„F4MTester Kodi“ yra „Kodi“ priedas, atliekantis daugelio tiesioginės televizijos transliacijos priedų pagrindinį vaidmenį, nes teikia dekodavimo protokolo paslaugą. Tai iš tikrųjų yra priedas, teikiantis paslaugas „Kodi“ vartotojams, veikiantis fone kaip kitų „Kodi“ priedų palaikymo paslauga..

Vienas dalykas, kurį kiekvienas vartotojas turėtų žinoti, kad norint naudotis tiesioginės televizijos priedais ar su jais susijusiomis paslaugomis būtina turėti VPN paslaugą. Šios paslaugos veikia geriau, kai nesusiduria su jokiais geografiniais apribojimais ir gali pasiekti įvairius prieigos taškus, o tai yra beveik neįmanoma be „Kodi“ VPN..

Galbūt pamatėte, kad jis buvo automatiškai įdiegtas į „Kodi“, nes jis palaiko „Live TV“ priedus. Tačiau, jei norite srautinį srautą, vykdykite mūsų vadovą, kad pamatytumėte, kaip įdiegti „F4MTester Kodi“ priedą.

„F4MTester Zip“ saugyklos failas

Neseniai „F4MTester“ priedą buvo galima įsigyti tokiose pagrindinėse saugyklose kaip „Noobs and Nerds“ ir „Smash Repo“. Bet nuo to laiko, kai jie nuėjo žemyn, vartotojai liko kertami, nes neturėjo šaltinio atsisiųsti šio priedo.

Laimei, šį priedą dabar galima įsigyti per „Kodi Israel“, žinomą kaip „Kodil“ saugykla, ir jis veikia gerai. Šiame vadove mes sukūrėme išsamią priedo įdiegimo procedūrą.

Kaip įdiegti „F4MTester Kodi Addon“ „Leia“ ir „Krypton“ versijose

 1. Atidarykite Kodi > Spustelėkite Krumpliaračio piktograma > Atviras Failų tvarkyklė > Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį.Kaip įdiegti „F4MTester Kodi“
 2. Dabar pasirodys dialogo langas, spustelėkite ten, kur sakoma adreso juostoje > Įveskite šį URL lvtvv.com/repo/ ir spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį šaltinį Kodilis Repo > Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai vėl uždaryti dialogo langą.kaip įdiegti f4m testerio kodi priedą į kriptono versiją 17.6 ar senesnę versiją
 3. Grįžti į Pradinis ekranas > Spustelėkite Priedai skirtukas.kaip įdiegti
 4. Dabar spustelėkite Dėžutės piktograma > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo.„f4mtester kodi“ atsisiųsti ZIP failo URL
 5. Slinkite ir pasirinkite Kodilis Repo > Spustelėkite Kodil.zip > Palaukite pranešimo.kaip pridėti f4m testerį
 6. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Pasirinkite „Kodi Israel“ saugykla („Kodil“ saugykla).„f4mtester kodi“ sąranka
 7. Atviras Vaizdo įrašų priedai > Slinkite ir pasirinkite „F4MTester“ > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo.

Kaip įdiegti „F4MTester Kodi“ priedą 16 ar naujesnės versijos „Jarvis“

 1. Atidarykite „Kodi Jarvis V16“.
 2. Spustelėkite Sistema > Atviras Failų tvarkyklė.
 3. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite „Nė vienas’ > įveskite URL lvtvv.com/repo/ > Spustelėkite padaryta.
 4. Pavadinkite šaltinį URL kaip Kodilis Repo > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 5. Grįžti į Kodi namai > Spustelėkite Sistema > Spustelėkite Priedai.
 6. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite Kodilis Repo > Pasirinkite Kodil.zip.
 7. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Pasirinkite „Kodi Israel“ (Kodil) saugykla.
 8. Atviras Vaizdo įrašų priedai.
 9. Pasirinkite „F4MTester“ iš sąrašo > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo.

„F4MTester Kodi Addon“ atsisiuntimas

 1. Atsisiųskite ZIP failas jūsų įrenginyje > Atviras Kodi > Eiti į Priedai Meniu.
 2. Dabar spustelėkite Dėžutės piktograma > Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo.
 3. Naršykite ir atidarykite atsisiųstas ZIP failas (Kodil.zip) > Palaukite pranešimo.
 4. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Atviras „Kodi Israel“ saugykla („Kodil“ saugykla).
 5. Atviras Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite „F4MTester“ > Pataikė Diegti > Palaukite pranešimo.

„F4MTester Kodi“ klaidos / neveikia / problemos

„F4MTester“ nepavyko įdiegti priklausomybės

Nepavyko įdiegti priklausomybės klaidos, bandant įdiegti priedą iš pasenusio saugyklos arba kai saugykloje trūksta kai kurių failų.

Pataisyti

Įdiegdami priedus visada naudokite atnaujintą saugyklą. Prieš pradėdami diegimo procedūrą, pabandykite patikrinti, ar saugykla veikia ir ar prieinama. Saugykla, kurią mes paminėjome savo tinklaraštyje, yra atnaujinta saugykla ir joje veikia visi priedai.

Nepavyko įdiegti „F4MTester“ 2018 m

Pagrindinė priežastis, dėl kurios vartotojai susiduria su šia klaida, yra tai, kad neseniai buvo uždarytos kai kurios pagrindinės saugyklos, kuriose yra šis priedas. Vartotojai bando įdiegti šį skelbimą per tas saugyklas ir ZIP failus, todėl diegimas gali būti nesėkmingas.

Pataisyti

„Kodi“ vartotojai visada turėtų įsitikinti, kad diegdami priedus jie naudoja patikimas ir funkcines saugyklas. Šių trečiųjų šalių papildomų saugyklų problema yra ta, kad jos nuolat uždaromos, todėl vartotojai turėtų būti atsargūs.

„F4MTester Kodi“ alternatyvos

Tokių priedų alternatyvų bendruomenėje nėra, todėl šis priedas atkreipia visų vartotojų dėmesį.

Baigiamieji žodžiai

„F4MTester“ yra unikalus priedas, teikiantis palaikymą srautinių priedų pagrindiniame fone, kad vartotojų srautinio transliavimo patirtis būtų sklandi. Tokį priedą galima pamatyti retai, tačiau jis taip pat yra labai vertinamas!

Kodi iš tikrųjų yra stebuklų vieta! Tačiau įsitikinkite, kad per daug nesigilinote į šiuos stebuklus, nesudarę tinkamų privatumo priemonių. Įsitikinkite, kad naudojate patikimą ir gerai aptarnaujančią „Kodi“ VPN paslaugą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me