Siūlytume jums patikrinti mūsų išsamų „Kodi“ priedų vadovą ir kodėl „Kodi“ VPN yra būtinas visiems jūsų srautams.

„Kodi“ saugykla

„Showbox“ yra „Kodi“ priedas, siūlantis nemokamą „Netflix“ ir kitų TV laidų transliaciją jūsų įrenginyje. Puiki patirtis žiūrint TV laidas su HD kokybės vaizdo įrašais, kurie gali jus lengvai privilioti pratęsti savo pramogų valandas. „Showbox“ galima įdiegti iš „SuperRepo“ saugyklos, kurioje yra beveik kiekvienas kanalas, kuris kada nors egzistavo „Kodi“, ir jis yra tarp geriausių „Kodi“ saugyklų 2018 m. „Showbox“ yra tarp kai kurių priedų, veikiančių ir „Xbox One Kodi“..
Šiame vadove pateikiame nuoseklų procesą, kaip įdiegti „Showbox“ „Kodi“. Taigi, stebėkite!

Kaip įdiegti „Showbox Kodi“ „Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Atviras Kodi iš jūsų sistemos > Spustelėkite „Nustatymai“ piktogramą, esančią viršuje > Eiti į Failų tvarkyklė > Tada dukart spustelėkite Papildomas šaltinis.kaip įdiegti
 2. Ekrane pasirodys langelis, todėl spustelėkite vietą, kur parašyta ‘Nė vienas’ > Dabar įveskite URL http://srp.nu/ > Spustelėkite Gerai > Įveskite laikmenos šaltinio pavadinimą „Super repo“ > Spustelėkite Gerai kad išsaugotų informacijos šaltinį.kaip įdiegti
 3. Dabar grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu pataikydamas į „Backspace“ klavišą kelis kartus > Pasirinkite Pridėti kurį galite rasti kairėje pusėje esančiame skirtuke > Spustelėkite Pakuočių montuotojas piktograma (viršutinis kairysis kampas).parodyti dėžutę
 4. Jūs turite pasirinkti Įdiekite iš ZIP failo > Super repo > Iš ten spustelėkite Kriptonas > Saugyklos > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Dabar palaukite, kol saugykla bus įdiegta. „showbox“ ZIP failo URL
 5. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > „SuperRepo“ saugyklos [Krypton] [v7] > Spustelėkite Papildomos saugyklos > Dabar pasirinkite „SuperRepo All“ [Krypton] [v7] > Diegti > Palaukite, kol priedas bus įdiegtas ir įjungtas.demonstracija kodi nustatymuose
 6. Dabar grįžkite į Įdiekite iš saugyklos variantas > Pamatysite kitą saugyklą pavadinimu „SuperRepo All“ [Krypton] [v7] > Vaizdo įrašų priedai > Suraskite ir spustelėkite „Showbox“ > Spustelėkite Diegti.„showbox“ srautas per „Kodi“
 7. Palaukite, kol įjungs priedą.demonstravimo vaizdo įrašo konfigūracija
 8. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai > Vaizdo įrašų priedai > „Showbox“ > Žiūrėkite „Netflix“ TV laidas ir dar daugiau, taigi Mėgautis!

vitrina ant kodi

Kaip įdiegti „Showbox Kodi“ „Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atidarykite Kodi > Sistema > Failų tvarkyklė > Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Spustelėkite Nėra > Įveskite URL http://srp.nu/ > Spustelėkite Atlikta > Įveskite pavadinimą „Super Repo“ > Spustelėkite Atlikta > Spustelėkite Gerai.
 2. Eikite į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Sistema > Priedai > Įdiekite iš ZIP failo > Super repo > Jarvis > Saugyklos > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Palaukite diegimo.
 3. Spustelėkite Įdiegti iš saugyklos > „SuperRepo“ saugyklos> „SuperRepo All“ > Diegti > Palaukite, kol jis bus įdiegtas.
 4. Vėl eikite į diegimą iš saugyklos > „SuperRepo All“ > Vaizdo įrašų priedai > „Showbox“ > Diegti.
 5. Eikite į „Kodi“ pagrindinį ekraną > Vaizdo įrašai > Priedai > „Showbox“ > Mėgautis!

Kaip įdiegti „ShowBox Kodi“ „Android“ dėžutėse

Įdiekite „Kodi“ „Android“ dėžutėje vadovaudamiesi mūsų vadovu.

Įdiegę „Kodi“, „ShowBox“ diegimo „Android“ dėžutėse tvarka bus tokia pati, kaip aprašyta aukščiau „Krypton V17“..

Kaip įdiegti “Showbox” ant “Kodi Fire Stick”

Norėdami įdiegti „Showbox“ „Fire Stick“, pirmiausia turite „Kodi Krypton 17“ versiją įdiegti „Fire Stick“. Įdiegę „Kodi“, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. „Open Fire TV Stick“ > Eikite į nustatymus > Įrenginys > Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą > ĮJUNKITE programas iš nežinomų šaltinių.
 2. Dabar eikite į „Fire Stick“ namus > Atidarykite Kodi > ir atlikite veiksmus, kaip paryškinta „Kodi Krypton“ „Showbox“.

„Showbox Kodi“ atsisiuntimas

Norėdami tiesiogiai įdiegti „Showbox“ „Kodi“, galite atsisiųsti ZIP failą iš čia esančios nuorodos.

parsisiųsti kodi pašto adresą

Atsisiuntę failą iš savo sistemos, galite atlikti toliau nurodytus veiksmus:

 1. Atidarykite Kodi > Priedai > Paketų montuotojo piktograma > Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite failą, kurį atsisiuntėte sistemoje > Spustelėkite Gerai > Palaukite, kol bus įdiegtas priedas.
 2. Dabar tęskite nuo 5 veiksmo, kaip numatyta „Kodi Krypton“ „Showbox“ gairėse.

„Showbox Kodi“ neveikia / klaidos / problemos

Visuose forumuose vartotojai skundžiasi, kad „Showbox Kodi“ neveikia. Kiti tiesiog ieško veikiančio saugyklos, kad galėtų įdiegti „Showbox Kodi“.

Sprendimas

Šis priedas nebegalimas jokioje saugykloje, nes atrodo, kad jis buvo išjungtas. Tačiau „Showbox Arize“ šiuo metu galima įsigyti kartu su „Jesus Box TV“ repo. Galite eiti į priekį ir išbandyti.

Klaida „Showbox Kodi“ atkūrimas nepavyko (patikrinkite žurnalo informaciją)

Ši klaida išlieka, kai kyla problemų su teikėjais.

Sprendimas

Norint išspręsti šią problemą, reikia naujo įdiegimo. Kitas šios problemos sprendimo būdas yra išvalyti „Kodi“ duomenų bazę.

Apžvalga „Showbox Kodi“ apžvalga

Vartotojai jau kritikavo „Showbox“ ir mano, kad yra geresnių „ShowBox“ priedų:

„showbox reddit“ apžvalga

Kita vertus, rasite tokius vartotojus, kurie pasakoja apie jo turinį ir teisines problemas:

„showbox twitter“ apžvalga

Po viso to, čia yra keletas komplimentų:

twitter showbox

„Showbox Kodi vs Showbox“ Arize Kodi

„Showbox“ iš tikrųjų yra programa, kuri srautiniu būdu perduoda ir parsisiunčia filmus. Tai yra trečiosios šalies „Kodi“ priedas, reiškiantis, kad jo teikiami srautai yra nelegalūs. Panašus į savo pobūdį, „Showbox Arize“ taip pat yra trečiųjų šalių „Kodi“ priedas, teikiantis geriausios kokybės internetinius srautus. Tai vartotojams prieinamas įvairus turinys.

Kitas pastebimas skirtumas yra tas, kad „ShowBox“ nebegalimas per jokias saugyklas. „ShowBox Arize“ galima įsigyti per „Jesus Box TV“ repo.

Baigiamieji žodžiai

„Showbox“ yra geriausias pasirinkimas „Kodi“ vartotojams, norintiems lengvai žiūrėti populiarias „Netflix“ laidas ir kitas jūsų sistemos TV laidas. Tai yra mėgstamiausias priedas, leidžiantis praleisti laiką ir nuolat atnaujinti visas naujausias TV laidas, einančias visame pasaulyje. Šiame vadove mes pateikėme „Showbox“ diegimo „Kodi“ vadovėlį. Taigi, mėgaukitės, kol tai trunka!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me