„Mucky Duck“ saugyklos atnaujinimas: „Mucky Duck“ saugykla buvo uždaryta dėl autorių teisių pažeidimų ir nebegalima.

Įspėjimas! Turėtumėte naudoti VPN, kad liktumėte anonimi, kai naudojate „Mucky Duck Repo“, nes tai apsaugos jūsų privatumą. Suteikite 85% nuolaidą „PureVPN“ ir transliuokite neribotą turinį „Mucky Duck“.

„Mucky Duck Repo“ įdiegimas „Kodi“ yra populiarus pasirinkimas tarp filmų, TV laidų ir sporto gerbėjų. Vienintelė priežastis, dėl kurios bet kas galėtų sugalvoti, yra „Repo“ vartotojams siūlomų priedų įvairovė. Mes siūlome „Kodi“ vartotojams įdiegti „Mucky Duck Repo“ savo „Kodi“ įrenginiuose ar programinėje įrangoje, kad būtų galima pasiekti daugybę filmų, TV laidų ir sporto priedų. Šiame vadove pateikiame nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „Mucky Duck Repo“ „Kodi“.

Kai kurie nuostabūs priedai, kuriuos galite rasti „Mucky Duck Repo“, yra išvardyti žemiau:

 1. 123Mainai
 2. U.B.A.R
 3. „GenVideos“
 4. Afdah
 5. HD dėžutė

Žemiau aprašyti žingsniai, kaip įdiegti „Mucky Duck Repo“ į „Kodi“:

Kaip įdiegti „Mucky Duck Repo“ „Kodi Krypton 17“ versijoje

 1. Atviras Kodi į savo įrenginį > Eiti į Nustatymai > Dabar spustelėkite Failų tvarkyklė.kaip įdiegti juokingas antis repo
 2. Dabar dukart spustelėkite Pridėti šaltinį esanti kairėje pusėje > Įveskite URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml ten, kur sakoma ‘Nė vienas’ > Įveskite pavadinimą žiniasklaidos šaltinis kaip „Juokinga antis“ > ir spustelėkite Gerai.kaip įdiegti „ančiuko antis“ repo „kodi“ kriptono 17 versijoje
 3. Jums reikia grįžti į „Kodi“ pagrindinis ekranas paspausdami „Esc“ mygtuką jūsų klaviatūroje > Pasirinkite Priedai > Spustelėkite viršuje kairėje „Paketų montuotojas“ piktogramą.ančiukų ančių saugyklos priedai
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Slinkite žemyn ir spustelėkite Mucky antis > ir pasirinkite saugykla.mdrepo-1.0.2.zip > Dabar šiek tiek palaukite, kol pakils „ančiukų anties“ priedas.antis antis įdiegti iš ZIP failo
 5. Spustelėkite Įdiekite iš saugyklos > Pasirinkite „Mucky Antys“ repo > Vaizdo įrašų priedai > Čia galite pamatyti populiarių ančiukų „Kodi“ priedų sąrašą.ančiukas antis video priedai
 6. Spustelėkite bet kurį iš priedų > Spustelėkite Diegti pradėti diegimo procesą.juokingas ančių srautas
 7. Baigę diegti, eikite į „Kodi“ pagrindinis meniu > Priedai > Vaizdo įrašų priedai> Pasirinkite ką tik įdiegtą „ančiuko ančio“ priedą.ančiuko ančių nustatymai
 8. Voila! Jums gera žiūrėti filmus, TV laidas ir dar daugiau!

juokinga antis FUBAR

Kaip įdiegti „Mucky Duck Repo“ „Kodi Jarvis“ 16 versijoje

„Mucky Duck Repo“ diegimas „Kodi Jarvis 16“ versijoje yra panašus į „Kodi Krypton 17“ versiją, aprašytas aukščiau pateiktame vadove. Tačiau prieš diegdami „Mucky Duck Repo“ į „Kodi“, turite atsiminti, kad šios dvi „Kodi“ versijos turi įvairius pagrindinio meniu išdėstymo, klavišų ir padėties skirtumus..

Jei savo įrenginyje įdiegėte „Kodi Jarvis“, jums nereikėtų jaudintis. „Mucky Duck Repo“ įdiegimo veiksmai išlieka tie patys. Vienintelis skirtumas, kurį jums reikia stebėti, yra pagrindinis kiekvienos versijos meniu. „Kodi Jarvis“ pagrindinis meniu yra apačioje horizontalioje padėtyje, tuo tarpu „Kodi Krypton“ pagrindinis meniu yra vertikaliai kairėje pusėje.

Be to, rasite „Kodi Krypton 17“ versijos klavišą „Sistemos“, kurį pakeis klavišas „Nustatymai“. Jei turite „Kodi Jarvis“, įdiegtą į savo įrenginį, turite atlikti tuos pačius veiksmus, kaip ir „Kodi Krypton“. turint omenyje aprašytus pokyčius.

„Mucky Duck Repo“ neveikia

Netikėtas išjungimas

Jei pastebėsite, kad jūsų „Kodi“ nepavyksta įdiegti „Mucky Duck Repo“ iš saugyklos, kuri buvo pateikta vadove, arba staiga uždaroma be jokio perspėjimo, tada gali kilti „Kodi“ problema.

Jei neatnaujinsite „Kodi“ į naujesnę versiją, gali kilti problemų, kurios gali atspindėti „Kodi“ naudotojų susierzinimą.

Sprendimas

„Kodi“ vartotojai gali pašalinti šią nesėkmę įdiegdami naujausią „Kodi“ versiją, t. Y. „Kodi Krypton 17“ versiją. Baigę diegti, dar kartą turite įdiegti „Mucky Duck Repo“ „Kodi“. Tai tikrai padės išspręsti jūsų problemą.

Srautinio transliavimo problemos

Srautinio transliavimo problemos išlieka daugelyje „Kodi“ priedų. Kadangi „Mucky Duck“ yra saugykla, kurioje yra daugybė populiarių „Anties antis Kodi“ priedų, tokia situacija gali atsirasti.

Jei kuriam nors iš apgailėtinų ančių „Kodi“ priedų nepavyksta perduoti medijos turinio, labai tikėtina, kad „Kodi“ vartotojai gali kaltinti priedus už blogų nuorodų paskelbimą. Nors tai gali būti tiesa, bet ne visiškai.

Tam tikram srautiniam turiniui gali būti taikomi geografiškai užblokuoti apribojimai, tai yra tokia apsaugos forma, kuri neleidžia vartotojams pasiekti turinio atsižvelgiant į jų geografinę vietą.

Sprendimas

„Kodi“ vartotojai gali lengvai išspręsti šią problemą naudodamiesi „Kodi VPN“, kuris leis „Kodi“ vartotojams pasiekti geografiškai užblokuotą turinį, neatsižvelgiant į jų geografinę vietą. „Kodi“ VPT taip pat slėps savo veiklą internete nuo vyriausybės ir interneto paslaugų teikėjų.

„Mucky Duck Repo Zip“

Jei norite sutrumpinti mūsų pateiktų žingsnių skaičių ir norite rasti lengvą būdą, kaip atsisiųsti „Mucky Duck Repo“, turite tiesiogiai įdiegti „Mucky Duck Repo“ ZIP failą iš savo svetainės. Procesas aprašytas žemiau:

Turite atsisiųsti „Mucky Duck Repo Zip“ failą.

Spustelėkite repository.mdrepo-1.0.2.zip > Ji paprašys jūsų leidimo išsaugoti ZIP failą savo įrenginyje > Įrašykite failą.

Pradėkite diegimo procesą paleidę „Kodi“ > Eikite į priedus > Spustelėkite „Package Installer“ piktogramą > Įdiekite iš ZIP failo > Naršykite failą, kurį atsisiuntėte atlikdami 2 veiksmą > Spustelėkite Gerai.

Dabar tęskite diegimo procesą nuo 5 veiksmo, pateikto aukščiau esančiame vadove.

Baigiamosios mintys

Norėdami įdiegti „Mucky Duck Repo“ į „Kodi“, turite atlikti 8 nurodytus veiksmus, aptartus šiame vadove. Jei „Mucky Duck Repo“ neveikia jūsų įrenginyje, jums gali tekti atsisiųsti naujausią „Kodi“ versiją, t. Y. „Kodi Krypton 17“ versiją, arba apsvarstyti galimybę naudoti „Kodi“ VPN. Bet kokiu atveju galėsite nemokamai transliuoti nuostabų medijos turinį.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me