Jei kyla problemų diegiant ir naudojant „ExpressVPN“ naudojant „Firestick“, tai yra ideali vieta išvalyti visas jūsų painiavas. Bet prieš išnagrinėdami VPN nustatymo veiksmus, pirmiausia pakalbėkime apie kai kurias funkcijas, kurios „ExpressVPN“ paverčia vieną geriausių „FireStick“ VPT 2020 m..

Express VPN „FireStick“

„ExpressVPN“ yra neabejotinai viena populiariausių transliavimo VPN paslaugų, kuria galite pasikliauti. VPN visame pasaulyje garsėja dėl puikių funkcijų ir nuostabių funkcijų, leidžiančių vartotojams srautiniu būdu transliuoti bet kokio tipo turinį HD, nereikalaujant buferio..

„Amazon Firestick“ „ExpressVPN“ turi specialiai pritaikytą programą, kurią naudoja laidų pjaustytojai visame pasaulyje. Tai yra patikimiausias VPT, kai kalbama apie saugumą, privatumą ir srautinį perdavimą. Tai pasakius, čia yra pagrindinių funkcijų, išskiriančių šį VPN iš kitų, pasiekiamų „Amazon Appstore“, sąrašas.

Blazing Greitas greitis

Šis VPN yra vienas greičiausių VPN, su kuo kada nors teko susidurti, kaip rodo ir pavadinimas. „ExpressVPN“ turi greičio optimizuotą tinklą, kurį sudaro daugiau nei 3000 serverių, kurie yra išsidėstę daugiau kaip 160 vietų 94 šalyse.

Dėl vidutinių VPN negalima sklandžiai transliuoti HD ir 4K; šis VPN leidžia jums abiem, todėl tai yra puikus pasirinkimas jūsų namams ir biurui.

 

Tvirtas saugumas ir privatumas

Įspūdinga „ExpressVPn“ nulio registravimo politika pateikiama kartu su AES 256 bitų šifravimu, kuris užtikrina, kad visa jūsų veikla internete yra saugi, privati ​​ir anonimiška. Tai tampa svarbu, jei naudojate trečiosios šalies arba „Kodi“, „Android“ srautinio perdavimo programą, pvz., „Cinema HD“, „CatMouse“ ir „Titanium“..

Trečiųjų šalių „Kodi“ papildymai ir kitos tokios programos siūlo turinį, kuris gali būti piratinis, ir, bet kokiu atveju, jūs galite srautiškai transliuoti šį turinį, ir jūs galite susidurti su teisinėmis problemomis. Tačiau „ExpressVPN“ ne tik apsaugo jūsų ID, bet ir leidžia turinį žiūrėti kuo sklandžiau.

 

Neblokuotos srautinio perdavimo paslaugos

Kita priežastis, kodėl jums reikia VPN, yra tada, kai turite atblokuoti visą apribotą turinį. Populiariausia ir žinomiausia iš šių paslaugų yra „Netflix“, teikianti skirtingą turinį įvairioms pasaulio šalims.

„ExpressVPN“ yra vienas iš nedaugelio VPT, kurie nuolat gali suteikti prieigą prie „Netflix“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai gauti sąskaitą ir įdiegti šį VPN, kad atblokuotumėte „Netflix“ Kanados, JAV, Nyderlandų, Japonijos, Indijos ir kitas bibliotekas.

Jei norite pasiekti kitas geografiškai ribotas paslaugas, tokias kaip „iPlayer BBC“, „Hulu“ ir „HBO“, tai yra jūsų pasirinkimo galimybė..

Lengvas naudojimas

Svarbi šio VPN ypatybė, kurios negalima ignoruoti, yra tinklo užrakto nužudymo jungiklis ir „VPN Split“ tuneliai, kurie palengvina sąsajos naudojimą..

Jis siūlo neribotą pralaidumą ir yra saugus naudoti torrent ir P2P. Taip pat galite gauti penkis vienu metu palaikomus ryšius naudodamiesi tiesioginių pokalbių klientų palaikymo tarnyba visą parą ir visą parą.

Geriausia yra tai, kad su ja bus suteikta 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei pakeisite savo mintis, kuri, esu įsitikinusi, niekada neįvyks..

Kaip įdiegti „ExpressVPN“ ant „Firestick“

Šis VPN turi specialią programą, suderinamą su „Amazon Firestick“, „Fire TC Cube“ ir „Fire TV“. Jį lengvai galima rasti „Amazon“ parduotuvėje ir vargu ar prireiks kelių sekundžių, kad jį įdiegtumėte.

Prieš pradėdami diegti, įsitikinkite, kad nusipirkote „ExpressVPN“ prenumeratą. Geriausia gauti metinę prenumeratą, nes galite naudotis 49% nuolaida. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos jį atsisiunčiant, ar norite, kad programa būtų įdiegta, mes galime jums padėti abiem atvejais.

 

1.      Programos diegimas

 1. Atidarykite pagrindinį „Firestick“ ekraną ir paieškos parinktyje įrašykite „ExpressVPN“. Jei matote „ExpressVPN“, spustelėkite jį, kad tęstumėte
 2. „ExpressVPN“ pasirodys kaip pirmasis pasiūlymas, spustelėkite jį ir paspauskite mygtuką „gauti“
 3. Atsisiųskite „ExpressVPN“, atlikę darbą, eikite į parinktį „atidaryti“ ir pradėkite ją naudoti

2.      Šalutinis „ExpressVPN APK“ įkėlimas iš „FireStick“

Jei dėl kokių nors priežasčių negalite gauti „ExpressVPN“ „Amazon“ parduotuvėje,

visada turite galimybę atsisiųsti APK failą ir įdiegti. Tačiau dėl to pirmiausia turėtumėte įsitikinti, kad „Firestick“ gali įdiegti programas iš nežinomo šaltinio.

Kad būtų patogiau, šią parinktį galite įjungti taip:

 1. Eikite į pagrindinį ekraną ir spustelėkite „nustatymai“. Pamatysite „My Fire TV / Device“ parinktį, paspauskite ją
 2. Kitas – iškart po sąrašo spustelėkite „Kūrimo parinktys“ Apie
 3. Dabar turite įjungti „Programos iš nežinomų šaltinių“ ir viskas

Kitas dalykas, kurį reikia padaryti, yra atsisiųsti APK failą diegiant „ExpressVPN“.

 1. Įveskite https://www.firesticktricks.com/expresson atsisiųstos programos URL lauką
 2. Dabar atsisiųskite jį, jei norite tęsti
 3. Baigę atsisiųsti spustelėkite „įdiegti“
 4. Spustelėkite „atlikta“ ir pasirinkite „ištrinti“, kad sutaupytumėte vietos

Tuo pačiu programa turėjo būti įtraukta į jūsų programų sąrašą.

Dabar, kai sėkmingai įdiegėte „ExpressVPN APK“ savo „Fire TV“ įrenginyje, galite pasiekti šį naujai atsisiųstą VPN, eidami į programų sąrašą..

 1. Pradiniam nustatymui spustelėkite parinktį „atidaryti“ ir pasirinkite parinktį „prisijungti“
 2. Dabar įveskite savo kredencialus. Jei vis dar neturite paskyros, gaukite prisijungimo duomenis iš oficialios „ExpressVPN“ svetainės
 3. Jei baigsite prisijungti, spustelėkite „Gerai“, kad nustatytumėte konfigūraciją
 4. Dabar „ExpressVPN“ turėtų būti rodomas programos pagrindiniame puslapyje
 5. Spustelėkite raudoną apskritimo mygtuką, norėdami prijungti „ExpressVPN“ prie savo „Fire TV“
 6. Sveikiname! Dabar tau gera eiti

Išvada

„ExpressVPN“ yra universalus produktas, kuris, priešingai nei kiti VPN, sutvarkys visą jūsų privatumą ir pašalinsite ribojančias turinio problemas. Šis vadovas padės jums jį įdiegti, tačiau jei turite klausimų ar pasiūlymų, palikite komentarą komentarų skiltyje žemiau.t

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me