„Maverick“ saugykla yra gerai žinoma, nes joje yra nuosavas „Maverick TV Kodi“ priedas ir daugybė populiarių „Kodi“ priedų, tokių kaip „Sports Devil“, „Joker Sports“, „Cartoon Network“, „Gen-X“ ir kt. Šią saugyklą galima lengvai atsisiųsti ir įdiegti „Kodi“ neturint. bet kokie klausimai. Vykdykite mūsų vadovą, kad sužinotumėte, kaip įdiegti „Maverick“ saugyklą „Kodi“.

Mavericko Kodi saugyklos apžvalga

„Maverick“ saugykla išpopuliarėjo dėl savo sukurto „Maverick“ priedo. Tačiau ji turi daug kitų populiariausių trečiųjų šalių „Kodi“ priedų. Ši saugykla anksčiau buvo žinoma kaip „Joker TV“ ir buvo gana populiari.

„Joker“ pakeitė savo vardą į „Maverick“, o „Maverick“ saugykla tapo žinomu vardu „Kodi“ bendruomenėje. „Maverick“ saugykloje yra priedų, skirtų patenkinti visų srautinio perdavimo poreikius.

Kaip įdiegti „Maverick“ repo „Kodi krypton 17.6“ ir naujesnėse versijose

Norėdami įdiegti „Maverick“ saugyklą „Kodi Krypton 17.6“ versijoje, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Nustatymų piktograma > Claižyti Failų tvarkyklė.Kaip įdiegti „Maverick“ repo „Kodi krypton 17.6“
 2. Dukart spustelėkite Pridėti šaltinį > Atidaromas dialogo langas, kuriame bus adreso juosta ir pavadinimo laukas > Spustelėkite > ir įveskite šį URL adreso juostoje „http://mavericktv.net/mavrepo“ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį žiniasklaidos šaltinį kaip „Maverickas> Spustelėkite Gerai > Spustelėkite Gerai dar kartą, kad uždarytumėte dialogo langą.Kaip sukonfigūruoti „Maverick“ repą „Kodi krypton“ 17.6
 3. Grįžti į Pagrindinis meniu > Spustelėkite Priedai skirtukas > Spustelėkite paketo montuotojo (dėžutės) piktograma iš viršutinio kairiojo kampo.kaip įdiegti
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite Maverickas > Pasirinkite maverickrepo-3.5.zip > palaukite pranešimo.

įdiegti „maverick kodi repo“ iš ZIP failo

Kaip įdiegti „Maverick repo“ „Kodi jarvis 16“ ir naujesnėse versijose

 1. Atviras Kodi Jarvis V16.
 2. Spustelėkite Sistema > Spustelėkite Failų tvarkyklė.
 3. Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį.
 4. Spustelėkite <Nė vienas> ir įveskite tai URL http://mavericktv.net/mavrepo > Spustelėkite padaryta > Pavadinkite šią žiniasklaidos šaltinio nuorodą kaip Maverickas > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite
 5. Eik atgal Kodi namai Ekranas > Spustelėkite Sistema > Spustelėkite Priedai.
 6. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo variantas > Pasirinkite Maverickas > Spustelėkite maverickrepo-3.5.zip.

Kaip įdiegti „Maverick“ saugyklą „FireStick Kodi“

„Maverick“ saugyklos diegimas „FireStick“ nesiskiria nuo kitų įrenginių. Pirmiausia turėsite įdiegti Kodi savo „Fire Stick“ įrenginyje. Po to įgalinsite savo įrenginyje diegti trečiųjų šalių paslaugas.

Eiti į Gamintojo nustatymai iš meniu ir ĮJunkite ADB derinimą ir programas iš nežinomų šaltinių.

Po to galite lengvai įdiegti „Maverick“ saugyklą savo „FireStick“ įrenginyje ir mėgautis visais puikiais priedais, kuriuos šis saugykla siūlo jūsų „FireStick“ įrenginyje..

„Maverick Kodi“ priedai

Čia yra visų geriausių „Kodi“ priedų, įtrauktų į saugyklą, sąrašas:

 1. „Joker“ sportas
 2. „Maverick“ televizorius
 3. „SportsDevil“
 4. Magiškasis drakonas
 5. Gen-X
 6. ITV
 7. Prie Flixo
 8. Filmukų tinklas
 9. „LiveStreams Pro“
 10. „YouTube“

„Maverick“ saugyklos DUK

Čia yra keli dažniausiai užduodami „Kodi“ vartotojų klausimai apie „Maverick“ saugyklą:

 Maverickas Repo neveikia

Jei kyla problemų dėl prieigos ar papildymo diegimo, turėtumėte nedelsdami patikrinti, ar failų tvarkyklėje pridėtas šaltinio URL yra teisingas, ar ne..

Jei jūsų įvestas šaltinio URL yra teisingas, tačiau saugykla vis dar neveikia, galbūt jis bus atnaujinamas ir turėtumėte palaukti porą valandų.

 „Maverick TV“ nepavyko įdiegti priklausomybės

Nepavyko įdiegti priklausomybės klaidos, jei saugykla pasenusi, šaltinio URL pasibaigęs arba jei saugykloje trūksta kai kurių failų. Jei susidursite su šia problema, iš naujo atsisiųskite saugyklą ir bandykite įdiegti dar kartą.

Išvada

Daugybė „Kodi“ saugyklų išpopuliarėjo pateikus atnaujintus „Kodi“ priedus, o „Maverick“ saugykla yra viena iš jų. Pats „Maverick Kodi“ priedas taip pat yra nuostabus „Kodi“ priedas, skirtas aukštos kokybės filmams ir TV laidoms transliuoti..

Vienas dalykas, kurio nepavyksta padaryti kiekvienoje saugykloje, yra išlikti pramonės konkurencijoje. Daugybė puikių saugyklų ateina ir išeina, nes daugelis jų neturi naujovių ar unikalumo. Tuo tarpu daugelis jų yra nubausti valdžios ir yra priversti nutraukti tarnybą.

Lažybos būdas naudoti trečiosios šalies „Kodi“ priedą ar saugyklą yra naudojant mokamą arba nemokamą „Kodi“ VPN, kad būtų užtikrintas jūsų privatumas. Būkite saugūs transliuodami ir rinkdamiesi geriausią VPN tiekėją rinkoje.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me