„Kodi“ yra nemokama atvirojo kodo programinė įranga, kurią galima atsisiųsti iš „Raspberry Pi“ įrenginio, ir su ja galite žiūrėti filmus, TV laidas, tiesiogines sporto šakas ir viską, ko tik jūsų širdis geidžia. Atlikdami 6 paprastus veiksmus galėsite žinoti, kaip įdiegti „Kodi“ į „Raspberry Pi“, ir „Kodi“ bus parengtas ir paleistas ne greitai. „Kodi“ diegimo procesas skiriasi „Raspberry Pi“ pirmosios kartos, tuo tarpu geriausio „Kodi“ VPN diegimas „Raspberry Pi“ yra šiek tiek sudėtingas metodas, kuris vyksta naudojant „Zomboided“ saugyklą..

Contents

Reikalingi dalykai norint nustatyti „Raspberry Pi“, skirtą „Kodi v17.6“

Prieš pereidami prie „Kodi“ diegimo „Raspberry Pi“, leiskite man papasakoti apie dalykus, kurių jums reikės norint nustatyti „Raspberry Pi“. Norint nustatyti „Raspberry Pi“ reikia šių periferinių įrenginių:

1. „Raspberry Pi“ prietaisas

Akivaizdu, kad be paties prietaiso negalima tęsti toliau. Įsitikinkite, kad nusipirkote naujausią „Raspberry Pi“ modelį, kad jums nereikėtų susidurti su problemomis, susijusiomis su aparatūros ar OS suderinamumu..

Kuo senesnės „Raspberry Pi“ plokštės, tuo jų našumas pradeda mažėti. Štai kodėl vartotojams rekomenduoju arba optimizuoti savo lentas, arba nusipirkti naujausią „Raspberry Pi“ modelį.

2. „Flirc Raspberry Pi“ atvejis

„Flirc Raspberry Pi“ atvejis nėra esminis poreikis, tačiau jį verta turėti, jei planuojate žiūrėti per daug. Šios rekomendacijos priežastis yra ta, kad „Flirc Raspberry Pi“ dėžutėje yra įmontuota šilumos kriauklė, kuri neleidžia plokštei perkaisti..

Daugelis vartotojų pranešė apie perkaitimo problemas ir dažniausiai taip nutinka todėl, kad kai jūs transliuojate kelias valandas, plokštės našumas yra visiškai išnaudojamas. Dėl perkaitimo gali kilti daug aparatinės įrangos problemų, o kai kada tai gali sukelti trumpąjį jungimą.

Kita priežastis, dėl kurios verta rinktis „Flicr“ ​​dėklą, yra ta, kad ji puikiai atrodo jūsų lentai, nes joje yra kietas aliuminio korpusas. Galite palikti lentą nepastebėti, nesijaudindami dėl perkaitimo problemų, be to, jūsų lenta taip pat įgis puikų naują vaizdą.

3. Eterneto laidas

Didelės spartos eterneto kabelis yra būtinas ne tik norint prijungti įrenginį prie interneto, bet ir norint užtikrinti nepertraukiamą srautinį srautą dideliu pralaidumo greičiu..

4. HDMI laidas

Norėdami prijungti „Raspberry Pi“ įrenginį prie savo televizoriaus, jums reikės HDMI laido. HDMI kabelis veikia geriau nei ekrano perdavimas, nes jis neteikia atidėto vaizdo.

5. „MicroSD“ atminties kortelė

Norint išsaugoti medijos failus „Raspberry Pi“, reikalinga išorinė saugykla. Daugelis vartotojų pasirenka USB įrenginius, kurie nėra pakankamai greiti, kad būtų galima traukti daugialypės terpės failus, ir kartais jie sulėtina sistemą. Naudoti „micro SD“ kortelę visada yra geriau nei USB atmintinę.

Tačiau „Raspberry Pi“ nepalaiko visų „micro SD“ kortelių. Pakuotėje gali būti „micro SD“ kortelė kartu su „Raspberry Pi“; gerai patikrinkite kortelę, nes daug kartų šios kortelės yra prastos kokybės.

Pamatysite, kad „Samsung“ ir „Kingston“ kortelės pateikiamos pakuotėse su „Raspberry Pi“ įrenginiais, kurie nėra tokie efektyvūs. Geriau, jei naudojate „SanDisk“ korteles ir kad ji turėtų būti bent 16 GB, kad užtikrintumėte sklandų veikimą.

6. Mikro USB maitinimo adapteris

Pirkdami „Raspberry Pi“ plokštę, maitinimo adapteriai neįeina į komplektą, todėl juos turite pirkti atskirai. Įsitikinkite, kad nusipirkote aukštos kokybės maitinimo adapterį, kurį palaiko jūsų įrenginys, nes kartais yra paketų, siūlančių keletą žemos kokybės maitinimo adapterių kartu su „Raspberry Pi“ plokštėmis. Tokios plokštės neilgai trunka ir gali sugadinti jūsų plokštę esant įtampos svyravimams.

Kaip įdiegti Kodi ant Raspberry Pi 1 per 6 veiksmus

 1. Atidarykite savo naršyklę ir apsilankykite „OpenELEC“ svetainėje > Spustelėkite „Atsisiuntimai“ > Slinkite žemyn link Aviečių versijos. „Raspberry Pi 1“, „2“, „3“ arba „Zero“ yra atskirai. Pasirinkite „Raspberry Pi First Generation“ (Disko vaizdo failas) > Atsisiųskite ZIP failą į savo įrenginį.kaip įdiegti kodi ant aviečių pi
 2. Kai atsisiųsite ZIP failą, ištraukite ZIP failą iš savo įrenginio.
 3. Dabar mums reikia nukopijuotą failą nukopijuoti į „micro SD“ kortelę, o tam mums reikia programinės įrangos, vadinamos „Rufus“, kuri sukuria paleidžiamus USB diskus. Atsisiųskite failą iš čia pateiktos nuorodos.aviečių pi atsisiųsti
 4. Atsisiuntę atidarykite „Rufus“ > Pasirodys langas, kuriame bus reikalaujama informacijos > Iš įrenginio parinkties pasirinkite SD kortelę > Spustelėkite ant disko paveikslėlio, esančio dėžutėje.aviečių pi sd kortelė kodi
 5. Dabar suraskite failą, kuris buvo išgautas, ir pasirinkite konkretų failą > Paspauskite mygtuką Pradėti ant dėžutės. Failas bus parašytas SD kortelėje. kaip nustatyti kodi ant aviečių pi
 6. Dabar išimkite SD kortelę ir padėkite ją į savo „Raspberry Pi“ įrenginį. Įjungus „Raspberry Pi“ įrenginį, jis automatiškai įsijungs į „Kodi“. Mėgaukitės naudodami „Kodi“ ant „Raspberry Pi“.

Kaip įdiegti „Kodi“ į Raspberry Pi 2

Norėdami įdiegti „Kodi“ į Raspberry Pi 2, išskyrus pirmąjį veiksmą, visas procesas liks tas pats. Atidarykite savo naršyklę ir apsilankykite „OpenELEC“ svetainėje > Spustelėkite skirtuke Atsisiųsti, esančiame viršuje > Slinkti žemyn į Raspberry Pi stato > Dabar pasirinkite „Raspberry Pi 2“ (disko vaizdo failas) ir atsisiųskite ZIP failą į savo įrenginį > Dabar Tęskite 2 veiksmą iš aukščiau paminėtų gairių, aprašytų Raspberry Pi pirmosios kartos aprašyme.

kaip įdiegti kodi ant aviečių pi 2

Kaip įdiegti „Kodi Krypton v17.6“ ant Raspberry Pi 3

 1. Atsisiųskite naujausią OSMC Raspberry Pi Installer versiją iš oficialios jų svetainės, ty https://osmc.tv/download/.kaip įdiegti kodi ant aviečių pi 3
 2. Prijunkite SD kortelę Kodi diegimui ir vykdykite OSMC Installer.kaip nustatyti kodi ant aviečių pi 3
 3. Pasirinkite norimą kalbą > Išplečiamajame sąraše, esančiame po kalbų lange, pasirinkite Raspberry Pi 2/3.kaip pridėti kodi ant aviečių pi 3
 4. Dabar pasirinkite norimą diegti versijos versiją > Optimalus pasirinkimas yra pasirinkti naujausią versijos versiją, nes ji veikia geriau.osmc diegimas kodi
 5. Dabar rinkitės SD kortelę kaip laikmeną.diegimo parinktys kodi 17.6 ant aviečių pi 3
 6. Jei naudojate eterneto kabelį, pasirinkite Wired Connection arba jei naudojate „Wi-Fi“ ryšį, tada pasirinkite Wireless.„Kodi 17.6“ įdiegimo vadovas ant aviečių pi 3
 7. Įsitikinkite, kad nurodytas saugojimo kelias yra teisingas.žingsniai kodi 17.6 ant aviečių pi 3
 8. Pažymėkite licencijos sutarties atsisakymą ir atsisiuntimas prasidės.atsisiųsti kodi 17.6 kriptonas ant aviečių pi 3
 9. Kai tik įdiegimas baigsis, jūsų SD kortelėje bus įdiegtas OSMC.atsisiųsti kodi jarvis ant aviečių pi 3
 10. Įdiegę OSMC į jūsų SD kortelę, galėsite naudoti šią SD kortelę savo „Raspberry Pi“.SD kortelė jūsų „Raspberry Pi“
 11. Įjunkite SD kortelę į savo „Raspberry“ įrenginį ir prijunkite visus periferinius įrenginius atitinkamuose prievaduose.Įjunkite SD kortelę į savo „Raspberry“ įrenginį ir prijunkite visus išorinius įrenginius
 12. Sistema bus paleista ir diegimas bus baigtas.

Sistema bus paleista ir diegimas bus baigtas

Kaip įdiegti “Kodi” Raspbian programoje per 9 veiksmus

„Raspbian“ yra nemokama „Raspberry Pi“ įrenginio operacinė programinė įranga. Tai pirmaujanti „Raspberry Pi“ operacinė sistema ir dažniausiai naudojama įrenginiui.

 1. Įdiekite „Raspbian Jesse“ „Raspberry Pi“ svetainėje ir atidarykite „Raspbian“, kai ji bus įdiegta.
 2. Eikite į meniu > Nuostatos > Spustelėkite Raspberry Pi Configuration.
 3. Spustelėkite Išskleisti failų sistemą.
 4. Dabar spustelėkite skirtuką Našumas. Jei turite „Raspberry Pi 1“, tada turite pasirinkti „GPU Memory of 128“, o „Raspberry Pi 2“ ir 3 galite pasirinkti 256 GPU atmintį. TAIP skirtas „Reboot“.
 5. Dabar turime įdiegti „Kodi“ „Raspbian“. Norėdami tai padaryti, turite įsitikinti, kad esate prisijungę prie interneto „Wi-Fi“ ar „Ethernet“.
 6. Spustelėkite terminalo piktogramą, esančią viršuje > Dabar tiksliai nukopijuokite „sudo apt-get update“ ir įklijuokite jį terminale > paspauskite ENTER > „Kodi“ įdiegti prireiks kelių minučių.
 7. Baigę diegti, tiksliai nukopijuokite „sudo apt-get install kodi“ > paspauskite ENTER.
 8. Tipas Y jei ji paprašys jūsų tęsti diegimą terminale > paspauskite ENTER.
 9. Dabar eikite į meniu > Garsas ir vaizdo įrašas > „Kodi Media Center“ > Jums gera naudoti „Kodi“, mėgaukitės!

Kaip įdiegti Raspberry Pi VPN „Kodi Krypton“ 17.6 versijoje

„Raspberry Pi VPN“ įdiegimas nėra pasivaikščiojimas parke pradedantiesiems, tačiau išsamiai aptarsime, kaip 8 žingsniais galite įdiegti „Raspberry Pi VPN“ „Kodi Krypton 17“ versijoje. Prieš pradėdami diegti „Raspberry Pi VPN“ „Kodi“, turite sukurti „Raspberry Pi“ VPN abonementą su bet kuria paslauga ir atlikti šiuos veiksmus:

 1. Į kompiuterį turite įterpti USB atmintinę.
 2. Iš čia atsisiųskite „Zomboided“ saugyklą.
 3. Perkelkite arba nukopijuokite „Zomboided“ saugyklą į USB atmintinę.
 4. Atjunkite USB nuo kompiuterio ir prijunkite jį prie „Raspberry Pi“ įrenginio.
 5. Eikite į „Porgrams“ > Priedai > Gauti daugiau > Pasirinkite elipses „…“ Vėl pasirinkite Elipsės > Pasirinkite Įdiegti iš pašto.
 6. Iš sąrašo pasirinkite USB atmintinės parinktį > Pasirinkite repository.zomboided.plugins-1.0.0.zip > Saugyklos įdiegimas užtruks.
 7. Vėl eikite į priedų puslapį > Spustelėkite Įdiegti iš saugyklos > Pasirinkite „Zomboided“ priedų saugyklą > Spustelėkite „VPN Manager“, norėdami gauti „OpenVPN“ > Spustelėkite Diegti.
 8. Eikite į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Priedai > Programos priedai > „VPN Manager“, skirtas „OpenVPN“.
 9. Pasirodys langas, kuriame turėsite pasirinkti norimą Raspberry Pi VPN paslaugą > Įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį > Mėgautis.

Įsitikinkite, kad neprisiregistravote ir negalvojate išbandyti nemokamą „Kodi“ VPN, nes jie nėra patikimi ir nesuderinami su „Raspberry Pi“.

Kaip įdiegti Raspberry Pi VPN „Kodi Jarvis“ 16 versijoje

Raspberry Pi VPN diegimo procesas „Kodi Jarvis 16“ versijoje išlieka tas pats, kaip ir „Kodi Krypton 17“ versijoje. Jei jums reikia įdiegti „Raspberry Pi VPN“, tada atlikite aukščiau aprašytus veiksmus..

Raspberry Pi Kodi atsisiųsti

Norėdami atsisiųsti „Kodi“ į savo „Raspberry Pi“ įrenginį, turite atsisiųsti „OpenELEC“, skirtą jūsų „Raspberry Pi“ įrenginiui, o, kita vertus, dar turite atsisiųsti „Rufus“..

 1. Čia galite įsigyti „OpenELEC“ savo „Raspberry Pi“ 1, 2 arba 3 įrenginiams.
 2. Čia galite gauti „Rufus“ programinę įrangą.
 3. Raspbian OS galite gauti iš čia.

Kiti reikalavimai

Įdiegdami „Kodi“ ant „Raspberry Pi“, taip pat turite turėti „micro SD“ kortelę su adapteriu, kad galėtumėte lengvai prijungti ją prie savo kompiuterio. Peržiūrėkite šį vadovą, kaip įdiegti „kodi“ „Raspbian Jessie OS“.

aviečių pi kodi reikalavimas

Aviečių Pi Kodi alternatyvos

Yra keletas „Kodi xbox one“ alternatyvų, tokių kaip:

 1. Kodi ant Roku
 2. „Kodi“ „Xbox One“
 3. „Kodi“ „iPad“
 4. Kodi ant „Firestick“
 5. „Kodi“ „Windows“
 6. Kodi per „Apple TV“
 7. Kodi ant Nvidijos skydo

Norėdami suvynioti reikalus

„Kodi“ yra geriausias „Raspberry Pi“ pasirinkimas, kur galite lengvai žiūrėti daugybę medijos turinio. Šiame vadove pateikėme veiksmus, kaip įdiegti „Kodi“ į Raspberry Pi 1, 2 ir 3 naudojant 6 paprastus veiksmus. „Kodi“ atsisiuntimo iš „Raspberry Pi 2“ ir „3“ žingsniai yra tie patys, tačiau „Kodi“ atsisiuntimo iš „Raspberry Pi“ pirmosios kartos veiksmai šiek tiek skiriasi. Taigi mėgaukitės „Kodi“ savo „Raspberry Pi“ įrenginyje.