Kaip įdiegti fantastišką „Kodi Addon“ naudojant 3 paprastus metodus (įtrauktas vaizdo įrašas)

Kai mes kalbame apie geriausius „Kodi“ priedus, skirtus vaizdo įrašams ir filmams, visada įsimename „Išėjimo“ ir „Paktą“. Tačiau vienas dalykas, ko daugelis „Kodi“ vartotojų nežino, yra galimybė įsigyti naują „Kodi“ vaizdo įrašo priedą, vadinamą „Fantastiška“..


Jis (daugelio vartotojų) minimas kaip „Išėjimo“ ar „Pakto“ šakutė. Tiesa, tai yra geriau nei abu šie priedai, nes yra geresnių 4K ir HD nuorodų. Šiame vadove mes jums pasakysime, kaip įdiegti „Fantastic Kodi“ priedą ir kitą su juo susijusią „Kodi“ vpn informaciją. Fantastiškas „Kodi“ priedas yra vienas iš priedų, kuris veikia ir „Xbox One Kodi“.

Fantastiškas „Kodi“ atsisiuntimo saugyklos pašto adresas

Fantastišką „Kodi“ priedą galite pasiekti naudodami tis nuorodą: http://fspmkodi.com/repo/

Taip pat galite tiesiogiai atsisiųsti „Zip“ failą iš nuorodos ir įdiegti „Fantastic Kodi“ priedą. Atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite ZIP failas jūsų įrenginyje.
 2. Spustelėkite Krumpliaračio (nustatymų) piktograma > Įdiekite iš ZIP failo > Suraskite atsisiųstą failą ir spustelėkite saugykla.Firestickplusman-0.1.2 > Palaukite pranešimo.
 3. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Pasirinkite „Firestickplusman“ priedai > Diegti > Palaukite, kol pasirodys pranešimas.

Kaip įdiegti fantastišką “Kodi Addon” ant “Krypton” versijos 17.6 ar žemesnės versijos

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymų piktograma > Spustelėkite Failų tvarkyklė.kaip įdiegti fantastišką
 2. Du kartus spustelėkite Papildyti Šaltinis > Spustelėkite ‘Nė vienas’ > Įveskite šį URL http://fspmkodi.com/repo/ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį „Fantastic Repo“ > Spustelėkite Gerai.kaip įdiegti fantastišką „Kodi Addon“ į kriptono versiją 17.6 ar senesnę versiją
 3. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu paspausdami ESC raktas kelis kartus > Spustelėkite Papildytions > Spustelėkite Dėžė Forma piktogramą.fantastinis kodi
 4. Spustelėkite Diegti Pašto indeksas Byla > Pasirinkite Fantastiškas repo> Spustelėkite Repo > repository.firestickplusman-0.1.2.zipfantastinis kodi priedas
 5. Dabar spustelėkite DiegtiSaugykla > Pasirinkite „Firestickplusman“ priedai > Vaizdo įrašas Papildytions > Pasirinkite Fantastinis > Spustelėkite Diegti> Palaukite, kol bus įdiegtas priedas.kaip pridėti fantastišką kodi priedą
 6. Kai pasirodys pranešimas, grįžkite į Pagrindinis Meniu> Papildytions> Atviras Vaizdo įrašas Papildytions > Spustelėkite Fantastinis > Naršykite mėgstamą turinį ir mėgaukitės!

fantastinis kodi addon atsisiųsti

Kaip įdiegti fantastišką „Kodi Addon“ – vaizdo įrašų vadovas

Kaip įdiegti fantastišką “Kodi Addon” ant 16 ar naujesnės versijos “Jarvis”

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Sistemos piktograma > Atviras Failų tvarkyklė.
 2. Dukart spustelėkite Papildyti Šaltinis > Spustelėkite „Nė vienas’ > Įveskite tai URL http://fspmkodi.com/repo/ > Spustelėkite padaryta > Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį „Fantastinis „Repo“ > padaryta> Spustelėkite Gerai.
 3. Eiti į „Kodi“ pagrindinis meniu kelis kartus paspausdami ESC klavišą > Spustelėkite Sistema> Papildytions > Diegti Pašto indeksas Byla > Pasirinkite Fantastiškas repo> Spustelėkite Repo > Spustelėkite repository.firestickplusman-0.1.2.zip
 4. Dabar spustelėkite DiegtiSaugykla > Spustelėkite „Firestickplusman“ priedai > Atviras Vaizdo įrašas Papildytions > Pasirinkite Fantastinis > Spustelėkite Diegti> Palaukite, kol bus įdiegtas priedas.
 5. Kai pasirodys pranešimas, grįžkite į Pagrindinis Meniu> Papildytions> Atviras Vaizdo įrašas Papildytions> Fantastinis.

Dabar galite naršyti savo mėgstamą turinį ir mėgautis „Fantastic Kodi“ patirtimi!

Kaip įdiegti fantastišką “Kodi Addon” ant “Fire Stick”

Įdiegę „Kodi“, galėsite įdiegti „Fantastic Kodi“ priedą „Fire Stick“. Galite naudoti mūsų vadovą, kaip įdiegti „Kodi“ „Fire Stick“.

Norėdami įdiegti „Fantastic“ vaizdo priedą „Fire Stick“, sekite šį vadovą žingsnis po žingsnio:

 1. Paleisti Ugnis Laikykis > Eiti į Nustatymai > Sistema.
 2. Atviras Programuotojas Galimybės > ĮJunkite ADB derinimą ir programos iš Nežinomi šaltiniai.
 3. Grįžkite į „Kodi Fire Stick“ Namai > Spustelėkite Paieška > Tipas Kodi > Atviras Kodi.
 4. Kai „Kodi“ atsidarys, atlikite nurodytus veiksmus, kad įdiegtumėte fantastinę „Kodi Krypton“ versiją. Procedūra panaši kaip ir Kryptono.

Fantastiškas „Kodi Addon“ neveikia / klaidos / problemos

Fantastiškam Kodi nepavyko įdiegti priklausomybės

Ši klaida dažniausiai atsiranda, kai kyla problemų saugykloje. Jei pastebėsite šią klaidą, saugykla gali būti neveikianti arba atnaujinama.

Sprendimas

Galite tam skirti šiek tiek laiko ir vėliau patikrinti, ar problema kilo dėl atnaujinimo, ar nuoroda buvo uždaryta. Jei URL išsijungia, pabandykite naudoti alternatyvų URL.

Fantastiškas „Kodi“ nepavyko prisijungti prie saugyklos

Tai reiškia, kad arba įvedėte neteisingą saugyklos šaltinio saitą, arba yra sintaksės klaida.

Sprendimas

Įsitikinkite, kad įvedėte teisingą URL, kad išvengtumėte tokios klaidos.

Fantastiškos „Kodi Addon“ apžvalgos

Vartotojams reikalingas forumas, kuriame būtų galima išsakyti savo nuomonę, kritiką ir palaikymą dėl priedų. Kas gali būti geresnė vieta nei „Reddit“? Siūlai pagal sriegį pamatysite įvairius komentarus.

Pažvelkite į šį komentarą, šis vartotojas nurodo „Fantastic“ kaip „Pakto“ šakutę, net jei šis vartotojas, nors ir įdiegęs, ja nepasinaudojo..

fantastiška apžvalga

Kai kurie vartotojai iškėlė bausmes ir sarkazmą:

fantastiška reddit apžvalga

Ir tada yra tokių, kurie net gilinosi į savo kodą:

fantastinis addd kodi

Fantastiškos „Kodi“ alternatyvos

 1. Išėjimas
 2. Sandorą
 3. Gurzilas
 4. Pasipriešinimas
 5. Genesis
 6. 321 Filmai
 7. Nekoduotas Kodi

Apvyniokite

Galima nedvejojant pasakyti, kad „Fantastic Kodi“ priedas yra toks, kokį nurodo jo pavadinimas. Fantastiški „Kodi“ vartotojai labai gyrė jo funkcionalumą ir sąsajas bei vertino jį labiau nei „Paktą“. Galime pasakyti, kad šis priedas tiesiog galėjo palikti Paktą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map