Visi tie žmonės, kurie nori, kad viskas būtų po vienu stogu, „Not Sure“ Kodi yra jiems. Vartotojai gali vadovautis šiuo vadovu norėdami atsisiųsti „Not Sure Kodi Repo“ ir pamatyti, kaip įdiegti „Not Sure Kodi“ priedą.

„Nepatikimas“ nėra posakis, tai yra visas naujas vartotojams skirtas daugelio „kodi“ priedų priedas, kuriame yra visko. Kai mes sakome viską, turime omenyje filmus, sportą, TV laidas, vaikų laidas ir tt Nežinote, ar Kodi imasi Kodi bendruomenės audros..

Yra kelios „Not Sure Kodi“ atsisiuntimo ir diegimo procedūros. Šis „Kodi VPN“ vadovas pateiks jums apžvalgą.

Nesate tikri, „Kodi“ atsisiųsti ZIP failo URL saugyklą

Ne tikra, „Kodi“ repo galima atsisiųsti tiesiai iš šios nuorodos.

Jei norite įdiegti „Not Sure Kodi“ priedą tiesiogiai, atsisiųskite „Not Sure Zip“ failą į savo įrenginį. Atsisiuntę failą atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite PapildytiOnos > Spustelėkite Dėžė piktogramą.
 2. Spustelėkite Įdiekite iš ZIP failo > SEDUNDNES > saugykla.sedundnes-x.x.x.zip > Palaukite, kol bus įjungtas pranešimas apie priedą.
 3. Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite seduNdnes Repo >Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite Nesu tikras > Pataikė Diegti > Palaukite, kol bus įjungtas pranešimas apie priedą.

Ne tikrai „Kodi“ atsisiųsti yra taip paprasta! Mėgautis.

Kaip įdiegti neabejotiną „Kodi Addon“ „Krypton 17.6“ ar senesnėje versijoje

 1. Atidarykite Kodi > Spustelėkite Nustatymai piktogramą > Atviras File Vadybininkas > Dukart spustelėkite Papildyti Šaltinis.kaip įdiegti nežinote kodi addon
 2. Įveskite http://firetvguru.net/fire/ > Spustelėkite Gerai > Pavadinkite šį šaltinį SEDUNDNES > Spustelėkite Gerai> Spustelėkite Gerai.kaip neįdiegti „Kodi“ kriptono 17.6 ar senesnės versijos
 3. Grįžkite į Namai ekranas > Eiti į PapildytiOnos > Spustelėkite Pakuočių montuotojas piktogramą.nežinote kodi
 4. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo > Spustelėkite SEDUNDNES > Spustelėkite saugykla.sedundnes-x.x.x.zip > Palaukite, kol bus įjungtas pranešimas apie priedą.Nežinote kodi addon
 5. Įdiekite iš saugyklos > Spustelėkite seduNdnes Repo >Eiti į Vaizdo įrašų priedai > Pasirinkite Nesu tikras > Pataikė Diegti > Palaukite, kol bus įjungtas pranešimas apie priedą.Nežinote kodi repo
 6. „Not Sure“ priedas įdiegtas ir paruoštas naudoti > Norėdami pasiekti „Not Sure Kodi“, eikite į Priedai > Spustelėkite Nesu tikras.

Nežinote kodi atsisiųsti

Kaip įdiegti neabejotiną “Kodi Addon” į 16 ar naujesnę “Jarvis” versiją

 1. Atviras Kodi > Spustelėkite Sistema > Atviras Byla Vadybininkas > Papildyti Šaltinis > Įveskite tai URL http://firetvguru.net/fire/  > Spustelėkite Atlikta.
 2. Pavadinkite šaltinį SEDUNDNES > Spustelėkite padaryta > Spustelėkite Gerai > Grįžkite į pagrindinį ekraną.
 3. Spustelėkite Sistema > Spustelėkite Papildytions > Spustelėkite Diegti ZIP failas > Pasirinkite SEDUNDNESsaugykla.sedundnes-x.x.x.zip > Palaukite, kol pasirodys pranešimas.
 4. Spustelėkite Diegti Saugykla > Spustelėkite seduNdnes Repo > Atviras Vaizdo įrašas Papildytions > Spustelėkite Nesu tikras > Spustelėkite Diegti > Palaukite pranešimo > Mėgautis!

Nežinoma, ar „Kodi“ neveikia / klaidos / pataisymai

Ar tikrai Kodi neveikia? Ar yra kokių nors diegimo problemų, slinkite žemiau, norėdami jas išspręsti!

Nepatikimas „Kodi“ nėra jokių srautų

Ši klaida reiškia, kad jūsų ieškomas srautas yra naujas arba per senas, kad galėtumėte nusiųsti „Not Sure Kodi“.

Sprendimas

Norėdami pašalinti šią klaidą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Eiti į Pagrindinis Meniu> Įrankiai.
 2. Spustelėkite Aišku Teikėjai> Taip> Pranešimas „Procesas baigti ‘ atsiras.
 3. Dabar Aišku Talpykla> Taip > Pasirodys pranešimas „Procesas baigtas“.
 4. Spustelėkite Generolas > Teikėjai Laikas baigėsi> Nuleiskite jį į 20> Spustelėkite Gerai.
 5. Generolas> Atkūrimas > Pasukite išjungtas Šeimininkai su „Captchas“> Gerai.
 6. Įrankių meniu > Subtitrai > Įgalinti Subtitrai > Gerai.

Ne tikra, kad „Kodi“ nepavyko įdiegti priklausomybės

Ši klaida atsiranda, kai kyla problemų dėl „Not Sure Kodi“ versijos. Yra keli priglobti domenai, siūlantys vieną saugyklą. Daugelis jų yra pasenę, todėl jų nepavyksta įdiegti. Tikrai, kad Kodi neveikia, nėra ko bijoti.

Sprendimas

Norėdami pašalinti šią klaidą, naudokite patikimą šaltinį, pageidautina oficialią svetainę, nes ten rasite atnaujintą versiją.

Ne visai tikri „Kodi Addon“ atsiliepimai

Nepatikimas „Kodi“ priedas tikrai yra nuostabus dalykas. Galite transliuoti bet ką, ko norite. Tačiau visada yra įvairių atsakymų į įvairius vartotojų poreikius. Pažiūrėkime:

Šis vartotojas sarkastiškai vertina šio priedo pavadinimą, ir jis yra toks akivaizdus. Pats vardas yra išraiška, galinti mus supainioti.

Nežinote addon peržiūros

Du dalykai yra neišvengiami, patenkinti klientai ir patenkinti papildomi vartotojai. Jūs galite ne tik patenkinti visus vartotojus. Visada bus žmonių, pasirengusių skųstis. Šis vartotojas yra susirūpinęs dėl erdvės, kurią užima šis priedas, taip pat dėl ​​fantastiško kodi priedo.

Nežinote kodi peržiūros

Štai jūs tai turite; tokia klaida vis iškyla. Dabar mes jums papasakojome to priežastis.

Nežinote addon reddit peržiūros

Nežinote „Kodi Addon“ prisijungimo slaptažodžio

Ne tik „Kodi“ slaptažodžio prisijungimas yra būtinas norint pasiekti suaugusiųjų (18 ir daugiau) turinį.

Išvada

Ne tikra, kad „Kodi“ priedas yra visiems skirtas paketas. Įvairių turinio variantų dėka šis priedas tikrai gali pavogti dėmesį nuo visų kitų „Kodi“ priedų..

„Fire TV“ guru šį kartą sugalvojo ką nors neįprasto ir, kaip matome, ji pradėjo pelnyti rimtą pripažinimą rinkoje. Tačiau turėsime palaukti ir pamatyti, ar ji atnaujinama, ar išeina iš žaidimo.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me