Kaip įdiegti “IceFilms” ant “Kodi” mažiau nei per 4 minutes

„icefims-kodi-add-on“


Šį priedą galima rasti „Kodil“ saugykloje ir jis buvo aprašytas „Kodi Leia“, „Krypton“ ir „Kodi Jarvis“ šiame vadove..

Daugybę metų „IceFilms“ įgyvendino savo lūkesčius kaip vienas geriausių filmų priedų „Kodi“ pasaulyje. Filmuoti galite visą dieną.

Įsitikinkite, kad naudojate kodi vpn, kad apsaugotumėte savo buvimą internete nuo kenkėjiškų programų ir įsilaužėlių. Tai ne tik suteiks jums neribotą prieigą prie daugybės jūsų regione ribojamo turinio.

Kaip įdiegti „IceFilms“ „Kodi Leia“ ir „Krypton“ versijose

 1. Atviras Kodi > Tada eik į Nustatymai > Spustelėkite Byla Vadybininkas > Dabar dukart spustelėkite Papildyti Šaltinis > Pasirodys laukelis, todėl spustelėkite „Nė vienas’kaip įdiegti ledo filtrus
 2. Įveskite URL saugyklai http://kdil.co/repo/ > Tada spustelėkite Gerai > Jei pažvelgsite į apačią, bus paprašyta žiniasklaidos šaltinio pavadinimo, taigi įveskite „Kodilis „Repo“ > Tada spustelėkite Gerai.kaip įdiegti ledo filtrus kodi kriptono 17.6 ar senesnėje versijoje
 3. Eiti į Kodi Namai > Tada pasirinkite Papildytions parinktis, rodoma kairiajame meniu > Dabar spustelėkite Dėžėpiktogramą esantis viršutiniame meniu.ledfilmai kodi sąrankoje
 4. Šiame puslapyje turite pasirinkti Diegti Pašto failas variantas > Slinkite žemyn ir spustelėkite „Kodilis Repo‘ > Pasirinkite saugyklą Kodil.zip > Reikės laiko įdiegti saugyklą.„icefilms kodi“ ZIP failo atsisiuntimo URL
 5. Įdiegę spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Tada pasirinkite Kodilis Saugykla > Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Tada „IceFilms“ > Paspauskite Diegti > Dabar palaukite, kol įvyks diegimas.ledų filmai kodi nustatymuose
 6. Baigę grįžkite į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Spustelėkite Priedai > Tada V„ideo“ priedai > Pagaliau jūs turite spustelėti „IceFilms“ > Pasirinkite skyrių Filmai ir mėgaukitės!

kaip pridėti ledukų ant kodi

Kaip įdiegti „IceFilms“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi Jarvis > Priešais ekraną spustelėkite Sistema > Tada spustelėkite Byla Vadybininkas > Slinkite žemyn ir dukart spustelėkite Papildyti Šaltinis.
 2. Spustelėkite ‘Nė vienas’ kai atsidarys dialogo langas > Tada įveskite tai URL http://kdil.co/repo/ ir spustelėkite padaryta > Dabar įveskite šį pavadinimą „Kodilis RepoIr dar kartą spustelėkite padaryta jei pasirodys parinktis > Tada spustelėkite Gerai uždaryti dėžę.
 3. Dabar eik į Kodi Namai > Spustelėkite Sistema > Tada Priedai > Įdiekite iš ZIP failo variantas > Tai nuves jus į kitą langelį, kuriame reikia spustelėti Kodilis Repo > Tada Kodil.zip
 4. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Tai priverstų jus į saugyklas, todėl spustelėkite „Kodil“ saugykla > Vaizdo įrašas Priedai > „IceFilms“ > Diegti > Mėgaukitės filmais ir TV laidomis!

„IceFilms“ atsisiųsti pašto adresą

Yra galimybė, kad pirmuosius tris „IceFilms Kodi 2019“ diegimo veiksmus galite praleisti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite „IceFilms“ ZIP failą iš ČIA ir išsaugokite jį savo kompiuteryje.
 2. Atidarykite Kodi > Tada eikite į priedus > Dėžutės piktograma > Spustelėkite parinktį Įdiegti iš ZIP failo ir iš ten eikite į atsisiųstą failą ir laukite įdiegimo.
 3. Eikite į diegimą iš saugyklos > „Kodil“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Tada „IceFilms“ > Diegti > Mėgautis!

„IceFilms“ neveikia / „Kodi“ pataisymai / problemos

Kai teisėsauga panaikino „Fusion“ saugyklą, „IceFilms“ turėjo rasti kitas „Kodi“ saugyklas, kuriose tilptų, ir būtent ten pradėjo atsirasti klaidų. Kai kurios klaidos ir jų pataisymai pateikti žemiau:

„IceFilms“ nepavyko įdiegti priklausomybės

„IceFilms Kodi 2019“ pirmą kartą buvo galima įsigyti „Fusion Repository“. Žlugus „Fusion“, daugelis „Kodi“ vartotojų bandė įdiegti priedą, tačiau jame pasirodė klaida „Nepavyko įdiegti priklausomybės“. Tai reiškia, kad saugykloje, kurioje buvo prieinamas šis priedas, trūko kai kurių būtinų failų.

Sprendimas

„IceFilms“ dabar galima rasti „Kodil“ saugykloje, kuri veikia nepriekaištingai. Aukščiau pateiktame vadove mes aptarėme tą patį požiūrį į branduolių sintezės saugyklą.

„IceFilms“ nepavyksta transliuoti

Taip pat nustatoma, kad „Kodi“ vartotojai skundžiasi dėl to, kad priedas nesugeba nieko transliuoti. Šios problemos yra susijusios su „IceFilms“ kūrėjais, t. Y. „Eldorado“. Priedas nesugeba surasti išorinių nuorodų ir negali suteikti srautinio perdavimo paslaugos.

Sprendimas

Dėl tokio tipo klaidų geriau palaukti, kol kūrėjai išspręs šią problemą, ir po kelių minučių pabandykite pasiekti priedą. Kartais net atnaujinimas gali priversti priedą elgtis taip.

Apžvalga „IceFilms Kodi“ atsiliepimai

Tie 3 yra puikūs ledo filtrai, kurie nėra gerai nuskaidomi. Turėkite tai iš „Smash repo“ ir jis sako, kad jis nėra fiksuotas

– MO (@kmar_NY) 2017 m. Rugsėjo 20 d

Dėl kasdienių klaidų ir klaidų pastarąjį mėnesį „Kodi“ vartotojai reagavo labiau. Dažniausia iš jų yra jo grandymo problema. „IceFilms“ pristato „Kodil repo“ po to, kai jis buvo nugriautas „Fusion Repository“. Nuo to laiko ji prarado savo žavesį.

Kodėl verta naudoti ledų filtrus, kai paprastas žmogus turi viską?

– Shaunas Bradley (@ShaunBradders), 2017 m. Rugpjūčio 19 d

Panašu, kad „Covenant“ per trumpą laiką atkreipė visų dėmesį, kad iškėlė puikų savo laiko vaizdo įrašo priedą. Kadangi „IceFilms“ priede yra per daug klaidų, „Kodi“ vartotojai renkasi patį paprasčiausią sprendimą, t. Y. „Covenant“ diegimą. Dėl to sumažėjo „IceFilms“ populiarumas.

Apvyniokite

„IceFilms“ gali būti ne toks, koks buvo anksčiau, tačiau vis tiek teikia ilgas valandas pramogų. Įdiegę „Icefilms“ „Kodi“ galite žiūrėti visus naujausius filmus. Šį priedą galima rasti „Kodil“ saugykloje ir nuo to laiko jis prarado savo žavesį.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map