nes tai juos pabrėžia.

Kaip įdiegti „Exodus Redux“ „Kodi Leia“ 18 ir naujesnėse versijose

 1. Atidarykite Kodi ir spustelėkite Sistemos piktograma (krumpliaračio piktograma) iš pagrindinio meniu  > Spustelėkite Failų tvarkyklė variantas
 2. Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite ten, kur rašoma   ir įveskite tai URL adresas: https://i-a-c.github.io/  kaip tai atitinkamame lauke  > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį URL kaip „Redux“ ir spustelėkite Gerai
 3. Grįžti į pagrindinį „Kodi“ meniu > Spustelėkite Priedai skirtukas > Spustelėkite Paketų montuotojo piktograma iš viršutinio kairiojo kampo
 4. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Slinkite sąrašu žemyn ir pasirinkite „Redux“ > Pasirinkite repository.exodusredux-x.x.x.zip > Palaukite pranešimo
 5. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Eiti į „Exodus Redux Repo“ > Eik į Vaizdo įrašų priedai aplankas > Pasirinkite Exodus Redux > Pataikė Diegti > Palaukite pranešimo

Kaip įdiegti „Exodus Redux“ „Kodi Krypton 17.6“ ar senesnėje versijoje

Norėdami įdiegti „Exodus Redux Kodi“ priedą „Kodi Leia“ ir „Krypton“ versijose, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atviras Kodi.
 2. Spustelėkite Nustatymai piktogramą > Atviras Failų tvarkyklė > Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį.
 3. Spustelėkite ‘Nė vienas’ ir įveskite URL adresą: http://lazykodi.com/ > Spustelėkite Gerai. Dabar pavadinkite šį šaltinį kaip ‘Tingus’ > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai dar kartą, kad uždarytumėte dialogo langą.
 4. Eik atgal Pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai.
 5. Spustelėkite Dėžutės piktograma (Paketų montuotojo piktograma) iš viršutinio kairiojo kampo.
 6. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Slinkite galimų parinkčių sąrašu ir pasirinkite „Tingus“.
 7. Spustelėkite ZIPS aplankas > Spustelėkite EXODUSREDUX.zip > Palaukite pranešimo.
 8. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Spustelėkite „Exodus Redux Repo“ > Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas.
 9. Spustelėkite Exodus Redux > Pataikė Diegti.

Dabar turėsite įjungti „Lambda“ scrappers, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Įdiegę atidarykite priedų formos priedų meniu..
 2. Spustelėkite Įrankiai.
 3. Spustelėkite Nustatymai: teikėjai.
 4. Užveskite pelės žymeklį virš teikėjų > Spustelėkite Pasirinkti modulio teikėjų šaltinį.
 5. Keisti Numatytas į Lambda Grandikliai ir spustelėkite

„Exodus Redux Kodi“ atsisiuntimas

 1. parsisiųsti Exodus Redux ZIP failas.
 2. Paleisti Kodi > Spustelėkite Priedai.
 3. Spustelėkite Dėžutės piktograma > Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite ir atidarykite atsisiųstą ZIP failą.
 4. Pasirinkite Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite „Exodus Redux Repo“.
 5. Vaizdo įrašas Priedai > Spustelėkite Exodus Redux > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo.

„Exodus Redux Down“ / neveikia / klaidos / pataisymai

Čia pateikiamos dvi svarbiausios klaidos taisant pataisas, su kuriomis dažniausiai susiduria „Exodus Redux Kodi“ priedų vartotojai.

Patikrinkite žurnalo klaidą

Kartais atsisiųsdami saugyklą keli failai neatsisiunčiami; sukels problemų vėliau diegiant priedą. Patikrinti žurnalo klaidą yra klaida, kuri bus rodoma, jei iškilo problemų su saugyklos failais. Kita patikrinimo žurnalo klaidos priežastis yra sistemos talpykla, jei ji pilna.

Pataisyti

Tiesiog išvalykite visus pagrindinius duomenis ir talpyklą ir bandykite dar kartą. Jei klaida išlieka, iš naujo atsisiųskite ir įdiekite saugyklą.

Nepavyko prisijungti prie saugyklos

Kartais saugyklos šaltiniai išsijungia arba pasensta, o tai vartotojui sukelia problemų. Kai Kodi negali prisijungti prie saugyklos šaltinio, rodoma ši klaida.

Pataisyti

Jei matote šią klaidą, patikrinkite URL ir įsitikinkite, kad nuoroda aktyvi. Jei UR aktyvus, tada patikrinkite, ar URL adresas, kurį pridėjote failų tvarkyklėje, galbūt klaidingai parašė adresą, įsitikinkite, kad jis teisingas. Jei klaida vis tiek išlieka, išbandykite kitą saugyklą.

Išvada

Daugybė „Exodus Kodi“ šakių yra prieinamos internete ir akivaizdu, kad sunku pasakyti, kuri iš jų yra geriausia, tačiau vieną dalyką, kurį patyriau dirbdamas su „Exodus Redux“, kad jo teikiamos srautinio perdavimo nuorodos veikia puikiai. „Exodus Redux“ sąsaja yra tokia pati kaip ir legendinio „Exodus Kodi“ priedo, o funkcijos pakartojamos.

Tačiau reikia atsiminti vieną dalyką – tai yra trečiosios šalies priedas ir jūs turėtumėte jį naudoti su geriausiu „Kodi“ VPN, kad apsisaugotumėte nuo privatumo pažeidimo problemų..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me