Kaip įdiegti „Kong TV“ „Kodi“ – numatomas laikas yra 3 minutės

„Kong TV“ leidžia žiūrėti šimtus IPTV kanalų iš viso pasaulio, geriausios kokybės vaizdo įrašą naudojant „Kodi“ įrenginį. Jis turi atskirus skyrius, suskirstytus į daugelį kategorijų, pvz., Filmus, sportą, tiesioginę TV, dokumentinius filmus, vaikus ir dar daugiau. „Kong TV“ teikiamo turinio šaltiniai turi labai mažai blogų nuorodų, ir būtent tai daro šį priedą puikiu.


Šiame vadove mes aptarėme išsamų procesą, kaip įdiegti „Kong TV“ „Kodi“. Pradėkime.

 1. Kaip įdiegti „Kong TV“ „Kodi 16“
 2. „Kong TV“ neveikia / problemos / klaidos
 3. Atsisiųskite „Kong TV APK“
 4. „Kong TV Kodi“ atsiliepimai
 5. „Kong TV“ „Kodi Repo“ atsisiuntimas

Kaip įdiegti „Kong TV“ „Kodi Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Pirmiausia reikia Atidarykite „Kodi Krypton“ > Tada pasirinkite Nustatymai piktogramą viršutiniame meniu > Eiti į Failų tvarkyklė.kaip įdiegti kong tv
 2. Slinkite žemyn iki meniu ir dukart spustelėkite Pridėti šaltinį kairėje ekrano pusėje > Atidaromas langas, kuriame turite spustelėti ‘Nė vienas’ variantas > Įveskite URL http://devraiden.com/repo/ > Spustelėkite Gerai > Dabar įveskite saugyklos pavadinimą i.e. „King Kong Repo“ > Spustelėkite Gerai uždaryti dėžę.kaip įdiegti kong tv ant 17 ar naujesnės versijos „Kodi krypton“
 3. Grįžkite į Kodi namai paspausdami ant „Backspace“ klaviatūros klavišas > Eiti į Priedai Meniu > Spustelėkite Pakuočių montuotojas (Dėžutės piktograma) viršuje.kaip pridėti kong tv apie kodi
 4. Bus pateiktas parinkčių sąrašas, todėl spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > Ekrane atidarytame laukelyje spustelėkite „King Kong Repo“ > Saugykla.KingKong.zip > Diegimas užtruks keletą minučių.kong tv kodi sąranka
 5. Paspausti Įdiekite iš saugyklos variantas > Suraskite ir spustelėkite „King Kong“ saugykla > Tada Vaizdo įrašų priedai > Kongo televizija > Diegti.kong tv ant kodi
 6. Norėdami peržiūrėti priedą, eikite į Kodi namai > Tada Priedai > Vaizdo įrašų priedai > Kongo televizija > Mėgaukitės tiesiogine televizija!

Kaip įdiegti „Kong TV“ „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Paleiskite „Kodi Jarvis“ jūsų sistemoje> Pasirinkite Sistema parinktis iš meniu > Spustelėkite Failų tvarkyklė iš antrinio meniu parinkties > Tada dukart spustelėkite Pridėti šaltinį.
 2. Spustelėkite ‘Nė vienas’ kai dėžutė atsidaro > Įveskite URL http://devraiden.com/repo/ > Spustelėkite padaryta > Tada įveskite pavadinimą i.e. „King Kong Repo“ > Spustelėkite Gerai.
 3. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Pasirinkite Sistema meniu dar kartą > Paspausti Priedai > Dabar spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > „King Kong Repo“ > Tada pasirinkite saugykla.kingkong.zip
 4. Eiti į Įdiekite iš saugyklos > Tada pasirinkite „King Kong“ saugykla > Spustelėkite Vaizdo įrašų priedai > Kongo televizija > Diegti

„Kong TV“ neveikia / problemos / klaidos

Galite naudoti įvairių tipų klaidas ir klaidas naudodami „kong tv“ priedą. Kadangi šie kanalai yra transliuojami iš viso pasaulio, todėl daugelis „Kodi“ vartotojų susiduria su šiomis klaidomis. Kai kurie iš jų yra paryškinti žemiau:

Nepavyko įdiegti priklausomybės

Kai tik atsiranda ši klaida, tai reiškia du dalykus. Tai gali reikšti, ar priedas ar saugykla nebeegzistuoja, ar priedas ar saugykla atnaujinama. Peržiūrint šią klaidą negalėjo būti trečiosios galimybės.

Sprendimas

Norint išspręsti šią problemą, dažnai reikia palaukti kelias minutes ir bandyti dar kartą įdiegti tam tikrą priedą. Jei jis vis tiek neveikia, vadinasi, yra tam tikra priedo problema, kurią reikia išspręsti. Palaukę kelias minutes užtikrinsite, kad priedas būtų atnaujintas.

Nėra srauto / šaltinio

Nors Kongo televizija transliuoja daugumą kanalų, kurie yra minimi jų sąraše, tačiau kai kurie iš jų yra geografiškai riboti. Tai reiškia, kad šie kanalai nebus transliuojami, nebent jie bus žiūrimi iš jų kilmės šalies. Priešingu atveju bus rodoma „Nėra šaltinio“.

Sprendimas

Yra paprastas sprendimas išspręsti šią problemą, tai yra gauti „Kodi“ VPN. Tai leis jums atblokuoti geografinius apribojimus ir apsaugoti jūsų sistemą nuo išorinių grėsmių ir nepageidaujamų el. Pašto adresų.

„Kong TV“ APK

Šiuo metu „Kong TV“ neturi savo APK. Todėl „Kodi Fire Stick“ įrenginyje rekomenduojama atsisiųsti „Kong TV“. Atliekami panašūs veiksmai, kaip aptarta Kodi Krypton aukščiau esančiame skyriuje.

„Kong TV Kodi“ atsiliepimai

@_PYDev_ Sveiki. Mylėkite „Kong“ priedus. „Aeon Nox Silvo“ negaliu pridėti „KongTV“ ar „KongKids“ prie savo pastatymo. Kiekvieną kartą spustelėjus pridėti nuorodą, užšąla

– Ronaldas Kapelleris (@rkapeller), 2017 m. Rugpjūčio 2 d

Peržiūrėjus „Kodi“ vartotojų atsakymus gali atrodyti, kad „Kong TV“ atrodo, kad tinkamai neveikia diegiant naują „Kodi“ odą. Vienas „Kodi“ vartotojas atkreipė dėmesį, kad „Kong“ televizija nelabai gerai susimaišo su „Aeon Nox Silvo Skin“, todėl užšąla kas kelias minutes.

@ASB_YT Atnaujinkite „KongTV“ programą … visi kanalai užges po 3 ar 4 minučių.

– Pat (@Whelts), 2017 m. Rugpjūčio 1 d

Kita dažna „Kodi“ vartotojų paskelbta apžvalga yra nesugebėjimas išlaikyti IPTV kanalų. Daugelis skundų nukreipti į kanalų išjungimą kas 3–4 minutes. Tai reiškia, kad „Kong TV“ turi pašalinti klaidą, kuri dažnai pasitaiko.

„Kong TV“ „Kodi Repo“ atsisiuntimas

„King Kong“ saugyklą galima įdiegti kartu su ZIP failu, o iš ten galite įdiegti „Kong TV“ priedą tiesiai „Kodi“. Atlikite toliau nurodytus veiksmus:

 1. Atsisiųskite „Kong TV“ saugyklą
 2. Atviras Kodi > Eiti į Priedai > Pasirinkite Langelio piktograma viršuje > Tada Įdiekite iš ZIP failo > Rodyti kelią arba Įkelti atsisiųstą ZIP failą.
 3. Eiti į Įdiekite iš saugyklos > „King Kong“ saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Spustelėkite Kongo televizija > Tada Diegti.

Apvyniokite

„Kong TV“ populiarėja dėl šimtų IPTV kanalų aprėpties. „Kong TV“ galima rasti „KingKong“ saugykloje kartu su kitais puikiais kodi priedais. Tai siūlo geros kokybės vaizdo kanalus ir turi mažiau blogų nuorodų. Šiame vadove mes aptarėme, kaip įdiegti „Kong TV“ „Kodi“.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map