Kaip įdiegti „i4atv“ į Kodi Leia, Krypton ir Jarvis per mažiau nei 3 minutes

Yra tik keli priedai, kuriuose galite žiūrėti daugybę IPTV kanalų, o sąrašo viršuje galite rasti „i4atv“ priedą..


Naudoti „VPN“ „Kodi“ yra labai rekomenduojama, kai transliuojate naudodamiesi IPTV „Kodi“ priedais, nes jų srautai yra geografiškai riboti ir jūs turite įsitikinti, kad srautiškai saugiai transliuojate..

Įspėjimas: Srautinės jūsų mėgstamos laidos ar filmo per trečiųjų šalių priedus be VPN naudojimas padės jums spręsti autorių teisių ir pažeidimų problemas. Svarstomi neoficialūs „Kodi“ priedai NETEISĖTAS daugelyje šalių. Štai kur a Kodi VPT saugo jūsų tapatybę & apsaugo jus nuo autorių teisių ir DMCA pranešimų, tuo pačiu atblokuodami geografiniu požiūriu ribotą turinį.
 CTA

„I4atv“ yra naujausias IPTV kanalo „Kodi“ priedas, kuris kažkaip sugeba transliuoti daugybę populiarių kanalų iš viso pasaulio. Peržiūrėkite mūsų geriausių „Kodi“ priedų sąrašą ir sužinokite, kurie priedai yra sąrašo viršuje.

Šiame sąrankos vadove aptariame, kaip įdiegti „i4atv“ į „Kodi“, kad galėtumėte stebėti tiesioginį sportą savo įrenginyje.

 1. Kaip įdiegti „i4atv“ „Kodi Leia“ / „Krypton“ 18 / 17.6 versijoje
 2. Kaip įdiegti „i4atv“ į „Kodi Jarvis 16“ versiją
 3. „i4atv Repo Zip Download“
 4. „i4atv Apk“
 5. „i4atv“ neveikia / klaidos / problemos

Kaip įdiegti „i4atv“ į „Kodi Leia“ / „Krypton 18 / 17.6“ ar naujesnę versiją

 1. Paleisk „Kodi“ Kriptonas jūsų sistemoje > Spustelėkite Krumpliaračio piktograma („Nustatymų piktograma“), esanti viršuje > Pasirinkite parinktį Failų tvarkyklė > Kairėje pusėje slinkite žemyn ir dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.Kaip įdiegti „i4atv-on-Kodi“
 2. Netrukus ekrane pasirodys langelis, todėl bakstelėkite ‘Nė vienas’ parinktį ir įklijuokite URL http://srp.nu/ > Spustelėkite Gerai > Dabar langelio apačioje įveskite saugyklos pavadinimą „Super repo“ > Spustelėkite Gerai uždaryti dėžę.kaip įdiegti „i4atv“ „Kodi“ kriptono 17 ar naujesnėje versijoje
 3. Eiti į „Kodi“ pagrindinis puslapis bakstelėdami „Esc“ klaviatūros klavišas > Tada eik į Priedai Meniu > Pasirinkite Dėžutės piktograma viršuje.i4atv ant Kodi
 4. Dabar spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Čia pamatysite langelį, todėl slinkite žemyn ir pasirinkite Super repo > Tada Kriptonas > Spustelėkite Saugyklos > „SuperRepo“ > Dabar spustelėkite SuperRepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Diegimas užtruks keletą minučių.„i4atv kodi“ sąranka
 5. Įdiegus saugyklą, ekrano viršuje, dešinėje, pasirodys iššokančio lango langas, kuris patvirtins diegimą > Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > „SuperRepo“ saugyklos [Krypton] [v7].„i4atv kodi“ nustatymai
 6. Dabar pasirinkite Priedų saugykla > Čia rasite daugelio „Super Repo“ saugyklų sąrašą, todėl spustelėkite „SuperRepo All“ [Krypton] [v7] > Spustelėkite Diegti > Palaukite, kol saugykla įdiegs.„i4atv kodi“ konfigūracija
 7. Dabar vėl grįžkite į Įdiekite iš saugyklos parinktį paspausdami „Esc“ klaviatūros klavišas > Slinkite žemyn ir spustelėkite „SuperRepo All“ [Krypton] [v7] > Pasirinkite Vaizdo įrašų priedai > Slinkite žemyn norėdami rasti i4atv > Pataikė Diegti > Palaukite, kol baigsis diegimas.kaip įdiegti „i4atv DX“ į „Kodi jarvis“ 16 ar senesnę versiją
 8. Dabar įdiegtas „i4atv“ priedas > Norėdami atidaryti „i4atv 2017“ priedą, grįžkite į Kodi namai > Pasirinkite Priedai variantas > Spustelėkite Vaizdo įrašo priedas > Dešinėje ekrano pusėje spustelėkite i4atv > Mėgautis!

Kaip įdiegti „i4atv“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi Jarvis > Eiti į Sistema Meniu > Spustelėkite antrinį meniu „Failų tvarkyklė“ > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį esantis žemiau.
 2. Spustelėkite ‘Nė vienas’ parinktis, kai pasirodys langas > Įveskite URL http://srp.nu/ > Spustelėkite padaryta > Apačioje įveskite saugyklos pavadinimą „Super repo“ > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai.
 3. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu paspausdami „Backspace“ klavišas klaviatūroje > Spustelėkite Sistema > Tada Priedai > Dabar bakstelėkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Iš langelio pasirinkite Super repo > Spustelėkite Jarvis > Tada Saugyklos > „SuperRepo“ > Dabar pasirinkite superrepo.kodi.jarvis.repoitories-0.7.04.zip
 4. Įdiegę „Super Repo“, spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Suraskite ir spustelėkite „SuperRepo“ saugyklos [Jarvis] [v6] > Priedų saugykla > Pasirinkite SuperRepo All [Jarvis] [v6] > Diegti.
 5. Grįžkite į Įdiekite iš saugyklos variantas > Spustelėkite SuperRepo All [Jarvis] [v6] > Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite i4atv > Pataikė Diegti.

„i4atv Repo Zip Download“

Kitas būdas įdiegti „i4atv 2017“ yra atsisiųsti „Super Repo“ saugyklos ZIP failą. Prieš pradėdami diegti, atsisiųskite ZIP failą iš toliau pateikto:

Kriptonui: Atsisiųskite „Super Repo“ ZIP failą

Jarvisui: Atsisiųskite „Super Repo“ ZIP failą

 1. Atviras Kodi Kryptonas > Eiti į Priedai > Dėžutės piktograma viršuje > Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Rodyti kelią arba Įkelti atsisiųstą „Super Repo“ pašto failą > Palaukite, kol jis bus įdiegtas.
 2. Eiti į Įdiekite iš saugyklos variantas > Spustelėkite „SuperRepo“ saugyklos [Krypton] [v7] > Priedų saugykla > „SuperRepo All“ [Krypton] [v7] > Diegti.
 3. Įdiegę, paspauskite „Backspace“ klavišą du kartus, tada slinkite žemyn, kad pasirinktumėte „SuperRepo All“ [Krypton] [v7] > Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite i4atv > Spustelėkite Diegti > Mėgautis!

„i4atv Apk“

Dabar galite įdiegti „i4atv“ „Android“ įrenginyje atsisiųsdami „i4ATV apk“. Norėdami įdiegti „i4atv apk“ į „Fire Stick“ / TV arba bet kurį kitą „Android“ įrenginį, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 1. Atsisiųskite „i4atv APK“
 2. „Android“ įrenginyje naršykite atsisiųstą failą.
 3. Atidarykite diegimo vedlį ir pradėkite diegti „i4atv“. Peržiūrėkite šiuos geriausius kodi burtininkus.

„i4atv Reddit“ atsiliepimai

Ačiū gerumui už šį „i4atv.us“ srautą, nes negaliu priversti ESPN dirbti mano gyvenimo labui …

– Sporto salių pramogos (@Gymtertainment), 2017 m. Balandžio 15 d

Tik nedaugelis „Kodi“ priedų gali tiesiogiai transliuoti ESPN kanalą „Kodi“ tinkle. Tai pripažino daugelis „Kodi“ vartotojų, nes tai yra priedas, skirtas stebėti tiesioginį sportą. Tai atneša jums tiesioginių sporto pramogų iš viso pasaulio.

Ar yra gerų nuorodų į 2 sesiją? „I4atv.us“ buferiai man yra nesustabdomi

– Danielius (@ Daniel_san2013) 2017 m. Balandžio 14 d

Nors „i4atv Kodi“ priedas jums pasiūlys daug pasirinkimo transliacijai, tačiau buferizavimas yra dažna problema, su kuria susiduria dauguma. „Kodi“ buferis gali sugadinti visą fondą, kai žiūrite sportą, todėl sekite žemiau pateiktą skyrių, kad išvengtumėte „i4atv“ buferio problemų..

„i4atv“ neveikia / klaidos / problemos

Buferizacijos klausimai

Buferis yra dažna problema, susijusi su priedais ir konkrečiai su „i4atv“. Kodi buferis, vykstantis filmų ir TV laidų metu, yra vienodai erzinantis žiūrint tiesioginį sportą. Tai gali sugadinti visas linksmybes, bet, svarbiausia, tai gali paskatinti vartotojus daugiau nelankyti Kodi.

Sprendimas

„Kodi“ buferio problema atsiranda dėl padidėjusios „Kodi“ talpyklos. Todėl „Kodi“ vartotojams rekomenduojame išvalyti talpyklą naudojant „Merlin Wizard“. Be talpyklos išvalymo, „Merlin Wizard“ taip pat ištrina miniatiūras ir paketus.

Nepavyko įdiegti priklausomybės

Įdiegdami „i4atv“ priedą, išskyrus „Super Repo“, „Kodi“ vartotojai dažnai gauna klaidą, pavadintą „Nepavyko įdiegti priklausomybės“. Paprastai ši problema iškyla, kai saugykla ar priedas nustoja veikti arba atnaujinamas.

Sprendimas

Yra paprastas sprendimas, kaip išspręsti šią problemą, ir reikia įdiegti tinkamą „i4atv“ saugyklą. „Super Repo“ yra tinkama saugykla „i4atv“ diegimui. Todėl mes pateikėme „Super Repo“ sąrankos vadovą, kuris išspręs problemą.

Norėdami suvynioti reikalus

„i4atv Kodi“ priedas daro didelį įspūdį „Kodi“ vartotojams su įspūdingu IPTV kanalų, kuriuos galima transliuoti, sąrašu. Šį priedą galima rasti „Super Repo“ saugyklose tarp daugelio kitų priedų. Šiame sąrankos vadove pateikiama išsami informacija apie „i4atv“ įdiegimą „Kodi“.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map