Kaip įdiegti „GitHub“ naršyklę „Kodi“ „Krypton 17.6“, „Jarvis“ ir „Firestick“

Kaip veikia „GitHub“

„GitHub“ naršyklė iš tiesų yra novatoriška naujovė „Kodi“ pasaulyje. Viena naršyklė leidžia vartotojams ieškoti mėgstamų „Kodi“ priedų ir „Kodi“ saugyklų. „GitHub“ naršyklės priedas nugramdo visą „GitHub“ prieglobos serverį pagal naudotojų paieškos užklausą ir pateikia vartotojui santykinius rezultatus.


Tai vartotojui palengvina visą diegimą ir padeda taupyti laiką bei sistemos atmintį. Vykdykite mūsų vadovą norėdami sužinoti, kaip įdiegti „GitHub“ naršyklę „Kodi“ ir patirti visiškai naują patobulintą „Kodi“ patirtį.

„GitHub“ naršyklės įvadas

„GitHub“ yra viena stotelė geeksams ir jų problemų sprendimas. Vartotojai renkasi „GitHub“ norėdami atsisiųsti bet kokį „ZIP“ failą iš interneto, nes jame yra beveik visos programinės įrangos ir programų sąrankos failai. Net „Kodi“ vartotojai renkasi „GitHub“ norėdami atsisiųsti mėgstamas priedų saugyklas.

Visas naujausias priedų saugyklas „GitHub“ įkelia jų atitinkami kūrėjai. Todėl, net ir uždarius saugyklos šaltinio nuorodas, vartotojai gali atsisiųsti saugyklas naudodami „GitHub“.

„GitHub“ naršyklės „Kodi“ funkcijos

Argumentai užMinusai
Paprasta naudotiNestabilus
Vienas priedas visiems kitiems priedamsPateikti nepatikimi ZIP failai
Lengva rasti nepopuliarių priedųVystomas procesas
Skatinimas naujų kūrėjų

Kaip įdiegti „GitHub“ naršyklę „Kodi Krypton 17.6“ ar senesnėje versijoje

 1. Paleisti Kodi > Spustelėkite Nustatymai.kaip įdiegti github naršyklę
 2. Atviras Failų tvarkyklė > Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinįkaip įdiegti „github“ naršyklę „Kodi“ į kriptono versiją 17.6 ar senesnę versiją
 3. Pasirodys dialogo langas, spustelėkite ten, kur sakoma ‘Nė vienas’ > Įveskite šį URL http://fusion.tvaddons.co/ > Spustelėkite Gerai.„github“ naršyklės „Kodi“ atsisiuntimas
 4. Pavadinkite šį medijos šaltinio pavadinimą kaip „TV priedų atpirkimas “ > Spustelėkite Gerai > Dar kartą patikrinkite URL ir vardas ir Spustelėkite Gerai vėl.kaip įdiegti
 5. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Dabar atidaryta Priedai Meniu > Spustelėkite Langelio piktograma > Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo.kaip įdiegti github naršyklę kodi 16 versijos jarvis
 6. Atviras TV priedų repo > Pasirinkite pradėti čia > Atviras įskiepis.program.indigo-4.0.0.zip.„github“ naršyklės „Kodi“ neveikiančios klaidos ir problemos
 7. Pasirodys pranešimas „Indigo priedas įdiegtas“ > Kai pasirodys pranešimas, grįžkite į Pagrindinis „Kodi“ ekranas > Atviras Priedų meniu> Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Spustelėkite Indigo.„github“ naršyklės „Kodi“ sąranka
 8. Dabar spustelėkite Priedų montuotojas > Spustelėkite „GitHub“ naršyklė.„Github“ naršyklės „Kodi“ nustatymai
 9. Uždarykite pasirodžiusį instrukcijų dialogo langą.
 10. Sąraše, t., Pamatysite tris parinktis. „GitHub“ vartotojo vardasSaugyklos pavadinimas ir Priedo vardas. Pasirinkite norimą paieškos metriką.

Kaip įdiegti „GitHub“ naršyklę „Kodi“ „Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi Jarvis V16 > Spustelėkite Sistema.
 2. Atviras Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 3. Spustelėkite <Nė vienas> ir įveskite tai URL http://fusion.tvaddons.co/ > Spustelėkite padaryta.
 4. Pavadinkite šį šaltinį „TV“ Priedai > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 5. Grįžti į Pagrindinis „Kodi“ ekranas > Spustelėkite Sistema.
 6. Spustelėkite Priedai > Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Pasirinkite TV priedai > Pasirinkite pradėti čia > Pasirinkite įskiepis.program.indigo-4.0.0.zip.
 7. Grįžti į Pagrindinis „Kodi“ ekranas > Spustelėkite Indigo.
 8. Atviras Priedų montuotojas > Atviras „GitHub“ naršyklė > Uždarykite dialogo langą, kuris pasirodys.
 9. Dabar ieškokite norimo priedo naudodami kūrėjo vardą, papildinio vardą arba saugyklos pavadinimą.

Kaip įdiegti “GitHub” naršyklę “Kodi Fire Stick”

Įdiekite „Kodi“ ant „Fire Stick“ prieš įdiegdami „GitHub“ naršyklę. Po to atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atviras Kodi ant „Fire Stick“
 2. Eiti į Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.

Dabar skaitykite anksčiau aprašytą „GitHub“ naršyklės priedo „Kodi Krypton V.17“ diegimo procedūrą. Likusi procedūra nuo šiol bus tokia pati.

„GitHub“ naršyklės „Kodi“ atsisiuntimas

 1. Atsisiųskite „ZIP“ failą > Eiti į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Atviras Priedai > Spustelėkite Langelio piktograma > Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo.
 2. Naršykite savo sistemoje ir atidarykite atsisiųstą saugyklos „Zip“ failą.
 3. Pasirodys pranešimas „Indigo priedas įdiegtas“ > Grįžti į Pagrindinis „Kodi“ ekranas > Atviras Priedų meniu> Atviras Vaizdo įrašų priedai > Spustelėkite Indigo.
 4. Spustelėkite Priedų montuotojas > Spustelėkite „GitHub“ naršyklė.
 5. Uždarykite instrukcijų dialogo langą.
 6. Dabar ieškokite priedo pagal kūrėjo, saugyklos ar paties priedo pavadinimą.

„GitHub“ naršyklės klaidos / neveikia / problemos

Neįmanoma rasti norimo priedo / saugyklos

Ieškodami priedų ar saugyklų, galite negauti norimų rezultatų, arba naršyklė gali pateikti nesusijusių ar netinkamų saugyklų. „GitHub“ serveriuose yra daugybė priedų, todėl jų ieškoti nėra taip paprasta, kaip atrodo. Naršyklė pateiks užklausos rezultatus pagal tai, ką ji nustato, palyginti su jūsų paieškos užklausa.

Pataisyti

Įsitikinkite, kad jūsų paieškos užklausa teisinga ir ar teisingai naudojate kūrėjo vardą arba saugyklos pavadinimą. Geriausia praktika yra ieškoti pagal kūrėjo vardą. Tai rodo šiek tiek tikslius rezultatus, palyginti su kita užklausos metrika.

Papildymo diegimas nepavyko

Kadangi pats priedas yra kūrimo stadijoje, gali nepavykti įdiegti priedo. Kai kuriais atvejais pats priedas buvo įdiegtas nepriekaištingai, tačiau kitų priedų, kuriuos bandyta įdiegti per „GitHub“ naršyklę, nepavyko įdiegti.

Pataisyti

Kalbant apie „GitHub“ naršyklės papildomo diegimo triktį, netrukus ji bus išspręsta, kai visos klaidos bus pašalintos. Kitiems papildiniams, kurių nepavyko įdiegti per „GitHub“ naršyklę, gali nepavykti dėl netinkamo „Zip“ failo pasirinkimo. Įsitikinkite, kad pasirinkote teisingus ZIP failus, kuriuos rodo ši naršyklė.

Baigiamieji žodžiai

„GitHub“ naršyklė yra nuostabus dalykas, kurį sukūrė „TV Addons“, nes ji leido „Kodi“ vartotojams mėgautis savo „Kodi“ patirtimi neieškant čia ir ten papildomų saugyklų. Vartotojams sunku rasti saugyklų veikiančias šaltinio nuorodas, nors jos visos yra prieinamos „GitHub“. Tai tikrai yra nuostabi raida, todėl rekomenduojame išbandyti. Vykdykite mūsų vadovą norėdami sužinoti, kaip įdiegti „GitHub“ naršyklę „Kodi“, ir įsitikinkite, kad naudojate geriausią „Kodi“ paslaugos VPN, kad išliktumėte apsaugoti..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map