Kaip įdiegti GAIA Kodi Addon

„GAIA Kodi Addon“ yra garsaus „Bubbles Kodi“ priedo šakutė, turinti beveik tas pačias savybes, bet, aišku, pagerinta kokybė. „GAIA Kodi“ yra puikus priedas prie didelės raiškos filmų ir TV laidų transliacijos.


Priedo sąsaja yra gana padori ir patogi vartotojui, joje yra didelės spartos srautinės nuorodos, kurios puikiai veikia skirtingai nuo daugelio kitų priedų..

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad srauto internete apsauga turėtų būti jūsų pagrindinis prioritetas. Štai kodėl aš „Kodi“ vartotojams visada rekomenduoju naudoti „VPN“ kartu su „Kodi“, kuris siūlo aukštos klasės šifravimą. Kitas privalumas, kurį turėsite naudodamas VPN, yra tai, kad galėsite transliuoti geografiškai ribotą turinį ir apeiti IPT.

Toliau pateikiami „Kodi“ vartotojams rekomenduojami VPN teikėjai:

Išskirtiniai „KodiVPN.co“ specialieji pasiūlymai 2019 m
PureVPN

 10,95 USD / 1,32 USD / mėn

Paimkite šį pasiūlymą

banglentė

 11,95 USD 1,99 USD per mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą (3 mėnesiai nemokami)

Nevalia

 9,95 USD 2,75 USDPer mėnesį

Paimkite šį pasiūlymą

GAIA „Kodi Addon“ saugykla

„GAIA Kodi“ priedą galima įsigyti savo „GAIA saugykloje“.

Kitas puikus dalykas, susijęs su „GAIA Kodi“ priedu, yra tas, kad jis turi savo oficialią svetainę: https://gaiakodi.com/. Čia galite rasti svarbios informacijos ir informacijos apie šį priedą, taip pat nuorodas į jo saugyklą.

Kaip įdiegti GAIA Kodi Addon Kodi Leia ir Krypton

 1. Atviras Kodi
 2. Spustelėkite Nustatymai piktogramą > Atviras Failų tvarkyklė > Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite ten, kur rašoma Nė vienas ir atsidarys dialogo langas.
 3. Įveskite tai URL srityje http://repo.gaiakodi.com > Spustelėkite Gerai
 4. Dabar pavadinkite šį šaltinį kaip „GAIA“ > Spustelėkite Gerai
 5. Grįžkite į pagrindinį meniu ir spustelėkite Priedai skirtukas > Dabar spustelėkite Pakuotė Montuotojas piktogramą (Dėžė piktogramą viršutiniame kairiajame kampe)
 6. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Slinkite sąrašu žemyn ir pasirinkite GAIA > Spustelėkite saugykla.gaia.zip > Palaukite pranešimo
 7. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Atviras „Gaia“ kapinynas 1 > Eiti į Vaizdo įrašų priedai aplankas > Spustelėkite Gaia > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo

Kaip įdiegti „GAIA Kodi Addon“ „FireStick“

 1. Diegti Kodi ant „FireStick“.
 2. Eiti į Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.
 3. Dabar žiūrėkite aukščiau aptartą diegimo procedūrą, nes ji bus tokia pati diegiant šį priedą „FireStick“.

GAIA „Kodi Addon Download“

 1. Atsisiųskite „GAIA Kodi Zip File“
 2. Atidarykite Kodi > Spustelėkite Priedai
 3. Spustelėkite Dėžė piktogramą (papildoma naršyklė)
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Naršykite sistemoje ir atidarykite atsisiųstas ZIP failas > Palaukite pranešimo
 5. Pasirinkite Įdiekite iš saugyklos variantas
 6. Eiti į „Gaia“ kapinynas 1 > Atviras Vaizdo įrašų priedai aplankas
 7. Pasirinkite Gaia > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo

GAIA Kodi neveikiančios klaidos ir pataisymai

Toliau pateikiamos kelios įprastos „Kodi“ klaidos, su kuriomis galite susidurti naudodamiesi „GAIA Kodi“ priedu:

Patikrinkite žurnalo klaidą

Tikrinimo žurnalo klaida paprastai atsiranda, kai su priedu yra kažkas ne taip. Gali kilti problemų dėl priedų talpyklos arba trūksta reikiamų failų, reikalingų paleisti priedą.

Pataisyti

Galite ištaisyti šią klaidą išvalę „Kodi“ talpyklą ir pagrindinius duomenis. Jei neturite idėjos apie tai, tuomet galite apsilankyti mūsų vadove „Kaip išvalyti / pašalinti vaizdo talpyklą Kodi“..

Nėra jokių srautų

Kartais, kai bandote srautiniu būdu perduoti tam tikrą turinio pavadinimą, ši klaida gali pasirodyti. „Netinkančių srautų“ klaidos priežastis yra ta, kad papildomi scrapperiai nesugeba surinkti jokių srautinių nuorodų iš teikėjų. Taip nutinka, kai turite perkrautą talpyklą arba jūsų priedas pasenęs.

Pataisyti

Išvalykite „Kodi“ talpyklą ir bandykite dar kartą transliuoti, nes tai paprastai išsprendžia problemą.

Tačiau jei problema išlieka, pabandykite atnaujinti priedą. Norėdami sužinoti daugiau apie šios klaidos sprendimus, skaitykite mūsų „Kaip pataisyti„ Kodi No Stream ““ vadovą..

Baigiamieji žodžiai

„GAIA Kodi“ yra puikus „Kodi“ priedas visiems besaikiams stebėtojams, nes tai leidžia jiems transliuoti mėgstamus filmus ir TV laidas HD formatu. Labai nedaugelis „Kodi“ priedų siūlo aukštos kokybės transliaciją vienu paspaudimu.

Aš asmeniškai išbandžiau šį priedą ir man pasirodė gana įdomu, nes aš nesu susidūręs su jokiu vėlavimu transliuoti „wile“. Priedas veikia sklandžiai, be jokių klaidų ar gedimų, o jūsų sistema lėtėja.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map