Kaip įdiegti „Genesis Reborn“ į „Kodi“ – įtraukta vaizdo įrašo instrukcija

Iš „Genesis“ pelenų gimė naujas priedas, pavadintas „Genesis Reborn“. Naudodamas patobulintas funkcijas ir atnaujintas nuorodas, „Genesis Reborn“ tikrai pelnė savo vardą „Kodi“ pasaulyje. Greitai jis taps vienu iš populiariausių „Kodi“ vaizdo įrašų priedų ir suderins jo pasirinkimą su „Exodus“ ar „Covenant“..


Šiame vadove pateikiame išsamius veiksmus, kaip „Genesis Reborn“ įdiegti „Kodi“. Įdiegę „Genesis Reborn“, visą dieną galite žiūrėti filmus ir TV laidas. „Genesis Reborn“ yra vienas iš priedų, kuris veikia ir „Xbox One Kodi“.

Kaip įdiegti „Genesis Reborn“ į „Kodi“ – vaizdo vadovas

Kaip įdiegti „Genesis Reborn“ į „Kodi Krypton 17“ ar naujesnę versiją

 1. Atviras Kodi jūsų sistemoje > Spustelėkite Nustatymų piktograma, krumpliaračio tipo piktogramą, esančią viršuje > Spustelėkite Failų tvarkyklė variantas > Dabar slinkite žemyn ir dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.kaip įdiegti genezė atgimė ant kodi
 2. Dukart spustelėję „Pridėti šaltinį“, ekrane pamatysite langelį > Reikėtų saugyklos URL taigi tipo http://jesusboxrepo.xyz/repo/ > Dabar įveskite saugyklos pavadinimą „Jėzaus dėžutė“ > Spustelėkite Gerai ir spustelėkite Gerai vėl taip, kad dėžutė užsidaro.kaip įdiegti genezę, atgimusią „Kodi“ kriptono 17 versijoje
 3. Kai dėžutė uždaroma, turite grįžti į „Kodi“ pagrindinis ekranas spustelėdami „Esc“ mygtuką klaviatūroje > Dabar spustelėkite Priedai skirtukas > Čia jūs turite spustelėti Pakuočių montuotojas langelio piktograma.genezė atgimęs ZIP failas
 4. Iš ten reikia spustelėti Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite Jėzaus dėžutė > Dabar jums suteiktos kelios galimybės, spustelėkite Saugykla.Jesusboxtv-1.0.3 > Repo įdiegimas užtruks keletą akimirkų.genezė atgimė ant kodi
 5. Dabar pasirinkite parinktį Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite Jėzaus dėžės saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Genesis atgimė > Diegti > Palaukite, kol priedas bus įdiegtas.genezė atgimė kodi sąranka
 6. Norėdami žiūrėti filmus ir TV laidas „Genesis Reborn Kodi“ priedu, eikite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Kodi Priedai > Vaizdo įrašų priedai > Genesis atgimė.

genezė atgimė kodi nustatymai

Kaip įdiegti „Genesis Reborn“ į „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnę versiją

 1. Savo kompiuteryje atidarykite „Kodi Jarvis“ > Tada spustelėkite priekyje esančią parinktį Sistemos > Dabar spustelėkite Failų tvarkyklė > Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį, kur gausite langelį > Nukopijuokite ir įklijuokite URL http://jesusboxrepo.xyz/repo/ ir spustelėkite Atlikta > Pavadinkite saugyklą „Jesus Box“ ir spustelėkite Atlikta > Spustelėkite Gerai.
 2. Dabar grįžkite į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Spustelėkite Sistema > Tada priedai > Čia turite pasirinkti Įdiegti iš ZIP failo > Sąraše raskite „Jesus Box“ ir spustelėkite jį > Dabar spustelėkite Repository.Jesusboxtv-1.0.3 > Diegimas užtruks šiek tiek laiko.
 3. Dabar spustelėkite Įdiegti iš saugyklos > Jėzaus dėžės saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Genesis atgimė > Diegti > Dabar mėgaukitės filmų ir TV laidų žiūrėjimu.

„Genesis Reborn“ apžvalga

Daugeliui „reddit“ vartotojų susidaro įspūdis, kad „Zen“ („Elysium“) ir „Genesis Reborn“ šiuo metu yra geriausi „Kodi“ priedai, skirti transliuoti filmus ir TV laidas. Tačiau šiuo metu Elysium neveikia, todėl „Genesis Reborn“ yra vienišas karys.

genezė atgimė apžvalga reddit

„Exodus Kodi“ priedas anksčiau buvo vadinamas „Genesis“. Tai perėmė „Genesis“ pasitraukęs. Tada „Genesis“ atgaivino senąjį prekės ženklą, kuris buvo pavadintas „Genesis Reborn“. Abu šie šaltiniai yra tinkami žiūrėti filmus ir TV laidas.

#kodi Geros naujienos „Kodi“ gerbėjai, yra nauja programa, tokia kaip egzodus, anksčiau vadinta „Genesis Reborn“, ir ji tikrai tinka filmams / TV 1/2 =

– DJ X-TRA (@ djxtra74a), 2017 m. Liepos 15 d

„Genesis Reborn“ neveikia / problemos / klaidos

Gali būti daugybė priežasčių, kodėl „Genesis Reborn“ gali neveikti. Žemiau pateikiami kai kurie nesėkmingi sprendimai kartu su jų sprendimais:

Nepavyko nuskaityti katalogo informacijos klaidos

Ši klaida atsiranda dėl saugyklos arba saugyklos šaltinio gedimo. Tai įvyksta, kai saugyklos šaltinio nebėra arba jis buvo uždarytas. Be to, ši klaida gali atsirasti ir dėl žmogaus klaidos įvedant neteisingą saugyklos URL.

Sprendimas

Norint išvengti žmonių klaidų, „Kodi“ naudotojų reikalaujama patikrinti, ar saugyklos URL pabaigoje yra pasvirasis brūkšnys (/). Norėdami išvengti šios klaidos, URL pabaigoje turite įvesti pasvirąjį raktą (/).

Bet kaip sužinoti, kada ši klaida atsiranda dėl saugyklos uždarymo? Galite patikrinti, ar saugykla veikia, tiesiog įveskite URL į savo interneto naršyklę. Jei ji atidaro nuorodą, tai reiškia, kad saugykla veikia.

Patikrinkite žurnalą, jei norite gauti daugiau informacijos

Ši klaida gali priversti visus išprotėti. Ši klaida atsiranda dėl to, kad priedas ilgiau galimas arba jo turinys yra ribotas.

Sprendimas

Jei priedas nebegalimas, tai reiškia, kad jis buvo išjungtas. Jei jo geografinis apribojimas yra, galite gauti „Kodi“ VPN, kad išspręstumėte problemą. VPT apeina geografinius apribojimus ir galite lengvai transliuoti vaizdo įrašus naudodamiesi „Kodi“.

„Genesis Reborn“ nepavyko įdiegti priklausomybės

Nepavyko įdiegti priklausomybės klaidos daugiausia tada, kai yra pažeista saugykla, iš kurios įdiegtas priedas. Ši klaida taip pat gali pasirodyti, kai yra pažeistas saugyklos šaltinis, tačiau saugykla arba ZIP failas lieka nepažeistas.

Sprendimas

Norėdami išspręsti šią problemą, turite apsvarstyti galimybę įdiegti „Genesis Reborn Kodi“ priedą iš patikimo šaltinio, ty iš „Jesus Box“ saugyklos. „Genesis Reborn“ paminėjimo šiame tinklaraštyje diegimo procesas yra iš „Jesus Box“ saugyklos. Taigi jauskitės saugiai ir įdiekite „Genesis Reborn“.

„Genesis Reborn Download“

Norėdami tiesiogiai įdiegti „Genesis Reborn Kodi“ priedą savo kompiuteryje, turite atlikti kelis veiksmus. Bet prieš tai savo kompiuteryje turite atsisiųsti „Jesus Box Repository Zip File“.

 1. Baigę atsisiųsti, atidarykite „Kodi“ > Spustelėkite priedus > Paketų montuotojo piktograma > Įdiekite iš ZIP failo > Čia turite naršyti atsisiųstą ZIP failą iš savo kompiuterio > Palaukite, kol įvyks diegimas.
 2. Dabar pasirinkite Įdiegti iš saugyklos > Spustelėkite „Jesus Box“ saugyklą > Vaizdo įrašų priedai > Genesis atgimė > Diegti > Mėgautis!

Apvyniokite

„Genesis Reborn“ yra naujas „Kodi“ priedas, greitai įsitvirtinantis „Kodi“ bendruomenėje. Tai reikalauja „Kodi“ vartotojų pripažinimo, kuris padarytų jį neprilygstamą „Exodus“. Štai kodėl mes pateikėme išsamų vadovą, kaip įdiegti „Genesis Reborn“ „Kodi“.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map