Susipažinimas kaip įdiegti KODI „Apple TV“ 4,3,2,1 nėra lengva užduotis. Tačiau mes padarėme tai lengvai atlikdami 8 paprastus veiksmus, kaip įdiegti KODI „Apple TV“.

Vienas iš svarbiausių dalykų šiais laikais kiekvienam internetiniam srautizatoriui yra „Kodi“ VPN, kuris gali atblokuoti ribotas svetaines ir užtikrinti aukščiausios klasės privatumą internete. Jei norite būti rentabilūs, galite išbandyti nemokamus „Kodi“ VPN teikėjus. Antra, jūs turite pradėti nuo įsitikinimo, kad turite „Apple TV“ šiuos dalykus, kad galėtumėte lengvai įdiegti KODI. Įsitikinkite, kad žinote, kaip įdiegti VPN „Kodi“.

Kodi per „Apple TV“

Prieš skubėdami nustatyti „kodi“ „ipad“, taip pat reikės šių dalykų:

 1. „Xcode 8“ ar naujesnė versija (nemokama)
 2. „iOS App Signer“, skirta „Mac“ (nemokama)
 3. Naujausias „KODI .deb“ failas, skirtas „TVOS“ (nemokamas)
 4. Nemokama (bet aktyvi) „Apple Developer“ sąskaita (prisiregistruokite, jei jos dar neturite)
 5. „Mac“ kompiuteris ar nešiojamasis kompiuteris, kuriame veikia „Mac OS X 10.9“ ar naujesnė versija

Tačiau prieš eidami toliau, turėtume jums priminti, kad vienintelis patikimas „Kodi“ diegimo būdas veikia „Apple TV 4“ ir „2“. Taip pat yra „Apple TV 1“ ir 3 diegimo vadovai, bet deja jie neveikia. Todėl mūsų vadovas daugiausia dėmesio skirs „Apple TV 4“ ir „2“.

Galbūt švaistysite pinigus brangiems skaitmeninės medijos grotuvams, jei to nepadarysite žinoti bjaurią tiesą už „4k“ laikmenų įrenginių.

kaip įdiegti „side-sideload-kodi-on-apple-tv“

Kas yra „Apple TV“?

„Apple TV“ nereikia painioti su „Macintosh“ televizija, kuri buvo pirmoji „Apple“ kompiuterinė televizija. „Apple TV“ yra kaip ir visos transliacijos dėžutės, tačiau turi klasikinį „Apple“ dizainą ir specifikacijas.

Iki šiol „Apple“ išleido 4 kartos skaitmeninės terpės grotuvą. Pirmasis pasirodė 2006 m. Rugsėjo mėn., O siuntos prasidėjo 2007 m. Kovo mėn., O naujausias paskelbtas 2015 m. Rugsėjo mėn. Timas Kukas („Apple“ generalinis direktorius) „Televizijos ateitis yra programos“.

Jis taip pat pridūrė, kad norint „Apple TV“ užfiksuoti augančią JAV prijungtų televizijos vartotojų rinką, reikalinga puiki operacinė sistema.

obuolių TV vartotojams

„Apple TV“ pardavimai sumažėjo kiekvienais metais ir sumažėjo iki 8% tuo pačiu metu ankstesniais metais. Ne pats produktas buvo purvinas.

Tačiau bendros patirties dar labiau tikimasi iš daugialypės terpės leistuvo. Tačiau tai buvo iki tada, kai „Apple“ pakeitė 4-osios kartos „Apple TV“ su nuostabia 4K „Ultra HD“ raiška. 4-osios kartos „Apple TV“ vartotojams kelia siaubą.

KODI, „Media Player“

„KODI“, dar žinomas kaip XBMC („Xbox Media Center“), yra nemokama ir jau sukuria garsą milijonams vartotojų iš JAV, JK, Kanados, Vokietijos ir kitų. KODI yra labai lengvai pritaikoma su įvairiomis sritimis ir įskiepiais, daugiausia dėl atviro kodo pobūdžio.

„KODI“ susidūrė su teisėtumo problemomis, tačiau paprastai tariant, tai yra elegantiškas daugialypės terpės grotuvas, leidžiantis vartotojams srautiniu būdu transliuoti bet kokio tipo turinį, nesvarbu, ar tai būtų mokamas turinys, ar nemokamai gauti jūsų teises į autorių teisių saugomą turinį. Yra daugybė puikių KODI priedų, skirtų vartotojams žiūrėti filmus, sportą, televiziją ir dar daugiau.

Kaip įdiegti KODI / XBMC „Apple TV 4“ kartoje

Jei jums įdomu, ar galite įdiegti „KODI“ į ketvirtosios kartos „Apple TV“, tuomet turite pasidirbti. Įdiegti „KODI“ šiame įrenginyje nėra taip paprasta, kaip įdiegti programą į savo mobilųjį telefoną.

Pirmiausia atsisiųskite aukščiau minėtą programinę įrangą iš 4-osios kartos „Apple TV“. Perskaitykite mūsų vadovą, kaip atnaujinti savo įrenginį, kaip atnaujinti „kodi“ „Apple TV“.

Be to, jums reikės USB-C – USB-A laido.

Kaip įdiegti KODI / XBMC Apple TV 4 kartoje naudojant USB C į A

USB C – USB A laidas

Šis procesas leis jums nustatyti „KODI“ „Apple TV 4“ be „Jailbreak“. Tai leis perkelti „KODI“ iš „Apple TV“.

Kaip įdiegti „Kodi“ „Apple TV“ naudojant „Cydia Impactor“

Atlikite šiuos veiksmus, norėdami įdiegti „Kodi“ „Apple TV“ per „Cydia Impactor“:

1. Konvertuoti „Kodi deb“ byla į IPA byla > Išpakuokite „duomenys.tarFailą.

2. Atidarykite aplanką pavadinimu ‘Duomenys’> Eiti į Programos > Sukurkite naują aplanką pavadinimu „Naudingas krovinys toje pačioje paskirties vietoje „Kodi.app“.

3. Dabar supjaustyti ir pasta „Kodi.app“ aplankas naujai sukurtame aplanke pavadinimu „Naudingo krovinio aplankas“ > Supakuokite aplanką „Payload“ > Pasirinkite ZIP kaip archyvo formatas> pavadink tai „Kodi.ipa“.

4. Dabar prijunkite savo „Apple TV“ įrenginys tavo PC > Atviras „Cydia Impactor“ > Kopijuoti ir pasta Kodi.ipa byla > Dabar jūs turėsite įeiti tavo Apple ID.

5. Dabar Prisijungti tavo „Apple TV“ tavo Televizorius ir pasukite ĮJUNGTA.

Čia programų meniu pamatysite „Kodi“, paruoštus naudoti!

Šoninis krovimas su „Xcode“ ir „iOS App Signer“

 1. Prijunkite „Apple TV“ prie savo „Mac“ kompiuterio ir paleiskite naują TVOS > Programos projektas „Xcode“.Šis metodas vadinamas „Sideloading with Xcode“ ir „iOS App Signer“
 2. Sukurkite unikalų identifikatorių su nauju projekto pavadinimu kaip „KodiApple“ televizorius. Kartu su juo įsitikinkite, kad sukuriate unikalų paketo identifikatorių, kuris naudoja tą patį projekto pavadinimą.lengvai įdiegiama-kodi-on-apple-tv-4
 3. Jei susidursite su problema dėl aprūpinimo byla, spustelėkite išspręsti problemą.kaip į šonus įkelti-kodi-ant-obuolį-tv-4
 4. Turėsite prisiregistruoti gauti nemokamą kūrėjo paskyrą.kaip į šonus įkelti-kodi-ant-obuolį-tv-4
 5. Vėliau pasirinkite savo plėtros komandą.naudojant „sideload-method-for-install-kodi-on-apple-tv“
 6. Eikite į priekį ir atidarykite „iOS App Signer“. Pasirinkite pasirašymo sertifikatą ir aprūpinimo profilį. Spustelėkite Pradėti ir pasirinkite išvesties vietą. Šiame etape pasirinkite įkeltą failą „KODI .deb“.lengvas sąranka - „kodi-on-apple-tv-4“
 7. Grįžti į „Xcode“. „Xcode“ pasirinkite meniu „Langas“ ir spustelėkite „Įrenginiai“.8 žingsniai, kuriuos reikia įdiegti, „kodi-on-apple-tv-4“
 8. Norėdami pridėti savo „Apple TV“, suraskite prijungtus įrenginius ir pasirinkite „Apple TV“ kartu su pliuso mygtuku, kad pridėtumėte savo įrenginį.

Įdiekite „kodi-17.4-on-apple-tv“

Iškart pasirinkę „Apple TV“ aukščiau esančiame lauke, visi būsite pasirengę mėgautis „KODI“ savo „Apple TV“. Bet norėdami padidinti savo pramogas, galbūt norėsite pasirinkti vieną iš geriausių KODI priedų, kurie padės jums transliuoti mėgstamą filmą, sportą ar bet ką..

5 geriausi 2020 m. „Apple TV“ žaidimai, tik 5,00 USD

Žaidimai visada jaudina vaiką ar seną žmogų. Turėdami puikias 4 kartos „Apple TV“ technologijas ir grafiką, jums bus malonu žaisti tiek žaidimų, kiek jums patinka. Kyla tendencija žaisti žaidimus aukšta „Apple TV“ raiška. Toliau pateikiami 5 geriausi „Apple TV“ žaidimai.

 1. Machinariumas (4,99 USD)

  Tai galvosūkių žaidimas, kurį taškų ir paspaudimų žaidime sukūrė „Amanita Design“.„Machinarium“ - geriausias žaidimas „už obuolius“

 2. „Lumino City“ (4,99 USD)

  Sukurtas „State of Play Games“ žaidimų, „Lumino“ yra nuotykių dėlionė.„Lumino-City“

 3. „AG Drive“ (3,99 USD)

  Liepsnojantis lenktynių žaidimas buvo sukurtas „ZORG Entertainment Ltd“, užpildytas antigravitaciniais amatais.„AG-Drive“

 4. „Altos nuotykis“ (4,99 USD)

  „Snowman“ nesibaigiantis bėgikų snieglenčių žaidimas.Altos nuotykis

 5. „Crossy Road“ (nemokamas)

  Nemokamų arkadų žaidimą sukūrė „Hipster“. Sukasi apie vištienos, kertančios kelią, sąvoką.

„Crossy Road“ nemokamas „Apple TV“ žaidimas

Kaip įdiegti KODI / XBMC „Apple TV“ antrosios kartos programoje

Atsisakymas „Helix“ yra paskutinė KODI versija, veikianti antros kartos „Apple TV“.

Lengvas būdas nustatyti KODI „Apple TV 2“ naudoja komandų eilutes „Mac“ kompiuteryje.

Atidarykite „Mac“ terminalą ir įveskite nurodytą komandą.

ssh [email protected]
Pavyzdys: ssh [email protected]

Jis paprašys numatytojo slaptažodžio alpinis

Toliau atlikite šias komandas

apt-get diegimo programėlė

wget -0- http://apt.awkwardtv.org/awkwardtv.pub | „apt-key“ pridėjimas –

aidas "deb http://apt.awkwardtv.org/ stabilmain"> /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list

aidas "debi http://mirrors.kodi.tv/apt/atv2 ./" > /etc/apt/sources.list.d/xbmc.list

„apt-get“ atnaujinimas

apt-get install org.xbmc.kodi-atv2

perkrauti

Na, taip lengva, kai viskas pasidaro, ir jūs visi pasiruošę eiti! Dabar galėsite paleisti „KODI“ programą, skirtą „Apple TV 2“. O jei perskaitėte šį vadovą, pasidalykite savo atsiliepimais komentarai skyrių žemiau.

Alternatyvūs „Windows“ įrenginiai, skirti „Kodi“

 1. Kodi ant Roku
 2. Kodi ant aviečių pi 
 3. „Kodi“ „iPad“
 4. Kodi ant „Firestick“
 5. „Kodi“ „Windows“
 6. „Kodi“ „Xbox One“
 7. Kodi ant Nvidijos skydo

„Apple TV 4“ ir „Nvidia Shield“ televizoriai, skirti KODI

Naujosios 4-osios kartos „Apple TV“ pristato naują „Apple tvOS“ platformą ir programų ekosistemą. „Nvidia Shield“ televizorius yra pavyzdinis „Android TV“ dėžutė, kurioje išskirtinis dėmesys skiriamas žaidimų našumui.

Galite pasiimti ketvirtosios kartos „Apple TV“ už 179 arba 199 USD su atitinkamai 32 ir 64 saugojimo koncertais. Nors „Nvidia Shield“ televizorių galite įsigyti už 199 USD arba 299 USD, naudodamiesi 16 ar 500 saugojimo koncertų, kuriuos galite išplėsti, „micro SD“ kortelės lizdo dėka..

Nuotolinės funkcijos

„Apple TV“ yra standartinis gana slidus balso valdiklis su valdymo pultu, tačiau „Nvidia Shield“ yra standartinis su žaidimų valdikliu. Visada galite įsigyti nuotolinio valdymo pultą atskirai, todėl akivaizdu, kad svarbiausias „Nvidia Shield“ žaidimų prioritetas čia yra standartinis žaidimų skydelis..

Bet tai taip pat gali būti naudojama naršant sistemoje ir kontroliuojant medijos turinį. Turėdami priekyje esantį IR imtuvą, taip pat galite naudoti standartinį universalų nuotolinio valdymo pultą, kaip ir su „Apple TV“. Lyginant nuotolinio valdymo pultą, abu dydžiai ir formos yra šiek tiek panašūs.

Abu jie turi garsumo valdiklius, tačiau „Apple TV“ nuotolinio valdymo pultas tiesiogiai kontroliuoja televizoriaus garsą infraraudonųjų spindulių ryšiu, o „Nvidia“ nuotolinio valdymo pultelis kontroliuoja garsumą iš paties „Nvidia“ dėžės, naudodamas jutiklinį slankiklį nuotolinio valdymo pulte..

Abu jie yra plonos aukštos kokybės metalo konstrukcijos su vidine įkraunama baterija. Dabar tik skydo pultelyje yra ausinių lizdas, skirtas asmeniniam garso klausymui. Nors „Apple TV“ dėl panašių funkcijų gali suporuoti „Bluetooth“ ausines.

Dizainas

„Nvidia“ dėžutės dizainas su savo geometrinėmis formomis ir daugialypėmis tekstūromis išties sulaukia daug dėmesio, be abejo, mes taip pat turime, kad viršuje yra parašas, paskatinusi žalią šviesą. Jis taip pat gali būti atsistojęs šone, naudodamas pasirenkamą metalinio stovo priedą.

„Apple TV“ yra daug subtilesnis ir kompaktiškesnis dizainas su balta LED būsenos lempute priekyje ir, be abejo, ji yra skirta tarsi išnykti fone. „Skydo“ viršuje yra talpinis maitinimo mygtukas, kurio „Apple TV“ neturi, kad kažkas neįprasto daugelyje priedų yra daug didesnių skirtumų.

Specifikacija

Visi nauji „Apple TV 4K“ aprūpinti atnaujintu A10X „Fusion Chip“ procesoriumi. „Skydas“ yra su „Nvidia Tegra X1“ procesoriumi.

Dabar, kai abu turi skyros technologiją, ji yra konkurencinga, nes „Skydas“ turi 4K HDR ekraną esant 60 Hz iš kitos pusės. „Apple TV 4K“ taip pat pasižymi panašiais skyros / vaizdo aspektais. Turint tokią didelę grafiką ir specifikacijas, jie abu turi didelę kainą.

Bet, dar ne pasaulio pabaiga, vis tiek galite rasti daugybę „KODI“ dėžučių, kurias lengvai rasite savo kišenėje. Surinkus apžvalgas ir atlikus mūsų tyrimus, „Nvidia Shield TV“ yra aiškus nugalėtojas dėl savo aptakių dizainų ir našumo.

Bjauri tiesa Jūs nežinote apie 4K vaizdo įrenginius

Nesvarbu, kokį įrenginį perkate savo pramogoms, nesvarbu, koks 4K yra tik viena lygties dalis. Turinys turi būti suderinamas su 4K, po kurio eina pati televizija, turint omenyje, kad turite įsitikinti, kad transliuojamas turinys yra 4K grafikos. Televizorius taip pat turi sugebėti suderinti jūsų aukštos raiškos grafiką.

Taigi net jei norėtumėte išleisti iki 300 USD daugialypės terpės grotuvui, vis tiek negalėsite transliuoti klasikinio 4K turinio. Tai yra labiausiai ribojantis veiksnys, nes turi viršyti ir technologijos, kuriomis siekiama viršyti turinio pristatymą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me