Kas yra „iStream“?

„Duckpool“ yra naujas „iStream Kodi“ priedo pavadinimas, garsėjantis savo filmais ir transliuojamomis TV laidomis. Pats pavadinimas atskleidžia, kad „duckpool“ priedas priklauso „Muck Duck“ šeimai. Joje yra daugybė siūlomų vaizdo įrašų nuorodų ir šaltinių, leidžiančių bet ką transliuoti.

Nuo tada, kai Mucky Duck perėmė priedą, jis buvo pakeistas į „Duckpool“. Būtų naivu lyginti „Duckpool“ su Paktas ar „Genesis Reborn“. Tačiau gavę reikiamą nuorodą, ji siūlo kokybiškų vaizdo įrašų.

Mes pateikėme išsamų vadovą, kaip įdiegti „iStream“ („Duckpool“) „Kodi“. Taigi perskaitykite mūsų nuoseklų vadovą žemiau:

Kaip įdiegti „iStream“ („Duckpool“) „Kodi 17“
Kaip įdiegti „iStream“ („Duckpool“) „Kodi 16“
apžvalga „iStream“ („Duckpool“) „Kodi“ Atsiliepimai
„iStream Kodi“ neveikia / klaidos / problemos

Įspėjimas! Naudodamiesi „iStream“ („Duckpool“), turėtumėte naudoti VPN, kad liktumėte anonimi, nes tai apsaugos jūsų privatumą. Pasinaudokite 57% nuolaida „IPVanish“ ir transliuoti neribotą turinį „iStream“ („Duckpool“).

Kaip įdiegti „iStream“ („Duckpool“) „Kodi Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Jei jau įdiegėte „Kodi Krypton 17“ versiją, tada Atidarykite Kodi jūsų sistemoje > Spustelėkite Nustatymai krumpliaračio piktograma, kurią rasite viršuje > Dabar pasirinkite Failų tvarkyklė.kaip įdiegti istream duckpool ant kodi
 2. Čia pamatysite Pridėti šaltinį parinktį kairėje ekrano pusėje, Dukart spustelėkite ant jo > Pasirodys laukelis, kuriame reikia spustelėti ‘Nė vienas’ > Dabar įveskite saugyklą URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ > Dabar įveskite žiniasklaidos šaltinio pavadinimą „Juokinga antis“ pasirinkime apačioje > Dabar spustelėkite Gerai.kaip įdiegti istream duckpool ant kodi kripto 17 versijos
 3. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas pataikydamas „Esc“ mygtuką > Spustelėkite Priedai > Pasirinkite „Package Installer“ piktogramą, dėžutės formos piktogramą, esančią viršutiniame kairiajame kampe.istream duckpool ant kodi
 4. Dabar spustelėkite parinktį Įdiekite iš ZIP failo > Suraskite ir spustelėkite Mucky antis > Dabar spustelėkite saugykla.mdrepo-1.0.2.zip ir palaukite, kol saugykla įdiegs.istream duckpool kodi sąranka
 5. Baigę diegimą spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Pasirinkite Mucky Anties repo iš sąrašo > Priedų saugykla > Tada „Duckpool“ saugykla > Diegti.istream duckpool kodi nustatymai
 6. Kai „Duckpool“ saugyklos diegimas bus baigtas, grįžkite į saugyklų sąrašą spustelėdami „Backspace“ klavišą klaviatūroje du kartus.istream duckpool kodi konfigūracija
 7. Dabar suraskite ir spustelėkite „Duckpool“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Ančiukas > Diegti > Priedo įdiegimas užtruks keletą minučių.istream duckpool ant kodi xbmc
 8. Dabar grįžkite į „Kodi“ pagrindinis ekranas > Spustelėkite Priedai > Dabar Vaizdo įrašų priedai > Tada Ančiukas > Sveikinu! Dabar atsisiuntėte „iStream (Duckpool) 2017“.

istream duckpool kodi addon

Kaip įdiegti „iStream“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atidarykite „Kodi Jarvis“ > Pasirinkite parinktį Sistema > Spustelėkite Failų tvarkyklė skiltyje Sistemos > Dabar dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Čia pasirodys laukelis, spustelėkite „Nėra“ > Įveskite URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ ir spustelėkite Atlikta > Įveskite pavadinimą „Mucky Duck“ ir spustelėkite Atlikta > Dabar spustelėkite Gerai.
 3. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu > Spustelėkite Sistema > Priedai > Įdiekite iš ZIP failo > Mucky antis > saugykla.mdrepo-1.0.2.zip > Palaukite, kol jis bus įdiegtas.
 4. Dabar spustelėkite Įdiegti iš saugyklos > Mucky Anties repo > Priedų saugykla > „Duckpool“ saugykla > Diegti.
 5. Grįžkite į parinktį Įdiegti iš saugyklos > „Duckpool“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Ančiukas > Diegti > Mėgautis!

apžvalga „iStream“ („Duckpool“) „Kodi“ Atsiliepimai

„iStream“ („Duckpool“) gyvuoja tiek daug metų. DAUG „Kodi“ vartotojų, kurie anksčiau naudojosi „Duckpool“, negalėjo atsispirti diegdami kitą priedą nei „Duckpool“.

istream reddit

Nepaisant to, kad ji siūlo įvairius šaltinius / nuorodas žiūrėti vaizdo įrašo turinį, daugelis „Kodi“ vartotojų nenori jo vaizdo kokybės. Be to, jo meniu variantas sulėtins didžiąją laiko dalį, kuri trukdo vartotojams.

„istream reddit“ peržiūra

„iStream Kodi“ neveikia

Daugeliu atvejų „iStream“ („Duckpool“) gali nustoti veikti, o tai gali sugadinti jūsų „Kodi“ patirtį. Žemiau pateikta keletas klaidų, susijusių su „iStream Kodi“ neveikimu:

„iStream Kodi“ nėra nuorodų

Kartais jūsų perduodamas medijos turinys neturi nuorodų, todėl „iStream“ („Duckpool“) grąžina klaidą. Tai gali sukelti nusivylimą „Kodi“ vartotojams, kai jie negalėjo rasti savo mėgstamo vaizdo turinio nuorodos.

Sprendimas

Kai pateiksite šaltinį, kurio nėra, arba tiesiog rodote „iStream no šaltiniai“, tada turite išvalyti talpyklą. Tai galite padaryti įdiegę „Merlin Auto Cleaner“.

Apvyniokite

„iStream“ („Duckpool“) neturi būti lyginamas su populiariausiais „Kodi“ priedais, tokiais kaip „Covenant“, „Exodus“ ar „Genesis“. Šis priedas vartotojams sukuria vertę dėl geros vaizdo kokybės ir patogios sąsajos. Ji sugeba parodyti filmus ir TV laidas iš įvairių interneto nuorodų, kurias kartais „Kodi“ vartotojai gali sugadinti.

Tačiau jis vis tiek siūlo HD kokybės vaizdo įrašus ir yra priimtiniausias mano daugelio „Kodi“ vartotojų. Aukščiau pateiktame vadove mes pateikėme išsamias instrukcijas, kaip įdiegti „iStream“ „Kodi“. Kai kurie srautai gali būti blokuojami geografiškai, o norėdami juos atblokuoti, turėsite įdiegti „IPVanish“ „Kodi“.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me