Kaip įdiegti filmus atidaryti „Kodi“ mažiau nei per 7 veiksmus

„Openload“ yra ilgametė failų prieglobos paslauga, siūlanti savo paslaugas „Kodi“ vartotojams. Kai populiarūs „Kodi“ priedai, tokie kaip „Covenant“ ir „Exodus“, siūlo „Openload“ srautus, svarbu žinoti, kaip „Openodi“ įdiegti „Kodi“..


„Kodi News“Kada nors girdėjai apie Kodi NUOLATAS? Taip, jie yra tiesa & trukdo milijonams žiūrėti nemokamą turinį. VPT gali išlaikyti jūsų tapatybę anoniminę ir saugią. „PureVPN“ yra geriausias jūsų sprendimas apsisaugoti nuo DMCA pranešimų, autorių teisių problemų & įvairių priedų, tokių kaip „Neptūnas Rising“, „Paktas“ ar „GAIA“, atblokavimas.purevpn cta

Taigi, nedelsdami leiskime sau tai teisingai!

 1. Kaip įdiegti „Openload“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje
 2. Kaip išjungti atidaryti „Kodi“ versiją
 3. Atidarykite „Kodi“ atsiliepimus
 4. Atidaryti „Kodi“ neveikia / klaidos / problemos

Kaip įdiegti „Openload“ „Kodi Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Paleisti Kodi jūsų sistemoje > Eiti į Nustatymai (Krumpliaračio formos piktograma) viršutiniame meniu > Spustelėkite Failų tvarkyklė > Slinkite žemyn ir dukart bakstelėkite Pridėti šaltinį.Kaip įdiegti „openload“ į „kodi“
 2. Kai langas pasirodys ekrane, spustelėkite ‘Nė vienas’ variantas > Tipas „Dandy Media“ saugyklos URL http://www.dandymedia.club/repo/ > Spustelėkite Gerai > Įveskite saugyklos pavadinimą, t. „Dandy Media“ > Spustelėkite Gerai ir uždarykite dėžę.Kaip įdiegti 17-os ar naujesnės versijos „kodi“ kriptono versiją
 3. Grįžkite į Kodi namai paspausdami ant „Backspace“ klaviatūros klavišas > Tada eik į Priedai meniu kairėje > Pasirinkite Pakuočių montuotojas (Dėžutės formos piktograma) viršutiniame kairiajame kampe.atidaryti ant kodi
 4. Dabar spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Suraskite ir spustelėkite „Dandy Media“ > Repository.dandymedia.zip > Repozitoriaus įdiegimas užtruks keletą minučių.atidaryti kodi sąranka
 5. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Slinkite žemyn norėdami rasti „Dandy Media“ > Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite Atidaryti iš sąrašo > Spustelėkite Diegti.Paleiskite kodi nustatymus
 6. Įdiegę „Openload“, eikite į Kodi namai > Spustelėkite Priedai > Tada Vaizdo įrašų priedai > Atidaryti > Mėgaukitės filmais!

kaip įdiegti atidaromą versiją „Kodi jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

Kaip įdiegti „Openload“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Paleisti Kodi Jarvis jūsų sistemoje > Spustelėkite Sistema > Tada Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Spustelėkite ‘Nė vienas’ kai pasirodys langelis > Tipas URL http://www.dandymedia.club/repo/ > Spustelėkite padaryta > Įveskite pavadinimą „Dandy Media“ > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 3. Dabar grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Tada pasirinkite Sistema meniu dar kartą > Spustelėkite Priedai > Įdiekite iš ZIP failo > Tada „Dandy Media“ > saugykla.dandymedia.zip
 4. Eiti į Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite „Dandy Media“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite Atidaryti > Diegti > Mėgautis!

Kaip išjungti atidaryti „Kodi“ versiją

 1. Išjungti „Kodi“ „Openload“ yra gana paprasta. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus:
 2. Paleiskite „Kodi“ savo sistemoje > Eikite į nustatymus > tada Sistemos nustatymai.
 3. Eikite į priedus ir pasirinkite „Tvarkyti priklausomybes“..
 4. Dabar pasirinkite „URL sprendimo priemonė“ > tada sukonfigūruoti.
 5. Viename iš rezoliucijų sąrašų ieškokite „Openload“.
 6. Kai rasite „Openload“, išjunkite parinktį „Įgalinti“.

Atidarykite „Kodi“ atsiliepimus

Daugelis „Kodi“ vartotojų, naudodamiesi „Openload“, ieško savo saugumo ir saugos. Vienas iš pagrindinių rūpesčių yra tai, kad jūsų IP adresas yra matomas, kai suporuojate su „Openload“. „Reddit“ vartotojas turėjo tą patį susirūpinimą, tačiau aistringa Kodi bendruomenė greitai jam padėjo.

atidaryti kodi apžvalgą

Panašiai kitas „Kodi“ vartotojas ieškojo būdo, kaip naudoti „Openload“ „Firestick“.

atidaryti „reddit“ apžvalgą

Atidaryti „Kodi“ neveikia / klaidos / problemos

Pradėję naudoti „Openload“, konfigūruodami priedą, susidursite su daugybe klaidų. Tarp labiausiai paplitusių klaidų yra:

„Kodi Firestick“ atidarykite „Stream“ leidimą

Vartotojams, naudojantiems „Openload“ asmeniniame kompiuteryje ar „Mac“, jūsų prietaiso poravimas nėra problema. Tačiau „Kodi Firestick“ leidimas atidaryti srauto srautą pribloškė daugelį vartotojų. Bet jūs galite lengvai išspręsti šią klaidą.

Kadangi „Openload“ suporuoja jūsų IP adresą, visi įrenginiai, naudojantys tą patį adresą, turėtų būti suporuoti. Jei jūsų „Firestick“ yra prijungtas prie to paties „Wi-Fi“ tinklo, jis turėtų turėti tą patį IP adresą. Taigi viskas, ką jums reikia padaryti, tai suporuoti „Openload“ su bet kuriuo kitu įrenginiu (kompiuteriu, „Mac“, „Android“ telefonu ir kt.), O jūsų „Firestick“ proceso metu taip pat bus suporuota..

„Openload“ prieigos teisės suteikimas, „Kodi 17“

Ši klaida dažniausiai įvyksta, kai netikrinate „captcha“ laukelio. Poraudami su „Openload“ įsitikinkite, kad pažymėjote langelį „Aš nesu robotas“. Tai išspręs „Kodi 17“ „Openload“ srauto įgaliojimo klaidą.

Norėdami suvynioti

Ten, kur esate žmonės, baigėme savo „Openload“ vadovą. Jei norite įdiegti „Openloa“ „Kodi 17“ arba „Kodi 16“, galite naudoti aukščiau pateiktą metodą. Jei kyla problemų paleidžiant priedus, patikrinkite mūsų išvardytas klaidas. Jei problema išlieka, parašykite mums žemiau komentarą ir mes jums padėsime.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map