Kaip įdiegti „Krem“ viršenybės saugyklą „Krypton“, „Jarvis“ ir „FireStick“

„Supremacy Repository“ yra visas paketas visiems transliuojamiems geeksams, norintiems turėti vieną filmų, TV laidų ir sporto programų ir kt. Saugyklą. „Supremacy“ pelnė puikų vardą sau, nes yra priedas „Supremacy Kodi“, kuris yra populiarus tarp daug vartotojų.


Peržiūrėkite šį „KodiVPN“ vadovą ir sužinokite daugiau apie saugyklą ir geriausius „Kodi“ priedus.

„Repo“ viršenybės apžvalga

Viršutinių duomenų saugykla yra viena populiariausių Kodi bendruomenės saugyklų. Populiarumo priežastis yra ta, kad joje yra nuosavų priedų, taip pat kitų trečiųjų šalių priedų. Nedaug saugyklų turi savo „Kodi“ priedą, o geriausia apie „Supremacy“ yra tai, kad jis turi tris skirtingus priedus:

 1. Viršenybė; pagrindinis priedas, leidžiantis vartotojams žiūrėti filmus, dokumentinius filmus, TV laidas, 4K filmus, filmus vaikams ir tiesioginę TV.
 2. Viršenybės sportas; orientuotas į sportą priedas, teikiantis srautus tiesioginiam sportui.
 3. Viršenybė iptv; priedas visiems IPTV mėgėjams.

Viršutinę saugyklą reguliariai atnaujina jos kūrėjai, ir tai yra priežastis, dėl kurios žmonės nori naudoti šią saugyklą ir jos priedus. Aukštesniosios „Kodi“ priedai savarankiškai pelnė puikią reputaciją teikdami puikios kokybės srautinio perdavimo patirtį.

Kaip įdiegti „Supremacy“ saugyklą „Kodi krypton 17.6“ ir naujesnėse versijose

Atlikite šiuos veiksmus, norėdami įdiegti „Supremacy“ saugyklą savo „Kodi Krypton“ 17.6 versijoje:

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymų (krumpliaračio) piktograma > Atviras Failų tvarkyklė.kaip įdiegti aukščiausios kokybės kodi saugyklą kriptono 17.6
 2. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį > Pasirodys dialogo langas > Spustelėkite ten, kur rašoma > Įveskite šį URL adresų juostoje „http://2supremacy.uk/repo/“ > Spustelėkite Gerai > Suteikite šiam žiniasklaidos šaltiniui vardą kaip „Viršenybė> Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai dar kartą, kad uždarytumėte dialogo langą.kaip įdiegti viršenybės kodi saugyklą
 3. Grįžkite į Pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai > Spustelėkite Dėžutės piktograma iš viršutinio kairiojo kampo.kaip įdiegti viršenybės kodi saugyklą
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite Viršenybė > Pasirinkite viršenybė-2.6.zip > palaukite pranešimo.atsisiųsti viršenybės saugyklą
 5. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas > Dabar galite lengvai įdiegti bet kurį priedą iš šios saugyklos.

įdiekite „kodi repo“ viršenybę iš ZIP failo

Kaip įdiegti viršenybės repą „Kodi Jarvis 16“ ir naujesnėse versijose

 1. Atviras Kodi Jarvis.
 2. Spustelėkite Sistema > Eiti į Failų tvarkyklė.
 3. Spustelėkite Pridėti šaltinį.
 4. Spustelėkite <Nė vienas> ir įveskite tai URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Spustelėkite padaryta > Pavadinkite šią žiniasklaidos šaltinio nuorodą kaip Viršenybė > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite
 5. Eik atgal Kodi namai Ekranas > Spustelėkite Sistema > Atviras Priedai.
 6. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite Viršenybė > Spustelėkite viršenybė-2.6.zip.

Kaip įdiegti „Supremacy“ saugyklą „FireStick Kodi“

 1. Diegti „Kodi on Fire Stick“ įrenginyje.
 2. Eiti į Gamintojo nustatymai > ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.

Atlikę aukščiau paminėtus veiksmus, skaitykite apie Kodi Krypton 17.6 versijos diegimo tvarką.

Viršutinių saugyklų atsisiuntimas

 1. Atsisiųskite „Supremacy Kodi“ papildomą ZIP failą iš (http://2supremacy.uk/repo/)
 2. Eiti į „Kodi“ pagrindinis meniu.
 3. Spustelėkite Priedai.
 4. Spustelėkite Dėžė
 5. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo.
 6. Naršykite sistemoje ir atidarykite atsisiųstą ZIP failą.
 7. Dabar spustelėkite Įdiekite iš saugyklos variantas.
 8. Spustelėkite
 9. Atviras Vaizdo įrašų priedai aplanką ir įdiekite saugykloje esančius mėgstamus „Kodi“ priedus ir pradėkite transliuoti.

„Kodi Addon“ viršenybė

„Supremacy“ saugykloje yra daugybė populiarių „Kodi“ priedų, tokių kaip:

 1. Aspis
 2. Yoda
 3. BBC iPlayer
 4. Elektros skliautas
 5. Naktinis siaubas
 6. Planetos MMA
 7. Viršenybė iptv
 8. Sporto viršenybė
 9. VISI
 10. „JoyRide“

Visi šie priedai yra atnaujinti ir veikia nepriekaištingai. Aš asmeniškai bandžiau diegti visus šiuos priedus po vieną ir nesusidūriau su jokia problema.

DUK apie viršenybę

Daugybė žmonių visame pasaulyje naudojo viršenybės saugyklą. Panašiai jos vartotojai įvairiuose forumuose paskelbė daugybę užklausų. Štai du dažniausiai pasitaikantys susirūpinimą keliantys klausimai:

Viršutinė reputacija neveikia

Tam tikru metu galbūt negalėsite pasiekti „Supremacy“ saugyklos. Tai gali būti dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Arba saugykla atnaujinama, arba „Kodi“ pridėtas šaltinio URL yra neteisingas.

Visada įsitikinkite, kad įvedėte teisingą daugialypės terpės šaltinio URL, ir prieš pridėdami URL visada patikrinkite, ar šaltinio URL nėra internete.

Viršutiniškumo priedas neveikia

Paprastai tai neįvyksta, nes „Supremacy Kodi“ priedas retkarčiais atnaujinamas, o priedas niekada nenusileido. Tačiau, jei jūsų sistemoje priedas neveikia, pabandykite iš naujo įdiegti priedą iš saugyklos.

Įsitikinkite, kad naudojate atnaujintą „Supremacy“ saugyklą, nes jei bandote įdiegti šį priedą iš bet kurios kitos saugyklos, gali būti, kad jums gali pasenusi versija.

Išvada

Viršutiškumas yra puikus saugykla, turinti kiekvieną priedą, reikalingą stebint per daug. Saugykla yra patikima, nes ji buvo atnaujinta gana ilgą laiką, o ją turintys vartotojai nepranešė apie klaidas ar problemas.

Tai, kad joje yra savo priedų, daro jį patikimu saugykla, o jo priedų kokybė taip pat yra nuostabi. Rekomenduočiau vartotojams išbandyti šią saugyklą, bet ne be mokamo ar geriausio nemokamo „Kodi“ VPN, nes naudodami trečiųjų šalių priedus padarote pažeidžiamus teisinius dalykus..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map