Kaip įdiegti „IPVanish“ „FireStick“ – lengvas diegimas

„ipvanish on-firestick“


Ieškai vadovo, kaip įdiegti „IPVanish“ „Firestick“? Na, be abejonės šešėlio, leidote į reikiamą vietą!

Šiame žingsnis po žingsnio aprašysiu viską, ką reikia žinoti apie vieną iš populiariausių „FireStick“ VPN – „IPVanish“.!

Be „IPVanish“ diegimo gairių, šis straipsnis parodo žvaigždės ypatybes ir pateikia paprastą bandymo procedūrą „Amazon Firestick“, kai tik jis bus įdiegtas..

Čia rasite tai, ko ieškojote, be jokio papildymo. Štai paprastas žingsnis po žingsnio įdiegiant „IPVanish“ „Firestick“, kad galėtumėte eiti į AWOL, kai tik panorėsite.!

Kaip įdiegti „IPVanish“ ant „Firestick“?

Praėjo tos dienos, kai įdiegus VPN į „Firestick“ pasirodė gąsdinantis procesas. Šiuo metu procesas yra panašus į „Subway Surfer“ atsisiuntimą į telefoną, nes „IPVanish“ yra vienas iš pirmųjų VPT teikėjų, kurių aplikaciją (nemokamai) galima įdiegti „Amazon Appstore“.!

Atlikdami toliau nurodytus paprastus veiksmus, galite atsisiųsti programą greitai.

 1. Atidarykite savo „Firestick“ ir eikite į Paieška parinktį meniu palei viršutinę kairiąją pagrindinio puslapio pusę. Ekranas atrodys kaip padidinamasis stiklas su raidėmis nuo A iki Z, pateiktais žemiau
 2. Raskite paieškos juostą naršydami po raides ir įveskite „IPV“Bare
 3. Rašydami IPV, paieškos juosta pateiks jums žodžių sąrašą. Slinkite žemyn ir spustelėkite „IPVanish“
 4. Kitame ekrane bus keletas detalių apie „IPVanish“ ir „an“ Diegti Spustelėkite mygtuką
 5. Įdiegdami būsite paprašyti įvesti Vartotojo vardasir Slaptažodis. Prisijunkite, jei norite tęsti
 6. Baigę prisiregistruoti, spustelėkitePrisijungti parinktį ir pradėkite naudoti savo „IPVanish“ programą
 7. Galite pasirinkti Prisijungtimygtuką jūsų naujai atsiųstoje programoje. Jūsų transliacijos įrenginys gali siųsti ryšio užklausą. Šis pranešimas informuos jus, kad „IPVanish“ nori stebėti jūsų tinklo srautą. Spustelėkite Gerai Pereiti. Jei norite išjungti VPN, paspauskite mygtuką Atjunkite mygtuką

Kaip patikrinti, ar „IPVanish“ veikia „Amazon Firestick“?

Jei norite patikrinti, ar jūsų „IPVanish“ VPN veikia „Amazon Firestick“, atlikite šiuos paprastus veiksmus.

 1. Eikite į „Amazon“ programų parduotuvę ir atsisiųskite „Mozilla Firefox“ arba „Chrome“. Abi naršykles galima visiškai atsisiųsti ir naudoti
 2. Dabar, norėdami užmegzti ryšį, paspauskite „IPVanish“ prisijungimo parinktį
 3. Įveskite atsisiųstą naršyklę įvesdami šį URL- https://dnsleaktest.com
 4. Kai pasiekiate svetainę, galite peržiūrėti IP adresą ir vietą. Jei „IPVanish“ veikia, nebus panašus į tą, kurį jau turite
 5. Galiausiai pasirinkite standartinį testą ir įsitikinkite, kad naudojant DNS nėra jokių DNS nutekėjimų

Ar svarbu naudoti VPN kartu su „Firestick“?

Nors tai nėra privaloma, visada rekomenduojama naudoti VPN kartu su „Firestick“. Kadangi dauguma žmonių mano, kad tai tik dar viena nereikalinga kaina, galinti sulėtinti „Fire TV“ interneto ryšį. Čia yra keletas priežasčių, kurių pakanka nustatyti, kodėl niekada nereikia naudoti „Firestick“ be VPN, sąrašas.

Paprastumas naudotis viešuoju „Wi-Fi“

Viena pagrindinių „Firestick“ atrakcijų yra jos perkeliamumas, nes mažąją dėžę galima nešti visur, kur reikia. Nepaisant to, tai taip pat reiškia, kad restoranuose, viešbučiuose ir kitose tokiose vietose naudositės viešuoju belaidžiu internetu, o tai yra labai nesaugu ir nesaugu!

Tačiau jei atsitiktų naudodamiesi VPN, jo šifravimas leis naudoti „Firestick“ šiuose naujuose tinkluose, nesijaudindamas, kad nutekės net colių jūsų duomenų.!

Prieiga prie turinio užsienyje

Daugybė internetinių nusikaltimų ir kitų su skaitmenine privatumu susijusių problemų šaudoma, daugelis svetainių saugumo sumetimais nori atsiriboti nuo tam tikro regiono / šalies. Kadangi prie jų galima prisijungti tik iš IP adreso, kurį leidžia serveris, patekti į tokias svetaines neįmanoma, nebent esate tame regione..

VPT ne tik apsaugo jūsų duomenis, bet ir keičia jūsų IP adresą. Šios programos / programinė įranga dažniausiai būna pagrindinis pasirinkimas daugeliui geografiškai ribotų vartotojų apeiti serverius ir pasiekti riboto turinio iš bet kur, kur reikia.

Saugumas ir apsauga

„Firestick“ sukurta „Android“ operacinės sistemos versijoje, vadinamoje „Fire OS“. Nors „Android“ yra labai populiari visame pasaulyje, ji taip pat yra žinoma nesaugi ir nesaugi.

Dėl to „Firestick“ vartotojai yra atviri įsilaužėlių išpuoliams kartu su interneto paslaugų teikėjais, vyriausybių ir kitų tokių organizacijų stebėjimu. Naudodamiesi VPN galite apsisaugoti nuo visų šių pavojų.

Kodėl „IPVanish“ yra geresnis pasirinkimas jums?

Nepaisant to, kad pramonėje dabar gausu VPN, „IPVanish“ yra neabejotinai vienas geriausių „Firestick“ VPN. Turiu rimtų priežasčių pagrįsti šį teiginį!

Šis VPN pateikiamas su oficialiu priedu, kurį galima rasti „Amazon App Store“, todėl jį lengviau įdiegti ir paleisti. Programa buvo specialiai sukurta „Firestick“ vartotojams ir buvo viena iš pirmųjų iš nedaugelio VPT, kuri pateikė specialią „Amazon“ įrenginio programinę įrangą..

Be to, kai kalbama apie „Kodi“ vartotojai, „IPVanish“ netaiko jokių apribojimų duomenų kiekiui ir naudojamų failų tipams. „IPVanish“ „Kodi“ serveriuose gana gerai, nes taip pat atblokuoja geografiškai ribotus „Kodi“ priedus.

Jis yra žinomas kaip vienas saugiausių tiekėjų rinkoje, nes jis ateina su AES 256 bitų šifravimas, kuris praktiškai sulaužomas. Jis turi tokias apsaugos funkcijas kaip DNS apsauga nuo nutekėjimo kuris rūpinasi jūsų asmeniniais duomenimis. Jei trokštate intelektualaus ir sklandaus srautinio perdavimo, tada šis VPN tikrai yra tas, kuris jums.

Tai mus baigiasi. Ar jums šis straipsnis buvo naudingas? Jei turite klausimų ar pasiūlymų, praneškite mums, palikdami komentarą žemiau.

Argumentai už

 1. Jis turi 1300 serverių daugiau nei 70 šalių.
 2. Karinio laipsnio AES-256 bitų šifravimas.
 3. Palaiko 8 skirtingas operacines sistemas ir įrenginius.
 4. Integruota „Kill Switch“ funkcija .

Minusai

 1. Jurisdikcija iki 14 akių
 2. Ji siūlo tik 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Išvada

„IPVanish“ yra neabejotinai vienas geriausių VPN teikėjų pramonėje ir jo savybės tai įrodo. Tiesioginis ryšys, aukščiausios klasės saugumas ir sklandus greitis yra tai, ko tikimasi iš aukščiausio lygio VPT tiekėjo. Nepaisant visų nuostabių savybių, mane domina vienas dalykas; ji patenka į 5 akių jurisdikciją.

Be to, nėra tokio dalyko, kuris sustabdytų mane rekomenduoti šį VPN mano skaitytojams. Eikite į priekį, išbandykite šį VPN ir tikiuosi, kad su juo turėsite puikios patirties.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map