Jei kada nors domėjotės, kaip srautiniu būdu transliuoti filmus, TV laidas, dokumentinius filmus ir kitą medijos turinį vienoje vietoje, jums nebereikia ieškoti daugiau

„Navi-X Kodi“ gali būti populiariausias „Kodi“ priedas ir taip pat seniausias. Tai yra „Kodi“ priedas, siūlantis nemokamą daugialypės terpės turinį interneto vartotojams.

Tačiau nemokamas srautinis perdavimas nėra toks lengvas, nes daugelis aukštos kokybės srautų yra geografiškai riboti, prie kurių negalima prisijungti be „Kodi“ VPN..

Šiame straipsnyje mes pristatysime, kaip įdiegti „Navi-X“ „Kodi“ ir išspręsti įvairias problemas, susijusias su priedu.

Kas yra „Navi-X Kodi“

„Navi-X“ leidžia savo vartotojams dalytis ir atsisiųsti turinį per labai didelę vaizdo įrašų duomenų bazę. Viską, nuo filmų iki TV laidų, sporto renginių ir tiesioginės televizijos, buvo galima rasti tik pirštais.

Vykdykite šį nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „Navi-X“ į „Kodi“.

Kaip įdiegti „Navi-X“ „Kodi Leia“ ir „Krypton“ versijose

„Kodi Leia“ yra naujausia „Kodi“ versija, po kurios eina populiarioji „Krypton“ versija. Šis priedas puikiai veikia su visomis galimomis „Kodi“ versijomis.

Norėdami greitai įdiegti „Navi-X Kodi“ priedą, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Atviras Kodi> Pasirinkite „Nustatymai “ mygtuką viršutinėje kairėje pusėje > Byla Vadybininkas > Dukart spustelėkite ‘Papildyti Šaltinis “.kaip įdiegti navi-x kodi
  2. Įveskite šią nuorodą http://kdil.co/repo/ > Spustelėkite Gerai > Dabar įveskite medijos nuorodos pavadinimą „Kodilis „Repo“ > Spustelėkite Gerai vėl.kaip įdiegti „naxi x addon“ į „kodi krypton 17“ versiją
  3. Grįžkite į Pradinis ekranas > Spustelėkite Priedai skirtukas, esantis kairiajame meniu > Spustelėkite viršuje kairėje dėžutės formos piktogramą > Diegti zip byla > Kodilis Repo > Kodil.zip.navi-x įdiegti ZIP failą
  4. Įdiekite iš saugyklos >Pasirinkite „Kodil“ saugykla > Programa Papildytions> Spustelėkite „Navi-X“ > Diegti.„navi-x addon“ sąranka „17 kodi“ kriptono versijoje
  5. Grįžkite į Pagrindinis meniu > Programos priedai >„Navi-X“ > ir mėgaukis!

navi-x addon nustatymo kodi kriptono 17 versija

Kaip įdiegti „Navi-X Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnę versiją

„Navi-X“ diegimas „Kodi Jarvis 16“ versijoje yra panašus į „Navi-X“ diegimą „Kodi Leia“ ir „Krypton“, išskyrus tai, kad „Kodi Jarvis“ išdėstymas šiek tiek skiriasi nuo patobulintos versijos.

„Kodi Jarvis“ pagrindinio meniu išdėstymas šiek tiek skiriasi. Pagrindinį meniu galima rasti ekrano apačioje horizontalioje padėtyje, tuo tarpu naujausioje versijoje pagrindinis meniu yra kairėje pusėje, stovint vertikaliai..

Kodi Kryptone pagrindinė funkcija, vadinama „Sistema “ buvo pakeistas „Nustatymai “ kuriuos galima rasti pagrindinis Meniu. Tačiau kalbant apie „kaip naudotis „Navi-X“Bet kurioje iš „Kodi“ versijų, procesas išlieka tas pats.

Kaip išspręsti „Navi-X“ neveikiančias problemas

„Navi-X“ vartotojams gali kilti klaidų diegiant „Kodi“ priedą. Mes pateikėme dvi dažniausiai pasitaikančias problemas „Kodi“ vartotojams, kai jie diegia „Navi-X“.

Patikrinkite žurnale, jei norite gauti daugiau informacijos apie klaidą

Ši klaida gali priversti visus išprotėti. Kai kuriais atvejais mes visi matėme, kad „Kodi“ nesugeba transliuoti medijos turinio, kurį norite desperatiškai žiūrėti. Tačiau nėra nieko, ko negalėtume išspręsti.

Norėdami išspręsti šią problemą, paprastai reikia išvalyti talpyklą. Tam jūs turite įdiegti „Add-on Installer“, kuris yra „Kodi“ priedas. Baigę diegti priedą, atidarykite priežiūros įrankio priedą, tada spustelėkite bendrąjį priedą ir išvalykite talpyklą..

Jei išvalius talpyklą problema vis tiek išlieka, gali atrodyti, kad bandote pasiekti geografiškai užblokuotą turinį, kurį galima pasiekti tik per „Kodi“ VPN.

Kodėl „Navi-X“ nustojo veikti??

„Navi-X“ kartais gali nustoti veikti netikėtai, o tai gali sukelti tam tikrą kančią. Paprastai ši klaida atsiranda, kai turite įdiegtą ankstesnę „Kodi“ arba „Navi-X“ versiją. Norėdami išspręsti klaidą, sužinokite naujausią „Navi-X“ versiją ir naujausią „Kodi Krypton 17“ versiją.

Jei turite įdiegtą naujesnę „Navi-X“ ir „Kodi“ versiją, galbūt norėsite pabandyti pašalinti „Navi-X“ ir dar kartą įdiegti priedą. Tai gali išspręsti jūsų problemą.

Apvyniokite

„Navi-X“ yra be jokios abejonės, pats populiariausias ir seniausias „Kodi“ priedas. Joje yra duomenų bazė, kurioje „Kodi“ vartotojai gali dalytis naujausiu medijos turiniu. Galite be vargo transliuoti filmus, TV laidas ir kitus panašius pramogų paketus.

Tiesą sakant, įdiegę „Navi-X“ „Kodi“ padės jums išspręsti nemokamo srauto problemą. Galite lengvai žiūrėti mėgstamą turinį namuose, darbe ar bet kur, kur jaučiatės patogiai. Tiesiog skaitykite mūsų vadovą, kaip įdiegti „Navi-X“ „Kodi“, ir žiūrėkite mėgstamą turinį iš bet kurios vietos.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me