Kaip įdiegti “Kodi” Mac OS naudojant Kodi bibliotekos sąranką

„Kodi“ kelių platformų palaikymas yra viena iš daugelio priežasčių, kodėl ši programinė įranga yra tokia populiari tarp internetinių laidų platintojų ir laidų pjaustytuvų. Šis universalumas yra tas, kurį vertina daugelis technikos specialistų, nes tai pamatyti yra gana retas dalykas. Žmonės renkasi „Mac“, kuri yra populiariausia operacinė sistema, nes jos nuostabios savybės.


Po „Microsoft Windows“ „Mac“ yra labiausiai naudojama stalinių kompiuterių operacinė sistema visame pasaulyje. Daugelis vartotojų renkasi „macOS“ naudojimą asmeniniam naudojimui dėl stulbinančios GUI ir įspūdingų funkcijų. „Kodi for Mac“ yra kažkas, ką norėtų turėti „Mac“ vartotojai.

Įsivaizduokite vienos iš geriausių operacinių sistemų sąjungą su viena iš geriausių internetinių srautinių programų; „MacOS“ ir „Kodi“!

Skamba puikiai, tiesa?

Tai tikrai nuostabi patirtis, turint „Kodi“, skirtą „Mac OS“, dėl savo funkcijų ir funkcijų. Tai yra geresnis pasirinkimas vartotojams, kurie teikia pirmenybę savo mobiliųjų ir stalinių įrenginių patogumui ir sujungiamumui. „Mac“ knygos sąsaja ir rodymo kokybė yra visame pasaulyje giriamos ir apie tai nėra jokios antrosios minties. Internetiniai transliuotojai nori žiūrėti filmus ir TV laidas HD raiška – tai įmanoma naudojant „Kodi“ programą, skirtą „Mac“.

Antra, tai, kad kenkėjiška programinė įranga ir virusai nepatenkinti „MacOS“, daro jį žavesnį. Srautinės transliacijos internetu kartais gali būti rizikingas bandymas, todėl daugelis vartotojų dėl pasekmių susilaiko. Tačiau „Mac“ vartotojai nesijaudina dėl tokių problemų, nes „Mac“ yra viena saugiausių naudojamų operacinių sistemų.

Kitas puikus „Mac“ dalykas, išskiriantis jį iš kitų operacinių sistemų, tokių kaip „Windows“ ir „Android“, yra stabilumas. „Mac“ programos negenda taip, kaip tai daro kitose operacinėse sistemose. Failų ar programų strigtys yra kažkas, dėl ko „MacOS“ vartotojas nėra supažindintas, ir tai daro tai, dėl ko ši OS yra geresnė nei kitos..

Taigi palyginamuoju mastu internetinis srautinis perdavimas naudojant „Mac OS“ gali būti geresnis pasirinkimas nei kiti!

Ar „Kodi“ yra saugus „Mac“?

Iš tikrųjų! Kaip minėta anksčiau, pati „MacOS“ yra labai saugi, nes jokia kenkėjiška programinė įranga ar virusai negali patekti į sistemą, kuri yra viena iš jos USP. Be to, jei vartotojas naudojasi oficialiais „Kodi“ priedais, skirtingai nei kiti OS vartotojai, nėra jokios rizikos tapti bet kokio viruso grobiu..

Saugos problemų kyla, kai vartotojai pasirenka trečiųjų šalių „Kodi“ priedus, kurių saugyklose yra šnipinėjimo ir kenkėjiškų programų. Nebūtina, kad kiekvienas trečiosios šalies „Kodi“ priedas savo saugykloje turėtų ką nors įtartino. Nedaug tokių atvejų buvo pastebėta, tačiau pastaruoju metu tik keli „Kodi“ priedai buvo užkrečiami.

Nepaisant to, galite mėgautis naudodamiesi kitais „Kodi“ priedais transliuodami filmus, sportuodami ir daug daugiau, nesijaudindami apie „Mac“ saugumą..

Reikalavimai „Mac“, kad „Mac“ būtų galima nustatyti „Kodi“

Toliau pateikiami „Kodi“ nustatymo „Mac OS“ reikalavimai:

 1. „Kodi“ palaiko ir x86, ir X64 procesorius. „Mac“ įrenginiuose yra x64 (64 bitų procesoriai), kuriuos palaiko „Kodi“, ir nereikės taisyti.
 2. GPU ir „OpenGL 2.0“ yra mažiausi reikalavimai „Kodi“ paleidimui, „Mac“ įrenginiai turi geresnes GPU specifikacijas, ir tai visai neturėtų būti problema.
 3. Norint greitai paleisti „Kodi“ įrenginyje, reikia ne mažiau kaip 2 GB RAM.
 4. „Kodi“ nereikia daug vietos diegimui ir jis užimtų tik 150 MB jūsų atminties.

Kaip įdiegti „Kodi 18 Leia“ „Mac“

 1. Eikite į „Kodi.tv“ atsisiuntimo puslapį ir spustelėkite „Kodi“ atsisiuntimo, skirto „Mac OS“, piktogramą. Atsisiųskite diegimo programą (64 bitų) į savo įrenginį.
 2. Atidarykite atsisiųstą failą „Mac“ iš atsisiuntimų aplanko.
 3. Dabar nuvilkite „Kodi“ sąrankos failą į aplanką „Programos“ > prasidės programos diegimas.
 4. Baigę diegti, atidarykite „Kodi“. (Gali būti, kad galite gauti klaidą sakydami: „Negalima atidaryti, nes tai nežinomas kūrėjas“. Taip yra todėl, kad neįgalinote leidimo diegti išorinių programų).
  Norėdami įgalinti išorinių programų naudojimą „Mac“, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Kodi“ programą > Pasirinkite Atidaryti. Yra dar vienas būdas atidaryti programą – galite atidaryti apsaugą & Privatumo nustatymai ir spustelėkite parinktį „Leisti programas atsisiųsti iš:“.
 5. Viskas! Dabar galite naudoti „Kodi“ „MacOS“ ir mėgautis srautiniu būdu per savo mėgstamą turinį naudodamiesi nuostabiais priedais.

Čia yra keletas geriausių „Mac“ skirtų „Kodi“ priedų:

 1. „Tubi“ televizija
 2. Popcornflix
 3. „Didelės žvaigždės“ filmai
 4. „FilmRise“
 5. Traškėjimas
 6. WNBC

Tai yra vieni iš geriausių priedų, kuriuos galima išbandyti „Mac“ skirtoje „Kodi“ programoje. Kai kurie iš jų yra neoficialūs „Kodi“ priedai, o kiti yra licencijuoti „Kodi“ oficialūs priedai.

Kaip nustatyti „Kodi“ biblioteką „Mac OS“

Jei norite atnaujinti „Mac OS“ biblioteką su savo metaduomenimis, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atviras Kodi
 2. Spustelėkite Filmai
 3. Pasirinkite Įveskite skyrių failai
 4. Spustelėkite Pridėti vaizdo įrašų variantas
 5. Spustelėkite Naršykite > Dabar atidarykite aplanką, kuriame yra jūsų įkeliami vaizdo įrašai, ir spustelėkite Gerai
 6. Dar kartą spustelėkite Gerai, ir aplankas bus įkeltas.
 7. Grįžkite į pagrindinį meniu ir atidarykite skyrių „Filmai“.
 8. Atsidarys langas > Pasirinkite Filmai, o turinys bus įtrauktas į jūsų biblioteką.

Išvada

Jau dabar jūs būtumėte supratę, kad „Kodi for Mac“ diegimas iš viso nėra sudėtingas. Aš rekomenduoju „Mac“ vartotojams pabandyti naudoti „Kodi“ internetiniam srautiniam perdavimui, nes jis turi keletą puikių funkcijų. Aukščiau paminėjau keletą geriausių „Kodi“ priedų, kuriuos galite naudoti transliuodami visus naujausius filmus ir TV laidas, todėl išbandykite tai.

„Kodi“ „MacOS“ yra kažkas, kas jums patiks, jei esate srautinių transliacijų gerbėjas, džiaugiantis puikios kokybės srautinio perdavimo programine įranga ir įrenginiais. Aš tai išbandžiau asmeniškai ir patikinu, kad verta nufotografuoti. Nepaisant to, jei susiduriate su geografiniais apribojimais arba negalite įdiegti papildinio, galite pabandyti naudoti VPN, kad apeitumėte apribojimus. Norėdami apsaugoti savo privatumą, srautiniu būdu internetu taip pat turėtumėte pasirinkti VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map